- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

چرا جعفر گوهرگانی هنوز به استانداری نرفته است / دلایل اعتراض «حاج عدل» چیست؟

چرا با وجود اینکه جعفر گوهرگانی اولین کسی بود که بعد از حضور علی محمد احمدی در مسند استانداری کهگیلویه و بویراحمد به عنوان معاون اقتصادی استاندار معرفی شد، اما هنوز به استانداری نرفته است؟

به گزارش کبنا از یاسوج، معرفی معاونین استانداری کهگیلویه و بویراحمد حرف و حدیث‌های سیاسی زیادی را در بین عوام و خواص به وجود آورد، علی محمد احمدی با حضور در مسند استانداری کهگیلویه و بویراحمد حرف‌هایش را صریح در انتخاب مدیران زد، اما انتصاب معاونین استانداری و برخی مدیران نیز این حرف‌ها را تشدید کرد، به طوریکه نماینده کهگیلویه بزرگ مجبور شد طرح سووال از وزیر کشور را به کمیسیون مربوطه ببرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد سه معاونین استانداری را بین خودش، غلامرضا تاجگردون و غلام‌محمد زارعی تقسیم کرد، او فیلی را به جای پژمان نیک‌اقبالی آورد و در معارفه‌اش سنگ تمام گذاشت. و معاونت سیاسی را به زارعی داد و فتاح محمدی را کنار گذاشت و معاونت امور اقتصادی را نیز سهم تاجگردون دانست و شاید به زودی جعفرگوهرگانی جایگزین مجید محنایی شود. و این در حالی است که بعد از معرفی علی محمد احمدی به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد اولین کسی که به عنوان معاون استاندار بر سر زبان‌ها بیش از سایرین افتاد، جعفر گوهرگانی بود، و علت این موضوع را مشخص نشدن جایگزین او در سازمان جهاد کشاورزی می‌دانند و بعضی هم می‌گویند روند انتصاب وی به عنوان معاون استاندار فعلاً متوقف شده است.

امیر محبی‌فر از کارشناسان سیاسی و اجتماعی شهرستان کهگیلویه می‌نویسد؛ این استان سرشار از استعدادهای درخشان و نخبگان عملگرا است که اگر بالفعل شوند کمک شایان توجهی به توسعه اقتصادی استان خواهند نمود. اما شرط اول برای انجام این مهم پرهیز از سیاست زدگی و عدم پذیرش اوامر پایتخت نشینان صاحب منصب است که همه تلاششان برای کرسی نشاندن کسانی است که از جرگه خود یا از ایل و تبار خود باشند و هر مدیری باید با اوامر آن‌ها و از فیلتر آن‌ها عبور کند که متاسفانه به جای کلمه آن‌ها باید گفت از فیلتر او رد شوند و تائیدیه بگیرند و دیگر هیچ!!!!

او ادامه می‌دهد، همه ما در مقابل عملکردمان علاوه بر پاسخگویی در برابر وجدان خود و مردم فردا روز باید در محکمه ای بسیار عادل و سخت پاسخگوی آفریدگار هستی باشیم که محکمه ای بس سخت گیر و دادگر است پس بیاییم در برابر آنچه انجام می‌دهیم نیک اندیشه کنیم.

 

عدل هاشمی‌پور نماینده شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در گفت‌وگویی می‌گوید؛ فرد خاصی در استان برای معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار انتخاب نشده و این مسئله را مدیریت می‌کنیم که هیچگونه تبعیض و بی‌عدالتی در استان در این خصوص به وجود نیاید.

هاشمی‌پور به طرح سووال خود از وزیر کشور اشاره می‌کند و ادامه می‌دهد؛ در طرح سوال از وزیر کشور خواستار پاسخگویی در زمینه تبعیض در انتخاب مدیران این استان هستم و بر اساس قانون نمایندگان مجلس اختیار طرح سوال از هر وزیری را دارند و آن‌ها نیز باید پاسخگوی نمایندگان مردم باشند.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس عنوان کرد: در طرح سوال از وزیر کشور به بعضی از خواسته‌های مردم اشاره کرده‌ام که این هفته پس از بررسی در کمیسیون تخصصی شورا‌ها که با حضور وزیر کشور، پاسخ داده می‌شود.

