کبنانیوز؛ کبناخبر | از هنرمندان حمایت شود

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۱ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۱:۱۹ | کد خبر : 296462 |
 •   
  یادداشت| سید قربانعلی موسوی شیرازی

  روی سخنم با مسئولان استان و شهرستان است که نگذارند این موفقیت در لابه‌لای اخبار سیاسی و مردم گول‌زن گم شود و به نحو احسن از احسان گنجی عزیز و دوست‌داشتنی حمایت و مورد تشویق قرار گیرد.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  سید قربانعلی موسوی شیرازی

   

  چقدر زیبا و قشنگ است وقتی می‌شنویم و می‌بینیم فرزندی از فرزندان خلف این دیار در عرصه بین‌المللی می‌درخشد و نام فرزندان هنرمند را بر تارک جهان ثبت و ضبط می‌کند، من که همه‌سال‌های عمرم صرف این شد که بتوانم به‌قدر وسع خویش عده‌ای را در وادی هنر آموزش دهم و هر شهرستان را در حد توان انجام دادم، چکنم که احسان گنجی عزیز از شاگردانم نیست که تا شادی‌ام مضاعف شود، اما با همه این احوال از ته دل درخشش احسان را در جشنواره کاریکاتور ترکیه ارج می‌نهم و افتخار می‌کنم که در زمان حیات من این اتفاق افتاده است تا ببینم هنر تا کجاها می‌تواند نام یک شهر و یا استان و کشوری را پرآوازه نماید.

   

  همه‌چیز این مملکت سیاست نیست که در عرصه بین‌المللی اعتبار دارد جدای از اینکه گاهی سیاست مورد خشم عده‌ای خواهد بود اما هنر تنها عرصه‌ای‌ای است که تمامی مردمان به آن عشق می‌ورزند و به داشتنش افتخار می‌کنند، چه آن‌هایی که خود هنر دارند و چه آن‌هایی که علاقه‌مند به هنر هستند همه و همه ذاتشان آمیخته به هنر است و آن را در تمامی لحظات زندگی‌شان در کنار خود احساس کرده و به آن عشق می‌ورزند.

   

  قصد مدح و ثناگویی نداشتم اما حیفم آمد که بشنوم و ببینم که هنرمندی از این سامان بدرخشد و من به‌عنوان استخوان سوخته هنر ساکت بمانم و چیزی نگویم.

   

  و اما بعد روی سخنم با مسئولان استان و شهرستان است که نگذارند این موفقیت در لابه‌لای اخبار سیاسی و مردم گول‌زن گم شود و به نحو احسن از احسان گنجی عزیز و دوست‌داشتنی حمایت و مورد تشویق قرار گیرد باشد که مدیران چه فرهنگی و چه هنری و چه سیاسی همه خود را موظف به تشویق و ترغیب ایشان در این موفقیت بدانند و کوتاهی ننمایند، انشا الله


  فعال فرهنگی رسانه‌ای

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...