کبنانیوز؛ کبناخبر | آقای استاندار وعده‌تان عملی نشد / پارتی‌بازی و بکارگیری فله‌ای نیروها ظلم بزرگ است

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۲ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۷ | کد خبر : 307312 |
 •   
  در خطبه‌های نماز جمعه قلعه رئیسی مطرح شد

  بلایی که امروز باعث ناامیدی جوانان استان شده پارتی بازی و بکارگیری های فامیلی، قومی، طایفه، خطی و سیاسی است و این یک ظلم بزرگ است و استاندار محترم در ابتدای ورودشان به استان قول دادند که برخورد کنند و از آن جلوگیری می کنند انتظار افکار عمومی و خواسته به حق مردم این است که تا به امروز چه برخوردی شده؟ چرا این وعده عملی نشده؟ چطور در بعضی جاها استخدام های فامیلی که کمتر از یکی دوسال استخدام شرکتی شدند تبدیل وضعیت می‌کنید.

  کبناخبر؛

  امام جمعه قلعه رئیسی خطاب به استاندار وعده بی مدیریت ها و بکارگیری های غیرقانونی استان همچنان عملی نشد.

  حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه قلعه‌رئیسی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: راه نجات از گناه توبه و استغفار، یاد خدا و استعانت از خداوند متعال، عبادت و بندگی خدا و اراده قوی انسان است، تقوا سبب از بین رفتن بسیاری از گناهان می‌شود.

  وی ادامه داد: عواملی مانند تقوا، حفظ عفت، رعایت حقوق، شرکت در غم و شادی یکدیگر، وجود فرزند و کنترل عوامل مزاحم در حفظ و ثبات حیات خانواده مؤثر است.

  امام جمعه قلعه رئیسی در ادامه به دلایل قرآن برای اثبات معاد اشاره و گفت: یادآوری آفرینش نخستین انسان و زنده شدگان مردگان و حیات مجدد آنان که به داستان حضرت عزیز پیامبر(ص) در آیه ۲۵۹سوره بقره و داستان حضرت ابراهیم(ع) و زنده شد پرندگان در آیه سوره بقره به اثبات معاد اشاره دارند.

  صلواتی به دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب اشاره و به تبیین بیانات پرداخت و خواستار تاکید مسوولان به مشکلات مردم و پیروی کردن مردم و مسوولان از بیانات رهبر معظم انقلاب پس از آشوب‌های هفته‌های اخیر شد.

  وی به فرار شاه از کشور در ۲۶ دی ماه اشاره و عنوان کرد: روز ۲۶ دی ماه و فرار شاه خائن یکی از روزهای به یادماندنی و تاریخی و فراموش ناشدنی مردم ایران همین روز است و حضرت امام این اتفاق را اولین مرحله پیروزی ملت دانست و روز ۲۶ دی ماه پایان دوره ظلم و دیکتاتوری در ایران اسلامی بود و رمز و شرط بقاء جمهوری اسلامی انگیزه انقلابی و روحیه انقلابی برای حفظ جمهوری اسلامی یک ضرورت است.

  امام جمعه قلعه رئیسی تاکید کرد: راه پیشرفت جمهوری اسلامی تکیه بر روحیه انقلابی و احیای آن است و انقلابی‌گری یعنی اینکه مسوولان کشور هدفشان راضی کردن قدرتهای مستکبر نباشد و هدفشان راضی کردن مردم و به کار گرفتن نیروهای داخلی است.

  وی به موضوع فیلتر فضای مجازی هم اشاره و خاطرنشان کرد: بعضی‌ها آدرس غلط به مردم ندهند مشکل مردم فیلتر یا رفع فیلتر نیست مشکل مردم بیکاری گرانی مشکلات معیشتی است.

  صلواتی به استخدام‌های غیر قانونی در استان اشاره و یادآور شد: بلایی که امروز باعث ناامیدی جوانان استان شده پارتی بازی و بکارگیری های فامیلی، قومی، طایفه، خطی و سیاسی است و این یک ظلم بزرگ است و استاندار محترم در ابتدای ورودشان به استان قول دادند که برخورد کنند و از آن جلوگیری می کنند انتظار افکار عمومی و خواسته به حق مردم این است که تا به امروز چه برخوردی شده؟ چرا این وعده عملی نشده؟ چطور در بعضی جاها استخدام های فامیلی که کمتر از یکی دوسال استخدام شرکتی شدند تبدیل وضعیت می‌کنید.

  وی گفت: اما نیروهای ۸ الی ۱۰ سال قبلی را یا اخراج می کنید یا به همان حال سابق نگه می‌دارید و مدیریت با نگاه سیاسی و خطی در این استان باعث عقب ماندگی می‌شود و یک جنایت در حق مردم است که انتظار است انسان‌هایی شایسته، لایق، متعهد، مختخصص، دلسوز، ولایی و انقلابی در راس امور باشند.

  امام جمعه قلعه رئیسی به مدیریت‌های ضعیف در بیشتر مناطق استان اشاره و اضافه کرد: ای کاش یک روزی در این مملکت و در این استان مدیرانی که عملکرد قابل دفاع و در خور شان نظام جمهوری اسلامی ندارند، باعث تضعیف مردم، در حق نظام و انقلاب جفا کردند و آثار زیانباری که در حوزه کاری به جای می گذارند محاکمه می‌شدند و در همین دنیا به سزای خیانتشان می رسیدند.