وی بیان کرد: اگر پاسخ‌های وزیر در کمیسیون شورا‌ها به سوالات قانع کننده بود هیچگونه مشکلی وجود ندارد و اگر این جواب‌ها راهگشا نباشد طرح سوال می‌کنم و وظیفه اصلی بنده به عنوان نماینده مجلس پیگیری مطالبات مردم است.

هاشمی‌پور با اشاره به انتصاب دو معاون سیاسی و امنیتی و همچنین هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دو حوزه انتخابیه استان، ابراز کرد: هنوز فرد خاصی در استان برای معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار انتخاب نشده و این مسئله را مدیریت می‌کنیم که هیچگونه تبعیض و بی‌عدالتی در استان در این خصوص به وجود نیاید.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، لنده، چرام در مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم که استاندار کهگیلویه وبویر احمد به وعده‌هایی که به مردم و نخبگان داده عمل کند و امید را در دل آن‌ها روشن نگه دارد.

هاشمی‌پور اظهار داشت: امروز از بخش موگرمون وشیتاب بازدید داشته‌ایم که تمام مشکلات و موارد مهمی که باید مورد بررسی قرا می‌گرفت در دستور کار قرار داده شده است.

وی مهم‌ترین وعده‌ داده شده به مردم بخش موگرمون و شیتاب را کلنگ زنی عملیات گاز رسانی تا دهه فجر امسال عنوان کرد و افزود: در بررسی‌های به عمل آمده شیتاب با جمعیت ۸هزار نفری فاقد گاز و درمانگاه بوده که این موضوع موجب رنج مردم و ما شده است.

هاشمی‌پور ابراز کرد: بخش شیتاب با جمعیت ۸هزار نفری تنها دارای یک‌ خانه بهداشت می‌باشد که با پیگیرهای بخشدار این بخش برای آماده کردن زمین برای ساخت در مانگاه با کمک خیرین تا دهه فجر کلید ساخت آن زده می‌شود.

وی بیان کرد: خبرخوش دیگر برای مردم روستاهای قیام، ممبی و سرآسیاب یوسفی که پیمانکار گاز رسانی به این مناطق به زودی شروع به کار می‌کنند ومردم از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

نماینده شهرستان‌های ۴ گانه کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مهم‌ترین توصیه‌ای که به استاندار کهگیلویه وبویر احمد دارم که هر آنچه به مردم، نخبگان فرهنگی وسیاسی وعده داده بود و امید را در دل آن‌ها روشن کرد عمل کندٍ آن‌ها را تحقق ببخشد.

هاشمی‌پور اظهار داشت: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مشاورین صادق استفاده کند تا بتوانند از اطلاعات مفید و خوب در اختیار آن بگذارد و وی را در راه موفقیت و توسعه پیش ببرند.

وی به وجود نخبگان توانمند که در کهگیلویه بزرگ وجود دارد اشاره کرد و گفت: از نماینده عالی دولت در استان تقاضا دارم که به صورت ضرب الاعجل از نیروهای توانمنداستفاده کند و به کمک کهگیلویه بزرگ بیاید زیرا بیشترین جمعیت وشهرستان‌ها در این حوزه انتخابیه وجود دارد.

 

با این وجود باید ببینیم که احمدی نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد تا چه میزانی سخنان عدل هاشمی‌پور نماینده کهگیلویه بزرگ را مورد توجه قرار می‌دهد و یا اینکه آیا با حمایت عدل هاشمی‌پور، مجید محنایی در جایگاه خود می‌ماند و یا جای خود را به گوهرگانی و یا فردی دیگر از حوزه انتخابیه هاشمی خواهد داد. و شاید هم گوهرگانی منتظر است تا جایگزین او در سازمان جهاد کشاورزی استان مشخص شود.

43 Comments (Open | Close)

43 Comments To "چرا جعفر گوهرگانی هنوز به استانداری نرفته است / دلایل اعتراض «حاج عدل» چیست؟"

#1 Comment By داوود On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۸ ب.ظ

متاسفانه ابلاغ” جانشین مهندس محنایی” از سوی وزیر کشور صادر شده است و تاجگردون حاضر نشده است حتی مدیریت جهاد کشاورزی را به فرزندان توانمند کهگیلویه بزرگ بدهد.این نهایت. تاجگردون و ضعف. آقای هاشمی پور است. سوال از وزیر فقط یک شعار است و بزودی معاون جدید استان معارفه خواهد شد و شاهد عزل پی درپی فرزندان کهگیلویه بزرگ خواهیم بود.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 5

#2 Comment By دهدشت On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۹:۲۶ ب.ظ

