کبنانیوز؛ کبناخبر | این مطلب فقط برای استاندار کهگیلویه و بویراحمد است! کسی آن را نخواند

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۰:۳۰ | کد خبر : 298718 |
 •   
  متن ارسالی

  آقای احمدی استاندار کاردان و نخبه کهگیلویه و بویراحمد، آیا هیچ کدام از این بانوان که نام برده شد، لیاقت این جایگاه را ندارد؟ و باز سووال می‌کنم از شما آیا هیچ کدام از زنان و فعال و حاضر و مشغول در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نمی‌توانند، امور بانوان و خانواده این استانداری را مدیریت کنند تا کسانی بخواهند از بیرون برای شما و استانداری شما تصمیم بگیرند.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  متن ارسالی
  «امانت مردم را دست هر کسی نمی‌دهم، کسی که می‌خواهیم به کار بگیریم باید سابقه اجرایی داشته باشد چرا که امانت‌دار عظمت مردم هستیم و به صرف رابطه کاری و آشنایی و حضور در فلان ستاد انتخاباتی، حمایت یک مسؤول سیاسی نمی‌توانیم امانت مردم را دست هر کسی بسپاریم. سعی می‌کنیم مدیر هر دستگاهی از نیروهای همان دستگاه دولتی باشد و تحمیل نیروهای خارج از بدنه، به دستگاه‌ها کار درستی نیست و ظلم به دستگاه است.» این فرازی از سخنان استاندار دانشمند استان کهگیلویه و بویراحمد است. که اگر از روی حقیقت آن را درک کنیم، متوجه خواهیم شد که یکی از عوامل عقب‌ماندگی استان کهگیلویه و بویراحمد از قطار توسعه، مدیرانی هستند که تنها از مجاری غیر از تخصص، کارآمدی و توانمندی، یعنی همان سیاست‌بازی توسعه‌کش، به کار گماشته شده‌اند.

  جناب آقای استاندار کهگیلویه و بویراحمد و نمایندگان مردم در مجلس، همانطوری که «پروانه نیک‌مرام» مدیرکل جدید و اما کاربلد تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد در مراسم معارفه‌اش گفت، این استان شیر زنان توانمند و پای‌کار دارد که می‌توانند در عرصه‌های مدیریتی نقش آفرینی کنند.

   

  آقای احمدی استاندار دانشمند و علمی کهگیلویه و بویراحمد حدود ۴۰ زن توانمند و دارای تحصیلات عالیه در استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فرمانداری‌های تابعه مشغول به کار هستند. آیا هیچ کدام از آنها شایستگی مدیریت امور بانوان و خانواده استانداری را ندارند. آیا هیچ کدام نمی‌تواند مدیرکل امور بانوان و خانواده بشوند و حتماً باید فردی را از بیرون به استانداری تحمیل کنند و آنچه را که امروز می‌بینیم، شاهد باشیم.

   

  جناب احمدی مطمئناً برای شما زندگی بانوی مبارز و انقلابی گچساران را کسی بازگو نکرده است، بانویی که ۵ سال از بهترین زندگی‌ سال‌های عمرش را در زندان‌های مخوف ساواک گذراند. کوکب حاتمی که تجربه بالای مدیریتی دارد و سال‌ها در کنار زنان این دیار زندگی کرده و همه را به خوبی می‌شناسد..

  آقای غلام‌‍رضا تاجگردون، زارعی و عدل هاشمی‌پور و آقای استاندار کهگیلویه و بویراحمد آیا می‌دانید سکینه درودگرنژاد کیست؟ او خواهر شهید و خانواده‌ انقلابی دارد که نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و علی‌رغم این حرف‌ها او تجربه بالایی در امور جوانان و خانواده و کارنامه موفقی دارد، لطفاً بگرد و او را پیدا کن که او می‌تواند در شأن یک مدیر توانمند ظاهر شود.

   

  آقای استاندار؛ بپرسید که مرضیه‌هرمزپور، لیلازاده باقری، زینب هاشمی و حمیده هدایت‌خواه چه کسانی هستند؟ هرمزپور، زاده‌باقری و هاشمی هر کدام زمانی مدیران کل امور بانوان و خانواده این استان بودند که ضمن داشتن تجارب بالای مدیریتی دارای تخصص و تجربه کاری نیز هستند. زینب هاشمی نیروی اصلاح‌طلب و کاربلد هستند. هدایت‌خواه نیز دارای مدرک دکترای مطالعات زنان است، او به خوبی حوزه خانواده و بانوان را می‌شناسد و به عنوان یک صاحب نظر در جلسات دانشجویی و طلبه‌های زن نیز حاضر می‌شود، سخنور توانمندی نیز هست.

  آقای احمدی (نورآفرین نوریان دارای مدرک کارشناسی ارشد جغرافیای شهری و برنامه‌ریزی)، شهین تاج کریمی (دانشجوی ارشد برنامه ریزی روستایی)، طیبه پورعلمی (کارشناس ارشد حقوق) زینب شکوه ( دارای مدرک دکترا و فرزند شهید)، زیور روستا( کارشناس مسوول فرمانداری دنا)، زیبا خسروی(فرمانداری بویراحمد)، حمیده مرتضویان (دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت، فرمانداری بویراحمد)، (کارشناس دفتر سرمایه گذاری)، و سهیلا بزرگ زاده همه از کارمندان استانداری و فرمانداری‌های تابعه هستند.

