کبنانیوز؛ کبناخبر | ویسی: کاش این افراد به جای تخریب دوستی را برقرار می‌کردند / آقای گوهرگانی نیروی فنی و توانمندی است / کار زشتی انجام دادند / همه بر علیه «جعفر»

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۳ آبان , ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۴ | کد خبر : 289471 |
 •   
  در گفت‌وگو با کبنا مطرح شد

  معاون سابق توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این حرکات نه تنها به وحدت کمک نمی‌کند، بلکه یک کار زشت و بی‌اخلاقی است که من این را کار خوبی نمی‌دانم و به نظرم صرفاً برای تخریب است

  کبناخبر؛

  قدرت‌الله ویسی معاونت سابق توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، سال گذشته وقتی که با حکم «جعفر گوهرگانی» رئیس این سازمان از سمت خود کنار رفت، با رسانه‌ها در رابطه با علت برکناری ‌اش گفت‌وگو و مطالبی را در آن مصاحبه بیان کرد که حواشی زیادی را به همراه داشت، در هر صورت «جعفر گوهرگانی» این روزها برای پست معاونت امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از سوی رسانه‌ها مطرح شده است و همین مسئله باعث گردید تا برخی رسانه‌ها گفت‌وگوی قدرت الله ویسی همکار گوهرگانی را دو باره به دلایل نامعلوم و البته عجیب منتشر کنند و به نوعی انتصاب گوهرگانی در مسوولیت جدیدش را به حاشیه بکشانند. به همین خاطر خبرنگار سایت خبری کبنا به سراغ «ویسی» رفته تا نظر او را در این خصوص جویا شود.

  قدرت‌الله ویسی معاون سابق توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی در گفت‌وگو با کبنا با اشاره به اینکه این نوع رفتارهای زشت را نمی‌پسندم و بسیار کار نادرست و زشتی است، اظهار کرد: این افراد به دلایلی قطعاً غیرانسانی به دنبال این هستند که آرامشی که در تشکیلات ما وجود دارد، را خدشه دار کنند و ما در این یک سال اخیر هیچ بحثی و خدای نکرده تنشی با آقای گوهرگانی نداشتیم و من نمی‌دانم چرا آقایان به جای اینکه صلح و دوستی و آرامش بین دو برادر مسلمان ایجاد کنند، فضا را اینگونه نابخردانه و ناجوانمردانه آلوده می‌کنند و آرامشی که برقرار است را نشانه گرفته‌اند.

  وی با بیان اینکه انتظار دارم این مسائل حاشیه‌ای از رسانه‌ها پاک شود، بیان داشت: به نظرم هیچ دلیلی برای دامن زدن و نبش قبر اختلافات و مسائل گذشته وجود ندارد، این کارها هیچ منفعتی نه برای من و نه برای آقای گوهرگانی ندارد، و تنها از این حربه می‌خواهند که آقای گوهرگانی را که این روزها نامش برای مسوولیت معاونت امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شده را به گمان خودشان تخریب کنند.

  ویسی گفت: آقای استاندار خودش توان علمی و عملی دارد و قطعاً با شناخت و بهره گرفتن از مشاوران آنچه به نظر خودش صحیح است، را انجام می‌دهد و نیازی به این نوع کارها نیست.

  معاون سابق توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این حرکات نه تنها به وحدت کمک نمی‌کند، بلکه یک کار زشت و بی‌اخلاقی است که من این را کار خوبی نمی‌دانم و به نظرم صرفاً برای تخریب است.

  وی در پاسخ به سووالی در خصوص آقای گوهرگانی، اظهار داشت: آقای گوهرگانی نیروی فنی و توانمندی است و اگر چالش‌ها و معایب را آسیب‌شناسی کند، بدون شک موفق‌تر عمل خواهد کرد.

  ویسی گفت: کاش این افراد به جای تخریب نیروها، آرامش و دوستی را برقرار می‌کردند.

  تحریک افراد بر علیه جعفر

  به گزارش کبنا، علی محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز قبل از این در واکنش به تجمع بازنشستگان جهاد کشاورزی گفته بود: عدم پرداخت مطالبات بازنشستگان جهاد کشاورزی یک گیر قانونی دارد و آقای گوهرگانی تقصیری ندارد، در آموزش و پرورش هم تاخیر چند ساله در پرداخت مطالبات بازنشسته‌ها بوده و در جهاد کشاورزی هنوز یکسال هم نشده و این با پیگیری حل خواهد شد.

  او با بیان اینکه پرداخت مطالبات ۱۰ میلیارد تومانی بازنشسته‌های جهاد پول کمی نیست که آقای گوهرگانی بتواند پرداخت کند.

