کبنانیوز؛ کبناخبر | روحیه‌ی «حاج عدل» گره‌گشای هر مشکلی است

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۱۵ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۰ | کد خبر : 281977 |
 •   
  یادداشت | سلمان بينا

  مشکلاتی دیگر از جمله راه ارتباطی دیشموک و خوزستان از جمله پل رود های ارتباطی دم رود ایک و تنگ چویل، شبکه های دیجیتالی تلویزیونی تمام روستاها و اینترنت تمام روستاها و وضعیت جاده های ارتباطی روستاها بویژه وضعیت اسفبار جاده روستای سرگچ و صد البته خوابگاه شبانه روزی برای دانش اموزان دختری که هر ساله بسیاری از بانوان دیشموکی در حال ترک تحصیل هستند، را با همت جهادی خویش حل کنید.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  سلمان بینا

  بدون شک همه ما میدانیم فعال بودن پروژه یک‌میلیارد و نیمی حفرچاه آب شرب شهر، پروژه آسفالت جاده دلی-رودسمه، فعاایت معدن نیترات، آسفالت دشتک-مورخانی-بناری و مهمتر از اینها گازرسانی به دیشموک و  چاروسا و ده ها طرح و پروژه دیگر برای دیشموک، با همت عدل هاشمی پور در جریان  هستند.

  اقدام سریع و د ر کمترین زمان عدل هاشمی پور در جهت تامین مدرسه پیش ساخته برای ۲۱ دانش اموز سرگچ نشان از روحیه جهادی و انقلابی عدل هاشمی پور در جهت خدمت به محرومان دارد.

  بسیاری از مسئولان نبود بودجه و اعتبار را بهانه می کنند و به این دلیل و  ان دلیل می گویند نمی توانیم مشکلات را حل کنیم!؛ ولی خداوند بزرگ و منان در انتخابات گذشته مجلس شورای اسلامی کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شخصیتی را همیاری کرد که یقینا بعید می دانم فردی به جزء وی”هاشمی پور” و آن هم در این مقطع از تاریخ کشور ایران که از بی پولی صحبت می کنند، بتوانست، مشکلات را حل کنند.

  فعال کردن بسیاری طرح ها و پروژه های راکد و یا نیمه فعال در شهرستان های چهارگانه فقط با همت و تلاش و پیگیری های این مرد بزرگ محقق شد و ان شاء الله رو به بهبود و پیشرفت در حرکت می باشد.

  هاشمی پور؛ کسی است که در تمام دوران ها نشان داده که در جهت حل مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

  باوجود وضعیت بد اقتصادی کشور؛ خدا را شکر و الحمدالله پروژه و طرح های بسیاری فعالی در دیشموک به همت عدل هاشمی پور در جریان و فعال هستند.

  شاید اگر مهندس هاشمی پور نبود، تا کنون همچنان ما دغدغه ی تامین آب شرب سالم شهر دیشموک را داشتیم ولی به لطف خدا و پیگیری  و تلاش های جدی سردار هاشمی پور، یکی از اساسی ترین مشکلات دیشموک در حال مرتفع شدن است.

  معدن نیترات که سالهالی طولانی به کما رفته و اصلا هیچ اقدامی برای آن نشده است، عملا نشان از این می باشد که غیر از سردار هاشمی پور هیچ کس نمی توانست آن را احیا و فعال کند و که الحمدالله این طرح هم هم اکنون فعال و آینده روشنی خواهد داشت.

  همه ما میدانیم که گازرسانی به دیشموک و چاروسا به هر طریقی یک رویا بوده ولی با آمدن عدل هاشمی پور این رویا برای مردم، به واقعیت تبدیل شده است و شاید کسی باور نکند!؛ ولی بهتر است بگویم بزودی لوله کشی گازرسانی به دیشموک و چاروسا تکمیل و یقینا در آینده ای نزدیک بزرگترین مشکل این دو بخش هم مرتفع می شود.