  آیا هیچ کدام از اینها شایستگی و توانایی مدیریت امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد را ندارند، تا افرادی بخواهند با دیدن و دست بوسی فلان نماینده و فلان شخص سیاسی برای مدیرکلی انتخاب شوند.

  جناب آقای احمدی فریده کیامرثی یکی از زنان توانمند حوزه استانداری کهگیلویه و بویراحمد که زمانی مسوولیت امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشت او کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق است، آیا ایشان هم توان مدیریت این جایگاه را ندارند.

  نادیا صداقت معاون فعلی فرماندار دنا، زنی توانمند و پاک دامن از سرزمین همیشه سرافزار دنا، آیا او با این تجربه بالای مدیریتی و آشنایی با مسائل و مشکلات زنان و بانوان نیز نمی‌تواند در این جایگاه قرار گیرد.

  لطفاً از مشاورانت بخواهید تا برای شما در وصف مریم گشتاسبی همسر شهید سردار کشاورز هم بگویند، بانوی پاک دامن که سال‌ها برای درمان مشکلات بانوان و زنان این دیار تلاش کردند. او دارای تحصیلات عالیه و سوابق مدیریتی موفقی نیز هست.

   

  مریم رضایی، یکی دیگر از بانوان فعال و مدیر با تجربه استان کهگیلویه و بویراحمد می‌باشد او مدیر گروه نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد است.

  از تایپیست استانداری راضی‌تر هستیم تا زنان سیاسی

  یکی از بانوان استانداری در گفت‌وگو با کبنا می‌گفت: فلان خانمی که در دبیرخانه استانداری کهگیلویه و بویراحمد کار می‌کند، اگر مدیرکل امور بانوان و خانواده بشود، بسیار راضی‌تر هستیم تا بخواهند فردی را از بیرون بیاورند.

  وی با تاکید بر اینکه حاضریم تایپیست استانداری مدیرکل بانوان استانداری شود، اما افراد سیاسی مدیرکل نشوند، افزود: خدا بیامرزد پدر و مادر حسین صابری استاندار اسبق کهگیلویه و بویراحمد که فردی ضابطه‌مند و قانون‌مند بود و از نیروهای هر دستگاهی برای مدیریت‌ها استفاده می‌کرد و نیروهای مأمور را به ادارات خودشان منتقل کرد.

  آقای احمدی استاندار کاردان و نخبه کهگیلویه و بویراحمد، آیا هیچ کدام از این بانوان که نام برده شد، لیاقت این جایگاه را ندارند؟ و باز سووال می‌کنم از شما آیا هیچ کدام از زنان فعال و حاضر و مشغول در استانداری کهگیلویه و بویراحمد نمی‌توانند امور بانوان و خانواده این استانداری را مدیریت کنند تا کسانی بخواهند از بیرون برای شما و استانداری شما تصمیم بگیرند.

  لطفاً ما را توجیه کنید که چگونه فردی که دارای لیسانس زبان و ادبیات فارسی است و بدون یک روز سابقه مدیریتی و فعالیت در حوزه زنان و خانواده است، آیا شایستگی‌اش بیشتر از سایر بانوان نام‌ برده، است.

  لطفا بپرسید چرا بازرسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد جلوی تسهیلات اشتغال‌زایی فلان مدیرکل استانداری را گرفت.[کلیک کنید]

  استدعا دارم از مدیرکل خودتان بپرسید که در باره خروجی این سفرها که عکس‌های او در زیر آمده، برای شما هم چند جمله‌ای فقط حرف بزند.

  آیا ارتباط‌های صرف سیاسی و بدون نتیجه هم دردی را درمان خواهد کرد.

  لطفاً بعد از بررسی و ارزیابی و تنها بر اساس این جملات خودتان مدیران را انتخاب کنید. «امانت مردم را دست هر کسی نمی‌دهم، کسی که می‌خواهیم به کار بگیریم باید سابقه اجرایی داشته باشد چرا که امانت‌دار عظمت مردم هستیم و به صرف رابطه کاری و آشنایی و حضور در فلان ستاد انتخاباتی، حمایت یک مسؤول سیاسی نمی‌توانیم امانت مردم را دست هر کسی بسپاریم. سعی می‌کنیم مدیر هر دستگاهی از نیروهای همان دستگاه دولتی باشد و تحمیل نیروهای خارج از بدنه، به دستگاه‌ها کار درستی نیست و ظلم به دستگاه است.»

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۸۲ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۰:۱۵
  1

  در دو جمله بگو حرفت و خواسته ات چیه ؟
  عکس….ه رو ک دیدم متن رو نخوندم چون فهمیدم ارزش خوندن نداره .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  واقع بین
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۴:۲۱
  2

  انصافا محبوبه آذرگشسب بهتر از صد مرد توان مدیریتی داره . ایشون رو نیز باید ذکر میکردین .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 10

  ثریا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۲۹:۲۱
  3

  جالب بود. بسیاری از بانوان خانم رحمانپور را برای تصدی امور بانوان مناسب نمیدانند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  بانوی واقع بین
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۲۴:۳۸
  4

