کبنانیوز؛ کبناخبر | یدالله مرادی: اصولگرایان حامی “تاجگردون” پشیمان هستند

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۳ | کد خبر : 294041 |
 •   
  فعال سیاسی؛

  یدالله مرادی با بیان این مطلب گفت: اصولگرایانی که  از تاجگردون حمایت کرده اند باید  پاسخگو باشند اما تا جایی که من اطلاع دارم و با این افراد در  ارتباط  هستم می گویند دچار اشتباه شدیم و خطا کردیم. 

  کبناخبر؛

  .
  یک فعال سیاسی اصولگرای شهرستان گچساران تاکید کرد اصولگرایان حامی نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در انتخابات دور گذشته از این حمایت ابراز پشیمانی می کنند.
  به گزارش کبنا، یدالله مرادی با بیان این مطلب گفت: اصولگرایانی که  از تاجگردون حمایت کرده اند باید  پاسخگو باشند اما تا جایی که من اطلاع دارم و با این افراد در  ارتباط  هستم می گویند دچار اشتباه شدیم و خطا کردیم.
  وی حمایت بخشی از اصولگرایان از ” تاج گردون ” را به دلیل مسائل قومی و  ترک و لر بودن انتخابات اخیر دانست و افزود : بخشی از حامیان اصولگرای تاج گردون به دلیل حضور نداشتن  یک نامزد شناخته شده لر بود اما همین افراد هم به این نتیجه رسیده اند که اشتباه  کرده و نباید این این اتفاق تکرار  شود .
  این فعال سیاسی با تشریح برنامه های اصولگرایان در حوزه انتخابیه گچساران و باشت افزود: جریان اصولگرایی در انتخابات آینده با کاندیدای واحدی وارد عرصه خواهد شد و بعید می دانم که از نماینده فعلی حمایت کنند.
  مرادی خاطر نشان کرد: نماینده فعلی در زمان انتخابات از شعارهای اصولگرایی استفاده میکرد و توانست بسیاری از اصولگرایان را با همین شیوه جذب نماید و اصولگرایان نیز با تصور اینکه تاج گردون می تواند یکسری کارهای را انجام دهد به او رای دادند اما همین افراد هم به اشتباه خود اعتراف می کنند.
  وی تصریح کرد: در انتخابات ریاست جمهوری خیلی از این افراد از آقای رئیسی حمایت کردند که این خود بیانگر این است که  آنها مبانی جریان فکری خود را  همچنان قبول دارند و اصولگرا هستند.
  این فعال سیاسی با اشاره به اینکه هرجریان سیاسی به دنبال  دستیابی به اهداف بلند است ادامه داد: جریان اصولگرایی در گچساران نیز به دنبال این است که با یک نیروی اصولگرای شناخته شده و ثابت قدم در انتخابات آینده مجلس حضور داشته باشد.
  مرادی در پاسخ به اینکه اگر جریان اصولگرایی گچساران به گزینه واحدی نرسد چه خواهید کرد؟ گفت: اگر اصولگرایان  به یک گزینه واحدی نرسند دچار تشتت گسترده هم نیستند و تلاش می کنیم با نیروی که در امتحانات سیاسی درس پس داده باشد نه از افرادی که اصطلاحا دوزیست هستند قطعا به یک انسجامی خواهیم رسید.
  این فعال سیاسی درباره احتمال حضور فولادی وندا و خورشیدی دو کاندیدای شکست خورده اصولگرایان در انتخابات ادوار گذشته مجلس گفت: تا این لحظه  برروی فرد خاصی صحبت نشده و هر احتمالی ممکن  و در آینده مشخص خواهد شد که روی چه شخصی بحث و تبادل نظر کنیم .
  مرادی با  بیان اینکه هنوز بر سر اینکه کاندیدای دوره آینده اصولگرایان گچساران و باشت ترک با شد یا لر به جمع بندی نرسیده ایم تاکید کرد: در ماهای اینده بهتر می توانیم در این خصوص  تصمیم بگیریم هرچند این  مسئله مهم نیست  اما در این دوره زمینه انسجام بهتری وجود دارد.
  این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه اصولگرایی یک حزب مشخص با مرامنامه و اساسنامه و ساختار حزبی نیست گفت:  افراد یکسری باورهای کلی دارند که با این جریان فکری اصولگرایی اشتراک دارد.
  وی با بیان اینکه وقتی شخصی یک جریان فکری را قبول دارد باید در فضای انتخابات از کاندیدای مورد نظر جریان فکری خود انتخاب کنند، تصریح کرد: باید بذیریم که جریان اصولگرایی نیاز به پوست اندازی جدی دارد.

