کبنانیوز؛ کبناخبر | پایان اعتراض پزشکان متخصص در گچساران/تاجگردون؛ فکر نکنم کشورهای قحطی زده شاخ آفریقا هم مثل گچساران باشد+تصاویر

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۰ | کد خبر : 296614 |
 •   
  کبناگزارش می دهد

  نشست بررسی مشکلات پزشکان متخصص شهرستان گچساران با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، معاونین، مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران، رئیس بیمارستان شهید رجایی، رئیس درمانگاه شفاء، رئیس بیمارستان بی بی حکیمه(س) مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و جمعی از پزشکان متخصص شهرستان در سالن اجتماعات اداره بهداشت و درمان گچساران برگزار شد. ...

  کبناخبر؛

  نشست بررسی مشکلات پزشکان متخصص شهرستان گچساران با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، معاونین، مدیر شبکه بهداشت و درمان گچساران، رئیس بیمارستان شهید رجایی، رئیس درمانگاه شفاء، رئیس بیمارستان بی بی حکیمه(س) مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه و جمعی از پزشکان متخصص شهرستان در سالن اجتماعات اداره بهداشت و درمان گچساران برگزار شد.

  در این نشست دکتر رحمت الله تاجگردون متخصص اطفال به نمایندگی از پزشکان معترض به مشکلات و معضلات طرح نظام سلامت و همچنین به تقاضا و مطالبات  پزشکان متخصص شهرستان گچساران پرداخت.

  تاجگردون عنوان کرد: اعتراض و انتقاد پزشکان متخصص شهرستان گچساران بصورت صنفی بوده و به آن جنجال سیاسی ندادیم  و حاشیه درست نکردیم .

  وی با اشاره به اینکه در این اعتراض، عزت پزشک مطرح است و دریافت حقوق، ابتدایی ترین حق یک پزشک است، افزود: پزشکان متخصص شهرستان گچساران ۶ ماه حقوق و ۱۵ ماه کارانه خود را دریافت نکرده اند.

  تاجگردون در ادامه بیان کرد: اگر پرداخت ها(حقوق وکارانه) در کل کشور بدین شکل باشد ما اعتراضی نداریم چون اشکال از سیستم است اما ما شاهد آن هستیم که بقیه استان ها در پرداخت ها جلوتر ما هستند مگر استان های دیگر تافته جدا بافته هستند؟

  این پزشک متخصص اظهار داشت: چرا بسته سلامت ۱۵ ماه عقب است و تا کنون پرداخت نشده است  که ازمدیریت علوم پزشکی استان انتظار می رود که  تلاش و جدیت بیشتری در این مورد داشته باشد و از مرکز کشور مطالبات ما را بگیرد.

  تاجگردون در پایان عنوان کرد: فکر نکنم در کشورهای قحطی زده شاخ آفریقا  هم، پرداخت حقوق پزشک به این صورت باشد.اما با این حال پزشکان شهرستان گچساران مانند یک شیر هستند و در گرمای بالای ۵۰ درجه کار کردند و سالها تحمل کردند و ناله نزدند ولی الان فشار زیادی به آنان وارده شده که اعتراض کردند.

  در ادامه رئیس علوم پزشکی استان در گفتگو با کبنانیوز در مورد اعتراض پزشکان متخصص شهرستان گچساران و چاره اندیشی در این مورد، اظهار داشت:  مبالغ خوبی از سازمان های بیمه گر وصول شده که بزودی به پزشکان متخصص پرداخت می شود.

  اورنگ ایلامی عنوان کرد: از صبر و تحمل پزشکان متخصص شهرستان گچساران تشکر و قدردانی می کنیم.

  گفتنی است: نشست پزشکان متخصص و مسئولان علوم پزشکی استان و شهرستان بیش از دو ساعت بطول انجامید که پایگاه خبری کبنانیوز با رعایت اخلاق رسانه ای و حرفه ای خود از مطرح کردن بحث های درون سازمانی مطرح شده در این نشست خود داری کرده  و اعلام میداریم این پایگاه همچون گذشته صدای جامعه پزشکی، پرستاران و کارگران می باشد و اعتقاد داریم در این شهر سرمایه های عظیم  پزشکی چون دکتر غضنفری، محمدی،رنجبر، اسدی،حیدرپور، عکاشه،صیدی، تاجگردون، دهدشتی،گرامی زاده،خانم دکتر حافظ قرآن، بخشایی، وهابی، کرمی، ایزدپناه و… وجود  دارد که با احساس دلسوزی و با تمام توان به شهروندان گچسارانی خدمت می کنند.

