کبنانیوز؛ کبناخبر | آذرفرد یا علیرضانژاد یا عسکری؛ مردم انتخاب کنند نه سیاسیون

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۳ دی , ۱۳۹۶ | ۲۰:۳۴ | کد خبر : 307368 |
 •   
  یادداشت ارسالی: (رضا محمدی)

  با مشخص شدن وضعیت جعفر گوهرگانی رئیس سابق سازمان جهاد و کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد و صدور حکم معاونت اقتصادی برای وی از سوی وزیر کشور گمانه زنی‌ها برای انتخاب جانشین وی همچنان ادامه دارد.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  رضا محمدی

  انتخاب مدیرکل جهاد کشاوری استان کهگیلویه وبویراحمد بعد از رفتن گوهرگانی به ساختمان استانداری استان باعث شده برخی بر این باور باشند که سیاسی بازی جای خودش را به شایسته سالاری داده است.

  چند صباحی است که بعد از رفتن گوهرگانی به ساختمان پاستور کهگیلویه وبویراحمد یا همان استانداری گزینه‌های زیادی را برای جانسینی وی معرفی کردند و حتی با کش و قوس‌های فراوان اسم دکتر آذرفرد مدیر نمونه شهرستان دنا که یک دهه را به عنوان ریاست این نهاد در دنا سپری کرده از گوی مسئولان بیرون آمد.

  در چند هفته اخیر، گروهی از تهران به استان کهگیلویه و بویراحمد آمدند و با معرفی شدگان از سوی نمایندگان مجلس و استاندار و گوهرگانی رئیس جهاد کشاورزی مصاحبه انجام دادند.

  گروه مصاحبه‌گر که از ستاد انتصابات وزارت جهاد کشاورزی مأموریت یافته بودند که در استان کهگیلویه و بویراحمد برای جایگزینی جعفر گوهرگانی تصمیم‌گیری کنند، با  گزینه‌های از جمله مجید علی‌پور، شهرام عسکری، الیاس تاج‌الدینی، علی علیرضانژاد، عباس صلاحی‌اردکانی، محمد امیری، منوچهر محمدی، ابوالحسن صداقت‌کیش، فضل الله آذرفرد، سید عبدالمحمد محمدی و وحید محمدی‌تبار وارد مصاحبه و گفت‌وگو شدند.

   

  در این منوال برخی از سایت‌های خبری با ایجاد نظر سنجی‌های پی در پی خواهان انتخاب نظر مخاطبان خود در مورد انتخاب مدیر جهاد کشاورزی استان بودند که در این زمینه باز هم نام دکترآذرفرد  با بیشترین رأی در تمامی کانال‌های تلگرامی و حتی سایت‌های خبری بیرون آمد موضوعی که نشان توانمندی این مدیر جوان دنا نشین را می‌داد.

  «فضل الله آذرفر» رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان دنا که به عنوان جوان‌ترین مدیر در استان از آن یاد می‌شود به دلیل سابقه کاری و پرتلاشی یک دهه فعالیت در شهرستان دنا از محبوبیت خاصی برخودار است،

  اما برخی از مخالفین وی تنها پاشنه آشیل وی را طرفداری وی از فلان کاندیدا سیاسی می‌دادند، خرده گیری که فقط و فقط در استان کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد و مدیریت جای خودش را به سیاسی بازی داده وباعث سوخت مدیران توانمند شده است.

  هرچند بسیاری از خبرهای رسیده و انعکاس داده شده در سایت خبری مبنی بر انتخاب آذرفرد به عنوان مدیر کل آینده ساختمان خوشه طلائی کهگیلویه وبویراحمد بود، اما درج برخی خبرها مبنی بر انتخاب قریب الوقوع علیرضا نژاد مدیری از تبار دیل و از نیروهای تاجگردون همه را شوکه کرد. اگر چه قبل از این گفته شد که علیرضا‌نژاد همان تاکتیک تاجگردون برای غلبه بر نفوذ جعفری در این منطقه است.

  این انتخاب که حتی هنوز به قول بسیاری از مسئولان نهایی نشده و در حد اما و اگر است، این نگاه را پیش آورده که امروز در استان محرومی به عنوان کهگیلویه وبویراحمد سیاست جای خود را به مهارت و مدیریت داده، همان موضوعی که باعث شده که استان یک درصدی چهار فصل در طول این سی و اندی سال از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان در محرومیت غوطه ور باشد.

  امروز بحث بروی انتخاب این مدیر و یا آن مدیر نیست، بلکه مسئله مهم شایسته سالاری و مدیریت توانمند در ادارات استان است، موضوعی که نماینده‌های محترم استان در مجلس شورای اسلامی و حتی استاندار باید بر آن واقف باشند و بدانند که امروز دود آتش همین سیاسی بازی‌ها در چشم مردم می‌رود و تنها کسانی که از این کش و قوس‌های سیاسی بیشتر از گذشته ضربه خواهند مردم خواهند بود.

  اما از قرار معلوم در بین گزینه‌های معرفی شده به وزارت کشور تنها سه گزینه شانس انتخاب دارند عسکری، علیرضانژاد و فضل الله آذرفرد که در بین دو گزینه روی میز انتخاب فضل الله آذرفرد گزینه بهتر است چرا که وی علاوه بر تحصیلات دکترای کشاورزی تنها گزینه ای بوده که در تمامی نظر سنجی‌های سایت‌های استانی و شهرستانی و حتی کانال‌های تلگرامی نفر اول نظرسنجی‌ها بوده و این بیانگر این است که وی مورد تأیید مردم و در رأس کشاورزان استان می‌باشد.
  آذرفرد دارای سوابق اجرایی و تحصیلات قابل محسوس بیشتر است و در وزارت جهاد و کشاورزی نیز مقبولیت بسیار بهتری به گزینه دیگر دارد.
  فضل الله آذر فر، علاوه بر خانواده شهید بودنش، رئیس کنونی جهاد و کشاورزی شهرستان دنا نیز می‌باشد که قریب به ده سال این سمت را بر عهده دارد و هم اکنون از مدیران موفق جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان است.
  وی دارای مدرک تحصیلی دکترای کشاورزی است و تا کنون دو کتاب به رشته تحریر در آورده است. کتاب فرآوری تولیدات دام و طیور وی در حال حاضر به عنوان مرجع در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود و خود نیز استاد دانشگاه می‌باشد.

