کبنانیوز؛ کبناخبر | پناهی‌: استاندار را بر گنج خوابیده‌یمان تنها نمی‌گذاریم / استاندار به سهم‌خواهی و گروکشی‌های سیاسی بی‌توجه باشد

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۶ | ۲۱:۲۴ | کد خبر : 291469 |
 •   
  در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

  قطعاً فصل مشترک همه ما اعتقاد به روند مدبرانه و عقلانی دولت دکتر روحانی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و این همگرایی می‌تواند به پر رنگ شدن این روند در استان ما و اجرایی شدن برنامه‌های توسعه طلبانه و محرومیت زدای دولت منجر شود.

  کبناخبر؛

  رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از روند انتخاب استاندار اعتراض داریم، اما بر عهدمان با دکتر روحانی پایبندیم.

  به گزارش کبنا، رقیه پناهی عصر امروز در نشست اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد با استاندار این استان، خطاب به علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویرحمد، اظهار کرد: همانطور که می‌دانید حزب مهم‌ترین سازمان سیاسی در دموکراسی‌های معاصر، و در واقع دموکراسی مولود رقابت حزبی است.

  وی با بیان اینکه نظام تک‌حزبی و غیر رقابتی نمی‌تواند اساس دموکراسی به شمار آید، اضافه کرد: خوشبختانه با پیروزی دکتر روحانی در انتخابات سال ۹۲ بسیاری از احزاب به محاق رفته، دوباره فعال شدند و شور و نشاط سیاسی به فضای کشور برگشت. استان ما نیز از این روند مستثنی نبود و در چهار سال گذشته شاهد شکل گیری و فعالیت احزاب جدید و پوست اندازی بعضی احزاب قدیمی بودیم.

  عضو ستاد حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: استان ما نیز از این روند مستثنی نبود و در چهار سال گذشته شاهد شکل گیری و فعالیت احزاب جدید و پوست اندازی بعضی احزاب قدیمی بودیم.

  پناهی گفت: مواضع توسعه محور استاندار جدید نشان می‌دهد که می‌توان نقشی ویژه‌ای برای اجزاب در پروسه تصمیم سازی‌های کلان متصور شد. بنابراین ما به عنوان نمایندگان احزاب مختلف اصلاح طلب و اعتدال گرا می‌توانیم، امیدوار باشیم که همگرایی مجموعه ما و تیم مدیریتی دکتر احمدی به روند توسعه استان کمک کند.

  رئیس شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطعاً فصل مشترک همه ما اعتقاد به روند مدبرانه و عقلانی دولت دکتر روحانی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و این همگرایی می‌تواند به پر رنگ شدن این روند در استان ما و اجرایی شدن برنامه‌های توسعه طلبانه و محرومیت زدای دولت منجر شود.

  پناهی افزود: به هر حال ما اینجا جمع شده‌ایم تا بگوییم علیرغم اختلاف سلیقه و نظر در برخی مسائل و همچنین اعتراض به روند انتخاب جناب استاندار، بر عهدمان بر دکتر حسن روحانی پایبندیم و عالی ترین‌ مدیر اجرایی‌اش را در استان بر گنج خوابیده‌مان تنها نمی‌گذاریم.

  این چهره اصلاح‌طلب گفت: مطالبات من به عنوان یک شهروند زن نگاه توسعه محور در تمام حوزه‌های فرهنگی سیاسی و اقتصادی حفظ استقلال فکری استفاده از مدیران شایسته و توانمند و متخصص عدم توجه به گروکشی و سهم خواهی های قومی قبیله ای‌، مرتفع کردن معضل بیکاری به خصوص جوانان عزیز توجه و استفاده از بانوان توانمند در عرصه‌های مدیریتی را خواهانم.

  رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: قطعاً فصل مشترک همه ما اعتقاد به روند مدبرانه و عقلانی دولت دکتر روحانی در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است و این همگرایی می‌تواند به پر رنگ شدن این روند در استان ما و اجرایی شدن برنامه‌های توسعه طلبانه و محرومیت زدای دولت منجر شود.

   

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  همشهری
  تاریخ : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۴:۴۸
  1

  خاله بشین برو شوهر داریت کن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۰:۵۴
  2

  شما برای روحانی چکار کردید که ازش انتظار دارین استاندار با هماهنگی شما انتخاب بشه. یه رایی هم که از این استان داشت به واسطه آراء مردم گچساران بود وگرنه در این استان اول نمیشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بهزادی ریس شورای اسلامی دیل
  تاریخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۷:۲۴
  3

  احسن بر این استاندار مقدر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