  انتهای پیام/1002/ آ-آ-ر
 • ۴۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  فرهنگی
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۲:۵۹
  1

  آقای مرادی آنهایی که پشیمان شده اند دو زیست هستند . مطمئن باشید گچساران دیگر نماینده اصولگرا به مجلس نمی فرستد . زحمت برای خودت و دیگران درست نکن .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 37 Thumb down 37

  همشهري گچساران
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۴:۱۳
  2

  واقعا همینطوره جناب مرادی گل گفتی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 34 Thumb down 36

  دانشجو
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۹:۰۷
  3

  اقای مرادی خیانت//ی که شما به اصولگرا کردین باعث شد.حالا همچیو فراموش کردی و شدی اصولگرای واقعی؟نه شما خیلی ضعیف تر از اونی هستی که فکر میکنی.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 9

  همشهری
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۴:۵۵
  4

  غیر از تاج خو بوینه ک ابره من مجلس. این دور با جون و دل براش زحمت کشیدم و چقدر فحش خوردم اما این دور ب والله خودم تنها مقابلش باشم یه ستاد واسه رقیبش میزنم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 28

  گچساران وباشت
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۵:۳۰
  5

  دو دوره از تاجگردون حمایت کردیم ولی در این دوره حمایت نمکنیم با هر ترفندی بیای جلو ما گول شما دکتر جان نمیخوریم حنای شما دیگه برای طایفه ما رنگی نداره دکتر تاجگردون بای بای( جناب اقای مرادی گل گفتی)

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 28

  گچساران وباشت
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۸:۱۲
  6

  حیف رای که به شما دادم دکتر تاجگردون

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 30

  ناشناس
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۲۲:۲۲
  7

  دکتر جان همانطور که استخدامی ها شده خاله خورزو موقع انتخابات هم برو خاله خورزو بهت رای بدن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 31

  45
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۹:۲۲
  8

  علی مراد جعفری /

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 38

  ناشناس
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۹:۱۵
  9

  برو این دام بر مرغ دگر نه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 5

  شرمت الله
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۹:۴۵
  10

  شما چه کاره آنان هستید ???

  نمیخواهیم شما سنخنگوی ما باشید
  اتفاقا خیلی هم دعاخون دکتر تاج گردون هستیم

  من الله توفیق

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 13

  ناشناس
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۶:۳۲
  11

  همان اصلاحطلبان هم از انتخاب تاج پشیمانند تا چه رسد به اصولگرایان

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 29

  اصولی ها
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۴۶:۳۰
  12

  ما تاج گردون رو نه بخاطر اصلاح طلبی،وقومیت لر انتخاب کردیم.به آرای اصولگرایان هم نیازی نیست. کارنامه درخشان تاج گردون در زمینه های عمرانی و جذب بودجه های قابل قبول در گچساران و باشت بهترین دفاع از ایشون محسوب میشه. اجازه نمیدیم به نام چپ و راست این سرمایه گرانقدر ملی رو از ما بگیرید.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 10

  بویراحمد
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۸:۱۱
  13

  اون اصول گرایانی که به تاجگردون رای دادن اصول گرا نیستن فرصت طلبن ابروی همه را هم بردن هر آشی را چرب تر ببینید سراغش میرن تا جگردون هم نباید بهایی بهشون بده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 25

  محمود
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۸:۵۴
  14

  با سلام بهترین گزینه برای کاندیداتوری دوره بعد کسی نیست جز دکتر سید یعقوب زراعت کیش. شخصیتی دانشگاهی متفکر با اراده. مدیر کارآمد و دارای حسن خلق. ایشان با توجه به تخصص اصلی خوذ که اقتصاد است توانایی بسیار بالایی در حل مشکلات فعلی استان دارند. بنده قریب ۱۰ سال است که با ایشان به صورت مستقیم در ارتباط هستم و انصافا مواردی که در مورد ایشان ذکر کردم واقعیت محض می باشد.

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 36

  همكار
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۹:۱۵
  15

  با سلام بهترین گزینه برای کاندیداتوری دوره بعد کسی نیست جز دکتر سید یعقوب زراعت کیش. شخصیتی دانشگاهی متفکر با اراده. مدیر کارآمد و دارای حسن خلق. ایشان با توجه به تخصص اصلی خوذ که اقتصاد است توانایی بسیار بالایی در حل مشکلات فعلی استان دارند. بنده قریب ۱۰ سال است که با ایشان به صورت مستقیم در ارتباط هستم و انصافا مواردی که در مورد ایشان ذکر کردم واقعیت محض می باشد.