  شهرام عسکری که سابقه اجرایی بالایی از جمله؛ معاون بهبود تولیدات گیاهی(قلب سازمان) رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، نائب رئیس شورای مرکزی نظام مهندسی کشاورزی، و … را در سابقه مدیریتی خود دارد.

  عسکری به صورت آسانسوری در سازمان جهاد کشاورزی رشد نکرده است، او تمام مراحل را گذرانده در سازمان جهاد کشاورزی از کارشناسی تا معاونت را طی کرده و او نیز این توانمندی را دارد.

  عسکری در حقیقت قلب سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد را مدیریت کرده و شاید بیشتر از همه او با کشاورزان درگیر بوده است.

  «علیرضانژاد» فوق لیسانس کشاورزی و ۱۳ سال سابقه کار دارد، مدیر گروه و مدرس مرکز علمی کاربردی آموزش کشاورزی، معاون مرکز آموزش کشاورزی، مدیر جهاد کشاورزی گچساران و مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد بخشی از سوابق کاری او است. او را محتمل‌ترین گزینه می‌دانند.

  بنا بر گفته منابع مطلع، احتمال حضور گزینه غیربومی بر مسند جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

  و در آخر…

  آقایان نماینده، نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید، بگذاریم نظر مردم انتخاب شود نه گزینه سیاسیون!


  * فعال اجتماعی و دانشجوی ارشد کشاورزی

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۱۴۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  دنا
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۸:۰۶
  1

  مهندس عسکری انسان توانمندی است که بهترین رزومه را دارد در وزارتخانه بیشتر از همه گزینه ها شناخته شده هست اقتدار و شجاعت و توان مدیریتی و تخصص کافی از خصوصیات ذاتی ایشان می باشد..

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 28

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۰۰:۲۱
  2

  هرچه تاج صلاح بدونه همون میشه و آقای زارع هم کرارا یادآوری میکنه که : ” من با آقای تاجگردون کاملا هماهنگیم ” !!!!!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 18

  ترلان
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۵:۵۸
  3

  فقط مهندس علیرضانژاد متخصص و متعهد و بچه باشت و باوی هم نیست بچه روستای شهید.پرور دیل میباشد با بیست و پنج شهید لطفا جناحی نظر سنجی نکنید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 30

  محسن
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۷:۳۸
  4

  واقعا حق دکتر آذرفرد هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 15

  رضایی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۰:۰۹
  5

  واقعا حرف دل ما را زدی با این یادداشتت، ایول ایول
  آفربن بر دکتر آذرفرد عزیر که جامعه مردمی استان بک تنه در مقابل مسئولین ایستاده اند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 12

  اداره جهاد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۱:۵۱
  6

  آذرفرد در اداره جهاد و ببن مردم محبوبیت بالایی دارد چرا نمایندگان به رای مردم احترام نمی گذارند، استاندار کجایی؟؟؟

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 16

  کارشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۴:۰۳
  7

  دکتر آذرفرمدیری کاردان با تجربه با سواد با اخلاق دلسوز میباشد شایستگی این سمت را دارد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 15

  باشت
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۶:۲۵
  8

  …. در حد مسئولیت جهاد شهرستان باشت هم نمی باشد….

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 2

  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۶:۴۳
  9

  آقای کمائی تا کی میخوای از گزینه های گچسارانی طرفداری کنی تو این یادداشت در بقیه سایت ها اسمی از شهرام عسکری نیست، واقعا سایت مردم را مسخره کرده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 6

  شهروند سی سختی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۷:۵۱
  10

  آذرفرد مدیر نمونه سال های ۹۳ و ۹۴ و ۹۵ و همچنین مدیر نمونه شهرستان و سفیر خدمت رسانی دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ بودند. ایشان بدور از مسایل سیاسی و نگاه قومی و قبیله ای وظایف خود را به نحو احسن انجام داده و قاطبه مردم استان از انتصاب ایشان راضی هستند که این امر در نظر سنجی های مختلف سایت های استان نشان داده شده و محبوبیت بالایی دارند. امید است جهت توسعه و بهبود وضعیت کشاورزی مجمع نمایندگان استان حمایت کنند

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 48 Thumb down 13

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۸:۳۸
  11

  اولاً تمام سوابق عسکری به دوره ریاست گوهرگانی و بال و پر دادن به باوی ها بر میگرده ثانیاً فقط مدرک لازم یه مدیر توانمند نیست ثالثاً اگه سابقه و طی کردن مدارج مختلف باشه آقای صداقت کیش همه این مراحل رو طی کرده و در چند برخورد با ایشان شخصیت شاخص این شخص را به شخصه دیده ام

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 4

  حسنپور
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۰:۰۵
  12

  دکتر آذرفرد یکی از نیرو های توانمند و اشتغالزا و توسعه گرای شهرستان دناست و چندین سال است که به عنوان مدیر برتر استان و شهرستان انتخاب شده و لیاقت و شایستگی این منصب را دارد. چرا استاندار محترم به نظر مردم احترام نمیگذاری تو هر سایت یا کانالی حرف از آذربرد هست اکثر مردم از او طرفداری میکنن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 12

  علی یاری
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۱:۴۶
  13

  دکتر آذرفرد دارای شخصیتی علمی و تحقیقاتی و اجرایی می باشند. ایشان دارای مدرک دکتری کشاورزی از بهترین دانشگاههای کشور بوده و دانشجوی نمونه مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشند. نامبرده دارای چندین مقاله ISI در مجلات علمی و تحقیقاتی معتبر دنیا بوده و تجربه بسیار خوبی دارند. امید داریم که هر چه سریعتر این کار انجام شود. ایشان لیاقت و شایستگی این کار را دارند و نمیدانم چرا اینقد مسئولان این انتصاب را طولش میدن