  این متن ارسالی با عنوان متن تضادهای بسیاری دارد و نشان میدهد خیلی سو گیرانه و برای حمایت از افراد خاص تنظیم شده است از یک طرف مدعی شده است که مدیر از بدنه کارمندان باشد و از طرفی نام کسانی را اورده که از بدنه وزارت کشور نیست و معلوم میشود که غیر مستقیم خواستن انان را به استاندار معرفی کنند
  اخر خانم شاغل در جهاد کشاورزی یا اموزش و پرورش و یا فلان خانم که خود و خانواده اش این دولت را قبول ندارند طبق نظر خود نویسنده چرا باید مدیرکل باتوان شود
  معلوم هست نویسنده محترم انچنان شتاب زده و فقط برای معرفی گزینه های مد نظر خود عمل کرده که این نکته را در نظر نگرفته که شرط مدیریت اول قبول داشتن دولت است در حالی که تعدادی از بانوان محترمه که نام‌بردند مدیر و اعضای بسیار فعال رئیس ستاد جدی ترین رقیب دولت بوده است
  کدام هقل این مسئله را می پذیرذ و یا در کدام دولت این اتفاق افتاده که مدیرکل از بین کسانی باشند که زمانی تمام تلاش خود را برای شکست دولت فعلی انجام‌دادند
  از سوی دیگر ادعا میکنید حتی تایپیست اداره باشد بهتر از نیروی بیرون است ولی صرفا به خاطر معرفی نیروهای مد نظر خودتان که تا جایی که اطلاع کامل دارم کسی که ارسال کننده هست و مطلب ارسالی با اکثر این بانوان هماهنگی کرده و مطلب را زده و الا نیروی جهاد کشاورزی و اموزش و پرورش و بنیاد شهید طبق گفته نویسنده محترم و‌درخواست خود اگر انچنان‌ توانمند هستند در ادارات خودشان رشد کنند و این در حالی است که مهر ارتقای سرکار خانم جهاد کشاورزی هنوز خشک نشده است و یک احتمال هم میرود که این مطرح کردن برای این است که فردا که فلان اقا معاون استاندار سد باز هم قومی گری نگاه کند و فلان خانم‌را با خود به استانداری بیاورد
  مسئول محترم سایت لطفا اسم‌نویسنده مطلب را بنویسید و اگر این مطلب توسط خودتان تدوین شده باز هم بنویسید نظر سایت کبنا هست و این که مطالب شما نوشته میشه مطلب ارسالی رنگ و‌بوی دفاع کردن از تعدادی از زنانی است که اینها هم به دنبال سهم هستند
  اما طبیعتا استاندار استان فردی با درایت هست و بهترین تصمیم‌را برای این پست که خیلی سر و صدا به پا کرده خواهد گرفت و کاش به جای افتادن دنبال این پست زنان مدعی فرمانداری و‌معاون استانداری و یا مدیرکل دستگاههای قوی میشدند نه یک جایگاهی که انچنان بود و‌نبودش فرقی ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  زن
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۲۷:۳۳
  5

  ای .سر ایما که نیریم دنبال پستل قوی افیمه و‌دین یه حی که هیشکه قبولش نیاره
  اقای احمدی زیتر این جانه مشخص کن
  اخه هر روز یه گروه جدید دایه دار ویبون
  تا معاونل رئیس جمهور ادعا نکردن بیان مدیرکل بانوان استان وابون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  زن اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۳۲:۴۱
  6

  چه متنی که هزار پارادکس در ان هست و جملات ضد نقیص
  از دولت روحانی بعید نیست مدیران کل احمدی نژاد و فعالین و مخالفین دولتش را دوباره مدیرکل بکند
  فلان خانم‌که بلندگوی مخالف دولت هست و مسئولین اصلی ستاد رئیسی حالا باید مدیرکل دولت روحانی شود
  جالب نویسنده محترم لطف کردند اسم چند خانم اصلاح طلب و هم‌کنارش اوردن باز هم خوبه
  البته نویسنده محترم این راه معرفی کردن گزینه های مد نظرت نیست
  چرا که با این کار شان این جایگاه را پایین تر اوردی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  استانداری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۴۳:۱۹
  7

  طبق درخواستی که از فرمایش استاندار دارید و اظهارات ضد و نقیض مطلب ارسالی سرکار خانم زاده باقری و سرکار خانم‌رضایی و سرکار خانم گشتاسبی و سرکار خانم هاشمی سرکار خانم زاده باقری و سرکار خانم هرمز پور و سرکار خانم حاتمی و سرکار خانم هدایت خواهدکه از ادارات دیگر هستند پس این اول تکلیف خودتان را روشن میکردید از یک جا نوشتین مدیر بانوان حتی تایپست باشد بهتر است و خواستار اجرای صحبت استاندار که هر مدیر از همان‌اداره باشد و از سوس سعی در معرفی بانوانی خارج از بدنه استانداری شدید
  و هنوز تکلیفتون با خودتون و‌هدف اصلی شما در این نوشته مشخص نیست
  البته هر کسی بخواند میداند این مطلب فقط برای مطرح کردن عده ای از بانوان بوده و ندیرکلی بانوان بهانه ای بیش نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  کارشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۵۵:۳۸
  8

  برو بابا همین مدیرکل فعلی این جایگاه به قول شما در حد ماشین نویش را برد در حد نشست با معاونین رئیس جمهور و اینقدر بزرگش کرد از کوزه همان تراود که در اوست …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اسلام
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۵۷:۰۵
  9

  تا رفت شکر خدانه کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  حق شناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۰۶:۳۳
  10

