کبنانیوز؛ کبناخبر | کج سلیقگی شد / در ۸ سال دولت احمدی‌نژاد دروازه استانداری را ندیدیم / آقای استاندار یا عذرخواهی و یا تکذیب کند / برای اصولگرایان «بد» نشد / مخالفتی با حضور اصولگرایان نداشتیم

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۴ | کد خبر : 287310 |
 •   
  رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در کهگیلویه و بویراحمد:

  رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: من فکر نکنم که شورای هماهنگی اصلاحات مخالفتی با حضور اصولگرایان در آن جلسه داشتند و تنها برنامه‌هایشان برای دیدار با استاندار تنظیم نشده بود و تصمیم جمعی گرفته نشده بود.

  کبناخبر؛

  بخش دوم

  رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: من فکر نکنم که شورای هماهنگی اصلاحات مخالفتی با حضور اصولگرایان در آن جلسه داشتند و تنها برنامه‌هایشان برای دیدار با استاندار تنظیم نشده بود و تصمیم جمعی گرفته نشده بود.

  به گزارش کبنا از یاسوج، سید ضیا‍‍ء الدین رضا توفیقی از چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب و رئیس ستاد حسن روحانی (رئیس جمهور) در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری در نشست با تنی چند از خبرنگاران یاسوج به سئوالاتی پیرامون مسائل مختلف پاسخ داد که از منظر خوانندگان گرامی می‌گذرد؛ برای دیدن بخش اول سخنان وی اینجا را کلیک کنید.

  سئوال (۴)، آیا از نحوه دعوت استاندار از احزاب سیاسی اعتراضی داشتید؟ چرا حضور پیدا نکردید؟ آیا شماها از اینکه همزمان با اصولگرایان دعوت شده‌اید؟ نگران بودید؟ نظرتان در باره این خبر که گفته شد؛ استاندار با بیان این شعار «زنده باد مخالف من» به اصلاح‌طلبان کنایه زده است، چیست؟

  در مورد دعوت از احزاب اصلاح‌طلب و شورای هماهنگی عرض می‌کنم که اولاً بنده سخنگوی شورای هماهنگی اصلاحات نیستم، نظر شخصی خودم را می‌دهم، ولی تا جایی که من می‌دانم، قضیه از این قرار بود که یک روز قبل از این نشست، کارشناسی از استانداری با احزاب تماس گرفت، هم اصلاح‌طلب و هم اصولگرا، اصولگرایان یک مزایا دارند که دو یا سه نفر تصمیم می‌گیرند، و بقیه تبعیت می‌کنند، اما اصلاح‌طلبان، شورایی دارند، به نام شورای هماهنگی اصلاح‌طلب که باید موضوعات در آنجا بحث شود و بعد از آن، رأی گیری می‌شود و تصمیم گرفته می‌شود و فرصت برای این تصمیم گیری نداشتیم، بنابراین یک بحث مختصری داشتیم، و بقیه بحث به جلسه بعد موکول شد.

  با رأی اکثریت تصمیم گرفتند که شرکت نکنند، حالا بعد هم نشد که دوستان اصولگرا، رفتند و در خلوت با استاندار حرف‌هایشان را زدند. ایرادی نداشت، اما به منزله اینکه اصلاح‌طلبان اعتراض داشته باشند، به حضور اصولگرایان، به این معنی نبود، آقایان اصولگرایان خوب می‌دانند که در هشت ساله دولت احمدی‌نژاد اصلاح‌طلبان در استان با ۴ استانداری که داشتند، هیچ وقت نرفتند استانداری بگویند که ما سهم می‌خواهیم و یا به اصولگرایان بگویند، که شما در استان رأی نیاوردید، پس نباید سهمی بخواهید و از این حرف‌هایی که جناب آقای پناهی رئیس شورای سیاست‌گذاری می‌زنند.