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 39 Thumb down 12

  باشت
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۳:۰۵
  14

  شهرام عسکری در حد مدیریت جهاد کشاورزی نیست

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 4

  محمودی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۴:۵۴
  15

  این یادداشت در بعضی سایت های دیگه هست و از طرف آقای رضا محمدی در مورد آذرفرد نوشته شده چه ربطی به شهرام عسکری و علی رضا نژاد داشت اینجا معلومه کبنا امانتدار خوبی نیست، چرا مطلب مردم را تغییر میدی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 2

  گرامی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۱:۰۸
  16

  واقعا هر جا خبری از آذرفر درج میشه کلی طرفدار داره و من این را به شخصه در تمام گروهها و سایت های خبری و نظر سنجی ها استان دیدم پس بیایید به نظرات و رای اکثریت احترام بگذاریم و من با این یادداشت هم بیشتر در موردش فهمیدم و از مجمع نمایندگان و دکتر تاجگردون عزیز تقاضا داریم که این انتصاب شایسته را هر چه سریعتر انجام بده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 12

  گرامی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۱:۴۶
  17

  واقعا هر جا خبری از آذرفر درج میشه کلی ازش تعریف میکنن و من این را به شخصه در تمام گروهها و سایت های خبری و نظر سنجی ها استان دیدم پس بیایید به نظرات و رای اکثریت احترام بگذاریم و من با این یادداشت هم بیشتر در موردش فهمیدم و از مجمع نمایندگان و دکتر تاجگردون عزیز تقاضا داریم که این انتصاب شایسته را هر چه سریعتر انجام بده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 13

  بخشایی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۳:۳۴
  18

  یادداشت در مورد آذرفره و عکس خبر مال شهرام عسکری که جز گزینه های نهایی نیست اومده، واقعا که متاسفم؟؟؟؟؟؟؟

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 32 Thumb down 2

  کریم سبزی پور
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۴:۴۵
  19

  علی رضانزاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 26

  علیرضا
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۵:۰۶
  20

  آخ سی آذرفرد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 17

  احمدیان
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۵:۵۹
  21

  آذرفرد اگر ده سال رئیس جهاد کشاورزی دنا است پس اصولگرا و طرفدار احمدی نژاد است با این وجود از گزینه های موجود حذف میشه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 15

  دکتر موسوی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۶:۲۶
  22

  دکتر آذرفرد یکی از نیروهای فعال، سخت کوش، جوان، متعهد که در طول ده ساله مدیریتش در شهرستان دنا خدمات شایسته ای انحام داده که من از نزدیک شاهد این خدمات در بخش زیر ساخت های کشاورزی بوده ام و واقعا از استاندار محترم تقاضا دارم هر چه سریعتر این انتصاب بجا را انجام دهد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 26 Thumb down 12

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۷:۳۷
  23

  فقط علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 18

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۷:۴۵
  24

  علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 30

  حرف دل
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۹:۱۰
  25

  قایان نماینده، نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویر احمد جناب دکتر احمدی و همه کسانی که در انتصابات نقش اصلی را دارید، وقتی که اقبال مردم و آنهم بیشتر کشاورزان استان به سوی فردی است که خود انتخاب کرده‌اند و ترجیح داده‌اند وی در رأس مدیریت کشاورزی استان باشد آیا بهتر نیست به نظر مردم احترام گذاشته و در این خصوص پای سیاست را به میان نیاورده و بگذاریم نظر مردم انتخاب شود نه گزینه سیاسیون!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 2

  امیر حسین زاده پرتو ستاره ثریا
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۲:۱۷
  26

  خوب دیگه معلوم هست موقعی که تو این سه گزینه یکی هم دکترای کشاورزی دارد و نزدیک ده سال هم مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هست و برادر شهید هم هست و تو تمام سایت ها هم از همه گزینه ها بالاتر هست و دو کتاب در زمینه دام طیور به تحریر در اورده و دیدگاه وزارت هم رو این فرد مثبت هست .دیگه مشخص هست باید دکتر اذفرد انتخاب شود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 11

  گچساران
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۳:۳۶
  27

  فقط اذرفر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 11

  باوی سرای ماندگار
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۴:۳۴
  28

  بعد از دکتر گوهرگانی جناب مهندس علیرضانژاد میتواند پروژه های نیمه کاره را تکمیل کند که اتلاف سرمایه‌ های پیشین به ضرر کشاورزان ودولتمردان است.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 25

  آریا
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۶:۴۴
  29

  به نظر بنده آقای علیرضا نژاد بهترین گزینه میباشد چون در زمان مدیریتش در جهاد کشاورزی شهرستان گچساران بهترین عملکرد و رزومه را داشتند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 23

  جناب علیرضانژاد شایسته است
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۷:۳۰
  30

  جناب علیرضانژاد شایسته تر از بقیه است…

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 25

  هاشمی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۷:۵۹
  31

  اینطوری که معلومه آذرفرد به غیر اینکه تاجگردون را باید راضی کنه مدیرکل بشه باید مدیر سایت کبنا آقای کمائی را هم باید راضی کنه چون همش از علیرضا نژاد، شهرام عسکری و وحید محمدی تبار طرفداری و تعریف میکنه من نمیدونم کبنا مشکلش با آذرفرد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟ خود سایت کبنا نظرسنجی میزنه بعد آذرفرد اول میشه بعد از گزینه دوم محمدی تبار تعریف میکنه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 10

  نظری
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۸:۵۳
  32

  سلام علیرضانژاد فردی کاردان وباتجربه میباشد با مدرک دانشگاهی مرتبط

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 26

  یاسوجی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۱:۱۴
  33

  حق با آذرفرده بقیه همین مسئولیت براشون.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 15