  احمدی ادامه داد: برخی بی اطلاعند و برخی هم بی‌اخلاقی می‌کنند و حاشیه‌هایی برای مدیران ایجاد می‌کنند و بازنشستگان عزیز را تحریک به تجمع می‌کنند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه این مشکل با یک گیر قانونی به وجود آمده تاکید کرد که مدیر استانی من هیچ کوتاهی نکرده و الان هم به دنبال فروش اموال هستند تا این مشکل برطرف شود.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۲۴ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  گشین
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۶:۵۷
  1

  جناب دکتر گوهرگانی نیرویی کاربلد وزحمتکش ومیباشد،انشاالله موفق سربلند باشد،یاعلی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 11

  سید
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۹:۰۵
  2

  ویسی قربانی شد توسط تاجگردون. گوهرگانی هرکجا برود حاشیه ایجاد میکند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 12

  کارمند
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۱:۲۲
  3

  درود برداقای ویسی واقعا همیشه ادم رک و واقعییت گو هستی و زیر باز ظلم کسی نمیره هرچند نباید این اختلافات .که توسط عده ای طراحی شده بود بوجود امد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 8

  محمدی گچساران
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۰۰:۲۱
  4

  ازروزی که اقای ویسی معاونت جهاد راترک کرد سازمان به کندی کارهایش پیش رفت و از نظر امورات اداری وواعتباری به شدت چالش ایجاد شد .امیدواریم دکتر تاجگردون به نحو احسن از ایشون حمایت کنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  درود
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۵:۳۶
  5

  با سلام اقای ویسی بهترین کارو کردن ونشان دادن انسان باشخصیت وبا سیاستی هستند بلاخره تو هر سیستمی اختلاف سلیقه هست بعضی رسانه های که مردمی هم نیستند با نشر این گونه مطالب گذشته وتاریخ مصرف گذشته فقط هدفشون تخریب هست که خوشبختانه اقای ویسی به موقع پاسخی کوبنده به این رسانه بی اخلاق دادن درود بر سایت مردمی کبنا نیوز که رسالت رسانه ای خویش رو مث همیشه به خوبی ودر بهترین موقعیت انجام دادن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۹:۳۸
  6

  تصور اولیه چنین است که منشا تجمع تحریک
  . در استانداری باشد نه …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  کارشناس گهکیلویه
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۲:۰۷
  7

  مهندس ویسی بسیار ادم شجاع و مدیری با کارامدی بالا بود دلسوز مجموعه و پاکدست و حیف شد .خداکنه استاندار و حمایت دکتر تاجگردون مسعولیت بالا بهدایشان داده شود .متاسفانه برخی دنبال اختلاف هستن .هم گوهرگانی و هم ویسی باید حواسشون جمع باشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۸:۴۹
  8

  گورگانی نیروی جعفری ,است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 6

  حسینی نجف
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۳:۵۷
  9

  درود بر اقای ویسی از نیروهای خبره و توانمند و پاکدست.آفرین بر این متانت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  مهران حسینی
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۶:۴۶
  10

  درود بر مهندس ویسی. حقیقتا انسانی با ایمان.و توانمند و متخصص در تمام امور هستند .حیف ک اینها در راس تصمیم گیری استان نباشند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  خیراباد
  تاریخ : ۱۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۸:۵۱
  11

  نیروهای خیرآباد همیشه آدم های دانا و کار بلدی هستند و اهل تعامل و سازش هستند و دور از حاشیه قطعا ویسی هم انسان پاکدست و کاردانی هست که با این حرفای رسانه ای وارد حاشیه نمی ره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  آرو
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۳:۱۴
  12

  توانمندتر از دکتر گوهرگانی در مدیران استانی نداریم. عده ای از روی عناد و غرض ورزی شمشیر را از رو برای دکتر گوهرگانی بسته اند. خدایی دکتر گوهرگانی باید استاندار یکی از استانها و یا معاون وزیر میشد. احداث نزدیک به ۱۰۰هکتار باغ در دیل و آرو، یکی از کارهای خوب گوهرگانی است که هیچ وقت فراموشمان نمیشه. ما اهالی آرو و مخصوصا باغداران و کشاورزان این روستا بواسطه کارهای خوب دکتر گوهرگانی و زحماتی که برای احداث باغهایمان کشید از ایشان تشکر و قدردانی و در سمت جدید برایش از خدای منان آرزوی توفیق روز افزون همرا با طول عمر با عزت داریم. به استاندار هم توصیه مکنیم که از دکتر گوهرگانی در سمت معاونت استانداری استفاده نماید که هم بنفع استاندار و هم بنفع استان و هم بنفع مردم میباشد. زیرا ایشان بسیار فعال و توانمند و پر انرژی و برنامه ریز میباشد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 4

