کبنانیوز؛ کبناخبر | ۹۵ درصد فعالیت‌های سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد از طریق برون سپاری انجام می‌شود

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۳ آبان , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۴ | کد خبر : 291633 |
 •   
  معاون سواد آموزی آموزش و پرورش:

  معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون بیش از۹۵درصد فعالیت‌های سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد از طریق برون سپاری انجام می‌شود.

  کبناخبر؛

   

  معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون بیش از۹۵درصد فعالیت‌های سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد از طریق برون سپاری انجام می‌شود.

  به گزارش کبنا، اردشیر یاری در نشست مسئولان آموزش وپرورش استان با مدیران این مؤسسه ها گفت:این فعالیت‌ها شامل ۳دوره سوادآموزی-انتقال وتحکیم است که به تعداد۴هزار و۶۰۰نفر سوادآموزی در طول سال تحصیلی انجام می‌شود.

  وی گفت: تهیه امکانات تحصیلی و پشتیبانی دوره های توانمندسازی آموزش دهندگان و فعالیت‌ها در طول سال به عهده این مؤسسه ها وکار نظارت برگزاری آزمون وارزشیابی یکی از فعالیتها به عهده بخش سوادآموزی آموزش وپرورش استان است.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: این فعالیت‌ها از طریق واگذاری به ۹ مؤسسه و تشکل مردم نهاد در ۱۳ شهرستان و منطقه استان انجام می‌شود.

  وی افزود: از ابتدای نام نویسی دوره‌های سوادآموزی هزار و ۱۴ نفر در دوره انتقال- ۹۸۰ نفر در دوره سوادآموزی و ۳۹۰ نفر در دوره تحکیم ثبت نام کرده‌اند که بیش از ۵۰درصد حجم ابلاغی به استان است.

  معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان هم گفت: تاکنون بیش از ۹۵ درصد فعالیت‌های سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد از طریق برون سپاری انجام می‌شود

  سیدحمدالله خواهش‌نیک گفت: نام نویسی از بی سوادان و متقاضیان دوره تحکیم سواد تا ۱۵ آذر ادامه دارد و این افراد می‌توانند به واحدهای سوادآموزی ادارات آموزش و پرورش مراجعه کنند.

  وی تصریح کرد: اسامی بی سوادان قبل از نام نویسی از طریق کاربران سوادآموزی در ادارات آموزش و پرورش استعلام وضعیت سواد می‌شوند.

   معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: محدوده سنی هدف سوادآموزی ۱۰تا۴۹سال است و هم اکنون ۹۲ و ۷ دهم درصد از این جمعیت در استان باسوادند.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