  حمید بزرگزاده دیل
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۱:۳۸
  34

  باسلام خدمت مردم عزیزاستان کهگلویه وبویراحمد،
  جناب آقای علی علیرضانژادشایسته مدیرکل جهادکشاورزی می باشد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 20

  آرسته
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۳:۴۹
  35

  دکتر آذرفرد با توجه به تحصیلات و سوابق مدیرتی و اینکه فردی شجاع و متخصص و داری عملکردی درخشان در حوزه کشاورزی میباشد و همچنین با توجه به شخصیت ایشان که فردی معتدل و حامی بخش محرومین جامعه و از خانواده محترم شهداست و توان بالای مدیریتی ایشان به گواه قشر تحصیلکرده بخش کشاورزی و جامعه دانشگاهی و کشاورزان بهترین گزینه برای تصدی این سمت می باشد

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 35 Thumb down 10

  باوی سرای ماندگار
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۴:۲۶
  36

  علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 23

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۵:۳۸
  37

  علی علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 28

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۵:۵۰
  38

  فقط علیرضا نژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 24

  حسنی آبدهگاه
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۶:۱۸
  39

  من بچه باشتم ولی آذرفرد گزینه مناسبتری است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 13

  نظری
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۷:۱۶
  40

  مهندس علیرضانژاد شایسته ترین فرد برای پست مدیر کل جهاد کشاورزی استان می باشد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 22

  مصطفی بسطامی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۲:۱۹
  41

  جهت استحضار و اطلاع استاندار محترم…
  باشناختی که از جناب دکتر آذرفر دارم خیلی پرتلاش،خوش فکر، مردمی، صاحب نظر و صاحب ایده در حوزه کاریشون هستند.. دکترای کشاورزی دارند. ده سال مدیر شهرستان بودند.مردم بشدت از ایشان راضی هستند..در عین جوانی تحربه و سابقه خیلی خوبی دارند.. پایگاه اجتماعی خوبی دارند.. جنابعالی در رابطه با انتصاب جوانان پیش قدم بودین امیدوارم با یک نگاه منطقی و مردمی حمایت کنید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 9

  فرهادی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۳:۵۳
  42

  آقای آذرفرد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دنا بهترین گزینه برای مدیریت جهاد کشاورزی استانه چون من بچه سی سختم و در این ده سالی که در شهر سی سخت مشغول به خدمته یکی از توانمند ترین مدیران پر کار، متخصص ، با کرامت و از خانواده های محترم شهدا و خوش اخلاق ترین مدیر شهرستان هست از آقایان نماینده انتظار داریم این انتصاب شایسته را انجام دهید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 9

  کشاورزشوشتی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۵:۵۶
  43

  من به عنوان یک کشاورز همه عزیزانی که نام برده اید محترم هستند انا مدیریت عسکری مقبولتر استا

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 23

  آب سپاه
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۹:۲۴
  44

  من به شخصه از طرف همه مردم روستای آب سپاه از دکتر آذرفرد بخاطر همه خدمات زیر ساخت های کشاورزی و باغات این روستا عنایت داشته کمال تشکر و قدردانی رادارم و موفقیت روز افزون شما را از خداوند منان خواستارم و امیدوارم استاندار محترم این مدیر لایق و شایسته را به عنوان مدیرکل جهاد کشاورزی استان منصوب کند.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 8

  عنایتی نازمکان
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۰:۳۲
  45

  مهندس علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 18

  جهاد کشاورزی گچساران
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۵:۱۶
  46

  ما کارکنان جهاد کشاورزی گچساران چیز خاصی از علیرضانژاد ندیدیم . بدون غرض و بدون تعصب قومی و منطقه ای دکتر آذرفرد بهترین گزینه است .

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 46 Thumb down 8

  حمید امین
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۹:۳۹
  47

  مهندس علیرضانژاد شایسته ترین فرد و بدور از جناح و دسته .
  کاردان و باتجربه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 19

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۹:۵۴
  48

  اذرفر خوب گزینه ای است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 6

  حمید
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۰:۴۱
  49

  شهرام عسکری دارای مدیریت بهتری است

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 21

  ایزدی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۲:۴۷
  50

  واقعا آذرفرد گزینه بهتری نسبت به بقیه هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 7

  امیدع لیشتر
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۳:۰۴
  51

  فقط علی علیرضا نژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 21

  دارايي
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۳:۵۱
  52

  فقط مهندس علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 22

  مهندس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۵:۴۹
  53

  بابا حق با آذرفرد ولی باشتی ها پشتشون به تاجگردون گرمه همین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  محنایی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۲:۰۹
  54

  آذرفرد از همه خوشتیپ تره

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 29 Thumb down 7

  بیطرف
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۳:۰۴
  55

  مخاطب کامنت من بیشتر مسئولین کبنا نیوز هست، چرا که قطعا اگر سواد آکادمیک از دانشگاهای معتبر داشتند هر متنی را در معرض دید خوانندگان نمیگذاشتند. دوستان گرانقدر واژه استاد به دکترایی که استادیاری و دانشیاری را گذرانده و به درجه استادی رسیده نسبث داده میشود جناب آقای دکتر آذرفرد کجای این پله قرار داره؟دوم، جناب کبنای عزیز خیلی از داستان عقبی، لطفا به روز باشید، باور کنید زشته، زمانی که شما سنگ آقای آذرفر رو به سینه میزدید و برای ایشان به مشابه انتخابات شورای روستا انتخابات برگزار میکردید مسئولین در تهران صحبت و پیگیری برای آقای علیرضانژاد میکردن، الان که شما اومدی و بازهم جامانده از اخبار دارید آقای علیرضانژاد رو تخریب میکنید بازهم صحبت تهران بروی گزینه دیگریست، لطفا بروز باشید.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 19

  احمدی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۴:۵۵
  56

  روزمه آذرفرد از همه قویتره ولی مشکلش اینه باشتی نیست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 8

