- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

ورزش همگانی نیاز به یک همت همگانی دارد

امام جمعه دهدشت گفت: ورزش همگانی نیاز به یک همت همگانی دارد و باید بشینیم یک اتاق فکر درست کنیم ،ساختار تعریف کنیم ،برنامه ریزی کنیم و آنرا مدیریت کنیم.

به گزارش کبناخبر از دهدشت، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ،کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه وتعدادی از پیشکسوتان و رؤسای هیئت های ورزشی به دیدارحجت الاسلام  سید نصیر حسینی امام جمعه شهر دهدشت رفتند.

حجت الاسلام  سید نصیر حسینی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و تبریک این هفته به جامعه ورزش شهرستان ، اظهار کرد: ورزش ،نشاط و شادابی یکی از ضروریات امروزه جامعه بشری است.

امام جمعه دهدشت گفت: با توجه به کاهش تحرک کافی و عدم کار فیزیکی بدنی در جامعه ،مردم نیازمند ورزش هستند.

حسینی با تأکید بر اینکه روی ورزش همگانی باید تلاش بکنیم که یک فرهنگ بشود و مردم ضرورت آن را درک کنند ،افزود: ورزش همگانی اگر رونق بگیرد و همه باور کنند که باید در روز ورزش کنند همه چیز تغییر می کند.

خطیب نماز جمعه دهدشت با بیان اینکه ورزش همگانی امروز یک درمان است، گفت: این ورزش هیچ هزینه ای ندارد و مانع هزینه کردهای انبوه و شاید بی نتیجه در درمانگاه ها وبیمارستانها می شود.

سید نصیر حسینی تأکید کرد: ورزش همگانی نیاز به یک همت همگانی دارد و باید بشینیم یک اتاق فکر درست بکنیم ،ساختار تعریف بکنیم ،برنامه ریزی کنیم و آنرا مدیریت کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه باید جوانان را کمک کرد،گفت : جوانان یک روحیه و انژی خاص دارند و اگر برای این قشر جامعه یک بستر مناسب درست نکنیم ممکن است به راه های دیگر وارد و فاسد و معتاد شوند.

امام جمعه دهدشت برگسترش و تجهیز سالنهای ورزشی در شهرستان تأکید کرد و ابراز داشت: بخشی از جوانان ما بیکارند و باید شرایط اوقات فراغت برایشان فراهم شود.

سید نصیر حسینی با اشاره به اینکه یکی از راه های که جلوی آسیب های اجتماعی را می گیرد، ورزش است،تصریح کرد: در کنار این ظرفیت های ورزشی ،از مسائل فرهنگی غافل نشویم و باید در کنار رشد جسمانی از رشد روحانی و معنوی هم بهره ببریم.

در ابتدای این جلسه رضا نیکویی زاده، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه گزارشی از فعالیت های اداره ورزش و جوانان این شهرستان ارائه کرد.

 

4 Comments (Open | Close)

4 Comments To "ورزش همگانی نیاز به یک همت همگانی دارد"

#1 Comment By حاجی On مهر ۳۰, ۱۳۹۶ @ ۸:۱۸ ق.ظ

سلام برسید بزرگوار . ورزش استان …………………….. ونیروی تاجگردون است بیشتر به گچساران توجه دارد

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

#2 Comment By اصغر On مهر ۳۰, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۲۸ ب.ظ

باید تاجگردون برود تا استان جون بگیرد ورزش نابود شد ورفت ببین بقیه استانها کجایند ما کجا روز بهروز برمیگردیم به عقب

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 0

#3 Comment By ککا On آبان ۱, ۱۳۹۶ @ ۱:۱۶ ب.ظ

سید خدا آقامدیر کل ورزش در حد این استان ومدیرت استان نیست استان ما موش آزمایشگاهی است

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

#4 Comment By ککا On آبان ۱, ۱۳۹۶ @ ۱:۱۷ ب.ظ

سید خدا آقامدیر کل ورزش در حد این استان ومدیرت استان نیست استان ما موش آزمایشگاهی است شما را بخدا اقدام کنید

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0