کبنانیوز؛ کبناخبر | از اولین بی‌نظمی استاندار تا غیبت معنادار «دهراب‌پور» و کنایه‌ها و دل پرخون «جاوید»

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱۶ مهر , ۱۳۹۶ | ۰۱:۳۷ | کد خبر : 282005 |
 •   
  کبنا گزارش می‌دهد/

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأخیر وارد این جلسه شد، وی که خود در جلسات اخیر استانداری تاکید بسیار بر نظم و انضباط کاری داشت، امروز با تأخیر به این جلسه آمد. او به هر دلیلی که دیر آمده باشد، باز قابل توجه نیست چرا که استاندار نظم و انضباط مدیران در استان را فریاد زده بود.

  کبناخبر؛

  مراسم معارفه شهردار یاسوج با حضور مسوولان ارشد کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

  به گزارش کبنا از یاسوج، مراسم معارفه شهردار جدید یاسوج با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد، نماینده بویراحمد و دنا و جمعی از مسوولان ارشد این استان در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد که این جلسه نیز با حاشیه‌هایی نیز همراه شد.

  با آغاز مراسم تکریم و معارفه شهرداران جدید و سابق یاسوج اولین چیزی که به چشم می‌خورد، غیبت مرد کارکشته سیاست «محمدرحیم دهراب‌پور» بود، برخلاف حضور همه اعضای شورای شهر یاسوج در این مراسم، او نیامد و باید ببینم که نیامدن «دهراب‌پور» چه معنایی خواهد داشت.

  بستگان «نستهن مقدم» با همبستگی و اتحاد و با ایستادن در ورودی سالن حکیم جرجانی به مدعوین خوش‌آمدگویی می‌گفتند. مقدم از طایفه بزرگ تامرادی است.

   

   

  حضور مدیران دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خدمات رسان در این مراسم پررنگ بود.

  اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج گروه [اکثریت و اقلیت] در کنار هم در ردیف دوم سالن نشسته بودند.

  * استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأخیر وارد این جلسه شد، وی که خود در جلسات اخیر استانداری تاکید بسیار بر نظم و انضباط کاری داشت، امروز با تأخیر به این جلسه آمد. او به هر دلیلی که دیر آمده باشد، باز قابل توجه نیست چرا که استاندار نظم و انضباط مدیران در استان را فریاد زده بود.

  http://kebnanews.ir/wp-content/uploads/2017/10/IMG_0736.jpg

  برنامه امروز در کمال آرامش و بدون هرگونه تنشی برگزار شد.

  هدایت اکبری رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج در این آئین گفت: جاوید شهردار نمونه‌ای بود و خدمات او ماندگار خواهد ماند.

  اکبری ادامه داد: شورا و شهرداری یاسوج به تنهایی قادر به انجام کارها نیست و لازم است که همه دستگاه‌های دولتی و مسوولان ارشد استان در کنار این مجموعه باشند.

  *محمد کاظم نظری فرماندار بویراحمد نیز در این جلسه حرف‌هایش را به دو پروژه مهم پل سوم و چهارم بشار یاسوج اختصاص داد و گفت: پل سوم بشار نقش مهمی در کاهش ترافیک دارد که امیدوارم هر چه سریعتر این پروژه به سرانجام برسد.

  پژمان نیک اقبالی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم بعد از ارائه گزارشی در خصوص وضعیت اعتبارات شهرداری، اظهار داشت: رویکرد انتخاب شهرداران در دولت دوازدهم نسبت به دولت گذشته متفاوت بوده به‌گونه‌ای که شهردار انتخابی باید متخصص و همسو با دولت باشد و البته منظور از همسو بودن با دولت به معنای همفکر بودن نیست بلکه از نظر ساختار قبول داشته باشد.

  «محمدعلی جاوید» شهردار سابق یاسوج که به نظر می‌رسید دل پرخونی از دست خیلی حرف‌ها و مطالب مطرح شده از سوی بعضی افراد داشت، سخنان خود را همراه با انتقادهایی ارائه داد.