  صالحی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۸:۲۵
  57

  کسی میدونه زارع . هست به ما بگه؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 2

  سجاد
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۰:۳۷
  58

  متن نظر شما نظرمن ودوستان علیرضانژاد میتونه گزینه خوبی باشه…هم تجربه داره هم مردمی وخوش برخورده با ارباب ورجوع،،درکل علیرضانژاد جز بهترینها میتونه باشه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 18

  بویراحمدی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۲:۱۱
  59

  مهندس علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 16

  آبسپاه
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۴:۴۰
  60

  ما مردم آبسپاه و دشت رز از آقای آذرفر حمایت میکنیم چون ایشان بودجه مناطق دیگر رو آورد و باغات مارو قطره ای کرد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 7

  سینایی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۵:۲۹
  61

  وقتی مسئولان برای انتخاب یک مدیر با پا پس می کشند و با دل پیش/آیا آذرفر قربانی سیاسی بازی آقایان می شود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 4

  ترنم دنا****
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۰:۴۴
  62

  آذر فر یا علیرضا نژاد / انتخاب سیاسیون و مردم یا انتخاب سیاسیون

  انتتخاب مردم = دکتر آذرفرد انتخاب تاجگردون = علیرضا نژاد
  انتخاب زارع و هاشمی :ذکتر آذرفرذ انتخاب استاندار: هر چی تاجگردون بگه
  وزارت خانه = موقع بودجه هست یه امتیازی از تاجگردون میگیره و علیرضا نژاد انتخاب میشه و ذر همین حین نماینده .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 5

  آرو دات کام
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۰:۴۶
  63

  آقای آذر فر که در نوشته کبنا تایید شده خانواده شهید است
  مشخصا.د ارشد و دکترا گرفته و باغداران سیسخت ازشون ناراضی اند
  پس خیلی پز دکتراشو ندین!!
  اقای علیرضانژاد قطعا تجربه علمی و عملی مدیریت کل را داراست…
  شهرام عسکری هم فوق العادست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 24

  بهنام
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۲:۴۲
  64

  علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 21

  بهنام
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۳:۵۹
  65

  تعهد وتحصیلات فقط علیرضانژاد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 20

  موسیوی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۶:۳۰
  66

  آقای مهندس علیرضا نژاد… پاک دست. مردمی. با تجربه . که طی سیزده سال سابقه نشان داده …. و لیاقت مدیر کلی را دارد و شایسته است که وزیر محترم او را معرفی نماید

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 23

  دنای سرفراز
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۷:۱۷
  67

  . اناخاب…کسی که اذرفرد گزینه دون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 12

  سید
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۴:۲۱
  68

  انتخاب انجام گرفته خیالتون راحت علیرضا نژاد توسط تاجگردون معرفی شده به وزیر

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 17

  حسن
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۶:۱۰
  69

  بابا آذرفرد خوشکلتره و مدیرکل باید خوشتیپ و با جذبه بشه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 8

  غلامحسن نبیپور
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۶:۲۳
  70

  اقای علیرضانژادعالی..عالی…عالی…عالی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 17

  رضا
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۱:۳۷
  71

  کامنت شماره ۵۴ ارو دات کام:
  آدرفرد کلیه مدارک تحصیلیش دولتی و آزمون سراسری هست و جزرتبه های بدتر دانشگاه بوده و دو تا کتاب داره و چندین مقاله ISI داره ولی علیرضا نژاد مدیر گروه علمی کاربردی کشاورزی گچساران هست که ده تا دانشجو نداره نمیدونی مدبری که علم و سواد نداشته باشه نمیتونه زیاد تو جلسات تهران و کمیته برنامه ریزی حرفی برا گفتن داشته باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 1

  اکبری
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۴:۵۲
  72

  یه سوال تست و هوش:
  هر کی گفت وقتی مدیرکل جهاد کشاورزی را انتخاب میکنن نماینده بویراحمد کجاس جوابش را تو کامنتا بده تا جایزه اش را بهش بدم؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 2

  گچساران…….دیل
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۶:۴۸
  73

  مهندس علیرضانژاد بهترین گزینه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 22

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۶:۵۷
  74

  ..د؟ جمع کن بابا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  رضا
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۸:۱۰
  75

  غلیرضا نژاد همش یکسال مدیریت شهرستان را داره و آنقد اعتراض به عملکردش سد که عوضش کردند حالا با آذرفرد که ده ساله مدیر هست مقایسه میشه بابا جمع کنن ما را مسخره کردید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 13

  ۱۲۳
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۲:۵۱
  76

  جناب تاجگردون ده بسته یه بردی بنه سر حدش

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 38 Thumb down 0

  مسلم
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۳:۱۴
  77

  کامنت شماره ۵۵ شما بی خود حرف نزن مردم این چیزا را میفهمن تو نمیخواد لفظ قلم بگی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  دلسوز
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۸:۱۷
  78

  فقط مهندس عسکری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 15

  منصف
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۸:۴۸
  79

  فقط عسکری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

  منصف
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۸:۵۱
  80

  فقط عسکری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 13

  سی سخت
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۹:۳۳
  81

  . حد رئیس مرگزی پاتاوه هم نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 17

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۰:۲۸
  82

  مطمعنم تصمیم گرفته شده است و نظر سنچی ما بی تاثیر است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  جوابیه
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۴:۵۳
  83

  جواب کامنت ۷۱ :
  .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  نا شناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۶:۴۹
  84

  تقریبا بیشتر پستهای مدیریتی مرکز استان در اختیار زارع هست.هدف از این مطالب و متن ها فقط تخریب تاج گردون هست.تاجگردون یک نماینده در سطح ملی هست.بهتره بجای تخریب و لج و لجبازی کمک کنید تا اعتبارات استانی بیشتر بشه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 13

  باگ
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۴:۴۲
  85

  خداییش تاجگردون مدیرکلی به این مهمیو از دست نمیده. اگه مثلا مدیر کل پست بود زیاد براش مهم نبود . ولی جهاد کشاورزی خیلی مهمه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  نا شناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۸:۳۸
  86