  این حداقل تونست تسهیلات بگیره تونست ده تا مقام کشوری بیاره اموزبانوان بزرگ بشه و اسم شنیده بشه زینب هاشمی چه کرد کیامرثی و قبلی هاش چه کردند آزموده را آزمون خطاست شما هدفتونه چیه ؟ سهم خواهان !!این جایگاه که قبلا خنثی بود الان به یکی از مهمترین جایگاههای استان تبدیل شده چرا ؟؟ مدیرش بزرگش کرد و اسمشو بلند کرد وقتی کارگروه زنان و خانواده استان در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار می کند باید حسادتها گل کند و بگن فلان ماشین نویس چشه یا زینب هاشمی و امثالهم واقع بین باشید و حسادت را کنار بگذارید سهم خواهی بسه خانم ها با جرات می گویم هیچ کسی قدرت مدیرت جسات و عملکرد مدیرکل فلی را ندارد زورت نیاد وقتی آدم جسارت داشته باشه معاون رئیس جمهور را بیاره به نفع خود شماست چرا زمان همین زینب هاشمی نیومدن تا زمانی که رحمانپور آمد حتی در حد یک کارشناس از وزارت کشور برا بحث بانوان به استان ما نیومدن الان می بینیم میئولان ملی که در استان حضور دارن بواسطه ایشونه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  زهرا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۱۶:۲۶
  11

  همین که تونست از اعتبارات ملی کشور تسهیلات بگیره خودش یه امتیازه هیچ کسی هم جلوشو نگرفته همه شما دستتون تو یه کاسه هست
  چیه زینب هاشمی و کیامرثی و … ضمن احترام به همه این عزیزان پس چرا اونوقت که هر کدام یه سال بودند کاری نکردند
  ما تا دو سال پیش نمی دونستیم امور بانوان مدیرکل دارد
  مدیران کلی که در جلسات هستن نظر بدهند چطور رحمانپور در جلسات از حقوق زنان دفاع می کند نه شما ها گروه خاصی که دنبال سهم خواهی هستید
  درضمن خانم گشتاسبی و خانم هرمز پور و خانم حاتمی عزیزانی هستند که هرگز با این صحبتهای شما موافق نیستند این متن ارسالی از سوی ..ی معاون مدیرکل تحول استانداری هست که روز معارفه نیک مرام بلند شد یادداشت داد به آقای زارع که منو بزار مدیر کل بانوان
  با این کارها و سهم خواهی ها حرمت زنان را زیر سوال نبرید و زنان استان کهگیلویه و بویراحمد همه این چند نفر استانداری نیستند که ادعای این پست را دارند پست مدیرکل امور بانوان استانداری مختص زنان استانداری نیست از زن روستای زیلایی گرفته تا دیشموک و دیل می خوایید مدیرکل از استانداری باشه تا فقط همش بگید حق مهد کودک پرداخت شد یا اضافه کار ندادن و … نه خواهرم مدیرکل امور بانوان فراتر از این چیزها هست رسالتش یکی از رسالتهاش هم تعامل و ارتباط با مسئولان کشوری هست پس سهم خواهس بس لطفا همه عزیزانی که نام برید در ماشین نویسی کارشناسی یا جاهای دیگر تخصص همانجا را دارند و بهتر می توانند خدمت کنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آگاه
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۳:۳۶
  12

  خانم کوکب حاتمی یکی از ۵ شیر زن از قبل از انقلاب تاکنون بهترین گزینه برای این مورد می باشد که اولین رئیس کمیسیون بانوان استان نیز بوده است . و ما کاری به خط و ربطش نداریم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 4

  مدیر
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۴:۳۹
  13

  شما کسی که قانون را اجرا کرده نمی توانید تخریبش کنید اگر خانم رحمانپور تعطیلی پنج شنبه را برای خانم های استانداری لغو کرد و شما بخازر این دادتون بلند شده کارس خیلی قانونی و بجا بوده چون این رویه خلاف قانون بوده و کسی که این را اجرا کرد قانون را دور زده بود کاهش ساعت کاری باید در طول هفته تقسیم می شد که ایشان این کار قانونی را انجام داد نیازی به تخریب و فرافکنی که فلان ماشین نویس بیاد و …. شما به ماشین نویس بودن جایگاه قانع بودین ولی برخلاف نظر شما الان ایشان در سطح ملی نشست دارد زمین تا آسمان با خواسته های شما عملکرد ایشان تفاوت دارد
  مگر شما سهم خواهان می گذارید کسی برای زنان استان ما کاری کند کی گفته مدیرکل بانوان استان باید از خانمهای استانداری باسد کجای قانون اینو آوردند مدیرکل انور بانوان باید از بیرون باشد نه از توی مجموعه که هی بشینید دور هم قصه تعریف کنید و فقط حق مهد کودک زنان استانداری و تعطیل شدن پنج شنبه را تنها هنر خود بداند مدیرکلی که بقول شما با معاونین رئیس جمهور نشست دارد معلونه پذیرشش برای شماها که خواهان ماشین نویس هستید مشکل هست .خدا در مقابل هجمه های شما بهش توان و صبر دهد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  یاسوج
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۷:۵۰
  14

  خدایی بررخی از این بانوان را من میشناسم خودشون میگن کار تو اشبزخانه را بر مدیریت ترجیج میدیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  شهروند
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۸:۲۴
  15

  حالا خانم کوکب حاتمی یا خانم زاده باقری یه چیزی. خدا وکیلی برو تو یه اتاقی با خودت خلوت کن و کمی فکر کن چی نوشتی؟ چی میخوای . کدامیک از اینا بدرد این پست می خورند. اگرچه معتقدم این پست در استانداری یه پست تشریفاتی است و فقط یه صندلی است که باید یکی روش بنشینه…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  حق
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۸:۳۰
  16

  سلام همین که الان مدیرکل میباشد از اینایی که نام بردی بهتره شما دنبال چه هستی اتفاقا خانم رحمانپور خانمی توانمند میباشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  همکار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۱:۵۴
  17