  خلاصه اینکه اصلاح‌طلبان فضاسازی کنند، خلاصه در این هشت سال خبری از این حرف‌ها نبود، اصلاً ما درب و دروازه استانداری تا هشت سال آقای احمدی‌نژاد تمام شد، ندیدیم، اما ما می‌گوییم، حتی زمانی که آقای خادمی بود، نظرمان این بود که آقایان اصولگرایان بتوانند حرف‌هایشان را بزنند، اختلاف ما با اصولگرایان در این است. حالا هم که رفتند و نظراتشان را به آقای استانداری گفتند، و معمولاً تیپ بحث‌هایشان هم مشخص است، و به گونه‌ای که صحبت کردند و بعد از آن هم که بعضی نوچه‌هاشان به گونه‌ای صحبت کردند و تیتر زدند که نباید اصلاحطلبان سهم خواهی کند و قهر با استاندار و یا تقابل با استاندار، اصلاً خبری از این حرف‌ها نبود، و این مسئله به ختم می‌شود که ما فرصت تصمیم‌گیری و رأی گیری نداشتیم، برنامه‌ها تهیه نشده بود، روی برنامه‌های پیشنهادی به استاندار به توافق نرسیده بودیم، این دلیلش بود، و الا هیچ گونه تقابل و تعارضی نبود، و مشکلی هم با حضور اصولگرایان نبود، البته کج سلیقگی هم شده بود، از ناحیه کسانی که میزبان بودند، کج سلیقگی شده بود، همین طوری که اصلاح‌طلبان به نفع اصولگرایان صحنه را خالی کرده بودند که اصولگرایان بتوانند، حرف‌هایشان را بزنند، بهتر این بود که هم اصولگرایان و اصلاح‌طلبان مجزا دعوت می‌شدند تا بتوانند حرف‌هایشان را بزنند.

  ما تا دیروز با آقای دانشی رئیس حزب موتلفه استان کهگیلویه و بویراحمد مناظره می‌کردیم و مناظره ما به تنش کشیده شد و بعد کار ما به دادگاه کشیده شد. و بعد از آن مناظره من و آقای دانشی همدیگر را ندیده بودیم، کج سلیقگی شده بود. که این مجموعه‌ها را با هم دعوت کرده بودند، با این حال من فکر نکنم که شورای هماهنگی اصلاحات مخالفتی با حضور اصولگرایان در آن جلسه داشتند و تنها برنامه‌هایشان برای دیدار با استاندار تنظیم نشده بود و تصمیم جمعی گرفته نشده بود.

  نهایتآ دلایل عدم حضور اصلاح‌طلبان چه بود؟

  نهایتاً برنامه‌ها تنظیم نشده بود و به تصمیم نهایی نرسیده بودند و اینکه فرصت گفت‌وگو و بحث و رأی گیری نبود و چون فرصت جلسه نبود برای تصمیم نهایی.

  سئوال (۵)، نظرتان در باره سخن استاندار که گفته بودند، ۱۰ مرد در این استان نبود که از طایفه خودش بگذرد و تنها به فکر مردمش باشد، را بفرمائید؟

  بعضی حرف‌های اخیر استاندار، حرف‌هایی است که هم باید از آنها استقبال کنند، مثل همین که ایشان با قوم‌گرایی مخالفت می‌کند، قابل تمجید است. و بیش از هر کسی اصلاح‌طبان از آنها استقبال می‌کنند.  ما مرزبندی‌ها را اصولگرایی و اصلاح‌طلبی می‌بینیم نه مسائل قوم‌گرایی و طایفه‌گرایی و این نوع تفاوت دیدگاه ما با اصولگرایان است، کسانی که مرزبندی‌ها را در قوم‌گرایی می‌بینند، پوپولیست هستند. ما از این حرف‌های استاندار استقبال می‌کنیم.

  اما اینکه می‌گویند، ۱۰ مرد در این استان نیست که قوم‌گرایی نکرده باشد، فکر نمی‌کنم، همچنین چیزی را گفته باشد، و بعید است کسی که قبلاً استاد دانشگاه بوده، مولف و نماینده مجلس بوده، این حرف را زده باشد، احتمالاً رسانه‌ها اشتباه نوشته‌اند و یا اشتباه فهمیده باشند. اما اگر گفته شده، استاندار باید عذخواهی کند.
  استان کهگیلویه و بویراحمد، پر از انسان‌های دلیر، مرد و رادمرد است، داشتیم و داریم. پیش از انقلاب در جنگ با نظام پهلوی و پیش از پهلوی، دوره صفوی مردان بزرگی بودند، اینجا مهد دلیرمردها و قهرمانانی بوده و هست، هم الان و هم زمان جنگ سردارها و دلیرمردانی‌ در صحنه‌های انقلاب حضور داشتند.

  آقای استاندار اگر این حرف را نگفته‌اند، باید سریعاً تکذیب می‌کردند.

  ادامه دارد….

