کبنانیوز؛ کبناخبر | صدور۱۰۵فقره کارت شناسایی برای هنرمندان صنایع دستی

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۴ آبان , ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۱ | کد خبر : 292005 |
 •   
  سرپرست میراث فرهنگی شهرستان چرام مطرح کرد:

    سرپرست میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان چرام از صدور  ۱۰۵ فقره کارت  شناسایی جهت هنرمندان صنایع دستی  در سطح روستاهای  این شهرستان خبرداد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ، امیر عزیزی با اشاره به ظرفیت صنایع دستی در شهرستان چرام گفت :برای رونق تولید و اشتغال صنایع ...

  کبناخبر؛

   

  سرپرست میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان چرام از صدور  ۱۰۵ فقره کارت  شناسایی جهت هنرمندان صنایع دستی  در سطح روستاهای  این شهرستان خبرداد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری استان ، امیر عزیزی با اشاره به ظرفیت صنایع دستی در شهرستان چرام گفت :برای رونق تولید و اشتغال صنایع دستی در سطح شهرستان تا کنون بیش از ۲۰ پروانه تولید انفرادی (مشاغل خانگی) نیز صادر کردیم.

  وی با بیان اینکه اقدمات خوبی در دولت تدبیر و امید برای حمایت هنرمندان صنایع دستی در شهرستان چرام صورت گرفته است اظهارکرد:تلاش کردیم تا با مجوز کارگاهای تولیدی برای هنرمندان صنایع دستی اشتغال زایی خوبی داشته باشیم.

   امیر عزیزی از صدور یک مورد جواز تاسیس کارگاه  تولیدی در شهر چرام نیز خبرداد و گفت:۳۵ فقره پرونده هنرمندان صنایع دستی به استان  جهت استفاده از تسهیلات مشاغل خانگی و معرفی به صندوق کار افرینی و امیدارسال شده است.

  سرپرست میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری در شهرستان چرام صدور پروانه فعالیت  شرکت تعاونی ،تولیدی و اموزشی  در شهر چرام (شرکت تعاونی ،اموزشی صنایع دستی نیلوفران چشمه بلقیس)،بازدید از کارگاهای صنایع دستی،نظارت بر تولید صنایع دستی و صدور پروانه  تولید برای هنرمندان صنایع دستی از دیگر اقدامات میراث فرهنگی چرام عنوان کرد.

   

  انتهای پیام/1016 / پ
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