کبنانیوز؛ کبناخبر | مردم دهدشت از وعده‌های سرخرمن شهرداری خسته شده‌اند/ سیل‌بند گذرگاه خطرناک برای ساکنین

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۶ | ۲۲:۲۰ | کد خبر : 291476 |
 •   
  کبنا گزارش می‌دهد/

  کارگران شهرداری، ماهی یک‌بار برای نظافت می‌آیند، که آن‌هم به دلیل پوشیده نبودن سیل بند، به یک هفته نکشیده بوی زباله‌ها و فاضلاب اذیت می‌کند، که جا این معضل نیاز به یک بررسی کارشناسانه دارد.

  کبناخبر؛

  سلامت شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است. شهرداری باید برای حفظ سلامت جامعه در انجام خدمات صحیح، نظافت عمومی تلاش ویژه‌ای داشته باشد.

  به گزارش کبنانیوز از دهدشت، یکی از این طرح‌هایی که مثل خیلی از طرح‌های دهدشت نیمه‌کاره رهاشده، سیل بندهای سرپوشیده نشده شاهد و چمران است. سیل بندهایی که از میان منازل مسکونی می‌گذرند، و فاضلاب‌های خانگی به آن‌ها ریخته می‌شود.

  یکی از ساکنان نزدیک سیل بند چمران به خبرنگار کبنا می‌گوید: به دلیل پوشیده نبودن این سیل بندها بوی بد و غیرقابل‌تحملی ایجادشده، بستری برای حشرات و حیوانات موذی که خود عامل انتقال بسیاری از بیماری‌ها است.

  خطر افتادن کودکان در این سیل بندها وجود دارد. این سیل بندها یا پوشیده نیستند یا غیر استاندارد پوشیده شده، و یا هم از ورقه‌های پوسیده استفاده‌شده، و هر چه به شهردار و شورای گذشته و اکنون شکایت کرده‌ایم، تا الآن وعده سر خرمن به ما داده‌اند.

  ساکنان اطراف سیل بند شاهد، نیز از بوی بد و خطر انتقال بیماری‌ها شکایت داشتند. به گفته آن‌ها «کارگران شهرداری، ماهی یک‌بار برای نظافت می‌آیند، که آن‌هم به دلیل پوشیده نبودن سیل بند، به یک هفته نکشیده بوی زباله‌ها و فاضلاب اذیت می‌کند، که برطرف کردن این معضل نیاز به یک بررسی کارشناسانه دارد.»

  در سر ورودی و خروجی‌های این سیل بندها که پوشیده نیست، شاهد انباشت زباله‌ها هستیم، که جلوی فاضلاب‌ها را مسدود کرده، و در درازمدت می‌تواند مشکلات حادتری به بار آورد. ازجمله این ورودی‌ها، ورودی سرپوشیده نشده شاهد است، که مابین آپارتمان‌های مسکن و شهرسازی و فضای سبز مسجد امام حسین (ع) است.

  حال که شهردار به تماس‌های مکرر خبرنگار پاسخ‌گو نبود، از شورای پنجم انتظار می‌رود، تا راه‌حلی برای این معضل بزرگ بیابند، و به‌سلامت شهروندان بیشتر بها بدهند.

   

   

  ====================

  گزارش و عکس از فاطمه خطیبی

  ====================

  انتهای پیام/2030
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  دانشپزوه
  تاریخ : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۰:۰۰
  1

  شهردار شهر ما بهداشت می داند ولی
  بوی گند شهر ما تا صد ثریا میرسد.
  تقدیم به فوق دیپلم بهداشت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دیوجام
  تاریخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۵:۵۹
  2

  ای افرادی ک دست ب قلم شدن
  چ وقت بیدار شدن تا حالا کجا بودیت
  شما نیت دیگ بر سر داریت
  چون گزینه شما رای نیاورد باید
  مواضع دشنانه بگیریت
  شورای پنجم تازه شروع کرده
  حتما اشکلات رصد میکنه ودر صدد رفع آن هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  كريم
  تاریخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۳:۴۱
  3

  شهردار ..رخه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