  گزارش: حبیب قلندری

   

  انتهای پیام/1007 / قلندری
 • ۳۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  پریسا
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۴:۱۱
  1

  درود بر دکتر اسدی متخصص گوش و حلق بینی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  قیطاس
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۵:۳۷
  2

  پزشکان متخصص یه مقداری بفکر مردم مستضعف هم باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 2

  پرستار
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۷:۰۶
  3

  با تشکر از خانم دکتر حافظ قرآن و دکتر حیدر پور دو مدیر توانمند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 21

  قشقایی
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۳:۰۰
  4

  انصافا دکتر رنجبر متخصص مغز و اعصاب بی نظیره، آرزوی موفقیت برای ایشان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 6

  دنیا دیده
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۹:۵۰
  5

  با این همه زیز میزی بعضی از این افراد، نمیدونم این همه حرص و طمع برای مال دنیا برای چیه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  محمد
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۸:۳۱
  6

  واقعا … کاری پزشکان پایین هست فقط پول و پول و پول رو می بینند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۷:۲۹
  7

  مرفهین بی درد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  جمال مقدم
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۵:۲۴
  8

  درود بر دکتر اسدی مرد با اخلاق درمانگاه و بیمارستان.بدرستی که مرد اخلاق است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  ممیرو
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۳:۰۴
  9

  استاد قدیم میگه حرف گاو زرد را بزن، یعنی پول

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  گچساران
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۷:۴۹
  10

  دکتر رنجبر واقعا بی نظیره موفق باشه انشاالا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  رها
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۹:۲۹
  11

  دکتر های متخصص بقیه شهرستانها در مدینه منوره هستن تو تابستان یه بیمار توبخش زنان بستری داشتیم اونم مرکز استان تاصبح طق طق کولر آبی نزاشت یه لحظه بخوابم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  کارشناس
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۲:۱۰
  12

  نتیجه چی شد هیچی اصلا کسی به فکر هم نیست و پی گیری هم نمی کنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  پزشک
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۵:۳۴
  13

  تیتر خبر با متن اصلا همخوانی ندارد و در متن متوجه می شوی که هیچ اقدامی صورت نگرفت پس چه طور تیتر زدید پایان مشکلات پزشکان گچساران؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  سلام
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۷:۴۶
  14

  من موندم اونا که رای منفی به کامت قشقایی دادن چه آدم‌هایی هستند و به چه فکر می کنند انشاءالله گذاران به رنجبر نخورد که بعد پشیمان شوید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  s
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۰۷:۴۷
  15

  خدایی شما پزشکها کم وه مطبهاتون درامد دارین که حالا بخاطر چند ماه دیرکرد ایطوری جبهه گرفتینه کی باید به داد رفتگر شهرداری یا اون کارگر قراردادی یا شزکتی برسه که حقوق یه ماهشش پول قبض تلفن ایشانه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۸:۲۴
  16

  حقوق پرستارها هم بیش از شش ماهه پرداخت نشده.
  پرستاری که ۶ماه حقوق دریافت نکرده چطور می تونه خدمات به بیمار اریه بده.
  رییس علوم پزشکی خودش سروقت حقوقشو میگیره نمی دونه بقیه چه عذابی می کشن.
  در استان فقط گچساران با این مشکل مواجه است و گرنه بقیه شهرستان حقوق به موقع پرداخت میشه.
  اقای تاج گردون وضعیت بهداشت و درمان در گچساران فاجعه بار شده هر لحظه امکان داره بقیه افراد هم اعتصاب کنند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  همشهری
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۴:۴۹
  17

  تاجگردون کاری به گچساران کرده که حتی این پزشکان که حقوقشان نجومی هست هم اعتراض کنند گچساران بدتر از این هم خواهد شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 4

  گچساران وباشت
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۸:۴۱
  18

  تاجگردون اگه نمیتونی شهرستان را اداره کنی انصراف بده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 5

  چرام
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۹:۲۵
  19

  نیروهای طرحی شبکه بهداشت چرام ۶ ماه حقوق نگرفتند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  شهروند
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۴:۰۴
  20