. شایسته معاونت نیست

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 7

#3 Comment By سید On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۹:۴۴ ب.ظ

فکر کنم مردم باید بدانند که تاجگردون تمام این استان .ه و داره نیروهای ضعیف خودش قالب می‌کنه استاندار هم کهگوش به فرمان هست حاج عدل باید وزیر به مجلس بیاره

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 6

#4 Comment By مرادی On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۹:۵۳ ب.ظ

این تقصر تاجگردون هست که هم معاون اقتصادی را برا گوهرگانی میخواد و مدیرکل جهاد را برا علیرضا نژاد در حالیکه دکتر آذرفرد یکی از مدیران توانمند استان که هم مدنظر مهندس هاشمی و حاج زارع هست را نگذاشت مدیرکل جهاد بشه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 7

#5 Comment By توانا On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۱ ب.ظ

معاون اقتصادی حق سهمگین بود

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 13

#6 Comment By شهرساز On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۶ ب.ظ

مشکل اصلی ضعف عدل هاشمی پور است که از شروع نمایندگی تا حالا نتونسته از هیچ نیروی شایسته ای حمایت موثر داشته باشه.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

#7 Comment By گچساران_بویراحمدگرمسیر On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۷ ب.ظ

دکتر گوهرگانی شایسته معاونت وزارت جهادوکشاورزی

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 8

#8 Comment By یاسوج On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۹ ب.ظ

جناب اقای عدل هاشمی روزی که. هردو حق بچه های بویراحمد وگچساران را ضایع کردند وفله ای نیرو استخدام کردند شما کجا بودی .شا. که محنای منطقه ای فکر می کند ..ی جای در دل مردم ندارد چون.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

#9 Comment By بویراحمد On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۴۰ ب.ظ

جناب اقای عدل هاشمی روزی که .ی هردو حق بچه های بویراحمد وگچساران را ضایع کردند وفله ای نیرو استخدام کردند شما کجا بودی .شایدم . که محنای منطقه ای فکر می کند . جای در دل مردم ندار.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

#10 Comment By محمد On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۳ ب.ظ

خدایی..ر.ردوعین یک .ت بطوریقین سرانجام استانداری نو مانند..خواهدصدالبته ازدستگاههای نظارتی گله مندهستیم چراکه تای..یعنی صحه گذاشتن برهم..

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#11 Comment By ارشد بیکاری On دی ۱۷, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۵۶ ب.ظ

واقعا مجید محنایی در حد معاونت نیست
چرا از هوشنگ رویین ارشد شریف
یا از اقای رهی ارشد واحد لار
یا از آقای امیرحسین برخه ارشد یاسوج و ولایی و ارزشمدار
یا از اقای نسکافیان دکترای دامپزشکی
یا از اقای سعادت پیشه دکتری سیاسی مدرن
که مشاوران عالیرتبه سیاسی و علمی شهرستان کهگیلویه بزرگ هستن استفاده نمیشه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 7

#12 Comment By بویراحمدی On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۰۴ ق.ظ

هرچند دوست داریم روند رو به رشد جهاد کشاورزی با دکتر گوهرگانی ادانه یابد
ولی خواهان ارتقا ایشان به معاونت های تهران هستیم
دکتر تاجگردون لطفا از مدیران توانمند در سطح ملی رایزنی و استفاده کنید..

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

#13 Comment By یاسوج On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۰۷ ق.ظ

جناب قلندری چرا کامل نمینویسید جملات ما یاسوج و دهدشت را و فقط از تاجگردون و گوهرگانی خوب مینویسی …. انصاف داشته باش

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#14 Comment By محزکی کوه پات On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۳۲ ق.ظ

شایسته ترین فرد برای معاونت استانداری سید خلیل است
وی علاوه بر دارا بودن سابقه بیمه مرتبط و حضور در میادین ورزشی از افتخارات این خطه سلحشور می باشد
درود خدا بر سی خلیل

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#15 Comment By دوگنبدانی On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱:۳۷ ق.ظ

شک کنید اگه تاجگردون زورش میرسید گوهرگانی رو معاون وزیر کنه حتما اینکارو میکرد ولی مگه معاون وزیر شدن الکیه.ن اتاق کوچولو توی امام زاده جعفر.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#16 Comment By شرابگرویی On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۷:۴۹ ق.ظ

ظنز شماره ۱۱جالب جالب

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#17 Comment By اصل بویر احمد گرمسیر On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۷:۵۳ ق.ظ

