کبنانیوز؛ کبناخبر | تلاش برای مهار آتش در رگ سفید تا پایان هفته جاری

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۲:۵۱ | کد خبر : 297661 |
 •   
  نماینده کهگیلویه بزرگ؛

  عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برای مهار آتش در رگ سفید تاکنون اقدامات خوبی انجام‌گرفته است.

  کبناخبر؛

  عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برای مهار آتش در رگ سفید تاکنون اقدامات خوبی انجام‌گرفته است.

  عدل هاشمی‌پور اظهار کرد: کارکنان خستگی‌ناپذیر صنعت نفت جنوب در این مدت اقدامات قابل‌توجهی به جهت مهار آتش انجام داده‌اند.

  عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس بازدیدی که صورت گرفت ساخت استخرهایی با مجموع ظرفیت بیش از ۲۰۰ هزار لیتر آب که شامل دو استخر است و ساخت دو لوکیشن به جهت برپایی دکل‌ها به مساحت تقریبی هرکدام ۱۰ هزار مترمربع، پاک‌سازی محوطه موردنظر و خط انتقال آب به طول ۲۵۰ کیلومتر از اقدامات بزرگی است که در این مدت کم به جهت مهار آتش صورت گرفته است.

  وی ادامه داد: در حال حاضر عملیات به‌خوبی پیش می‌رود و کارکنان صنعت نفت مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، ناوگان ترابری مناطق نفت‌خیز، شرکت نفت گچساران و آغاجری و آتش‌نشانان خستگی‌ناپذیر مناطق نفت‌خیز جنوب باحمیت، وحدت و همدلی در راستای برنامه‌ریزی جامع به جهت مهار این آتش تلاش‌های خوبی انجام داده‌اند.

  رئیس کمیته گاز و پتروشیمی کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه هم‌اکنون دو دکل حفاری در منطقه مستقرشده‌اند، اذعان کرد: در حال حاضر در این مدت کم عملیات حفاری خوبی صورت گرفته است.

  این مسئول تصریح کرد: مدیران مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت ملی حفاری ایران با جدیت و تلاشی خستگی‌ناپذیر به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند و تاکنون ابتکار عمل خوبی از خود نشان داده‌اند و بر اساس بررسی که صورت گرفته امیدوارم تا پایان هفته جاری آتش رگ سفید مهار شود.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