   

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۲۲ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  کارگر بی ادعا
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۰۶:۴۹
  1

  به نظرم مشکلی هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  اصلاحات
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۰:۴۹
  2

  درود برسید اصلاحات رضا توفیقی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 6

  علی
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۳:۰۴
  3

  این اصلاح طلبانند که قوم گرایندنمونش دوره خادمی استاندار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  علی
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۰:۳۱
  4

  درود وصد بدرود به اینهمه منطق وسخنوری،تولایق انگشتری.
  ………………….
  مایه اصــــل و نسب در گردش دوران زر است
  هر کسی صاحب زر است او از همه بالاتر است

  دود اگر بالا نشیند کســـر شــأن شــعـله نیست
  جای چشم ابرو نگیرد چونکه او بالا تراست

  ناکسی گر از کسی بالا نشیند عیب نیست
  روی دریا، خس نشیند قعر دریا گوهر است

  شصت و شاهد هر دو دعوی بزرگی میکنند
  پس چرا انگشت کوچک لایق انگشــــتر است

  آهن و فولاد از یک کوه می آیند برون
  آن یکی شمشیر گردد دیگری نعل خر است

  کــــره اسـب ، از نجابت از پـس مــــادر رود
  کــــره خــر ، از خــریت پیش پیش مــــادر است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  دانشجو
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۴:۰۱
  5

  استاندار اصلش اصلاح طلب هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  محمد
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۴:۴۰
  6

  بعضی ها فکر رکدن میدان براشون خالی هست و می خواهند از این آب گل آلود ماهی بگیرن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دانشگاه
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۱:۱۳
  7

  مرز بندی در جمهوری اسلامی مردود هست اساس دین ما تقوی .شایستگی بر اساس تقوای الهی هست مواظب باشید این انقلاب خونهای زیادی بپاش ریخته شد ه شهدا در قیامت یقه سیاسیون بی تقوا را خواهند گرفت از ما گفتن هم اصول گرایان هم اصلاحطلبان راهتان بی راهه هست برگردید تو صف .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۳:۳۲
  8

  جذب . فرزند خود در سازمان مدیریت ؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۴:۳۱
  9

  جذب .پسر خود در سازمان مدیریت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۴:۱۸
  10

  فقط دونم هر دوتاشون اگه جمع شوند مملکت خوب پیشرفت می کنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  واقع بین
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۴:۱۵
  11

  افرین بر مواضع حکیمانه و سرشار از شجاعت و اخلاق ، سید شجاع.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  قصیرالکلام
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۴:۱۳
  12

  بابا جمع کن ..و .احمدی نژاد خودش چند بار رودر رو با مردم نشست .ولی روحانی که آمد فقط داخل استادیوم .. و رفت .خادمی نماینده اش فقط قوم گرایی.وزرای دولت احمدی نژاد دو روز به صورت مستقیم با مردم گفتگو می کردند .برو عینک بزن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  قصیرالکلام
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۴:۵۲
  13

  برو عینک بزن تا واقعیت ها را ببینی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  قصیرالکلام
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۵:۲۹
  14

  ههههههه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  بو یراحمد
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۲:۲۷
  15

  درود بر شما سید بزرگوار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 3

  بنده خدا
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۰۴:۲۳
  16

  استاندار باید تاریخ این استان را بخوانید از آریوبرزن تا بزرگ مردان این استان… اگر گفته باید معذرت خواهی کند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  كوروش
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۲۱:۳۱
  17

  با سلام
  انصافا جز به منافع خود به چه می اندیشید برادر من درداستان اصولگرا واصلاح طلب نیست درد استان این است هر گروه رفقاش حاکم می شوند گل وبلبل است ووقتی از قدرت افتادند همگی نقاد می شوند اگر مصاحبه شما را کنار هم بگذارند تناقض زیاد است
  شما خوب سخن می گویید اما سخن خوب بدون عمل به چه دردی می خورد با خدا خود خلوت کنید هر که یک قدم برای مردم برمی دارد را حمایت کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  محسنی
  تاریخ : ۰۶ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۰:۳۰
  18

  جدا خادمی استان را نابود کرد ورفت.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  جواد
  تاریخ : ۰۷ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۷:۳۷
  19

  درود و سپاس سید سخنور وشجاع واصلاح طلب انتظار حمایت از مدیران اصلاح طلب داریم.به امید خدا

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  سمایی
  تاریخ : ۰۷ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۶:۴۸
  20

  هزار سال دیگه بگذره اصلاح طلبا نمیتونن یه احمدی نزاد داشته باشن ژن خوب بعله بچه همه لیدرای اصلاحاتی تو دانشگاه یاسوج سازمان مدیریت برق گاز وآب و…….استخدام شدن این یعنی اصلاح وژن خوب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  استاد دانشگاه شیراز
  تاریخ : ۰۸ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۳۸:۴۷
  21

  به کوری چشم حسودان
  درود بر توفیقی عزیز و پرچم دار اصلاحات

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۰۸ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۴۲:۵۷
  22

  صداقت و پاکی را در گفتار این سید مثل روز روشن دیدم،بهت افتخار میکنیم شما یک مغز سیاسی پرقدرت استانی و کشوری هستی و تنها ایرادی که بهتون وارد ست اینکه به بعضی ها اعتماد میکنید
  موفق باشی سید دوست داشتنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...