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 34

  امیداصلاح طلب
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۱:۱۲
  16

  اصولگرا که جای خود دارد اصلاح طلبان هم از انتخابشان پشیمانندداقای تاجگردون مغرور و به خرد جمعی اصلا که اساس مردم سالاری است هیچ توجهی ندارد و سیاست و مدیریت را فقط در پروژهای عمرانی خلاصه کرده و با چند مدیر ضعیف استانی که نه اصول گرایند و نه اصلاح طلب حمایتشان میکنه که این بدترین اهانت اهانت به نیروهای اصیل دو جریانند و پاسخ بی توجهی به مردم را اقای تاجگردون در انتخابات ریاست جمهوری گرفت و در انتخابات اینده پاسخ کوبنده اصلاح طلبان را خواهد گرفت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 26

  توانا
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۱:۴۶
  17

  احتمالا این وعده جناب مرادی هم مثل وعده سران جریان راست است از دوسال قبل از هر انتخاباتی میگویند وحدت بین اصولگرایان بیداد میکند تا یک هفته قبل از انتخابات هم این وعده ادامه دارد آنوقت پیر وپاتالهای این جریان میان بر اساس تکلیف همه ثبت نام میکنند بعد نیروی مقبولتر مثل قالیباف جام زهر مینوشد رییسی یک شبه به خورد همه داده میشود در شهرستانها نیز اینچنین است خورشیدی سید قدرت جعفری فولادی خود آقای مرادی شاید در آتیه تکرار تکرار ترار چون همه چی براساس شیخوخیت نه تعقل ودر عدم توجه به نسل دوم وسوم میرود ومیرود میرود تا شکست پشت سر شکست بعد میگیم اصولگرایان از روحانی مثلا ویا تاجگردون بریدن برادر مرادی استرتیژی تان از بیخ وبن ایراد دارد باید به نو اصولگرایی و پوست اندازی تن بدهید تا بتوانید رای مردم را بگیرید والا جناب تاجگردون در این ساختار وکلکتیویزم موجود همچنان باز تولید میشود والسلام

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 23

  باوی
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۹:۲۹
  18

  سعید رحمانی بهترین گزینه هست ،نه؟

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 32

  رضا
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۰۱:۴۸
  19

  بی هیچ تعارفی یکیش خود من و خانوادم هستیم, خیلی رو تاجگردون حساب کرده بودیم, ولی حرفای زمان انتخاباتش عملی نشد, منکه ازش برگشتم,کار ندارم قبول شه یا نه ولی ما که رای نمیدیم بش و بعید میدونم ارای دفه قبل رو بیاره چون خیلی ها از ش برگشتن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 28

  اصلاح ظلب ریشه دار
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۶:۳۱
  20

  برادر مرادی عزیز نه تنها اصول گرایان بلکه اصلاح ظلبان واقعی هم از انتخاب تاجگردون کور وپشیمانند تاجگردون وابسته به جناح خاصی نیست اگرچه به زبان داعیه اصلاح ظلبی دارد وی به دنبال منافع خودش است چنانکه در هرزمان اگرلازم باشد هر جناح وحزبی را با ظاهرنمایی پلکان ترقی یا درحقیقت قربانی منفعت خودش می کند متاسفانه عموما حافظه ضعیف وزودگذری داریم .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 25

  اصلاح طلب
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۳۳:۰۵
  21

  شتردرخواب بیندپنبه دانه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 21 Thumb down 2

  شجاعی
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۹:۵۲
  22

  آقای مرادی فقط تاج گردون .تاجایی که من سراغ دارم بقیه هم که رای ندادندمیگن انتخابات آینده هم پشیمان هستیم بایدرای بدهیم به تاج گردون .خودن تنهاهستی .مردم میدانندکه چه کسی دراین ۳۹سال بیشترخدمت کرده است.دیگه این روزهابزگ درختان هم میگن تاج گردون

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 10

  خشایارچشمه روشن
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۵:۱۱
  23

  حداقل بزارکسی حرف بزنه که حرفش خریدارداشته باشه شماافرادی هستیدکه فقط دنبال //دلسوزاصولگراهم نیستیدبنام اصولگراهزینه نکنیدانهایی هم که پشیمان شدنددیدندپیش تاجگردون ///واقعاهم بایدکاندیدی معرفی کنیدکه منافعتون راتامین کنه

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 4

  عاقل اصول گرا
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۲:۰۰
  24

  اونایی که به تاجگردون رای دادند به اصول گرایی خیانت کردند وهرگز راه برگشتی ندارند وبا آرا جدید جایگزین میشوند ونیازی به اونها نیست .

