کبنانیوز؛ کبناخبر | خطابه‌ای به نماینده بویراحمد؛ عده‌ای مبتلا به پُری شده‌اند

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۵ آبان , ۱۳۹۶ | ۰۰:۲۲ | کد خبر : 289750 |
 •   
  یادداشت | متن ارسالی

  در پایان به عرض می‌رساند که سیاست ناعادلانه و ناصوابی در پیش گرفته‌اید، تا دیر نشده در صدد اصلاح آن برآیید چرا که دگر مجال برای آزمون و خطا نیست.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  متن ارسالی

  آقای زارعی ضمن احترام به حضرتعالی و تلاش‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط جنابعالی خصوصاً در حوزه عمرانی انتقاداتی نیز به عملکرد شما وارد می‌باشد.

  خود بهتر از هر کسی میدانید که انتخاب شما در این دو دوره متأثر از چه مسایلی بوده و کالبد شکافی مجدد این موضوع حکایت آب در هاون کوبیدن است. در این میان ذکر چند مورد را برای یادآوری ضروری می دانم؛

  ۱-پیرگرایی و مشورت ناپذیری ستار هدایت خواه نماینده ادوار قبل بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از مواردی بود که باعث شد توسط مردم به حاشیه رانده شود و ابتلای شما به این سرنوشت دور از ذهن نخواهد بود چرا که از دو شاخص ذکر شده در بالا برخوردار نیستید!

  ۲-برخلاف آنچه مردم انتظار داشتند و شما نیز کرراً شعار آنرا سر داده‌اید تاکنون هیچ اقدامی در راستای توازن قوا و ایجاد عدالت سیاسی در حوزه انتخابیه خود نداشته‌اید!

  ۳-عملکرد غیرقابل قبول و نامطلوبی در در خصوص گردش نخبگانی و استفاده از نخبگان در حوزه‌های مختلف داشته‌اید و از قضا و به قول معروف بیشتر به تله پروری اشتغال داشته‌اید!

  ۴-متاسفانه حضرتعالی به الگوی نامناسب و البته جالبی در عالم سیاست به جهت فراموش کردن و کنار گذاشتن دوستان خود تبدیل شده‌اید!

  قطعاً شما از اعجوبه‌های سیاسی هستید چرا که تاکنون بیشتر نماینده جریان مخالف بوده‌اید و این ناهنجاری یا از واهمه شما از جریان مخالف و یا از کم هوشی شماست و نه به جهت مردمداری!

  ۵- در اقلیم سیاسی جنابعالی عده ای از گرسنگی می‌میرند و به قول قدیمی‌ها عده‌ای هم مبتلای پری(*) می‌شوند.

  این سیاست ناصواب شما خانواده ای را به ناحق از انواع انتصابات و مزایا و رانت برخوردار می‌کند و گروه دیگری از دوستان شما به خاک سیاه نشسته و از هستی ساقط می‌شوند.

  ۶- هر ایل و طایفه و جریان را منحصر به یک خانواده و فراتر از آن گاها یک شخص می‌کنید و بقیه را به ناحق از حقوق مدنی و …. محروم می‌کنید و مصداق این موضوع از تیر و طایفه شخص جنابعالی تا سیلاب و کلوار مشهود و معمول است.

  ۷- آنچه مایه تأسف فراوان است آن است که امتیازات و انتصابات در حوزه جنابعالی دو شکل دارد؛ یا از آن مخالفین است و یا به کام یک شخص است که این خود بزرگ‌ترین ظلم و البته توهین به کسانی که با هزاران آرزو به شما رأی داده‌اند!

  پشتوانه موارد مذکور مدارک و مستندات و مصادیقی هستند که جهت حفظ کرامت و حرمت افراد از پرداختن به آن در حال حاضر صرف نظر می‌شود.

  در پایان به عرض می‌رساند که سیاست ناعادلانه و ناصوابی در پیش گرفته‌اید، تا دیر نشده در صدد اصلاح آن برآیید چرا که دگر مجال برای آزمون و خطا نیست.

   


  *پُرخوری

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۱۱ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  یا حسین
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۰:۱۴
  1

  زارع مگه کاری هم کرده

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 2

  سعید
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۲:۵۵
  2

  .. است الهی از وسط .. بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  سعید
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۵:۱۷
  3

  زارع نتونست یک مدیر از خودش بگذارد تاجگردون تصمیم نهایی را میگیرد بخدا قسم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 2

  فرشته
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۳:۱۶
  4

  دلایل راهیابی زراع در این دو دوره
  ۱_عدم حضور بزرگان اصولگرا و اصلاح طلب در هر دوره یا خذف آنان توسط مراجع رسیدگی
  ۲_رقابتهای ایلی و حمایت ایل بزرگ تیر تاجی از ایشان چرا؟؟؟چون در هر دو دوره متاسفانه جبهه گیری های منطقه ای انتخابات را به سمت سوی برد که انتخابات طایفه ای شد و با توجه به حمایت ایل بزرگ تیر تاجی و آن هم بر خلاف میلشان برگ برنده ای برای آقای زارع شد
  ۳_حمایت و تلاش افرادی امثال جناب آقای دهراب پور از آقای زارع بر هیچ کس پوشیده نیست و عدم حمایت آقای دهرابپور در دور دوم و تقلیل آرا ایشان به نصف گواه این مسئله بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  عزت
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۰:۲۴
  5

  زارعی اصولطلب اعتدالی!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۰:۲۲
  6

  درود بر حام زارع

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 18

  ناشناس
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۲۱:۰۲
  7

  امیر کبیر بویراحمد ….حاجی دوست داریم

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 20

  باران
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۲:۴۲
  8

  وتون دیاره نبی حاجی بییت.وسی حاجی فعالیت نکردیته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 14

  فنی حرفه ای
  تاریخ : ۱۵ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۴:۵۵
  9

  واقعا در این دو دوره اقای زارع بیشتر مخالفین یا همون طرفداران هدابت خواه صاحب کار شدن تا طرفداران حاجی.آخه این جای انصافه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 4

  بویراحمد
  تاریخ : ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۷:۲۶
  10

  امیرکبیر واقعی متعلق به همه بود نه برای استخدامهای خاص در ادرات خاص برای طایفه خاص آیا مابقی طوایف حق اشتغال و حق حیات ندارند؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  مهمان
  تاریخ : ۱۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۲۱:۵۶
  11

  عملکرد ضعیف، حمایت از..ه نزدیک به خود، . در احقاق حق مردمی بویراحمد و بویژه شهر یاسوج که در طی نمایندگی ایشان به سرعت به.. رفته است. حمایت از سد تنگ سرخ که در صورت ساخته شدن شهر یاسوج و بویراحمد و منطقه سردسیری را به .. این آقا نه مشورت می پذیرد و نه خود اطلاعات علمی و عملی کافی دارد. شده وسیله. یاسوج و بویراحمد. البته آن روز دیر نخواهد بود که باید پاسخ ضعف و ن. خود را در دفاع از حقوق موکلین خود . موارد زیادی هست که پیگیری شود و در برابر قانون مورد بازخواست قرار گیرد. به امید خدا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