کبنانیوز؛ کبناخبر | سرمایه‌گذار پروژه سینمای قدیم زیاده‌خواه است / استفاده از انشعاب غیرمجاز / عدم تمکین سرمایه‌گذار به قانون

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۲ | کد خبر : 294549 |
 •   
  مدیر امور آبفای یاسوج عنوان کرد

  مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج صحبت‌های مطرح شده از سوی سرمایه‌گذار مجتمع تجاری تفریحی یاسوج را بی اساس و ناشی از زیاده‌خواهی دانست و گفت: بهتر است این سرمایه‌گذار به جای مطرح کردن این موضوعات بی اساس، از طریق قانونی نسبت به نصب خرید و نصب انشعاب آب اقدام نماید.

  کبناخبر؛

  مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج صحبت‌های مطرح شده از سوی سرمایه‌گذار مجتمع تجاری تفریحی یاسوج را بی اساس و ناشی از زیاده‌خواهی دانست و گفت: بهتر است این سرمایه‌گذار به جای مطرح کردن این موضوعات بی اساس، از طریق قانونی نسبت به نصب خرید و نصب انشعاب آب اقدام نماید.

  قاسم قلندری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سخنان سرمایه گذاری مجتمع تجاری تفریحی یاسوج (سینمای قدیم) اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب استان و به تبع آن آبفای یاسوج حرکت در مسیر قانون را همواره مد نظر داشته است و همواره در جهت ارتقاء خدمت رسانی به شهروندان حرکت می کند.
  مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج افزود: بر اساس قانون و آیین نامه عملیاتی شرکت آب و فاضلاب، هر فرد حقیقی یا حقوقی که اقدام به ساخت و ساز می کند می‌باید برابر با پروانه ساخت نسبت به اخذ امتیاز انشعاب آب و فاضلاب اقدام کند و قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید انشعاب آب و فاضلاب اقدام نماید.
  وی با بیان اینکه آبفای یاسوج زمینه همکاری با سرمایه گذار سینمای یاسوج را فراهم آورده بود اظهار کرد: متاسفانه سرمایه‌گذار ملک مذکور از ابتدای ساخت و ساز از انشعاب غیرمجاز آب استفاده می‌کرد و تلاش داشت تا خواسته‌های خود ار از طرق مختلف و بدون در نظر گرفتن مسائل قانونی و ضوابط فنی به پیش ببرد.

  وی با بیان اینکه پرونده تخلف انشعاب غیرمجاز آب این ملک به دستگاه قضایی فرستاده شده است، اظهار کرد: پس از عدم تمکین سرمایه‌گذار این ملک به قانون، آبفای یاسوج نسبت به پملپ آب این مجتمع اقدام کرد و متاسفانه پس از آن نیز در موارد متعدد تخلفات انشعاب غیر مجاز در این ملک صورت گرفت.

  مدیر امور آب و فاضلاب شهری یاسوج صحبت‌های مطرح شده از سوی سرمایه‌گذار مجتمع تجاری تفریحی یاسوج را بی اساس و ناشی از زیاده‌خواهی دانست و گفت: بهتر است این سرمایه‌گذار به جای مطرح کردن این موضوعات بی اساس، از طریق قانونی نسبت به خرید و نصب انشعاب آب اقدام نماید.

  به گزارش کبنا، بر اساس اطلاعات به دست آمده، این سرمایه‌گذار نه تنها از تانکر آب برای این پروژه استفاده نمی‌کنند بلکه از خانه پشت این پروژه با پمپاژ آب، آب مورد نیاز این پروژه را تأمین می‌کند.

  انتهای پیام/1017/ خشت‌زر
 • ۲ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  تنگ تاک
  تاریخ : ۰۵ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۳:۲۹
  1

  حتماسهم قلندری نداده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 2

  همکار
  تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۴:۱۶
  2

  با سلام خدمت جناب قلندری لطف کنید پیمانکاران را موظف کنید که هر چه سریعتر کار فاضلابهای خبیابانها را انجام دهند تا کمتر برای مردم دردسر درست شود ورودی زیر تل اولین فرعی زیر آموزش و پرورش عشایر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...