- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

طنین زنگ جشن عاطفه ها در مدارس گچساران(+تصاویر)

جشن عاطفه ها  با حضور فرماندار، رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مدیران شهرستان  گچساران به صورت نمادین در دبستان دخترانه شاهد فدک برگزار شد.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان گچساران نیز جشن عاطفه ها را مانور مهربانی و رأفت عنوان کرد و گفت: دانش آموزان عزیز امروز به زیباترین شکل ممکن به هم‌نوعان خود کمک کردند.

سید ظهیرالدین پورالحسینی با بیان اینکه امروز با این حرکت فلسفه انسانیت و باهم زندگی کردن را تمرین و عملا اجرا کرده ایم افزود: امروز به هم‌نوعان خود کمک کرده ایم که هیچ واژه ای به اندازه محبت نمی تواند گرما بخش دستان نیازمند کودکان باشد و هیچ داستان و کلامی بیان کننده مصداق عینی این موارد نیست.

وی با بیان اینکه پاکت های احسان دانش در بین تمامی دانش‌آموزان مقاطع تحصیلی در سطح شهرستان توزیع شده است، اظهار کرد: در ابتدای سال تحصیلی جاری ۱۶ هزار پاکت این طرح در بین دانش آموزان شهرستان توزیع شد.

پورالحسینی با بیان اینکه امید داریم دانش‌آموزان و والدین خیر آنان با  کمک‌های چشمگیر خود سال تحصیلی خوبی را برای تمامی دانش‌آموزان بی بضاعت رقم بزنند، گفت: وجوه اهدایی در بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

 

 

—————————

گزارش: حبیب قلندری

————————–