  مهنس علیرضانژادبهترین گزینه،مردمی ،خوش اخلاق خوش برخوردپاکدست. قابل اعتمادودنبال هیچ جناحی یاطایفه ای نیست لیاقت مدیرکلی رادارد انشاالله،،،،،،l,,,,,,,,,,موسی ک

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 15

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۵۹:۴۳
  87

  مهندس علیرضانژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

  موعظه حسنه
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۰۳:۳۰
  88

  خدارافردای قیامت شاهدمیگیرم جزحقیقت ننویسم .ازنظرپاکدست بودن حاظدم قسم بخورم که علیرضانژاداگر۱۰۰سال درسیستمی مسئول باشدبه عمدیک ریال حیف ومیل نکندواجازه ندهدهیچکس خارج ازضابطه جذب واستخدام شود.شخصیتی متدین وسالم که حاظرنیست به خاطرپست ازتفکرش دست بکشدوحتی مصلحتی هم حاظرنبوده به خاطرپست دروغ بگوید.ولی قسم میخورم درمحیط کارجزحقوق مردم به هیچ چیزفکرکند .همین میدانم انسان میتوانددرگذرزمان ازنظرفکری تغییرکند ولی این تغئیراگربه خاطرپست باشد،نهایت بی ارزشی مدیررامیرساند کسی که به خاطرپست ازاصول فکریش گذرکنه مدیرنالایقی است .یقبنااگریک اصولگرادردولت اصلاحات ویایک اصلاح طلب دردولت اصولگرابخواهدمدیرشود ولودرخفا بایدبچرخدباباد .واین درشآن مدیرنیست .کسیکه به خاطرپست ازاصولش بگذردخطرناک است وبه راحتی دست به هرکاری میزند.یک اصولگرای واقعی هرگزحاظرنیست دراین دولت مدیرشودوتنهابه وظیفه قانونی وشرعی خودودرحیطه تخصص خودازهیچ خدمتی دریغ نخواهد کردوبرعکس نیزصادق است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 14

  حقیقت
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۱۱:۳۹
  89

  نمیدونم این کامنت رابزاری بانه ولی کارت خیلی خنده داره .یعنی این بعنوان نظرسنجی جزباعث تنش وتوهین به بعصی میشه .هنوزتوجامعه ما روده که نظرینجی اصولی باشه الان کمترین اشتراک دریک خونه پنج تاشش خط ایرانسل وهمراه وغیره است.اصلا حقیقتا نمیتونم نامی یاگزینه برای این کارمسخره پیدانکردم .نظرسنجی حقیقتا خنده داره.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

  بهزادی ریس شورای اسلامی دیل
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۱۳:۲۷
  90

  خودتان خسته نکنید مهندس علیرضانزاد قطعا مدیر کل جهاد کشاورزی استان میباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 12

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۱۸:۲۲
  91

  هنوزبه رسالت خوداگاه نیستید.حرمت رسانه هاراامثال شماشکسته وحتی اداب اولیه ووظیفه ابتدایی خودرانمیدانید.حقیقتا شرم اورید.ب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  برنو بلند
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۵۱:۳۳
  92

  من مدتی با این دکتر آذر فرد همکار بودم. ایشان از صبح اول وقت به دفتر نمی آمد مستقیم میرفت سر مزرعه و عصرها میرفت سرباغ ها.ناهارش را هم سر چشمه ها وکنار کانالها میخورده است. کلا در حال تلاش و آبادانی است. از خصوصیات خوب ایشان این است با هر نماینده ای کار میکند اصلا چپ وراست برایش مهم نیست. خدا کند ایشان بشود رئیس جهاد کشاورزی تا مردم بعد سالها متوجه بشوند مدیریت یعنی چه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 0

  درخشنده پور
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۰۰:۱۱
  93

  وقتی دکتر آذرفرد بهترین گزینه هست پس چرا خودش انتخاب نشه،وجدانو نمیشه زیر پا گذاشت،اینها کارنامه هستن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  سی سخت
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۰۷:۵۹
  94

  اگر من در سازمان هستم حق هیچ کدام نیست چون کسانی دیگر هستند داخل سازمان که توانمند تر از اینها هستند مگر هر چه مدرک دارد کار بلد هستند بعضی داخل سازمان هستند مدرک دارند ولی کسی را ندارند اگر مسولین استان و کشور سیاسی کار نکند بیاید رای گیری کنند می بینند چه کسانی هستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

  gvvv
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۴:۰۱
  95

  این نوشته های آذر فر کار یک نفره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 14

  negar
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۷:۵۳
  96

  کو تو سی اذرفر. کوتاه بیو اذرفر. مال. تو خیال ایکنی هر که یه کت و شلواری پوشی ایتره مدیرکل وابو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 17

  ع ر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۲:۳۴
  97

  مدیرکلی هم مسخره بازی شده هرکه یه سازی ایزنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۴:۵۹
  98

  دکتر آذرفرد لایق پست ریاست جهاد کشاورزی هستش ولاغیر.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  ع ر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۴:۳۷
  99

  مدیرکل غیره بومیه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۹:۵۷
  100

  چرا از گزینه های اصلی که حتی جواب استعلام آنها را هم گرفته اند نام نمی برید و فقط کسانی را پول می دهند می نویسید. بنظر من یک غیر بومی باشد بهتر است .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 10

  رها
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۳:۵۶
  101

  ازبس تکراری نوشتی آذر فر همه کامنت ها نشون میدن محبوبیت نداره دیگه بس کن کامنتی که همش منفیه به درد رقیبش میخوره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  جهاد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۵:۵۱
  102