  دیروز ساعت ۱۰/۵۰ یه تصادفی آوردن اورژانس که توی کما بود و ضریب هوشی اش ۷ و۸ بود. تا ساعت ۱۷/۳۰عصر یعنی حدود ۶ساعت و نیم پزشک متخصص نیومد سراغش. از ساعت ۱۱ گفتن دکتر حیدرپور و رنجبر با دکتر ایلامی جلسه دارن و بعد از جلسه میان. گفتن ساعت ۱۲ میان. ۱۲شد گفتن ساعت ۱۴ میان باز خبری نشد و گفتن ساعت ۱۶ میان باز هم خبری نشد و ساعت ۱۷ شد که خبری از متخصصین بی درد و مرفه نشد. در این لحظه دو نفر جوان از همراهان بیمار با عصبانیت بسمت اتاق دکتر حیدرپور رفتن که نگهبانان مانع از ورود آنان شدن و درگیری لفظی به فیزیکی مختصری انجامید و بقول معروف دست به یقه و به سنگ شدن و نزدیک بود آن میشد که نباید میشد. با پادرمیانی بزرگان ختم بخیر شد. دکتر حیدرپور هم به بهانه عدم امنیت حاضر به رفتن بر بالین مصدوم نبود. که با پادرمیانی و تضمین چند نفر و تماسی که خود دکتر حیدرپور با دادستان محترم و فرمانده نیروی انتظامی داشتن در نهایت ساعت۱۷/۳۵ وارد بخش سی سی یو شد و مصدوم را معاینه کرد و وضع حالش را مشاهده کرد. که بعداز بیرون آمدن با همراهان مصدوم گفتگو کرد و شرایط و وضع حال مجروح را برایشان تشریح کرد. که همه دکتر تشکر کردن و همه به دکتر گفتند ای کاش کمی زودتر میامدی تا این درگیری پیش نمی آمد و ما را زودتر از وضعیت مصدوم آگاه میکردی. ولی در این موقع تعداد زیادی از ماموران نیروی انتظامی وارد بیمارستان و بخش سی سی یو شده بودند. که یک ساعت بعد از این قضیه دادستان محترم هم به بخش تشریف آوردن و از نزدیک از مصدوم دیدن کرد و اوضاع و مسایل پیش آمده را رصد کرد و با چند نفر از همراهان مصدوم صحبت نمود و در مورد درگیری و مسائل پیش آمده سئوالتی نمودن. که باید از این احساس مسئولیت و حس نوع دوستی جناب دادستان تشکر کرد. عدم حضور بموقع پزشکان متخصص را حضور در جلسه با دکتر ایلامی جهت بررسی پرداخت حقوق معوقه پزشکان عنوان میکردند. آیا پزشکان در هنگام ادای سوگندنامه پزشکی قسم خورده اند که مصدومان و بیماران را بدون از دریافت حقوق معاینه نکنند؟ آیا جان یک انسان صدمه دیده که وضعیت اورژانسی دارد مهم تر هست ویا نشستن در جلسه برای چانه زنی حقوق عقب افتاده؟ آیا یک جلسه بیش از ۶ ساعت طول میکشد؟ که جلسات مجلش شورا هم چنین نیست!!! چرا با این همه امکانات مدیران ….. باید در مسند امور باشند که هیچ توجهی به مردم ندارند. چرا از افراد متهد و دلسوز در مدیریت شهرستان استفاده نمیکنند. چرا فرماندار بر کار مدیران نظارت ندارد و بی توجه به اوضاع شهرستان میباشد. جناب دکتر تاجگردون عاجزانه تقاضای تغییر مدیران شهرستان را داریم. برای رضای خدا و آرامش و امنیت مردم هرچه زودتر این مدیران را عوض کنید. بخدا ۴یا ۵ سال وقت زیادی برای یک مدیر است که بعضی ها نزدیک به ۸یا۹سال میشه که مدیر هستند. اگر یک مدیر توانمند باشد و کارایی داشته باشد خودش را در این ۴سال نشان داده و همه توانش را گذاشته و بنحو احسن انجام وظیفه کرده و چون مدیر شایسته ای هست پس باید ارتقا پیدا کند و به مرکز استان و یا وزرات خانه مدیریت های بالاتر برود و استفاده بهینه تری از ایشان بشود که با ماندن در پایین استعدادش به هرز نرود. و اگر یک مدیری هم در این ۴سال کارایی نداشته بنابراین باید برود چون ضعیف است و اگر ۴۰ سال هم بماند باز کاری نمیکند. پس در هر دو صورت مدیران ۴ساله باید تغییر کند. جناب دکتر تاجگردون دستی بجنبان که مردم بسیار ناراحت هستند. نه اینکه از شما ناراحتن از مدیران ناراضی هستند. جناب دکتر شما زحمات زیادی کشیده و امکانات خوبی به شهرستان هدیه داده اید که با تغییر مدیران این امکانات و بودجه و اعتبارات حلاوت و شیرینی کام مردم را دو چندان خواهد کرد. شک نکن با عوض کردن مدیران کام مردم شیرین تر و اسباب و زحمت شم هم کمتر خواهد شد. این بزرگترین انتظار مردم را بسان باقی انتظاراتی که برآورده شده جامه عمل بپوشانید چرا که این کار تنها از دستان توانای میرشکار بر می آید و بس.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  پرستار
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۴:۲۸
  21

