کبنانیوز؛ کبناخبر | کارگاه‌های دانش افزایش معلمان متوسطه در باشت برگزار شد(+ تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۹ دی , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۴ | کد خبر : 306796 |
 •   
  با حضور مدیران و دبیران متوسطه:

  با هدف ارتقاء فرآیند آموزش در مدارس باشت کارگاه های دانش افزایی و توانمندسازی مدیران و دبیران متوسطه در این شهرستان برگزار شد.

  کبناخبر؛

   

  معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان باشت در خصوص برگزاری این دوره آموزشی  گفت:  کارگاه دانش افزایی وتوانمندسازی مدیران و دبیران متوسطه اول شهرستان باشت با حضور  ۱۰۰نفر از معلمان متوسطه اول در دبیرستان فرزانگان باشت برگزار شد.

  به گزارش کبنا از باشت، حاتم سلیمانی هدف  از برگزاری این کارگاه، دانش افزایی و توانمندسازی معلمان در زمینه طراحی آموزشی مبتی بر درس ملی، درس پژوهی (تدریس مشارکتی)نظارت  بالینی و راهنمایی آموزشی  و جشنواره نوآوری در فرایند آموزش بیان کرد.

  وی افزود: این کارگاه  با حضور نیکبخت، رییس اداره تکنولوژی گروه های آموزشی استان برگزارشد.

  سلیمانی همچنین از برگزاری کارگاه دانش افزایی و توانمندسازی  مدیران متوسط دوم با حضورمعلمان در مدرسه دخترانه نرجس نیز خبر داد و گفت: این دوره آموزشی نیز توسط سرگروه  آزمایشگاه زیست استانی خانم ستوده وآقای انصاری سرگروه آزمایشگاه فیزیک برگزار شد.

  معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان باشت سطح رضایتمندی از برگزاری این کارگاه آموزشی را خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: نظری مدیر آموزش و پرورش شهرستان باشت از روند برگزاری این کارگاه بازدید و توصیه های لازم را جهت بهبود وضعیت آموزشی  و اصلاح ها روش های تدریس به معلمان  یادآوری کرد.

  خبر: فتح الله پوران پور

             

  انتهای پیام/1023 / پوران‌پور
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