  تمام سوابق عسکری به دوره ریاست گوهرگانی و بال و پر دادن به باوی ها بر میگرده کاملاًآسانسوری مسیر چند ساله را یک شبه طی نمودند ایشان کارشناس خدمات دشتروم بودند یک مرتبه به مدت ۲ماه مدیر وسپس معاون شدند حالا اگر ما هم کسی را داشته باشیم از کمک کارشناس کمتر از ۴ماه به کارشناس -کارشناس مسئول-معاون مدیریت -مدیر وسپس به ریاست می رسیم .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  چچچچ
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۹:۳۵
  103

  جواب اکبری آقای زارع.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  باشت
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۴:۵۸
  104

  استاندار محترم
  با سلام

  بر اساس سوابق و تجربیات و عملکرد و همچنین از لحاظ علمی و عملی و با توجه به نظریات عموم مردم و اکثر نظریات بهترین گزینه دکتر آذر فر می باشد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 11

  بیدار
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۸:۳۳
  105

  واقعا . دشت مورم خالیه بیداد می کنه شوک. خدایی هر سه نفر فقط می تو نن مسئول واحد یک شهرستان باشن وبس…….؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  mm
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۹:۰۹
  106

  فقط علیرضانژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 8

  تغییر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۸:۵۰
  107

  شایسته ترین مهندس عسکری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 11

  دنا
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۲:۰۰
  108

  شایسته ترین دکتر اذز فر است دلایل:
  ۱٫دارای تحصیلات مرتبط با جهاد کشاورزی
  ۲٫ دارای تجربه کاری بالا در حوزه کاری خود
  ۳٫ جوان بودن با توجه به سیاست دولت تدبیر و امید
  ۴٫ دارای پایگاه اجتماعی بالا

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 35 Thumb down 2

  دلسوز دنا
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۹:۲۲
  109

  مردم استان ما ساده هستند؟چون مدیر کپنا دوست ایشان هستش و من به عنوان ارباب رجوع ها موقع رفتم دیدم اذرفر خودش داره برا خودش کامنت میده. مدیر کپنا اگه راست میگه کامنت های دیگه رو نیز اعمال کنه. باید از نزدیک باشی و ببینی اذرفر . دنا راه انداخته.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 17

  قاسم
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۲:۲۷
  110

  من اگه ریس جهاد بودم چهارتا ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۹:۲۳
  111

  .ه چه حقی با ماشین دولت میری اصفهان و تهران و اهواز؟ چرا ماشین های . بنزین ندارند سوختگیری کرده و کار مردم رو انجام بدن ولی شما با این پول داری مثل تاکسی تلفنی . رو جابه جا میکنی؟چرا ۵ بار ماشین دولتی زیر پات رو اهواز و اصفهان تصادف کردی و با پول بنزین بقیه ماشین ها تعمیر کردی؟ چرا کد همه جدول های شهرستان دنا حذف شده ولی جدول بادمگان هنوز کد داره؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 18

  واقع بین
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۸:۲۸
  112

  انصافا مهندس علیرضا نپاد انسانی بسیار مومن شایسته مردم دار توانمند وبا تجربه ومدیریت بالا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 10

  سی سختی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۵:۰۸
  113

  اقای اذرفرد در دنا چه عملکردی داشته است؟
  ایسون با مدیریت .ی باعث شدن طبیعت بکر و باغهای کشاورزی و توریست پذیر سی سخت بعنوان مرکز شهرستان دنا تبدیل به ویلا سازی نورچشمی ها بشه. اجرای یک خط لوله اب قطره ای بصورت مهندسی و با اینده نگری چند ساله را نداشتند. ایشون در دهه فجر پارسال قول دادن یک لوله ۶ اینچ را که کشش آب مورد نیاز بذای باغات مرکز شهرستان را نداشت تبدیل به ۸ اینچ کنند ولی نتوانستند یا نخواستند این مشکل را حل کنند چقدر مراجعه شد و چقدر داد زده شد ولی ایشون پنبه در .ش کردند تا میوه و درختان ما خشک شد. ایشون با برداشتهای غیر کارشناسی از رودخانه ها و بعنوان توسعه کشاورزی روستاهای ایل و طایفه خودش باعث بروز یک فاجعه زیست محیطی شده اند که نتایج انرا در سالعای اینده خواهیم دید. ایشون یک سوم وقت اداری خود را در اداره تشریف ندارند یا میرن یاسوج و در مراکز به اصطلاح دانشگاهی اما فاقد درجه علمی تدریس میکنند یا ساعت ۹ میان اداره و ۱۲ میرن یاسوج
  حمایتهای زیاد در سایتها از ایشون هم یم اقدام قومی و قبیله ای است که از جانب برخی.ا انجام میشه . گاهی شایعه میکنن فرماندار گاهی مدیر کشاورزی استان هرمزگان گاهی معاون استاندار
  خلاصه اینکه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 15

  شهروند
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۳:۳۸
  114

  مهندس علیرضانژادمدیروکاردان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 12

  دیل
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۳:۰۰
  115

  انتخاب مهندس علی رضا نژاد ثابت خواهد کرد که دکتر تاجگردون به قومیتها کمتر توجه داشته و اصل شایسته مداری را بیشتر مد نظر قرار دارند.زنده باد دکتر تاجگردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 12

  كثیری
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۷:۳۱
  116

  آخ به سازمانی که.. ریاستش هستش؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  قاسمی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۹:۱۵
  117

  آذر فرد هدایت رو.ی؟حالا شده نوبت تاجگردون؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 11

  قاسمی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۲:۵۰
  118

  آذر فر توی شهرستان دنا .که الان می خوای بشی ریس سازمان؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 12

  لطیفی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۷:۲۹
  119

  این پست رو فقط زارع بخوانه؟ . با دکتر هدایت خواه آمد دنا بعد با شما جایگاه خودش رو حفظ کرد و توی انتخابات اخیر با کل فامیلش به روشنفکر رای دادند می گی .ه؟الان که بحث ریاست سازمان آمده دوباره شده طرفدار شما؟آقای نماینده چرا با فکر تصمیم گیری نمی کنید؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 10

