کبنانیوز؛ کبناخبر | تقدیر مدیرکل ورزش و جوانان از نماینده کهگیلویه بزرگ+عکس

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۷ | کد خبر : 297026 |
 •   
  دردومین نشست شورای راهبردی ورزش کهگیلویه /

  دومین نشست شورای راهبردی ورزش کهگیلویه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان وبا موضوع چگونگی واگذاری اماکن ورزشی در اداره ورزش وجوانان کهگیلویه برگزار گردید.

  کبناخبر؛

  دومین نشست شورای راهبردی ورزش کهگیلویه با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان وبا موضوع چگونگی واگذاری اماکن ورزشی در اداره ورزش وجوانان کهگیلویه برگزار گردید.

  به گزارش کبنااسپورت از دهدشت، دومین نشست شورای راهبردی ورزش کهگیلویه با حضور سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با موضوع چگونگی واگذاری اماکن ورزشی شهرستان کهگیلویه در سالن جلسات اداره ورزش کهگیلویه برگزار گردید.

  سید محمد تقی علوی ضمن تقدیر از شورای راهبردی ورزش شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه یک قدم از اداره کل ورزش جلوتر است و نیاز است که این شورا در استان هم تشکیل شود.

  مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد افزود: انتظار من از شورای راهبردی این است که هدف گذاری موضوعات خاص باشد و کمک کار فکری و اجرایی اداره ورزش و جوانان باشد.

  سید محمد تقی علوی ابراز داشت: دوست دارم در شورای راهبردی هم سو وهم فکر با سیاست های وزارت ورزش وجوانان باشید و در راستای تحقق گرفتن اهداف عالیه ورزش در حوزه توسعه ورزش همگانی و پرورش ورزش قهرمانی گام بردارید.

  علوی به  ظرفیت های موجود و ضعف های که وجود دارد اشاره کرد و گفت: مدیریت بحران کنید ،چرا که همه کارها از دست من و رئیس اداره برنمی آید و قائدتا” این شماها هستید که با این فضای مناسب کمک کار ما هستید و می توانید اقدامات خوبی داشته باشید.

  مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد با انتقاد از عدم حضور با نوان در شورای راهبردی ورزش ،خواستار فراهم شدن حضور آنها در شورا شد وتصریح کرد: پتانسیل ورزش بانوان در این استان بسیاربالاست و اگر  در بحث بودجه بندی هم نصف آقایان به بانوانان توجه شود ،می توانند برای استان افتخار آفرینی کنند و سرآمد کشور شوند.

  سید محمد تقی علوی در بخش دیگری از سخنان خود از عملکرد نماینده کهگیلویه بزرگ در حوزه ورزش تقدیر کرد و افزود:آقای هاشمی در این مدت محدودی که نماینده بوده اعتبارات خوبی را در حوزه نفت فراهم و جذب کرده و بعضی از پروژه ها شروع شده و بعضی از آنها در شرف شروع هستند.

  علوی در خصوص نحوه واگذاری اماکن ورزشی در استان گفت: با توجه به دستورالعمل دولت باید بخشی از اماکن ورزشی به مزایده بروند و به بخش خصوصی واگذار شوند.

  مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بیان داشت: رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان می تواند یک سری از اماکن ورزشی در معادلات جزء را که در حد اختیارات مدیرکل است جهت افراد و هیئت ها به اداره کل پیشنهاد دهد.

  سید محمد تقی علوی با بیان اینکه در واگذاری اماکن ورزشی من هیچ وقت تصمیم گیرنده نبوده ام، گفت: در معادلات جزء این اعضای ماده ۸۸ است که تصمیم می گیرند که اماکن ورزشی را به چه کسی دهند.

  علوی در خصوص واگذاری اماکن ورزشی به بخص خصوصی گفت: این واگذاریها یه سری نکات مثبت دارد ویه سری نکات ضعف دارد که در استانهای کمتر توسعه یافته مشکلات عدیده ای را برای ورزش بوجود می آورد.

  وی با اشاره به اینکه اکثر قهرمانان ما از خانواده های کم درآمد هستند ،تاکید کرد: ما باید با تمام توان هزینه های ورزش را در سطح شهرستان پائین بیاوریم.

  سید محمد تقی علوی با بیان اینکه دوست دارم برای رونق ورزش و هیئت های ورزشی کارهایی را انجام دهم ،ابراز داشت: هر استانی خصوصیات خاص خودش را دارد و هر کاری را نمی توان اجرایی کرد.

  گفتنی است، در این نشست اعضای شورای راهبردی ورزش کهگیلویه دیدگاه ها و راه کارهای خود را در موضوعات مختلف ورزش بویژه نحوه واگذاری اماکن ورزشی شهرستان کهگیلویه به مدیرکل ارائه دادند.

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • ۷ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ملا آخ سی آرمان
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۲:۰۱
  1

  آخ سی آرمان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  رسا
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۳:۳۰
  2

  مدیر از نماینده تعریف میکنه.نماینده از مدیر.اخ وبخت مردم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 1

  سلمان فارس
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۴:۲۷
  3

  این آقا نیروی تاجگردونه همه میدونند آقای هاشمی شما چرا ؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  ….
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۴۶:۲۰
  4

  الحق والانصاف حق ………………….. وجی مدیر کل و نماینده و همه بشینه.ختو نیبینیت چطور گند زده و کشتی دهدشت.ول کن هم نیسه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۴ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۴:۲۷
  5

  هیچ اتفاقی برای ورزش استان نیفتاده و نمی افتد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  ورزش
  تاریخ : ۱۶ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۳:۴۸
  6

  علوی……………… . از ایزدپور است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  ساسان
  تاریخ : ۲۰ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۵:۴۹
  7

  ………………. بابا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...