کبنانیوز؛ کبناخبر | واکنش دهیار به خبر کبنا؛ خدمات خوبی به شهرک بناری چرام شده

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۰ دی , ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۰ | کد خبر : 306893 |
 •   
  در گفت و گو با کبنا مطرح شد

  دهیار روستای بناری چرام گفت: خبرنگاران در گفتن صحبت‌ها و مشکلات انصاف را رعایت کنند.

  کبناخبر؛

  دهیار روستای بناری چرام گفت: خبرنگاران در گفتن صحبت‌ها و مشکلات انصاف را رعایت کنند.

  سبزی‌پور در گفت‌وگو با کبنا، اظهار کرد: در چندسال گذشته خدمات خوبی به شهرک بناری داده شد، و هر وقت مشکلی را با بخشدار مرکزی چرام مکاتبه و در میان گذاشتم پیگیری جدی نموده و مشکل را رفع کرد.

  این دهیار افزود: یکی از بهترین بخشدارانی که تا به حال به چرام آمده سید الیاس افسردیر است ایشان نمادی از پاکی و کارآمدی است. لذا اگر خبرنگار مورد نظر مشکلی با کسی دارد گردن ما نیندازد.

  دهیار روستای بناری با اشاره به خبری که در سایت کبنا تحت عدم توجه مسئولین به این روستا منتشر شد، اظهار کرد: چند مسئول به همراه خبرنگاری به روستای ما آمدند و بنده هم به عنوان دهیار روستا مشکلاتی را با این مسئولین در میان گذاشتم و از عدم توجه مسئولین به روستاها گفتم که خبرنگار مورد نظر نام بخشدار را در خبر منتشر شده گفته است که بنده اعلام می‌کنم بخشدار مرکزی چرام همیشه به روستاهای ما بازدید و مشکلات ما را یکی یکی بررسی و رفع می‌کند.

  دهیار بناری سفلی گفت: از جمله خدماتی و پیگیری‌های که بخشدار مرکزی چرام به ما داده می‌توان از پیگیری گاز خانگی، جاده مناسب و دیگر مشکلات روستا نام برد و تا به حال چندین مسئول شهرستانی و استانی را به این روستا آورده.

  وی همچنین اظهار داشت: باتوجه به طرح جابجایی روستای به ناری سفلی به مکان دیگری در محل پایین روستا لذا خدمات رسانی در محل جدید روستا انجام می‌گیرد وبخشدار مرکزی چندین بار به شهرک جدید به ناری سرزده و مشکلات را بررسی و رفع کرده است.

  سبزی پور افزود: هر وقت که اینجانب در هر مشکلی با ایشان مکاتبه کردم پیگیری جدی نموده و واقعاً بخشدار فعالی می‌باشد ودر گفته‌های من هدفم بخشدار نبوده لذا اگر خبرنگاری که این خبر را منتشر کرده مشکلی با بخشدار دارد به گردن ما نیندازد و خبرنگاران در گفتن صحبت‌ها و مشکلات انصاف را رعایت کنند.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  امين كاظمي
  تاریخ : ۲۱ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۹:۵۲
  1

  درود بر مهندس علی ناز سبزی پور دهیار فعال و پر تلاش بناری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