  محمدی
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۸:۱۸
  120

  علی علیرضا نژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 13

  محمدینژاد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۹:۲۱
  121

  علیرضا نژاد بهتره تابقیه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 12

  منتقد
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۳:۴۹
  122

  وای وای اگر..رئیس بشه چه شود، همه چی با خنده تموم میشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۶:۵۹
  123

  به نام خدا و سلام ، همانگونه که مستحضرید یکی از اساسی ترین رکن رسیدن به یک جامعه آرمانی در همه شاخصها بحث نیروی انسانی است ، اما باید نیروی انسانی توانمند ،روشنفکر متعد ، دلسوز ، شجاع ، مدبر و به ویژه مورد مقبولیت مردمی باشد که اینجانب به عنوان یه دلسوز و پیشنهاد دهنده خدمت استاندار محترم و نمایندگان عزیز آقای دکتر آذرفرد را که شاخصهای بهتر وبیشتری نسبت به بقیه همکارانشون دارند را به عنوان مدیر سازمان فارغ از دامن زدن به هر گونه مسایل سیاسی وقومی پیشنهاد میدهم . از محضر نمایندگان واستاندار استان استدعا داریم هدفتان خدمت ورضایت مردم ونیل رسیدن به اهداف برنامه ششم توسعه باشد و در شرایط کنونی کشور و خشکسالی پی در پی فردی جوان و آینده نگر را انتخاب که بتواند در بخش کشاورزی که اصل اقتصاد ورشد پویایی هر جامعه ای است را مورد توجه قرارداده و این مهم وابسته به طعام و نیاز هر جامعه ای می باشد . گرچه به نظر ساده می رسد ولی جامعه گرسنه تحمل نخواهد داشت و…
  با احترام کریم منوچهری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۷:۱۷
  124

  تا وقتی ک زارعی نماینده هست آذر فر بی آذر فر
  چون ایشون روبرو با آذر فر .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 12

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۸:۰۲
  125

  سلام فقط مهندس علیرضانژادشایسته انتخاب هستندجناب مهندس علیرضانژادحق رای باشماست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 12

  روزبه
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۶:۵۲
  126

  اقای مهندس صداقت کیش هم مدیر خوبی است می تواند از عهده این مسئولیت بر آید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۷:۵۰
  127

  به نظر بنده آقای علیرضا نژاد بهترین گزینه میباشد چون در زمان مدیریتش در جهاد کشاورزی بهترین عملکرد و رزومه را داشتند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  ناظر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۰:۴۰
  128

  کامنت گذاران محترم سعی کنید در ارائه نظر تخریب صورت نگیرد بلکه از توانایی انان نظر داده شود صلاح مملکت خسروان داند انتخاب وانتصاب با خودشان است اضهار نظر ما تاثیر گذار نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناظر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۱:۲۱
  129

  کامنت گذاران محترم سعی کنید در ارائه نظر تخریب صورت نگیرد بلکه از توانایی انان نظر داده شود صلاح مملکت خسروان داند انتخاب وانتصاب با خودشان است اضهار نظر ما تاثیر گذار نیست ….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  یاسوج.
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۸:۵۲
  130

  درود بر جناب مهندس علیرضا نژاد واقعا مرد بزرگ و تخسصی هست در حوزه کشاورزی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 16

  بابا حیدر
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۴:۰۹
  131

  من گچسارانی هستم و شناخت کافی از تاجگردون و گوهرگانی دارم گزینه واقعی کس دیگری است این گزینه ها را که من می شناسم محال است که انتخاب شوند چون چیزی ندارند که در عوض بدهند ، در یه کلام معامله گر نیستند .فقط برای راضی کردن عده ای مطرح شده اند در نهایت گزینه ای را که قبلا با او به موافق رسیده اند معرفی خواهد شد .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 8

  زنده باد مخالف من
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۹:۴۷
  132

  مهندس علیرضا نژاد انسانی توانمند و واقعا پاک دامن و بهترین گزینه برای انتخاب ایشان میباشد…با انتخاب ایشان انشالله تمام مشکلات در زمینه کشاورزی حل میشود….

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 25

  ندای حق
  تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۵۶:۳۱
  133

  ۱۳۱باباحیدرمنطقی ترین وبهترین نظرراداده تاجگردون درحالیکه علیرصانژادرادردیلحمایت میکردمدیردیگری رادراستین داشته وصرفامیخوادبه مردم دیلبگه من خواستم نشد.یقیناگزینه تاجگردون غیرازعلیرضانژاده البته هلیرضانژادهم جوان مومنی است ونیازبه این پستهاندار.درهرصورت مدیرکل راصددرصدتاجگردون انتخاب میکنه شایدمشخص هم شده.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  پورمجیدی
  تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۵۶:۲۰
  134

  اامید‌ارم نظرات مردمی درانتخاب مدیرکلی جهدکشا‌رزی استان لحاظ شودای کاش اادارات تخصصی مانند جهادکشاورزی رابادیدسیاسی وحزبی وطایفه ای به آن نگاه نکنیم الحق دکترآذرفردمدیری توانمندبرای این مجموعه واین استان توسعه نیافته میباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  من
  تاریخ : ۲۵ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۶:۴۸
  135

  غیراز کتابش در دانشگاه . آباد تدریس بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عضو هیات علمی
  تاریخ : ۲۶ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۰:۵۸
  136

  محمدی تبار مدیرکل می شود. همه مراحل کاریش راانجام داده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مظفري
  تاریخ : ۲۷ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۵:۳۷
  137

  مهندس علیرضانژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مظفري
  تاریخ : ۲۷ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۷:۵۴
  138

  فقط مهندس علیرضانژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمد امین
  تاریخ : ۳۰ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۹:۱۷
  139

  فقط علیرضا نژاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مسلم
  تاریخ : ۰۶ بهمن ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۲۰:۳۵
  140

  کامنت ۹۶ هر کسی نمیتونه کت شلوار بپوشه مشخصه داخل همین سایتها مرد هست زورت نیاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