کبنانیوز؛ کبناخبر | مدیران روحیه اشرافی‌گری را رونق ندهند / به بچه‌های مردم نگاه کنید / در استخدام نیروها برای رضایت کسی آخرت‌تان را نابود نکنید

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲ آبان , ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۸ | کد خبر : 286497 |
 •   
  در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد مطرح شد

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسوولان روحیه اشرافی‌گری را در دستگاه‌های را رونق ندهند و به بچه‌های مردم نگاه کند و بعد دستش را به سفر بیت‌المال ببرد.

  کبناخبر؛

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسوولان روحیه اشرافی‌گری را در دستگاه‌های  را رونق ندهند و به بچه‌های مردم نگاه کند و بعد دستش را به سفر بیت‌المال ببرد.

  به گزارش کبنا از یاسوج، علی محمد احمدی قبل از ظهر امروز در شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد که با حضور مسوولان برگزار شد، اظهار کرد: مدیران باید پاک دست باشد، و این بیت‌المال را در اختیار ما نگذاشته‌اند که هر طور دلمان خواست با آن برخورد کنیم.

  احمدی افزود: اگر سازمان بازرسی و نظارتی نیست، خدا هست، بیت‌المال هست، اگر به بدون حساب و کتاب به بیت‌المال ورود کردیم، ورود همانا و خروج نامعلوم، این بندها را به خودم می‌گویم بعد به شماها.
  استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسوولان روحیه اشرافی‌گری را رونق ندهند و به بچه‌های مردم نگاه کند و بعد دستش را به سفر بیت‌المال ببرد.

  مقام عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه باید بر حفظ بیت‌المال و هزینه پول‌ها دقت شود، اظهار کرد: نباید به جای اینکه مطالبات دستگاه و اداره پرداخت شود، مهمانسراها را گسترش دهیم، و هر دستگاهی برای خودش مهمانسرا در هر شهری احداث کند، این‌ها نیاز نیست و در قانون هم نیست، به طور مثال دستگاهی مطالبات بازنشستگانش روی دستش مانده و تجمع می‌کنند، که این اداره می‌تواند، اموال غیرمنقولی که دارد، بفروشد و از محل این فروش مطالبات بازنشستگان را پرداخت کند.

  وی با بیان اینکه ارزش‌ها چیزهای دیگری است، اظهار داشت: ارزش این نیست که یک دستگاه‌ها هر چه قدر بزرگتر باشد، می‌توان با آن پوز بیشتر بدهیم، ما هر چه قدر مردم را تکریم کنیم این ارزش است.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه صحبت‌های خود خطاب به مدیران گفت: در استخدام‌ها و بکارگیری نیروها قانون و مقررات را رعایت کنیم، و برای رضایت کسی دنیا و آخرت خودمان را نابود نکنیم. به طور مثال نخبه صنعت شریف را کنار کذاشته‌اند و فردی با معدل ۱۲ از فلان دانشگاه سطح پایین را جذب کرده‌اند.

  وی با بیان اینکه این مملکت ۳۰ تا استان کهگیلویه و بویراحمد است، افزود: این مملکت با درست کردن این چیزها، درست می‌شود، اگر به این چیزها درست فکر کردم و  خوب عمل کردم، آن موقع می‌توانیم، به موفقیت‌های دست پیدا کنیم.

  احمدی گفت:  آیت‌الله ملک حسینی نماد دانش و فرهنگ استان هستند و انتظار می‌رود در راستای هرچه باشکوه برگزار شدن کنگره ملی آن مجاهد نستوه مشارکت و همکاری لازم را داشته باشید.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  یوسفی
  تاریخ : ۰۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۲:۲۳
  1

  با سلام خدمت استاندار گرامی یکی از راهای نجات این استان برگزاری جلسات در ادارات وشنیدن حرفهای پرسنل هر اداره در فضای ازاد در هر سازمان چون در این استان بخاطر قبیله گرای متاسفانه خفقانی هست که هرکس بخواهد انتقاد کند نابوش می کنند
  اگر شما چند نماینده مورد اعتما داشتی باش یک ماه وقت بگزارند در هر اداره کل در شیفت عصر جلسه یبرگزارر بشه این می تواند کمک بزرگی به این استان بکند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۰۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۰:۴۲
  2

  خدا پدر و مادرتان را بیامرزد حرف دل همه کارمندان ادارات را رسما” اعلام کردید . آقای استاندار تا آخر مسئولیت بر همین شیوه و مرام بمان . خدا پشت و پناهتان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  فرهنگی
  تاریخ : ۰۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۳:۰۴
  3

  جناب استاندار به مدیریت طایفه ای ۱۲ساله یک طایفه خاص بر کتابخانه های عمومی پایان دهید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 1

  ….گچساران
  تاریخ : ۰۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۱:۰۶
  4

  جناب استاندار حدود ۱۴ ماه از بازنشستگی ما در بیمارستان شهید رجایی گچساران میگذرد و هر بار رئیس بیمارستان بهانه ای میاورد لطفا پیگیری بفرمایید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  احمدی
  تاریخ : ۰۲ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۲۱:۴۲
  5

  جناب استاندار در دهیاریها عملا بیت المال حیف و میل میشود جلوی آن را بگیرید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ناظر کشاورزی
  تاریخ : ۰۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۲:۲۶
  6

  استخدام های فامبلی و بی ض..ی چه شد؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضو
  تاریخ : ۰۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۰:۰۶
  7

  .. مگه حلال و حروم سرش میشه!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  محمدی
  تاریخ : ۰۳ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۱:۰۷
  8

  خدا پشت و پناهت باشه…
  یا علی بگو و با طایفه گری در این استان مقابله جدی کن..بدون که خیلی ها متظر عمل هستن که طایفه گری در این استان نابود میشه یا نه….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  قصیرالکلام
  تاریخ : ۰۴ آبان ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۸:۱۱
  9

  استاندار محترم خدا رحمت کندپدر ومادرت را . واقعا این حرف دل مردم را گرم نگه میدارد .اگر عملی بشه که تا همیشه مردم از شما به نیکی یاد می کنند.در ضمن فرمانداران وبخشداران خیلی ضعیف هستند ومرتب پارتی بازی می کنند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...