  او به برخی از ابهامات پیرامون خود پاسخ داد و گفت: در ابتدای فعالیتم شهرداری ۱۰۵۰ نفر کارمند اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی داشت و در دوران فعالیتم حتی یک نیروی قراردادی به این تعداد اضافه نشد.

  جاوید افزود: در دوران ۴ ساله حضورم در شهرداری علیه هیچ رسانه‌ای حتی آنان که قلم‌هایشان جهت‌دار بود، شکایت نکردم و انتظار دارم رسانه‌ها بررسی کنند در صورتی یک معامله و حیف میل خود و یا بستگانم داشته‌ام، بگویند تا تمامی آن را در یک دفترخانه بنام آنان ثبت کنم.

  شهردار سابق یاسوج بیان کرد: برخی از دور دستی بر آتش دارند و اطلاعاتی از شهر و شهرداری نداشته و این سبب می‌شود با قلم رسانه‌ها مسیرهای انحراف آمیزی را برای یک موسسه و یا نهاد ترسیم کنند.

  جاوید ادامه داد: زمانی وارد شهرداری شدم دیدم ۹۰ درصد کار همان روحی بوده که در مجموعه شهرداری دمیده و همان هفته اول اگر به احترام آبروی خود و خانواده‌ام نبودم استعفا می‌کردم زیرا باید برخلاف جهت آب شنا می‌رفتم.

  وی با بیان این که وقتی وارد شهرداری شدم فهمیدم که چه میزان کار انجام نشده تصریح کرد: هر کسی در شهرداری به دنبال این بود که گلیم خود را از آب بیرون بکشد.

  او به تبعیض‌های که در دریافت عوارض می‌شد، اشاره کرد و گفت: در شهرداری یاسوج از یک فرد ۵۰ میلیون تومان عوارض دریافت می‌کرد ولی از شخص دیگری با همان مختصات ۱۰ میلیون تومان عوارض گرفته می‌شد.

  http://www.kb-p.ir/Portal/Picture/ShowPicture.aspx?Width=640&height=500&ID=29280879-68e1-4cba-a8dc-d7c463ddf587

  شهردار سابق یاسوج خاطرنشان کرد: از ابتدای ورودم در شهرداری یاسوج ۱۰۰ طرح و پروژه عمرانی را تعریف کردیم که تا پایان دوره مدیریتم ۹۹ طرح و پروژه آن با ۷۰ درصد اعتبارات درامدهای داخلی افتتاح شد.

  **شهردار جدید یاسوج در ادامه افزود: بعضی‌ها می‌گفتند چه کار کنی و چه کار انجام ندهی انگ دزدی را به تو می‌زنند.

  «جاوید» با کنایه‌ای که نسبت به وقت سخنرانی خود به فرماندار زد نشان داد هنوز نگرانی‌هایی از سید محمدکاظم نظری دارد اما در نهایت از نظری هم تشکر و قدردانی کرد.

  💢وقتی که مجری برنامه پایان وقت ده دقیقه‌ای را به جاوید نشان داد وی گفت: به فرماندار ۱۰ دقیقه وقت دادن و به من که چهار سال کار کرده‌ام ۱۰ دقیقه وقت دادن درست نیست.

  جاوید در خصوص ارتباط خود با اعضای شورای شهر و نفرات جدید هم گفت: هیچ گاه کسی را برای بقای خود نزد آن‌ها نفرستادم و با سه نفر از آن‌ها نه پیش و نه حین انتخابات و نه بعد از انتخابات یک کلمه هم صحبتی نداشته‌ام.

  *جاوید همچنین در کنایه خطاب به اعضای جدید شهر یاسوج که مدعی بودند رزومه ۵۰ نفر را برای انتخاب شهردار گرفته‌اند افزود: کدام ۵۰ نفر و کدام رزومه و پیشینه را بررسی کردند! حرف‌ها و اخباری که مربوط به گزینش یک نفر از میان ۵۰ کاندیدای شهرداری بوده صحت ندارد و به قولی به جز مقدم، همه آن ۴۹ نفری گزینه شهرداری سر کار بوده‌اند.