  باشت
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۱۰:۵۱
  13

  ما بارها به دکتر گوهرگانی گفتیم شما دوست و دشمن خودت را نمیشناسی و نباید اجازه بدهید افرادی بین بچه های گچساران را خراب کنن .و اقای ویسی یک نیروی توانمند .خانواد ه شهید بود و اگه ایراتفاقات پیش نمی امد سازمان جهاد کشاورزی خوب کارهاش جلو میرفت .و الان فلج شده و اکثر نیروها تاسف خوردن که ای اختلاف انجام گرفت.که اقای دکتر تاجگردون باید هم از گوهرگانی و هم اقای ویسی به نحو مطلوب استفاده کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  علی
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۸:۲۸
  14

  بچه های گچساران گوشت هم را بخورند استخوان هم را نمی اندازند
  جناب ویسی که همیشه غیرت داشتند اینبار نیز غیرت و تعصب خود را نسبت به بچه های منطقه بخوبی نشان دادند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  عمادی
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۸:۲۷
  15

  مطئمن باشید دکتر آذرفرد تا چند مدت دیگه به عنوان ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان معرفی می شوند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 6

  حاجی اصل
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۷:۵۸
  16

  درود بر جناب مهندس ویسی عزیز همیشه فعا لی که از خانواده معزز شهداهمیشه سرفراز میباشند .همیشه پایدار باشید .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  حکیم
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۹:۵۰
  17

  آقای دکتر گوهرگانی مدیری توانمند و قابلی است. تخریب نکنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  جانباز
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۹:۴۹
  18

  تاسف داره برای اونایی که دنبال تخریب هستن.شماها که قبلا بین بچه های گچساران اختلاف انداختید و الان هم سازمان جهاد کشاورزی را بدست گرفتید .هنوز هم گوهرکانی و ویسی را ول نمیکنید .اگه جای دکتر تاجگردون بودم با یک سیاست کاری میکردم که حلوی دهن اینا کرفته بشه .اقای کوهرکانی مدیری با اقتدار است .ویسی را هم کسی نمیتونست فریب دهد و بسیار توانمند بود .اینا از اینده میترسند که تفاهم بوجود اید و دست به دشمنی ایجاد کردن میزنن .شما سوال کنید اکثرا نیروها اقای ویسی را قبول دارن و دکتر گوهرگانی محبوبیت دارد .به هرحال درود بر ویسی به خاطر خفت دادن اونایی که نقشه ریختن .بنازمت غیرت و مردانگی ویسی .کبنا خواهش دارم کامنت رادبزن ده نفر حالا نشستیم این کامنت را میزنیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  علی
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۵:۴۹
  19

  سایت ب ن همیشه در جهت تخریب دکتر اجگردون، بچه های گچساران و باشت حرکت کرده است. از سایت دشمن غیر از این انتظاری نیست
  همه به پیش تا فتح سنگر به سنگر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۰:۱۴
  20

  اونا.. همون هایی،که جلسه میگرفتند و میگفتند شما هر چه غیر بویراحمدی هست رو از مدیریت های استان کنار بزنید و ما،هم پشت شما هستیم، خدا خوب توی،کاسشون گذاشت، و دست خدا بالا تر از دست انهاست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۵۳:۰۸
  21

  با همین شیوه ها.. افراد لایق رو از مدیریتها کنار زده بودند و وضعیت استان چنین هست، ان شالله در دوران که توسط استاندار کلیدش زده شده استان به وسیله افراد لایق به پیشرفت جهشی خواهد رسید. راهش مقابله با امثال کسانیست که تجمعات ساختگی ایجاد میکنن تا امثال گوهرگانی رو تخریب کنن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  بینایی
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۶:۲۵
  22

  آفرین بر آقای ویسی و گذشت با تدبیرشان حیف که در این یکسال در رده های بالای مدیریتی استان از شما استفاده نکرده اند قابل توجه جناب دکترتاجگردون نماینده محترم و دلسوز گچساران

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  شهروند.
  تاریخ : ۱۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۱۴:۱۴
  23

  فکر نکنم این متن رو مهندس ویسی زده باشه، این کار خوده طرفدارن گوهرگانیه ،

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دوست گوهگانی و ویسی
  تاریخ : ۰۴ دی ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۷:۱۱
  24

  من خودم بویراحمدی هستم ولی خدا میدونه هم ویسی و هم گوهرگانی هردو مردن. با غیرت و با مرامند. همیشه دوست داشتم و دارم که بین این دو دوباره اتحاد و دوستی برقرار بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