  این وضعیت یاسوج و دهدشت هم هست مشکل وزارتخانه ی میباشد و برمیگرده به طرح تحول سلامت و کل کشور درگیره و البت استان ما تو کشور جز بدترینها از لحاط پرداخت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  شهروند
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۹:۴۶
  22

  جناب آقای قلندری عزیز
  لطفا در مورد بکارگیری غیر قانونی نیرو در بیمارستان بی بی حکیمه یه گزارشی تهیه کنید، سپاسگزاریم، از گزارش های بسیار خوب شما لذت میبریم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 0

  محله لبنان
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۰:۱۷
  23

  عشق ما دکتر عکاشه عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 4

  دوگنبدانی
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۱:۲۵
  24

  دکترا زیر کولر هستن.در گرمای بالای پنجاه درجه کار میکنن!!!!؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  همکار
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۵:۵۹
  25

  دکتر حیدرپور خودت برو…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  33
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۳۰:۴۰
  26

  ای خدا….پس من کارگر چی بگم که چند ماهه نه حقوق گیرم اومده نه بیمه برام رد کردن؟؟دردم رو به کی بگم//؟به تاجگردون که همه فامیلاش سر کارن و دردسر نداره یا به … بگم؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  آیا اینجا مرکز بهداشتی و درمانی است ؟
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۰۶:۳۶
  27

  با سلام
  واقعا که :
  محیط درمانگاه تخصصی گچساران مثل بیمارستان صحرایی است . من چیزی از بهداشت و رعایت نکات بهداشتی در محیط این درمانگاه ندیدم .خدایی رییس شبکه یک روز بررسی کنند اطراف این حیاط و …درمانگاه را .این همه آشغال و لجن و …محیط خاک آلود و گلی و …؟؟؟
  این معنی و مفهوم رعایت نکات بهداشتی را ما درک نمی کنیم .اصلا مدیریت کردن برای تمیز کردن محیط این درمانگاه مگه چقدر هزینه دارد؟ حتی به فکر دوستان هم نمی رسد که اینجا یک محیط و مرکز تخصصی است و درمانی است .جای سوال دارد .اما متاسفانه مطبوعات و رسانه ها هم کوتاهی می کنند و به چالش نمی کشانند و نگاه جامعه به مسایل نمی کنند و بسیار درگیر مسایل سیاسی هستند .آنقدر که سیاست زده شده ایم و موضوعات اصلی شهر را فراموش کرده ایم.عده ای هم که به لطف …مشغول کار خودشان هستند و کاری به این مسایل ندارند.
  آیا اینجا یک مرکز تخصصی و بهداشتی است ؟ کاش یک مسول سازمان بهداشت و درمان شهرستان پاسخ گو باشد .
  لطف کنید به مردم احترام بگذارید به حقوق بیمار احترام بگذارید.نکات بهداشتی را مد نظر داشته باشید و فقط به فکر درآمد نباشید.
  با تشکر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  شهروند گچساران
  تاریخ : ۱۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۱:۱۴
  28

  …..حل میشه.ایشون فقط ادعا دارن ولی وضعیت بهداشت و درمان از زمان حضور ایشون … شده.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  باوی
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۲۵:۰۵
  29

  ای کاش ……..را همراه با طبابت یاد میگرفتید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  آرو
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۳۰:۳۲
  30

  درود بر دوست شهروند وکامنت کامل و طولانی شان
  پرستاران زحمت کش
  پزشکان بعضا بعضا بی مسوولیت خدا را ببینند و مردم را دریابند
  تشکر از آن پزشکان مردمی و باانصاف و کادربااخلاق زحمت کش درمان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