  💢جاوید از «خادمی» هم تشکر کرد و گفت: اگر پول نبود اما در استان آرامش داشتیم.

  علی‌محمد احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد که با تأخیر به این جلسه آمده بود، اظهار کرد: زیرساخت‌های این شهر باید تقویت شود تا اقتصاد شهر یاسوج بهبود پیدا کند. یاسوج پیشانی اداری و سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد است و به همین دلیل باید تقویت شود.

  استاندار گفت: یاسوج شهر و ملک یک جناح، طایفه و قوم خاصی نیست، متعلق به همه مردم است که در این شهر زندگی می‌کنند.

  http://kebnanews.ir/wp-content/uploads/2017/10/IMG_0732.jpg

  وی توصیه‌ای هم به شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج هم کرد و گفت: فرصت‌های اجتماعی و سیاسی را عادلانه در اختیار مردم قرار دهند و بدون در نظر گرفتن طایفه و قوم این خدمات ارائه شوند.

  💢احمدی افزود: روز اول که به عنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدم دغدغه من پل‌های ورودی، مبلمان شهری، فرودگاه و‌ پروازها و تفرجگاه‌های این شهر بود اما دولت با مشکلات فراوانی مواجه است.

  وی در پایان هم گفت: قوم گرایی، طایفه بازی و باند بازی مسائلی است که مانع پیشرفت کهگیلویه و بویراحمد می‌شود و نباید انرژی خود را صرف این مسائل کنیم.

  💢💢 استاندار گفت: اجازه نمی‌دهم کمربندی از فقر در حاشیه پایتخت طبیعت ایران شکل بگیرد و در این زمینه با برنامه ریزی کارشناسانه و مدون دستگاه‌های اجرایی و متولیان امر نیاز است.

  💢 غلام‌محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس نیز گفت: ۲۰ سال آینده شهر یاسوج یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای کشور خواهد بود که لازم است برای توسعه و افرایش زیرساخت‌ها مدیران هماهنگی و همدلی داشته باشند و از جزیره‌ای عمل کردن دوری کنند.

   

  مقدم شهردار جدید یاسوج گفت: از نظر من، مردم برابر هستند، سیاست ما توزیع متوازن خدمات شهری در نقاط مختلف شهر برای توسعه پایدار است.

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۶۶ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۳۸:۲۴
  1

  درود بر مرد مردان حاج محمدرحیم دهراب پور

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 9

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۳۹:۲۸
  2

  // استقبال میکنند یعنی …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 8

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۳:۴۱:۲۷
  3

  خدا دونه حاچ دهراب پور با همشون فرق داره

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 9

  کارشناس تامین اجتماعی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۴:۳۶:۰۹
  4

  استاندار محترم به دلیل بازدید سرزده از سازمان تامین اجتماعی و تبادل نظر با کارشناسآن و مجموعه با تاخیر روانه مراسم معارفه شهردار شدند.
  ضمن اینکه شرکت در مراسماتی چون معارفه جنبه تشریفاتی دارد و الزامی نیست.
  بازدید و پیگیری امروز ایشان از سازمان تامین اجتماعی به مراتب مفید تر بود.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 4

  منصف
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۴۴:۰۲
  5

  درود بر دهراب پور بزرگ
  واقعا ایشان مرد هستن و قطعا بخاطر خیانتی که در حق مردم شده و شهرداری که بر خلاف میل مردم انتخاب شده غیبت داشته
  همین جا به اصولگرایان بگم که واقعا در حق دهرابپور خیانت کردین و صد در صد دود این خیانت به چشم خودتان می‌رود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  بویر احمد
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۴۵:۱۱
  6

  خدا رحم کنه //////// فقط چماق در دست ندارند ش//

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۶:۴۶:۴۳
  7

  درود بر حاج دهراب پور عزیز که هیچ وقت دنبال معامله نبود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 20 Thumb down 12

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۲:۰۶
  8

  به تو چه که آقای حاج دهرابپور در جلسه شرکت کند یا نه شاید یکی دلش نخواهد برود جایی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 15

