کبنانیوز؛ کبناخبر | کسب مقام‌های اول تا سوم کشور توسط ورزشکاران هم استانی

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۰ مهر , ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۹ | کد خبر : 283303 |
 •   
  رییس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضای استان خبرداد:

  رئیس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین دور مسابقات کشوری بیماران خاص و پیوند اعضا زیر نظرفدراسیون جهانی پبوند اعضا و بیمارن خاص به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.

  کبناخبر؛

  رئیس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین مسابقات کشوری بیماران خاص و پیوند اعضا زیر نظر فدراسیون جهانی پبوند اعضا و بیمارن خاص به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.

  به گزارش کبنا، سید محمود سعیدی اظهار کرد: دومین مسابقات کشوری بیماران خاص و پیوند اعضا با حضور ورزشکاران ۲۴ استان در دو دسته بانوان و آقایان و زیر نظرفدراسیون جهانی پبوند اعضا و بیمارن خاص که با حضور تُماس کریس رئیس فدراسیون جهانی در هشت رشته دوومیدانی، تنیس روی میز، شنا، دارت، اسکواش، بدمینتون، بولینگ، دوچرخه سواری، به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.

  بنا بر این گزارش، علی سینا صیادی ورزشکار اعزامی از یاسوج در رشته دوومیدانی، پرتاب توپ صاحب گردن آویز مقام طلا همچنین در رشته پرتاب نیزه موفق به کسب گردن آویز مقام نقره شد.

  لادن آشنایی ورزشکار اعزامی از دهدشت موفق به دریافت گردن آویز مدال برنز و سکوی سوم این رشته در رشته بدمینتون بانوان شد.

  کارنامه ورزشکاران استان کهگیلویه و بویراحمد در این سری از مسابقات کشوری با کسب یک مقام اول، یک مقام دوم و یک مقام سوم به کار خود پایان داد.

  کسب مقامهای اول تا سوم کشور توسط ورزشکاران هم استانی

   

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...