- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

کمک ۶۰ میلیون ریالی دهیاران کهگیلویه به زلزله‌زدگان

بخشدار مرکزی کهگیلویه گفت: ما انسان‌ها از یک مجموعه و پیکره بوجود آمده‌ایم، و درد، غم، شادی و نشاط ما به هم وابسته است، و لذا می‌طلبد که در همه احوال یار و مددکار همدیگر باشیم.

دهیاران بخش مرکزی کهگیلویه عصر پنج شنبه در سالن فرمانداری کهگیلویه گرد هم آمدند، تا با کمک‌های خویش، بتوانند مرهمی بر زخم‌های بازماندگان حادثه زلزله زدگان استان‌های غربی ایران بگذارند.

حسینی پرور اظهار کرد: تعاون، همیاری و کمک به مستمندان با سابقه چند هزار ساله در ایران، ریشه ای تاریخی، مذهبی و سنتی دارد، بطوریکه کشور ما سه هزار سال قبل از اروپاییان، اصطلاحاتی نظیر یاوری، احسان، کمک به مستمندان و تعاون را در فرهنگ خود کاملاً نهادینه کرده‌اند.

شرمت الله حسینی پرور تلاش دولت و همه مسئولین در سطح کشور، استان و شهرستان را قابل تقدیردانست و گفت: انتظار می‌رود مصادیق احسان و نیکوکاری همچون گذشته بیشتر نمود پیدا کند و مردم و مسئولین دوشادوش و همراه در جهت یاری رساندن به زلزله زدگان همکاری داشته باشند.

وی گفت: آنچه از اهمیت بیشتری در برگزاری این برنامه‌ها و مناسبت‌ها برخوردار است ایجاد ظرفیت و بستری برای توسعه فرهنگ انفاق و کمک به دیگران در سطح جامعه می‌باشد.

در ادامه کلیه دهیاران، خود را موظف به همدری و همکاری با زلزله زدگان دانستند، و به طور خود جوش بالغ بر ۶۰ میلیون ریال به آسیب دیدگان کمک کردند.

2 Comments (Open | Close)

2 Comments To "کمک ۶۰ میلیون ریالی دهیاران کهگیلویه به زلزله‌زدگان"

#1 Comment By اصلاطلبان و اصولگرایان گچساران On آبان ۲۷, ۱۳۹۶ @ ۱:۳۸ ق.ظ

ذهیاران گچساران باید از دهیاران دهدشت یاد بگیرند اگر برای مشک ملار بود اقایان مسول سریعا اقدام میکردند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#2 Comment By اصلاطلبان و اصولگرایان گچساران On آبان ۲۷, ۱۳۹۶ @ ۱:۴۰ ق.ظ

احسن براین بخشدار مردمی

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0