  تحلیل متن
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۹:۳۸
  9

  خدایی اون تعدادی که تو محوطه به صف ایستادن چی رو میخوان ثابت کنن؟من موندم یعنی چی///!!!مگه جشن تولده؟یا مراسم فاتحه خوانی؟تازه تعداد زیادیشون هم تو سالن هستن…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 18 Thumb down 0

  پدرام احمدیان
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۲:۳۰
  10

  معاملات /// از سر گرفته شد کار خوبی کرده حاج دهرابپور که وارد این معاملات نشد ///شبانه روی طرح های آبزیان پرشکفت و بویراحمد ////جلسه میگذارند آقا ////مشخص شد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۱:۰۳
  11

  اگه یک مرد تو شوراست اون حاج دهرابپور هستند

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 7

  منصف
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۲:۲۰
  12

  خانم زمانی اومده چکار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۴:۴۷
  13

  واقعا دهراب پور انسان وارسته دایست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 6

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۴:۴۲
  14

  حاج دهراب پور اهل معامله بر روی مردم نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۶:۱۶
  15

  دهراب پور با رای پاک اومده تو شورا حالا هم پاک قدم برمیداره و مخالف سوء استفاده و پارتی بازی و غارت بیت المال است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 3

  مردم
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۸:۱۸
  16

  حاج دهراب پور عزیز مبارزه کن و اگر جایی خرابی ای دیدی کوتاه نیا
  ما مردم با شما هستیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۰:۲۲
  17

  دهراب پور فردی نیست که همینجور بنشیند خیال متقلبان راحت نباشد که حاج دهراب پور با آنها ذمبارزه خواهد کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۱:۳۶
  18

  حاجی عزیز اول خدا بعد شما

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 3

  رسانه ای
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۳:۰۵
  19

  دهراب پور ساکت نخواهد نشست و رسانه را محلی برای جلوگیری از نابود کردن یاسوج بداند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۴:۰۴
  20

  مگه چه خبره که فامیل شهردار استقبال کنند مگه شهرداری سهامی خاص هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۵:۴۰
  21

  کاش دو فرد دیگه مثل حاج دهرابپور تو شورا بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  چ
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۶:۵۸
  22

  اون از اعضای … شورا
  این از شهردار

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۹:۵۴
  23

  یک نفر مثل شیر در مقابل شش نفر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۱:۲۴
  24

  آخ سی ملا ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۲:۲۹
  25

  بین اصولگراهای استان قوی تر از دهراب پور ندیدم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 3

  بهزاد هاشمی کو ه سرک
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۲:۳۳
  26

  متاسفانه مراسم بیشتر به ..شهر یاسوج شبیه بود .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  هوشنگ
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۵:۳۶
  27

  حیف شد اگه دهراب پور شهرداری از خودش میگذاشت دوباره تیم شهرداری راه میفتاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  کارشناس بیماریها
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۹:۳۹
  28

  دهرابپور فقط به فکر منافع خودش هست خودتون از هر طایفه ای هم که هستید همین کار استقبال را انجام میدادید تامرادیها مردم دار و صاف و صادق هستند کبنا لطفا پارتی بازی نکن همه پیام ها را بزن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 11

  بويراحمد
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۱:۰۱
  29

  آقاى حاج دهراببور در این جلسه شرکت نکردند تا کواهى باشد بر اینکه ایشان هیجکاه زیربار تحمیل نرفته ونخواهد رفت ونشان دهد در همه عرصه ها ولو یکه وتنها مقابل آنجه قبول ندارد خواهد ایستاد واز طرفى بیامى است هم براى مردم شهر وهم براى معامله کران و سؤاستفاده کران که حساب کار خود را بکنند و امیدى به همکارى نداشته باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  احسان
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۲:۳۵
  30

  به عنوان یک شهروند اول امیدم بخداست بعد به حاج دهراب

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 4

  من
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۵:۱۰
  31

  اینایى که جلو درب ورودى ایستادن ی…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  شهروند
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۸:۰۲
  32

  هرکه قهرکه خشه بی بهر که باز هم ریت سه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 15

  شهروند
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۹:۱۰
  33

  هر که قهرکه خشه بی بهر که بازهم ریت سه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 14

