کبنانیوز؛ کبناخبر | نامه‌ی سردار غیب‌پرور به «تاجگردون»؛ حمایت از محرومان را در دستور کار قرار دهید

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۸ دی , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۷ | کد خبر : 306691 |
 •   
  در آستانه تدوین بودجه 97 صورت گرفت

  اگر قرار است یارانه بخش قابل‌توجهی از دریافت‌کنندگان قطع گردد، بخشی از آن به‌صورت خاص برای بیکاران جامعه لحاظ شود و از طریق سامانه‌ای مشخص شناسایی و پرداخت گردد.

  کبناخبر؛

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نامه‌ای خطاب به غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در مورد سیستم واریز و قطع یارانه، نکاتی را یادآور شد.

  به گزارش کبنا، در نامه سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی نکاتی پیرامون شرایط اقتصادی و کار قشر ضعیف جامعه و ضرورت‌های هزینه کرد یارانه های حذف شده، عنوان شده است.

  متن این نامه به شرح ذیل است:

  برادر ارجمند جناب آقای دکتر تاجگردون

  رئیس محترم کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی

  سلام علیکم

  با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام؛ بدون تردید فلسفه قیام امام راحل عظیم‌الشأن در تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایجاد جامعه‌ای به‌دوراز رذایل مادی و معنوی بود. در صفوف اول این انقلاب مستضعفان هستند که برپاکنندگان، وارثان و پویندگان آن می‌باشند امّا متأسفانه باسیاست‌های غلط وارداتی و الگوهای ناکارآمد، بر مظلومیت آنان افزوده‌ شده است.

  مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) دائماً تأکید بر توجه به وضع محرومان و مستضعفان جامعه دارند و با تکیه‌ بر آیات و روایات مشروعیت نظام اسلامی را در اجرای عدالت و دوری از تبعیض می‌دانند.

  حوادث اخیر کشور اگرچه طراحی اتاق‌های فکر دشمنان است امّا زمینه‌های نفوذ و تأثیرپذیری داخلی آن را نمی‌توان ازنظر دور داشت. لذا ارائه یک برنامه کارآمد و مبتنی بر حل مشکلات معیشتی مردم می‌تواند حربه خناسان در تحریک جوانان این کشور را خنثی سازد.

  اکنون‌ که در آستانه بررسی و تصویب بودجه ۱۳۹۷ کل کشور هستیم توقع می‌رود نمایندگان محترم ملت که برآمده از متن جامعه هستند و همیشه حامی محرومان و مستضعفان بوده و هستند این مهم را به‌عنوان یک اصل اساسی در دستور کار خود قرار دهند.

  تغییر برنامه به نفع فرودستان و اقشار آسیب‌پذیر و جوانان جویای کار باید در برنامه سال آینده ملموس و قانع‌کننده دیده شود تا اولویت انقلاب اسلامی در خدمت مؤثر به مردم که به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به‌حق ولی‌نعمتان ما هستند محقق گردد.

  سازمان بسیج مستضعفین ضمن قدردانی از نمایندگان محترم که این روزها با زحمات شبانه‌روزی در جهت تدوین لایحه بودجه سال ۹۷ تلاش می‌نمایند، آمادگی خود را برای کمک به دولت محترم در راستای حل مشکلات اساسی مردم پیشنهادات زیر را تقدیم می‌نماید:

  ۱ـ اگر قرار است یارانه بخش قابل‌توجهی از دریافت‌کنندگان قطع گردد، بخشی از آن به‌صورت خاص برای بیکاران جامعه لحاظ شود و از طریق سامانه‌ای مشخص شناسایی و پرداخت گردد.

  ۲ـ در منابع درآمدی دولت که مستقیماً زندگی مردم را متأثرمی کند و آنان را در تنگنا قرار می‌دهد تجدیدنظر گردد.

  ۳ـ جهت مناطقی از کشور که اشتغال از ضریب پایین‌تری برخوردار است منابع مشخص و خاص دیده شود.

  ۴ـ ایجاد بنگاه‌های زودبازده و کم‌هزینه جهت اشتغال جوانان می‌تواند حداقل‌های زندگی آنان را در کوتاه‌مدت تأمین نماید و آنان را به خودکفائی برساند.

  به حمدالله نقدینگی کشور و منابع انسانی که دو رکن اساسی و موّلد در اقتصاد هستند در کشور موجود است که با مدیریت صحیح و مشوق‌های جهت دهنده می‌تواند در خدمت تولید و اشتغال قرار گیرد.

  خیر دنیا و آخرت همه ارکان نظام جمهوری اسلامی در توجه به ملت مظلوم، شجاع ایران خصوصاً طبقات آسیب‌پذیر آن است. امید است این مهم پس از فروکش کردن اغتشاشات اخیر به فراموشی سپرده نشود.

  سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  مالیاتی
  تاریخ : ۱۸ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۱:۵۱
  1

  بهتر است مالیات زیرمجموعه های اقتصادی سپاه پاسداران علی الخصوص قرارگاه سازندگی محاسبه و پس از وصول، بخشی از آن مصروف محرومان و نیازمندان جامعه گردد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  تلمبه خانه نفت گوره
  تاریخ : ۱۸ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۱:۱۹
  2

  با سلام ودرود به دکتر تاج گردون حامی محرومان و مستسضعفان.لطفا تخصیص بودجه تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی عملیاتی نفت گچساران که قول انرا دادید فراموش نشود.دعای ما ایثارگران بدرقه راهتان باد.با تشکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شرمت الله
  تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۲۵:۴۴
  3

  درود برانانی که قدر و درد مردم را به خوبی میدانند و می فهمند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  سید
  تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۷:۵۱
  4

  از مسیولین فقط سردار غیب پرور خوب فهمیده که تاجگردون فقط با پیمانکاران خوب آشنا هست و براش مهم نیست مردم عادی چکار میکنند و زندگیشون چطور میگذره ،سر پیمانکاران سلامت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 6

  علی محرابی
  تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۶:۳۵
  5

  درود خدا بر نیروهای انقلابی و بصیر که حمایت از مظلومان و محرومان را اساس فعالیت های خود قرار می دهند. باشد که حکومت عدل الهی، با همکاری قوا حاکم شود و شاهد نا امیدی و نابودی دشمنان اسلام و ایران باشیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  دوگنبدانی
  تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۳:۴۴
  6

  سردار .از این گوش میشنوه از اون گوش… .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  مردم
  تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۴:۰۳
  7

  اقای تاجگردون وفرمانده بسیج وسرادر فضلی دوستان قدیمی جبهه وجنگ هستند وارتباط تنگی باهم دارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دلسوز
  تاریخ : ۱۹ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۷:۲۷
  8

  افتخار لر وکهگیلویه وبوراحمد که با د ومسولیت سنگین در این روز های بودجه نقش اول داشتی ونا م کهگیلویه و بویراحمد وگچساران در استانها می درخشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  واقع بین
  تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۰:۲۷
  9

  سردار اب در هاون میکوبی‌‌‌‌‌….وکیل الدوله نه وکیل المله…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