در پاسخ به اون دوستمون که خود را بعنوان بویر احمد گرمسیر معرفی کرده و گفته گوهرگانی لیاقت معاون وزیر را دارد باید بگوییم هرگز گفته مردم ماها حرفشون ای نیست و بالعکس.گوهرگانی محبوبیت ندارد و پیشنهاد ما به دکتر تاجگردون ای بوده گوهرگانی برای شما سودی نداره و بسیار بسیار. .و مخالفین نماینده بیشتر روی همین گوهرگانی است.حتی مردم باشت هم نگرانی های زیادی دارن

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#18 Comment By حق On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۷:۵۷ ق.ظ

حرف حرف دکتر تاجگردون است و بس . و تصمیمات را هم او میگیرد دو صد گفته چون نیم کردار نیست.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#19 Comment By بویراحمد On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۷:۵۹ ق.ظ

جهت اطلاع ۷۰با تلاش و همت جناب حاج زارعی نماینده محترم شهرستان های بویراحمد و دنا نفر از مدیران و مسولان و معاونان اداری و سیاسی ادارات / نهدها و سازمانها در پست های کلیدی و مهم در سطح استان از ایل بزرگ تیرتاجی می باشد ولی در حوزه عمرانی از حاج زارعی توقع بیشتری داریم

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#20 Comment By On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۸:۱۱ ق.ظ

به نظر میرسه بهترین گزینه دکتر کامرانی رقیب سیاسی آقای هاشمی در شهرستانهای چهارگانه باشن
ایشون از اصلاح طلبهای واقعی است که باعث میشه اصلاح طلبان خوشحال بشن هم عدل هاشمی دیگه بهونه ای نداشته باشه
تازه
طرفدار تاج هم هست

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

#21 Comment By بویراحمد On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۰ ق.ظ

بهترین گزینه رهام خردمند از دهدشت می باشد هم مدیر هم مدبر

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#22 Comment By محسنی On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۰ ق.ظ

در استان شهرستانی به نام کهگیلویه بزرگ وجود ندارد لطفا اصلاح نمائید در گذشته نام کشور ایران پارس(فارس) بود اکنون یک استان ایران به نام فارس هست و ما استانی یا کشوری به نام فارس بزرگ نداریم

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

#23 Comment By بیطرف از دهدشت On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۸ ق.ظ

من متاسفم که واگذاری پست ها و منصب ها بر اساس تقسیم بندی منطقه ای است و خود نمایند ه ها و رسانه های جمعی این را به مردم القا می کنند. قرن بیست و یکه آنوقت نمایندگان ما که عصاره ملت هستند چنین تفکراتی دارند. جهاد کشاورزی نهادی است که مرتبط با کشاورزان است و جای تفکر سیاسی و منطقه ای در این سازمان وجود نداره. سوال اینجاست چرا دکتر آذرفرد که چهره ای علمی، اجرایی و تحصیلکرده این رشته و جوان و اهل کار است و مردم ایشان را قبول دارند هنوز ابلاغ ایشان صادر نشده است. با حق باشید و مطمئن باشید که همه ما یک روز در محضر خدا باید جواب پس دهیم

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#24 Comment By گوهر On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۹:۱۱ ق.ظ

مگه حاج عدل با دولت و همراه دولت بود که بخواد سهم داشته باشه. حاج عدل طرفدار چهار آتیشه رئیسی بود و باید سهمیه آستان قدس را از ایشان بگیره

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#25 Comment By همشهری On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۲۹ ق.ظ

. تو همان قسمی که در امامزاده خوردی را ادا کن نمیخواد قصه صغرا و کبرا ببافی
یکی نیست. را چه به سیاست
پا توی کفش بزرگان نکن هرگز

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#26 Comment By پشنگ On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۲ ق.ظ

نظر شماره ۱۱به عنوان طنز برتر سال حتما پذیرفته میشه!!!!!!!!!