  متاسفانه در این استان نه استاندار کاره ای است و نه دیگران. صرفا یکی از نماینده ها و اون هم اقای تاجگردون تصمیم گیرنده استان است /

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 5

  محمدب
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۵:۴۷
  18

  دستت هر کی این مطلب را زده درد نکنه .عین واقعیت را گفتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۸:۲۵
  19

  خانم دکتر عذرا اسماعیلی نیز از بانوان توانمند ودارای سوابق مختلف علمی واجراییدهستند.زنان توانمند استان کم نیستند ومحدود به افراد ذکر شده نیستند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  محمود
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۳:۴۰
  20

  خانم های محترمه که ذکر شده هیچکدام توانایی مدیریتی ندارند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  پاسخ
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۲:۳۰
  21

  واقعا عکسا نشون میده مدیرکله چه فعاله و مسلط به همه مسائل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۲:۳۶
  22

  دست بردارید از این حرفه..ه اگر شماها دلسوز استانداری هستید چرا از کارمندان توانمند خود امور بانوان اسمی برده نشده ۱-خانم جمالزاده معاون دفتر امور بانوان و دارای مدرک کارشناس ارشدحقوق ۲-خانم محمد حسینی کارشناس مسئول امور بانوان پژوهشگردر حوزه زنان که در سال ۹۱به عنوان پژوهشگر برتر مورد تجلیل قرار گرفت.اگر کسی بخواهد مشاوره درست بدهد باید احساسات را کنار کذاشته . کسانی ازاین افرادی که نام برده شده ،هستند که در استانداری کار نمیکنند پس بحث مامور یا غیر مامور نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رها
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۱:۰۵
  23

  همین اسم حمیده هدایت خواه را که آوردی تا آخرشو خوندم .از بیرون بیار ه بهتره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  رها
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۲:۲۶
  24

  لیلا زاده باقری و هدایت خواه کسانی که بقول خودشان/

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  همکار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۸:۳۴
  25

  اکثر این خواهران محترم امتحان خودشونو پس دادن باید از نیروهای کاردان و تازه نفس استفاده بشه من خودم به شخصه به عنوان یک خانم ، همکارام از جمله خانم نوریان و خانم مرتضویان خانم کریمی خانم پورعلمی خانم بزرگ زاده و رو واقعا به خاطر صفای باطنی و پاک دستی و کاردانیشون دوست دارم و دوست دارم مدیریت کنن …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  بيطرف
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۹:۳۲
  26

  سلام و خسته نباشید خدمت استاندار محترم .اگر بخواهیم به لیستی که نام برده شده کسی را اضافه کنم اونم سرکار خانم محمد حسینی است.که واقعا در این حوزه زحمت میکشندودارای کارشناسی ارشد علوم اجتماعی ست و چندین سال است که کارشناس مسئول امور بانوان میباشد .بسیار با اخلاق و مردم دار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  بیطرف
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۸:۲۴
  27

  الحق خوب گفتید و منصفانه..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 4

  ترانه
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۱:۲۲
  28

  می دانی خیلی از شهروندان ما دارای مدرک دکترا هستند وبی کار اری این می دونیم که برای به کار گیری کاری به مدرک نیست یا باید پارتی باش یا جز- این همه می دونند حا لا شما که مشغول هستی دنبال مدیر کلی هستی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  بویری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۰:۴۶
  29

  وای بحال روزی که زنان مدیر بشوند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  مازیار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۲:۳۰
  30

  این نامه فقط بخونه …………

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  باران
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۴:۲۲
  31

  انصافا بانوان شاغل در استانداری از همه کسانی که تاکنون از بیرون آورده اند توانمند تر با تعهد تر و با تخصص تر هستند…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  همکار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۶:۳۶
  32

  خانم پروین عباسی از کارمندان استانداری در حوزه بازرسی رو فراموش کرده اید .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  خدادادی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۹:۰۰
  33

  سلام تا جاییکه من اطلاع دارم دکتر مر یم رضایی ودکتر حمیده هدایتخواه و دکتر مر ضیه هرمز پور توانایی شان در حد پست وز یر ی میباشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 13

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۱:۴۲
  34

  نویسنده محترم و به اصطلاح صاحب قلم
  بسیاری از افرادی را که شما نام برده اید از امتحان پس داده های دوره های قبل و دولتهای قبلی است و در مورد بعضی از آنها آزموده را دوباره آزمودن خطاست و دوران خطا و اشتباه وکسب تجربه و یا بزن ودررویی تمام شده بعضی از افراد مورد نظر شما به لحاظ مدیریتی از مردودشده های استان هستند و حتی تعدادی از آن نام برده گان از مدیران دولت پاکدست احمدی نژاد در استان بودند فلذا در این دولت نمیتوانند جایگاهی داشته باشند چونکه همسوبا اهداف دولت تدبیر نیستند بنابر این نبش قبر نفرمایید
  با تشکر : فرزامی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 5

  لبیک یا حسین
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۲:۱۷
  35

  درود بر دکتر هدایتخواودکتر مر یم رضایی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 8

  کارمند
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۲:۱۳
  36

  واقعا بانوان استانداری نیروهای خیلی خوبی داره و مراتب شایسته سالاری را انصافا طی کرده اند حق خودشونم هست . چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است استاندار محترم ……

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همکار
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۵:۴۷
  37

  رویا کشاورز رو فراموش کردید ایشان از زنان باصلابت و توانمند استاندار ی هست.تازه کار هست ولی باصراحت لهجه و توانمند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حیدر
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۵:۲۵
  38

  برای رسیدن به یک صندلی ، چه کارهایی که انجام نمی دن !!!!!!!!!!!

