کبنانیوز؛ کبناخبر | نقد باید منصفانه باشد، نه از روی حب و بغض

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۲ آبان , ۱۳۹۶ | ۰۱:۴۱ | کد خبر : 291298 |
 •   
  در نشست با اصحاب رسانه مطرح شد/

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه گفت: خبرنگار باید شهامت نقد و انتقاد داشته باشد، نه اینکه نقد خود را به صورت دیگری و از جانب دیگران عنوان کند.

  کبناخبر؛

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه گفت: خبرنگار باید شهامت نقد و انتقاد داشته باشد، نه اینکه نقد خود را به صورت دیگری و از جانب دیگران عنوان کند.

  به گزارش کبنانیوز از دهدشت، عصر امروز ایرج کاظمی‌جو در نشست با اصحاب رسانه، با بیان اینکه نقد باید منصفانه باشد، اظهار کرد: خبرنگار باید شهامت نقد و انتقاد داشته باشد، نه اینکه نقد خود را به صورت دیگری و از جانب دیگران عنوان کند.

  کاظمی‌جو بیان کرد: باید سعی شود در حوزه فرهنگ و مطبوعات گرایش‌های سیاسی دخالت داده نشود، چراکه این خود عاملی برای نابودی فرهنگ جامعه است.

  وی با بیان اینکه رسالت اصحاب رسانه در جهت بالابردن کیفیت و کمیت شهرستان است، گفت: خبرنگاری که رسالت خود را به درستی انجام دهد، می‌تواند در انتخاب و تعیین مسؤلان شهرستان نقش داشته باشد.

  وی تصریح کرد: خبرنگار باید به گونه ای نقد منصفانه و با اطلاعات کافی رسالت خود را انجام دهد، که مسولان و بالاترین مقام مسؤل شهرستان به وعده‌های خود عمل کنند.

  کاظمی‌جو اظهار کرد: خبرنگاران باید از هم حمایت کنند، چراکه بی‌احترامی به یک خبرنگار، بی‌احترامی به همه خبرنگاران است.

   

  ==============

  گزارش از فاطمه خطیبی

  ==============

  انتهای پیام/1010 / ک
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  دانشپزوه
  تاریخ : ۲۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۵:۲۳
  1

  ک چه مثلا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