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 26

  خشایارچشمه روشن
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۱:۰۴
  25

  ای کاش ده درصدروحیه ات راداشتم همه چی راباختیدفایده هم نداره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 4

  شهروند
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۷:۰۴
  26

  اقای مرادی هر چهار سال یک بار این صحبتها را داری و هر بار یکی مثل جعفری ویا فولادی وحتما ابن دفعه///یزنید بعد نیمه راه ول می کنین و بعد هم میگی/

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 24 Thumb down 2

  شهروند
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۱:۲۴
  27

  قوم گرایی و پارتی بازی ده بسه دکتر تاجگردون

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 22

  محمود والیپور
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۲:۱۶
  28

  اونا حزب باد بودند ک فکر میکردند چیزی براشون بماسه که کف گیرشون ته دیگ خورد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 20

  جوان بیکار
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۶:۲۷
  29

  دکتر زراعت کیش این دور نماینده گچساران خواهد بود شک نکنید

  -این دیدگاه محبوبیتی ندارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 27

  کوهسرک
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۷:۱۵
  30

  صحبت اصولگرا واصلاح طلب نیس همه ناراضی هستن ///بیاد رفتنی میشه جناب فامیل باز،شهری که خواهر وبرادر /////تصمیم بگیرن ادم راضی توش پیدا نکن

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 21

  مقیمی
  تاریخ : ۰۲ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۱۷:۰۸
  31

  راست میگی برااینکه پست نصیب اصولگرایان نشد ومطامع شخصی شون براورده نشدولی انصافاخودتون بگین اگه نامزداصولگراها می امدیابیاید تاده سال هم نمی توانست خدمات وپیشرفتی که دکترتاجگردون طی یکی دوسال ایجاکردانجام بده!

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 8

  دوگنبدانی
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۰۵:۴۵
  32

  اباالفضل علمدار تاجگردونو بردار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  گچسارانی
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۷:۳۸
  33

  مرادی ….بیخیال آقا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  باوی
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۵:۲۶
  34

  بحث اصولگرا و اصلاح طلب نیست وقتی تاجگردون قوم گرایی وثلیقه ای رفتار میکند
  توقع نداشته باشه رای بیاره تو این دو دوره چیکار کرده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دانشجو
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۵۸:۵۷
  35

  واقعیتش تاجگردون هیچ کاری نکرد،فقط دنبال منافع خودش و خانوادش بود.انشاالله این دور جبرانش میکنیم براش.باید بفهمه ملت هالیشونه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مهدي پلنك
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۱:۴۳
  36

  علیزاده رو معرفی کنید تا من محله لبنان بگیرنش.طرف تو ده راه نمیدن سراغ کدخدارو میکیره.تا وقتی بوی حاج غلام تو ای شهر باشه با قتدار کامل بر کرسی بهارستان خواهد نشست.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  باوی
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۱:۱۷
  37

  ستاره ذیل دیگه برا همیشه خاموش شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همشهری
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۳:۲۰
  38

  والا ما اصلاح طلبان هم پشیمانی و قطعا تاجگردون برای همیشه کنار خواهیم زد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  نفتی هوادار تاجگردون
  تاریخ : ۰۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۳۸:۵۴
  39

  آنهایی که به توسعه و پیشرفت شهرشان هستند هیچ وقت پشیمان نیستند ولی آنهایی که دنبال منافع شخصی و پست و مقام برای خودشان هستند باید هم پشیمان شوند.دسته دوم ۵درصد رای دهندگان هستند.

  دکتر تاجگردون تو بهترین هستی و تکرار نشدنی ،درود بر شرف ات و تشکر از زحمات بی پایان ات.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مرادی
  تاریخ : ۱۳ آذر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۸:۵۴
  40

  اگر مشکلی هست از بالاترهاست.بی شک اگر جناب تاجگردون کاری به نفع فامیلشان کرد را به دلیل آبادانی شهرم از آن چشم می پوشم.هرچند مملکتی که دو دستگی دارد پیشرفت نخواهد کرد اما خب باز هم هرکس برای خودش جمع می کند.جناب آقای مرادی خانه از پای بست ویران است //// خواجه در بند نقش ایوان است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...