  پناه بر خدا !!!!!!

  بابا برو تو آشبزخانه غذاتو بپز !!!!!!!!!!!!!!

  از روزی که شماها وارد سیاست ومدیریت شدید ، هر روز ورق به ضرر جامعه برگشت خورده !!!

  .!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۸:۳۸
  39

  دست مریزاد . استانداری بانوان توانمند، با اخلاق و دلسوز داره که ای کاش استاندار محترم این بار شایستگی آنان را در نظر بگیرد .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۹:۲۲
  40

  دست مریزاد . استانداری بانوان توانمند، با اخلاق و دلسوز داره که ای کاش استاندار محترم این بار شایستگی آنان را در نظر بگیرد .خانم کیامرثی از بانوان توانمند و مدیر قبلی می باشد که سابقه طولانی در این امر دارند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  جان
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۳:۴۳
  41

  / یادت رفته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آگاه
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۶:۵۱
  42

  واقعا جای بسی تاسف داره که این خانمها بخاطر تصاحب یه پست اینجور به جان هم افتادن و خودشون رو مضحکه رسانه ها و عام و خاص می کنند . این متن هم نوشته دست همین خانمهای استانداری هست که اینجور دارن خودشون رو معرفی می کنند واقعا زشته .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 6

  بیطرف
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۷:۳۳
  43

  از اینکه راجع به سوابق خوب وارزشمند بانوان گرامی وارزشمند استان نام بردید جای قدردانی وتشکر دارد اما همانگونه که نوشته اید استاندار محترم ودانشمند هم اگر بخواهند برای کوچکترین انتخابی وحرکتی از تک تک تمام عیار وهمه کاره وبدون عیب ونقص حامیان دولت تدببر وامید اخذ صلاحیت نماید تا دیر نشده خداحافظی کنند بهتر از ماندن است .!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  بیطرف
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۸:۴۴
  44

  از دامن زن مرد به معراج میرود
  بدیهی است کسی که بر مسند امور بانوان و خانواده یک استان می نشیند باید شایسته ترین زنها از هر حیث باشه …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  مطلع
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۳:۲۳
  45

  .. استانداری هیچکدام به هم دیگه … و اگه اسم چندتا از همکاران دیگه رو به لیست اضاف کردن فقط بخاط این هستند که خودشون تابلو نشن و الا صاحب ادعاهای مدیریت امور بانوان را همه میشناسند و .ب هیچی هم ب.. پس ضایع بازی هم حدی داره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حسن احمدی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۱:۴۲
  46

  فقط دکتر حمیده هدایتخواه و دکتر رضایی ودکتر هر مز پور

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۱:۵۰
  47

  برید دنبال شخصیتهایی بگردین که جزء این اسامی تبلیغاتی نیستن انسانهای متین و باشخصیت همیشه در گمنامی بسر میبرن . زنده باد کسانیکه شان و جایگاه زن رو تحت هر شرایطی حفظ نموده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همفکر
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۷:۰۶
  48

  بانوان توانمند علمی واجرایی گمنامند خانمهایی که توانایی اداره ..هستند چطور میتوانند برای خانواده های استان تصمیم بگیرند فقط . دنبال مسئولین میگردند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یاسوج
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۲:۴۷
  49

  فقط زینب قربانی مدیر کاردان لایق شجاع ..در کل یک شیر زن کامل

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  یاعلی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۵۲:۰۷
  50

  -متن بسیارضعیف ومشخصا ازخوداستانداری امده است.
  ۲-نام بردن ازخانمهای محترم بیرون ازاستانداری دقیقا متناقض باچهارخط اول متن است فنویسندهبه دنبال این بودکه استاندارمحترم راواداربه گفته خودش کندکهازکارکنان استانداری استفاده کنداماغافل ازاینکه همین ضعف زمینه ای شدتانویسنده انصاف به خرج دهدوازتوانمندیخانمهای دیگردراستان غافل نشودودقیقا به استاندارمحترم برساندکه من این رانوشتم وظرفیت هادرهمین حداست واقای دکتر احمدی خود دانی .
  ۳-این دیدگاه ضعیف که اگرازتایپیست های استانداری باشد راضی هستیم یک ت.. ودیدگاه.. ونشان دادیم که توسعه دراین قسمت معنا ومفهوم نداردوبرای ماملاک نیست وباری به هرجهت است وخیلی مهم نیست که چه کسی وباچه توانمندی دراین جایگاه قرارگیرد.
  ۴-من هم ازاستاندارمحترم ومثل نویسنده خواهش دارم که این مطلب رافقط خودت بخوان واجازه نده که کس دیگربخواندواگرامکان دارددستوربفرماییدمتن از سایت برداشته شود،چراکهتوانمندی کارکنان استانداری بالاتر ازاین ها میباشدواینقدرکه نویسنده ضعف داشته است ،هم نیست.واستدعاداریم به پای کارکنان استانداری حساب نفرمایید.
  ۵-جناب دکتراحمدی تاکید دارم خودتان بخوانیدوضعف ها راازهمین متن وامثالهم پیداکنیدوخودتان هم تصمیم بگیرید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فرهنگی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۷:۱۹
  51

  .. که می گویند توانایی هیچ ندارد امور بانوان آموزش و پرورش هم حقش نیست .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  سیسخت
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۰:۴۹
  52

  …که .. بخا مدیرکلش وابو .. وابو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهروند
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۹:۵۱
  53