  گچساران
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۹:۴۵
  31

  راستی دکتر قایدی چه کار ی برا گچساران انجام داد لا اقل یه متنی رو کاغذ بخونه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پزشک
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۳:۴۷
  32

  درجواب شهروند برادر محترم در علم پزشکی مواردی وجود داره که نیاز حضور آنی پزشک متخصص نیاز نیست اول تماس گرفته میشه دکتور دستور عکسبرداری ضریب هوشی گروه خونی وو …………تا علائم خودشو نشون بده بعد اقدام میکنن شاید آنطور که مد نظر شما باشد به نظر مصوم باشد اقدامات اولیه توسط کادر مقیم پرستار و /….. انجام میپذیرد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پرستار شهید دجایی
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۲:۰۵
  33

  همیشه فقط اعتراضات پزشکان ک زورشون میرسه و مسئولین رو میترسونن نتیجه میده.
  ما پرستاران بیمارستان شهید رجایی پرکیس و کارانه شهریور ۹۵ تا ب حال رو دریافت نکردبم. ماقبلی هم همه ی مبلغ مسترک ب عنوان علی الحسابی که دیگه هم نمیدنش.
  ۱۵ ماه گذشته . کی جواب میده ؟
  دکتر ایلامی یا دکتر حیدر پور ؟؟؟
  هر گونه سند و مدرک و اطلاعاتی هم برای صحت گفته هامون مبدیم. گزارش کلی هم در دست تدوین برا اخبار ۲۰:۳۰ و وزارت کشور داریم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پرستار
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۵۶:۰۹
  34

  بیمارستان بی بی حکیمه شده پُرِ نیروهای دهدشتی و یاسوجی. بعد ما بومی گچساران با قبولی در ازمون رو رد کردن. که چی ؟ که نیرو زیاد داریم . اگه زیاد دارین چرا از خودتونی ها رو رد کردین و غیر بومی آوردین ؟؟؟
  خدا ازشون نگذره . ایشالا که تاوان ابن پارتی بازیهاشون رو خدا ازشون بگیره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  رضا
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۲:۱۱
  35

  پولی که شماها میگیرید … است انشاله بشه …تو …چون این طرح سلامت فقط … از جیب دولت به جیب پزشک

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  کارگر ساختمان
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۲۵:۰۶
  36

  متخصصین گچساران همشون …… چقدر حرص و طمع بستونه ده سال درس میخونیین یه تخصص میگیرین بعد ش …مردم رو در میارین خداشاهد زنم مریض بود نوبت زدم پیش دکتر بخشایی ساعت سه صبح نوبتش شد بره پیشش همون شب خداییش دویست هزارتومان فقط پول ویزیت و سونو پیش دکتر بخشایی شد همه چیزتون شده پو ل پول یه کم به فکر مردم فقیر باشین کم کار میکنیین کجا دکتری میان زیر گرما کار میکنن تنها دکتری که میگن و خودم دیدم میگن به درد مردم فقیر میخوره میگن دکتر رنجبره ولی بقیه … ما که شماها رو حلال نمیکنیم خداییش دویست هزارتومانی که دادم دکتر بخشایی کارکرد پنج روز کارگریم بود نمیدونم واقعا دکتر این متنها رو میخونن ببینن مردم از دستشون راضی هستن یا نیستن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  گچسارانی
  تاریخ : ۱۴ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۳:۴۰
  37

  اخی فقیرل پول ندارن کمکشون کنید تو را خدا
  هیچ تضمینی برا کار خود ندارن
  فقط ازمایش و خطا انجام ….
  خیلی هم دست و دلبازن و به فقرا و مستضعفین کمک می کنن

  لطفا کمکشون کنید نکنه برای ابرار معاش کم بیارین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حسن
  تاریخ : ۱۴ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۰:۰۶
  38

  دکتر قایدی …….. هم نمیتونه بخونه . واقعا انتصاب دکتر ایلامی عجیب و غریب بود. حافظ قرآن هم … شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بهار
  تاریخ : ۱۴ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۶:۳۵
  39

  کجاست مرام اون دکتر غریب ها …..که وقتی تشخیص میداد مریضش فقیره نه فقط ویزیت ازش نمیگرفت که تا آخر درمانش هم رایگان و با پول خودش مداواش میکرد…..دکترها به فکر قشر مستضعف باشید…مردم این منطقه ۹۵درصدشون فقیرن….فکر نکنید که پول بیشتر خیر و برکت میاره…این دعای فقراست که اگه راضیشون کنید خیر میده به روزیتون…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...