  شهروند
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۹:۵۵
  34

  هر که قهرکه خشه بی بهر که بازهم ….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 14

  تیرتاجی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۷:۱۲
  35

  سلام بر حاج دهرابپور با اصالت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 5

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۷:۵۱
  36

  خدا رحم کنه به شهرمون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 2

  حرف حق(1)
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۰۱:۰۵
  37

  نام اقلیتی بعلت بی تدبیری نان اکثریتی را بخاطر صداقت و سادگی آجر کرده.خدا به داد این مردم برس.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۳:۱۵
  38

  hاین گروهی که الان صف بسته اند از فردا هم جلو ی شهرداری صف میبندند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۴:۳۰
  39

  دهراب پور اهل قهر کردن نیست اهل زد و بند و روی مردم معامله کردن نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 4

  شهروند
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۰:۴۴
  40

  خ زمانی الان چیکاره هست که اومده اونجا نشسته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 4

  شهروند باوی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۴:۱۳
  41

  پس با این وضعیت لطف اله موسوی شهردار منخب باشت را باید جز حذف شدگان بدانیم. اینجور که آقای نیک اقبال گفتن موسوی باید حذف بشه. موسوی نه با دولت همسو بوده و نه سابقه اجرایی دارد و نه رشته مرتبط. البته اکثریت شهرداران شرایط موسوی را داشتن و تایید شدن. حالا که بقیه تایید شدن چرا موسوی تایید نشه؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  روشنك
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۴:۴۶
  42

  این هنه مهندس خوب. چرا؟؟!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  جهان د
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۸:۵۸
  43

  مدیران نسل قبل که بروی کار اومدن همه با زد و بند اومدن و مدیران لایق رو به ناحق کنار زدن…حالا میخوایید استاندار رو تحت فشار قرار بدین؟یه م..هستین .حرکت بعدی شما تحت فشار قرار دادنه استاندار هست….ولی موفق نمیشید…چون این استاندار معلومه که اومده کار کنه و نظم بده به سیستم.اقای احمدی لطفا مدیران نقشه کش رو پرت کن بیرون.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  كمال
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۳:۱۰
  44

  من به هیچکدوم اعتماد ندارم…بقول جاوید هر کسی تو شهرداری و شورا دنبال منافع خودش و اطرافیانش هست…همشون درصدی کار میکنن…من خودم تو سیستم هستم میدونم که فشار جمعی قانونگریزها قویتر از هر چیزی هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بویراحمد
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۲:۲۰
  45

  مه حونه خالشه که قهر ایکنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  رضا
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۳:۱۸
  46

  به زمان کامنتها نگاه کنید همه رو یک نفر گذاشته!!!!!!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  ممد
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۴:۳۲
  47

  درود بر شهردار با نجابت و با درایت دکنر مقدم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  شهروند یاسوج
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۹:۵۳
  48

  یا علی از تو مدد
  حرف های تعصبی کامنت گذاران هیچ کس را دلسرد نخواهدکرد و اقای مقدم نشون خواهنددادکه تعصب وقبیله گرایی در این جهان رنگ وبوی خود را ازدست داده است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 9

  شهروند یاسوج
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۳۳:۳۵
  49

  در جواب اون بویراحمد هم باید نوشت که هیچ کس نمینشیند تا .. واین طایفه و این ایل تا زمانی که. جلویشان ظاهر نشود کاری به کار کسی نداشته اند و وعده خداوند همیشه عملی خواهدشد که فرمودن اینده از ان مستضعفان خواهد بود
  خوب است انسان همیشه سنجیده حرف بزند تا درقیامت حرفی برای گفتن داشته باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۷:۴۹
  50

  کاربری زمینهای زیر تل حل شود مردم بلا تکلیف هستن شهردار عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سی سخت
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۳:۳۱
  51

  تو ایران هر چیزی قدیمی ان بهتر از جدیدش است تو سیاست هم سیاسیون قدیمی بهتر از مدل جدید ها هستند به عنوان مثال حاج دهراب پور کجا شش گزینه دیگر کجا حاج دهراب پور = قاطعیت در پندار و گفتار و رفتار . ششگزینه دیگر شورای شهر..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 3