  . امور بانوان استانداری یه فرهنگیه و فقط اگه .میزنه. واقعا یه کارمند ساده تو وزارت کشور هم .. چه برسه به مدیر کلی. تازه از این بعد هم میگن دارای سابقه مدیریتی!!!! اما ما که مدیریت ندیدیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  .از یاسوج
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۷:۰۹
  54

  هدف شناسایی چند تا خانم بوده فقط

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بیطرف
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۵:۵۲
  55

  یه بنده خدایی که تو کامنتها پیشنهاد داده شده یه زمانی جشنواره ..ی تو ادارش گذاشته بود..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  شهرداري ياسوج
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۶:۳۵
  56

  . استانداری که به خاطر یک پست اینجوری همدیگه را. میکنند وبه. افتادند،کسی که این مطلب را نوشته فقط دنبال نفع شخصی خودش و تصاحب پست هست ودنبال هیچ چیز دیگه ای نیست…نویسنده محترم کاش کمی اخلاقی تر این مطلب را مینوشتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  قدیسه
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۷:۱۳
  57

  با سلام و درود خدمت خوانندگان محترم و علی الخصوص استاندار جناب آقای دکتر احمدی
  باتوجه به این شواهد و قضایایی که بنده داخل این چند دهه عمر از وضعیت سیاسی داخل این استان دیده ام انتظار بیشتر از این هم از جناب آقای استاندار نمیرود چونکه واقعا هیچ چیز روی اصول پیش نمیرود و افراد بر اساس لیاقت و شایستگی بر سر جایگاهشان قرار نمایند و به جای لیاقت و شایستگی و ضوابط اون چیزی که ملاک هستش فقط روابط و حمایت های جناحی و خط و باند بازی هستش هر چند که جناب آقای استاندار بر خلاف صحبت های اولیه که ملاک توانمند و … رو مد نظر قرار داده بود ولی در عمل برعکس عمل کرد وگرنه در بین خانم های مطرح شده شیر زنانی از جنس اخلاص و ایثار به همراه تحصیلات عالیه ، همسر شهید سردار پاسدار یار محمد کشاورز واضح و برجسته هست که متاسفانه استاندار محترم همه این ویژگیهای خوب این بانوی برجسته استانی رو نادیده گرفته و اون هم به خاطر مسائل جناحی ، در پایان به یاد جمله امام راحل رحمت الله علیه میافتم که فرمودند .ن بیفتد که اون روز روز زوال و نابودی . هست . با تشکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  بیطرف
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۸:۱۰
  58

  جناب مدیر محترم چرا قسمت مثبت و منفی را میبندید این دیگه جزء رسالت خبرنگاریتون شده ظاهرا..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  استانداری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۷:۱۶
  59

  چه متن ابتدایی و بی کلاسی میگه نمی خواییم از بیرون بیارید به ماشین نویس استاتداری راضی میشیم اونوقت ۵ نفر از اینایی که نامبرده از بیرون استانداری هستن خودش معلوم نیست چه خواسته .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهرداري ياسوج
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۶:۰۹
  60

  هدف فقط سر زبون افتادن چند تا خانم بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۳۵:۱۷
  61

  ازنظرما خانم درودگرنژاد باتوجه با سوابق و فعالیت هاشون در حوزه ی بانوان گزینه ی توانمندی میباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۳:۴۶
  62

  نگارنده عزیزاینایی که نام بردیداکثرامخالف دولت روحانی بودن چه.. دارید لطف کنید دیگه ازاین اظهارنظرها نکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  محمدی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۵۵:۴۵
  63

  خانم درودگر واقعا واقعا واقعا مدیر توانمندی هست و خواهد بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۴:۱۱
  64

  سرکار خانم درودگر نژاد با توجه به سوابقشون(کارشناس جوانان،مشاور فرماندار،مشاور فعلی مدیرعامال جمعیت هلال احمر وهم چنین از حامیان فعال دکتر تاج گردون ) گذینه مناسبی میباشند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  اصولگرایانی
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۵:۵۶
  65

  با توجه به شناختی که از خانم درودگر نژاد دارم و مدیریتی که در هلال احمر از ایشون دیدم بنظر من که بهترین گزینه ایشون هستن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۳:۴۹
  66

  سرکار خانم درودگر بسیار گزینه مناسبی هستند.حتی برا پست های مدیریتی بالاتر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۶:۵۶
  67

  سرکار خانم درودگر بسیار گزینه مناسبی هستند با توجه به سوابق درخشانشون.حتی برا پست های بالاتر هم ایشون تواناییشو رو دارند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۲:۳۰
  68

  حاج خانم درودگر با توجه به سوابق درخشانشون نه فقط برا این پست بلکه برا پست های بالاتر واقعا گزینه مناسبی هستند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهروندآشنا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۰:۳۴
  69

  بنظر بنده همه خانمهاىذکرشده درزمینه اى توانمندن ولى انصافا دکتر حمیده هدایتخواه وخانم هرمزپور ازتواناییهاى بالاترى برخردارند ولیاقت این سمت رادارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آشنا
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۱:۱۴
  70

  بنظر بنده همه خانمهاىذکرشده درزمینه اى توانمندن ولى انصافا دکتر حمیده هدایتخواه وخانم هرمزپور ازتواناییهاى بالاترى برخردارند ولیاقت این سمت رادارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۱:۳۵
  71

  صرف داشتن مدرک و تحصیلات عالیه دلیل بر مدیریت نیست اینان نیست . ما که چیزی ندیدیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۰:۰۹
  72

