کبنانیوز؛ کبناخبر | بازدید سرزده بازرس کهگیلویه و بویراحمد از شرکت نفت / کمبود سوخت در استان نداریم / (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۷ | کد خبر : 299557 |
 •   
  صبح امروز انجام گرفت

  مدیر کل بازرسی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظرات و پیشنهادات استاندار استان در حوزه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با شگرف و سرعت بالا در حال عملیاتی شدن می‌باشد.

  کبناخبر؛

  مدیر کل بازرسی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظرات و پیشنهادات استاندار استان در حوزه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با شگرف و سرعت بالا در حال عملیاتی شدن می‌باشد.

  به گزارش کبنا از یاسوج، صبح امروز محمود مومن‌نسب مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد امور حقوقی استانداری با هدف ارزیابی مجموعه فعالیت سوخت‌رسانی و اقدامات طرح تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی و راهنمایی مراجعین از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان بصورت سرزده و بدون اطلاع قبلی بازدید کرد.

  در این بازدید مومن‌نسب ضمن بازدید سرزده از واحدها و دیدار با کارکنان عملیاتی و ستادی و انبار نفت از مجموعه فعالیت، اقدامات، نحوه خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و همچنین راهنمایی و ارشاد مراجعین از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرارداد.

  مدیر کل بازرسی و ارزیابی عملکرد امور حقوقی بابیان اینکه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی یکی از دستگاه‌های خدمت رسان موفق و برتر در سطح استان می‌باشد گفت: کار سوخترسانی یکی از حساس‌ترین ومهمترین خدماتی است که در کشور توسط کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی انجام می‌گیرد و با آغاز فصل سرما و صعب العبور بودن نقاطی از استان، این حساسیت مضاعف می‌گردد.

  مهندس مؤمن نسب افزود: بعد از جلسه ستاد قاچاق سوخت تحولات شگرف و اقدامات خوبی از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان در حال شکل گیری است و با بررسی‌های بعمل آمده با نظارت و درج نوع تبلیغات سامانه ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی و ارتباط مشتری در کلیه جایگاه‌های سوخت استان، زمینه اطلاع رسانی مردم را فراهم نموده که این حرکت مدیر عامل شرکت از نظر کارشناسان ارشد استانداری استان توجه ویژه ای به خود جلب نموده است.

  وی اظهار کرد: مردم سرمایه‌های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و ما مسئولین، خادمان وتمام دغدغه‌هایمان وقف رضایت مردم می‌باشد و زحمت و تلاش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی چون بصورت استمراری است و انقطاعی ندارد چندان مشهود نیست و اینگونه خدمت‌ها به چشم کمتر می‌آید و تصور کنیم اگر چند روز فرآورده‌های نفتی به مردم شریف نرسد یا سوخت روستاها در فصل سرما با وقفه کوتاهی ایجاد شود آن وقت است که قدر شرکت ملی پخش و کارکنان آن شناخته می‌شود.

  در ادامه این دیدار و بازدید لطف اله مسعودی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان از تکریم ارباب رجوع بعنوان یکی از مؤلفه‌های حقوق شهروندی نام برد و گفت: در واقع تکریم ارباب رجوع به نحوه رعایت مؤلفه‌های رفتاری کارکنان در قبال شهروندان تاکید دارد که به فراخور آن مردم عزیز عملکرد دستگاه و سازمان‌ها را ارزیابی می‌کنند.

  مسعودی افزود: سوخترسانی به استان بحمدالله با روند بسیار مناسبی در حال انجام است و هیچگونه کمبودی وجود ندارد و کارکنان این شرکت در تمام اوقات شبانه روز در طول سال بویژه در ایام سوخترسانی زمستانی لحظه ای از خدمت رسانی به مردم شریف غفلت ندارند و امیدواریم با راه اندازی مجدد جایگاه عرضه سوخت بنزین بلوار جمهوری پس از ۵ سال تعطیلی بتوانیم یکی از مطالبات بحق مردم را محقق کنیم و رسیدن به نقطه مطلوب درخصوص تحقق تأمین رضایتمندی شهروندان از برنامه‌های اولویت دار این شرکت در مرکز استان و نواحی تابعه شهرستان‌ها می‌باشد.

  در پایان این جلسه مدیر کل بازرسی و اررزیابی عملکرد و امور حقوقی استانداری از تعامل مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان که در زمان تصدی مدیریت ایشان با دستگاه‌های اجرایی و مردم شریف استان صورت پذیرفته تقدیر و تشکر ویژه کردند.

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  بهار
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۹:۱۹
  1

  کاش یه بازرسی هم میومد از روند استخدامهای فله ای بازرسی میکرد…چرا یه نفر سه بار در آزمون قبول میشه ولی مصاحبه ردش میکنن؟؟؟آیا نباید بازرسی بشه این موارد؟؟ولی نالایق ترین افراد به راحتی و صرفا با پارتی وارد میشوند !!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  1398
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۵:۲۶
  2

  بازدید سرزده از محوطه ، ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۷:۱۶
  3

  این حرکت مسئولین بسیار جالبه از اون مهمتر این هست که سازمان مطبوع هم موفق بوده البته امیدوار هستیم دیگر ارگانها وسازمانها همین طور باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  یاسوج
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۹:۰۳
  4

  خدایی بنده یکی از ارباب رجوعهایی شرکت نفت هستم همیشه هم راضی بودم ..کارهاشون خیلی دقیق و به موقع انجام میشه.وقتم تو این اداره تلف نشده…البته جاداره از مدیر محترم این شرکت تشکر کنم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  احمد
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۱:۱۳
  5

  مدیر وقتی جوان و انرژیک باشه دیگه معلومه که همه هم راضی باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  م_ ب
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۴:۲۹
  6

  خیلی حرکت خوبی. از سوی بازرسی استانداری صورت گرفت و انشااله در مورد سایر ارگانها و ادارات نیز انجام شود . به خصوص اداراتی که نارضایتی مردم بیشتر است . در مورد شرکت نفت هم با وجود مدیر کاربلد و کارکنان راضی از مدیر همین انتظار هم میرود.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  محمد
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۱:۱۵
  7

  جناب بازرس محترم
  جنابعالی همان استانداری. را درست کن بقیه درست می شوند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  بیداد
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۳:۱۷
  8

  بازدیده سرزده.خخخ.اینقدسرزده که کلاه شون روهم آماده کردند.بعداینکه به جای این مسخره بازی هاازجایگاه های سی ان جی دیدن فرمایندکه صف های طویلش امان مردم روبریده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ایزدی
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۷:۱۳
  9

  اقای مسعودی از نیروهای متعهد، پاک دست ، متخصص و توانمند هست انشالله بتوانیم ایشان را در سطح کلان مدیریتی کشور ببینیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