کبنانیوز؛ کبناخبر | کارگاه آموزشی خلاقیت و روانشناسی در تئاتر و اصول کارگردانی در یاسوج (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۲ | کد خبر : 303064 |
 •   
  با حضور بازیگران مطرح کشوری برگزار شد

  کارگاه آموزشی خلاقیت بر اساس اصول خودشناسی و روان شناسی در تئاتر با حضور بازیگر و دوبلور مطرح کشور در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  کبناخبر؛

   

  برگزاری دو کارگاه آموزشی بازیگری و کارگردانی در حوزه هنری استان

   

  کارگاه آموزشی خلاقیت بر اساس اصول خودشناسی و روان شناسی در تئاتر با حضور بازیگر و دوبلور مطرح کشور در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  به گزارش کبنا، این نشست تخصصی با حضور معصومه آقاجانی و استقبال خوب علاقه مندان به بازیگری برگزار شد.

  در این نشست در باره چگونگی دور ریختن ترس یک بازیگر برای ایفای یک نقش و اینکه بازیگر باید چه تمرین‌هایی رو برای بیشبرد نقش انجام دهد بحث و گفت و گو شد.

  موضوع تمرین‌های بدن و بیان که در پیشبرد این گونه روانشناسی بر بدن تاثیر دارد وهم چنین چگونگی تمرین روزانه برای زیبا سازی صدا برای یک بازیگر که تاکید بر خواندن آواز با حالت مختلف بدن از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود.

  نحوه برگزاری نشست‌های نمایش نامه خوانی از دیگر موضوعات مورد بحث در این شنست بود که مدرسین بر اهمیت آن تاکید داشتند.

  هم چنین در این نشست شرکت کنندگان به ارایه نظرات و دیگاه های خود در مورد مسائل مطرح شده پرداختند.

  برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی از برنامه مهم واحد نمایش حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد است که تاکنون چندین نشست با موضوعات مختلف در این مرکز برگزار شده است.

   

  کارگاه آموزش جدیدترین اصول کارگردانی در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد

  کارگاه آموزشی جدیدترین اصول کارگردانی در با حضور یکی از چهره‌های مطرح تئاتر کشور در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  این کارگاه اموزشی به مدرسی میسا مولوی و با حضور علاقه مندان به هنر تئاتر برگزار شد.

  در این کارگاه اموزشی در مورد خودآگاه و ناخودگاه یک بازیگر در کار گروهی و همکاری بازیگران در کنار هم برای انجام بهترین کار مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت و مثال‌هایی در مورد کارهای مهم در این سیستم ارایه شد.

  شناخت یک کارگردان در حالت‌های روحی و روانی گروه و زمینه موفقیت و به سرانجام رسیدن کار نیز از دیگر موضوعات مطروحه در این کارگاه بود.

  در این کارگاه که با حضور کارگردان‌های جوان حوزه هنری استان برگزار شد بحث و گفتگو در زمینه‌های مختلف ومتد های مختلف کارگردانی در تئاتر امروز مطرح و نظرات و دیدگاه‌های مختلف مورد بحث قرار گرفت.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