خخخخخخخخخخخخ

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#27 Comment By امیر65 On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۰۴ ق.ظ

ارشد بیکاری عزیز
خیلی قشنگ پیمانکاران حاج عدل معرفی کردی.دمت گرم
این پیام از دفتر حاجی فرستادی

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#28 Comment By تیرتاجی On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۲۱ ق.ظ

دکتر گوهرگانی نیروی شایسته و جسور و بی تعادف و اصلاحاتی.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

#29 Comment By یاسوجی On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۱:۴۸ ب.ظ

درود دکتر گوهرگانی

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

#30 Comment By بویراحمد On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۲:۱۶ ب.ظ

هاشمی هر طرحی داره فقط از خیرین مایه می ذاره. حالا اگر خیری نباشد هاشمی چه می گوید؟
نکند خیرین همان دوستان.شند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#31 Comment By لفث On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۳:۱۴ ب.ظ

درود بر ارشد بیکاری که واقعیت رابیان کرد ..کسی که.ه مشاور ان است باید از قافله عقب بماند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#32 Comment By بابا حیدر On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۴:۱۲ ب.ظ

اتفاقا اگر گوهرگانی معاون استاندار بشه در حقش کم لطفی شده چون ایشان در حد و اندازه معاون وزیر و یا استاندار هستند .

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

#33 Comment By بنگرو On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۵:۱۰ ب.ظ

ابلاغ گوهرگانی برای معاونت استانداری صادر و جانشین ایشان علیرضا نژاد است. آقای هاشمی پور هم خودشان را سبک کردند وارد این ماجرا شدند. هفته آینده خواهید دید

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#34 Comment By کارمند On دی ۱۸, ۱۳۹۶ @ ۷:۲۱ ب.ظ

کامنت های گوهرگانی کار اقای ش و خ پ و ک و ت است.خودش میگه بشون .وهیچ بویراحمدی نمیگه درود بر گوهرگانی و همه دعا میکنن برهدخارج استان

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#35 Comment By جواب کامنت۳۴ On دی ۱۹, ۱۳۹۶ @ ۳:۳۶ ق.ظ

والله بخدا من بویراحمدی هستم و هزاران درود نثار دکتر گوهرگانی میکنم و اتفاقا در بویراحمدگرمسیر، محبوبیت دکتر گوهرگانی خیلی بیشتر از دکتر تاجگردون هست. درود بر دکتر گوهرگانی عزیز و دوست داشتنی و توانمند.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

#36 Comment By شادمان On دی ۱۹, ۱۳۹۶ @ ۸:۵۹ ق.ظ

شک نکنید ابلاغ آقای دکتر آذرفرد به عنوان مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان صادر شده و هفته بعد معرفی می شوند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#37 Comment By رحیم شاکری On دی ۱۹, ۱۳۹۶ @ ۹:۰۵ ق.ظ

عرض تبریک به دکتر آذرفرد به خاطر انتصاب ایشان به عنوان مدیر کل سازمان جهاد کشاورزی استان

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#38 Comment By روشنفکر On دی ۱۹, ۱۳۹۶ @ ۹:۳۳ ق.ظ

. همون امامزاده جعفر هست و مشکلات کشور و استان و عدم توسعه انتصاب. است

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#39 Comment By فرهنگی On دی ۱۹, ۱۳۹۶ @ ۹:۴۶ ق.ظ

فقط تاج

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#40 Comment By من از پشتکوه آمده ام On دی ۱۹, ۱۳۹۶ @ ۱:۵۰ ب.ظ

بهتر است ما قضاوت را برمبنای عملکرد افراد بگذاریم نه بلحاظ انتسابت قومی و قبیله ای.
بی تعارف عرض کنم وقتی ما برای انتصاب یکی از دوستان و بستگانمان به هر دری می زنیم حتما فرداها از این هم توقعاتی داریم که همین زمینه پارتی بازی و فساده.
تجربه ثابت کرده هرچه در استان ک ب مدیران غیر بومی تر باشند عدالت بیشتر بوده و پارتی بازی کمتر

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#41 Comment By گچساران On دی ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۲:۵۲ ب.ظ

دوستانی که این قدر گلایه و شکایت دارند باید کمی منصف باشید مگر در ۴ سال گذشته دکتر تاجگردون بین معاونین استاندار سهمی داشتند بی خود و بی جهت خودتان را ناراحت نکنید حق شهرستانهای گچساران و باشت یک معاون بود

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#42 Comment By محمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۵ ب.ظ

گوهرگانی در آزمون .د…و باعث شد مردم از تاجگردون .. گوهرگانی از استان ک‌ب بره بهتر…

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#43 Comment By محمد On دی ۲۳, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۵ ب.ظ

گوهرگانی در آزمون مهر ۹۴. کرد…و باعث شد مردم از تاجگردون .. گوهرگانی از استان ک‌ب بره بهتر…….

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0