  تامرادی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۴:۵۲
  52

  ایل سترگ تامرادی امروز نستهن فردا حاج مهدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 13

  شاهین
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۱۹:۱۳
  53

  ..شهردار وابو شهر ابای ایابو س..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 1

  علی رضا
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۷:۱۳
  54

  سلام بر حاج مهدی درود بر نستیهن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  علی رضا
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۸:۴۳
  55

  تا کور شود هرانکه نتواند دید
  از دکتر روشنفکر سپاسگزاریم به خاطر درایت وحمایتهای زرجلیش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 9

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۷:۰۷
  56

  بنازمت مرد گرون حاج دهرابپور که زیر بار زور نیره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۷:۳۳
  57

  شهردار دیگه نبود که این انتخاب شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۸:۳۳
  58

  دهرابپور محبوب مستضفین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  احسان
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۳:۰۰
  59

  آقای دهراب پپور انسان بزرگیه ولی باید مثل دیگر اعضای شورا در جلسه حضور پیدا میکرد مگه همه اعضا موافق شهردار جدید بودن ولی نشون دادن که برای شهر و مردمش و رای که بهشون دادن ارزش قایل میباشن و سیاست و لجبازی را فدای پیشرفت شهرشون نمیکنن.اگه مخالفی اگه شهردار انتخابین نیس دیگه همه چی تموم شد یا علی بگو و عیب ایرادات رو بگیر نه سنگ اندازی کن.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۹:۱۱
  60

  اونی که کامنت داده حاج دهرابپور قهر کرده خشه بی بهر کرد. اگه نمیدونه بدونه که حاج دهرابپور نیازی نداره که بخواد قهر کنه. اما بخاطر مردم نرفت. خدایی میرفت آشنا و زارع راا میدید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  همشهری
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۳:۰۵
  61

  متاسفم برای کسانی که فقط ادعا دارند برای انتخاب یه شهردار اینجور عقده ای شدند حق تان همین است که در محرومیت بمانید چون مردم ما آنقدر مشکلات دارند که عده ای فقط در آرزوی رسیدن به قدرت دست و پا می زنند واقعا جای شرم و خجالت دارد درود بر مردمان بزرگ و با اصالت تامرادی چون مردانگی خود را در دفاع از این نظام با اهدای خون پاک جوانان غیور خود ثابت کرده اند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  دردمند
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۵۴:۰۶
  62

  درود بر حاج دهراب پور که هیچ گاه اهل معامله نبوده خواهشها مسائل قومی را کم رنگ جلوه دهید شهردار متعلق به همه مردم شهر یاسوج می باشد نه فقط ایل نامرادی با این کارها استارت حمایت از روشنفکر را نزنید روشنفکر آدم بزرگی میباشد او را عمدا تخریب نکنید با این اقدامات

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 2

  راننده تاکسی
  تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۰:۴۱
  63

  اینا ازحالا اومدن تومحوطه که شناخته بشن برای پستهای جدیدخودشون وبچهاشون تو شهرداری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  کارشناس
  تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۳:۵۶
  64

  دهرابپور قصد داشت خودش رئیس شورا شود و شهردار رو هم از طایفه خودش بگذارد، ولی به حکمت حق موفق نشد
  ضمناً عملکرد ایشان در شوراهای قبل و از ای..ن در انتخابات های گذشته مجلس و ریاست جمهوری بر همگان روشن و شفاف است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 2

  .سی سخت
  تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۷:۱۲
  65

  همه کامنت های حمایتی ازحاج دهراب پور کار یک الی دونفره‌.کافیه به ساعات درج کامنت توجه کنیم…..خخخخخخ

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  شکیل
  تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۵۶:۵۴
  66

  شماره ۶۱ ، بنده یه تحقیق اجمالی کردم اصلا هم چه چیزی نیست و ادبیات کامنتهای کاملا با همدیگه فرق میکنه ومتفاوتند ، نمیخواد با این کارا دل خودت رو خوش کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...