  سرکار خانم درودگرنژاد با توجه به سابقه کاریشون بسیار گزینه مناسبی هستند.یه خانم بسیار باوقار بااخلاق باسواد…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خواهرانم افتخار دیارمان
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۹:۵۶
  73

  سخنان مقام معظم رهبری در زمان ریاست جمهوری ایشان در خصوص جایگاه زنان :

  اگر زن ها با انقلاب سازگار نبودند و این انقلاب را نمی پذیرفتند و به آن باور نداشتند، مطمئناً این انقلاب واقع نمی شد. من به این معنا اعتقاد دارم. اولاً، اگر آنها نبودند، نیمی از گروه انقلابیون مستقیماً در میدان نبودند.
  همشهریان ، اینجانب با شناختی که از خآنم درودگرنژاد و خانواده محترمشان دارم از اوایل انقلاب بدون هیچ چشم داشتی در جهت پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس و همکاری بدون ریا با مردم در سازمان هلال احمر مشغول فعالیت هستند با معاونت هلال احمر و کارشنان جوانان و مشاور فرمانداری گچساران و مسول بانوان شهرستان در چندین مورد عطای مدیریت و سیاست را حتی ۲ دوره که نماینده شهرستان از اقوام نزدیکشان بود به خدمت به مردم بخشیدند و چه در حال حاضر با توجه به تجربه و مدیریت عالی و پیشنهاد نماینده محترم و فرمآندار محترم گچسارآن به مرکز استان باز هم بدون چشم داشت مدیریتی منتقل گردیدند.
  جنآب آقای استاندار جا دارد حضرتعالی به گونه ای شایسته از چنین مدیران بی ادعا با سپردن امور استان جهت رفع محرومیت و همکاری با مردم عنایت داشته باشید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  داودی
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۷:۰۲
  74

  واقعا خانم مریم رضایی همکار جهادی ما بسیار شایسته و فعال میباشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  رها
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۷:۰۴
  75

  بابا برین دنبال تربیت بچه هاتون و بزارین یه دختر خانم با سواد مجرد وجوان بیاد دنبال این کارا .مادر بزرگهای عزیز و گرامی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  کارشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۰۴:۲۲
  76

  این مملکت متعلق به همه هست و فقط متعلق به اصلاح طلب و اصولگرا نیست هر فردی شایستگی مدیریت داشته باشد و دلسوز نظام ،رهبری و مردم باشد چه مخالف دولت فعلی و چه موافق ،پس دیکتاتوری برخورد نکنید و مملکت را بلوکه خودتون ندانید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۲:۵۲
  77

  خ. رحمان پور این مطالب که نوشته شده مبنی بر اعتبار آوردن و سفر مشاور وزیر و معاون رئیس جمهور ، کار شما که نیست- اگه جناب دکتر خادمی شخصا به حوزه معاونت امور زنان تشریف نبرده بودند و از ایشان دعوت به عمل نمی آوردند و تقاضای برگزاری نشست منطقه ای را در استان نداشتند هرگز این اتفاق نمی افتاد در ثانی بفرمائید شما چه کار کردی به جز عکس گرفتن همه کارها از طرف کارشناسی کا از حوزه معاونت امور زنان تشریف داشت انجام گرفت از جلسات هماهنگی تا گزارش عملکرد اختتامیه.
  مشاور وزیر را هم‌جناب موحد پو دعوت کرد و. هر روز یکی از مسئولین و کارشناسان را دعوت می کرد که بفرمائید بله خانم‌توانمندی هستی…
  //
  /
  با اون ..ی که می گفتی و حمایت های ..ت از شما می شد و دیگران را.. کردند و به نوعی همه کارکنان امور بانوان را تحت فشار روحی و روانی .. به اینجا ..ت
  اون یکی م…ت به چه قیمتی اومده اونجا انشسته ، متصدی شماره گذاری و ثبت و بایگانی
  ق.. حکم فرما نیست که بخ..م را بگیره . خیلی شعار نده ، حرمت شکنی نکن ، اگه ۳۰ تا مدیر کل ستادی همکهمراه بقیه بودند ، اعتبار می دادند، همراهی و همیاری می کردن این رو برام همه کسانی که در این جایگاه بودن .ا توانمند تر، متعهد تر، اخلاق مدارتر و شایسته تر بودند
  ان‌اکرمکم عندالله اوقاتم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  پاسخ
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۷:۱۲
  78

  مطلب آخر معلومه کار خانم .. استاندار مجبور شد خانم حکیمه وفایی را به عنوان مشاور انتخاب کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوست
  تاریخ : ۲۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۹:۲۱
  79

  بله وقتی ماشین نویس .را صابری مدیرکل کنه همین نتیجه را داره که حالا خودش مطلب بنویسه و بگه ما ماشین نویس می خواییم برای ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حق
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۶:۰۹
  80

  اگه بنا بر سابقه ،تجربه ،تعهد ، شخصیت ،درجه و شایستگی باشد سرکار خانم بهروزی با ۲۷سال سابقه درخشان و سرکار خانم یوسفی هم میتوانند جزء گزینه ها باشند .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  akbar.fatmi
  تاریخ : ۲۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۳:۲۲
  81

  باسلام.تا جایی که من اطلاع کامل دارم از خانم دکتر مریم رضایی ایشان در حد وزیرهستن .واین پست استانی برای ایشان سهل است..وتوانمدی ایشان بیشتر از اینهاست پس بهتر به ایشان سپرده شود.
  با تشکر فراوان.a.f

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  البیی
  تاریخ : ۲۵ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۹:۰۷
  82

  احسن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