  صلواتی با بیان اینکه مسوولیت در نظام اسلامی امانت است تصریح کرد: در عوض زحمات و تلاش و مجادتهای انبیاء، اولیاء و خون شهیدان حق این است مدیری که حق این امانت را رعایت نمی‌کند و خیانت می‌کند، ظلم می‌کند، گرفتاری برای مردم ایجاد می‌کند که حتی بعضا مورد حمایت جناح‌ها سیاسی قرار می‌گیرد و حتی زمینه ارتقاء کاری او را فراهم می‌کنند حق این است این مدیر در پایان مسوولیت مورد محاکمه قرار بگیرد و به سزای آثار سوء مدیریتش برسد.

  ———————-

  خبر از حسن آرمند

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۱۸ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  رزمنده
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۴:۰۰
  1

  واقعا گل گفتی .ولی برعکس شده .رییس . نیرو گرفت و هزاران حرف و حدیث و حالا رفته ..گه سازمان . طرفش ادم فقیر بود .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 6

  دهیاران
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۳:۵۶
  2

  واقعا ممنون از حاج آقای صلواتی،شایددیدگاه سیاسی جنابعالی را قبول نداشته باشیم اما واقعا آدم دلسوزی هستی،ای کاش بقیه هم مثل جنابعالی دلشام برای مردم فقیر وبدبخت می سوخت!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 6

  دهیاران
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۴:۵۲
  3

  تا مدی کل ها عوض نشوند هیچ فایده ای ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  دهیاران
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۵:۲۱
  4

  تا مدیر کل ها عوض نشوند هیچ فایده ای ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  کهگیلویه بزرگ
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۶:۳۰
  5

  با سلام عین بی عدالتی ونارضایتی در..صورت گرفته وهنوز که هنوزه دارند حکم مدیر عاملش را با توجه به نزدیکی با اقای زارعی نماینده بویر احمد تمدید میکنند و وای به روزی که دادمردم بخاطرتبعیض های مدیر عامل بلند بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۰۹:۰۲
  6

  .ی شما خودتون به طور غیر مستقیم دارید.د میکنید، اگر استاندار محترم از نیروهای رئیسی استفاده میکرد الان عرض میکردید بهترین استاندار رو داریم، خودتون دارید سیاسی برخورد میکنید، لطفا رزومه تحصیلی و علمی خودتون رو انتشار دهید تا ببینیم حداقل از لحاظ علمی در چه سطحی هستید که همیشه خطبه های شما در جهت تخریب دولت و نیروهای کارآمد میباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  لفث
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۴:۵۲
  7

  . همه میدانند تا قبل از جایگاه. طرفدار سرسخت .د بعد از انتصاب حضرتعالی در ا.د ما مردم قلعه ریس از این تغیر نگران نشدیم ولی شما را به تنهایی خداوند سوگند بخاطر اسم ورسم علیه مدیران و استاندار صحبت نکنید چون تا جایی که اطلاع دارم از روز اول تا حالا علیه مدیران صحبت کردی ومتاسفانه هیچ کاری عملی نشد .ونکته جالبی که برایم تعجب اور است فرمودید مدیرانی که نیروهای فله ای جذب کردند شما بفرمایید کدام اداره بود هرچند مطمینم.ی شنیدید وبدون از مستند خطاب به مدیران کل از تریبون مقدس نمازجمعه انتقاد کردید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  مرادی
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۴:۱۴
  8

  امام جمعه محترم در ۸ سال مدیریت ارژنگ خواب تشریف داشتید که یه بار اعتراض نکردید و یا واقعا حرفهای شیخ پناهی را اینجا بیان می کنید . خدایا همه ما را به راه راست هدایت کن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  لفث
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۶:۵۰
  9

  صلواتی ترا بخدا بزار استاندار مشکلات چاروسا را برطرف کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  مارگون
  تاریخ : ۲۲ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۰:۳۹
  10

  همه استخدامای فله ای دهدهشتی هستن باز از چی گله می کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  ممو
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۲:۲۲
  11

  اقای صلواتی تو را خدا بازم شروع کردی
  عزیزم کار فرهنگیتو ادامه بده چکار به سیاست دارید قرار نیست به هرچیزی گیر بدین هر کسی کارشو خوب بلده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  سید
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۰:۰۷
  12

  نمونه اش استخدام . به سفارش تاجگردون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۰:۲۴
  13

  . حالت خوب ؟دخالت نکن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خشایارچشمه روشن
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۲۱:۵۲
  14

  توازگجاامدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بیکار بیکار
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۲:۱۹
  15

  جهاد .جهاد جهاد .کشاورزی کشاورزی .کشاورزی .خدایا اخرش منتظر گرفتن حق هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  بدون پارتی
  تاریخ : ۲۳ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۲:۲۵
  16

  ای مردم خوب و خون گرم استان آقای .. آقا و خانم راباپارتی بازی و استفاده از موقعیت شغلی خودش دربانک .. استخدام کرده فامیل نزدیک خودش هستن….نه فرزند شهید ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  اشنا
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۵:۲۳
  17

  در کدوم اداره هست فقط توی کوچه وبازار . همین جور است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۹:۴۲
  18

  بنازمت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