  شروع به کار ساخت ساختمان بستر درمانی با امکانات و واحدهای تخصصی یکی دیگر از رویاهای مردم دیشموک بوده که تاکنون هیچ مسئولی نسبت به آن نتوانست اقدام کنتد ولی هاشمی پور آمد و خدا را شکر همین امسال تحویل مردم می شود.

  ساخت و بنای مساجد در روستا و حتی ساخت و بنای مدارس در برخی روستاهای دیشموک و مستقر و نصب مدارس پیش ساخته در بسیاری از روستاهای دیشموک از دیگر اقدامات قابل تحسین عدل هاشمی پور است.

  سردار هاشمی پور آمد و کارهای کرده و در حال انجام است که تا کنون با گذشت ۳۸ سال از انقلاب هیچ کس نتوانست انجام دهد و این یک واقعیت است.

  لازم است در رابطه با تامین مدرسه پیش ساخته و ان هم در کمترین زمان ممکن برای مدرسه سرگچ دیشموک از سردار عدل هاشمی پور صمیمانه قدردانی کنم.

  و واجب است به خدمت سردار بزرگ عرض کنم که شما مرد بزرگ کارهای بزرگ و سترگ کرده اید و هم اکنون توقعات بالا رفته، لذا مشکلاتی دیگر از جمله راه  ارتباطی دیشموک و خوزستان از جمله پل رود های ارتباطی دم رود ایک و تنگ چویل، شبکه های دیجیتالی تلویزیونی تمام روستاها و اینترنت تمام روستاها و وضعیت جاده های ارتباطی روستاها بویژه وضعیت اسفبار جاده روستای سرگچ و صد البته خوابگاه شبانه روزی برای دانش اموزان دختری که هر ساله بسیاری از بانوان دیشموکی در حال ترک تحصیل هستند، را با همت جهادی خویش حل کنید.


  * عضو شورای اسلامی شهر دیشموک

  انتهای پیام/1029 /وحید آهنگ
 • ۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  حمید
  تاریخ : ۱۵ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۳۷:۴۵
  1

  …ن آقای بینا خودم یکی از کسانی بودم که به ایشان رای دادم ولی الان پشیمانم چون واقعا.م کردیم به شهرستان که به ایشان رای دادیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  منصف
  تاریخ : ۱۵ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۵۰:۰۸
  2

  انصافا حاج عدل وقتی نماینده نبود برای مردم بیشتر مفید بود!!! حداقل در زمینه ی اشتغال برای جوانان موثر بود!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چرام
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۱:۳۰
  3

  امان از پ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بیطرف
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۸:۵۶
  4

  خدمت نگارنده محترم متن.همه رفتند وما اندر خم یک کوچه ایم.عزیز دلم مدارس پیش ساخته توسط خیرین واقای قلم چی بصورت مدام بین مناطق محروم سالانه توزیع می شود وربطی به عدل ندارد.به پروزه های فعال در بخش اب. ابفاضلاب شهری وروستایی.راه .جهاد .نوسازی. تربیت بدنی.دانشگاههاو…در شهرستان گچساران ویاسو ج توجه کرده ای؟میلیاردها تومان در اینشهرستانها جذب وهزینه می شود سهم چهار شهرستان عدل کو؟حیف که این دور چه ساده رای مردم ضایع شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ملا
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۱۸:۵۹
  5

  در ادامه صحبتهای بیطرف بگم خط لوله گاز چاروسا به همت آقای بزرگواری بوده نه ایشون.همچنین پتروشیمی که الان فقط خاکبرداریه. آب رسانی سد کوثر هم همینطور.توپ افتاد زیر پاش دروازه هم خالی.ببینیم گل میشه یا نه. چقد ساده وبدبختیم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  زمانی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۱:۵۰
  6

  ایشان نفعش داخل این.. هاست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  زمانی
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۵۲:۵۹
  7

  شورای خودتان چکار می کنید.نرسیده دارید عرض خیابان ها را می خواهید کم کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  طاهری
  تاریخ : ۱۶ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۴:۰۶
  8

  کرو کدوم روحیه کدوم کار کدوم برنامه. با حرف . که نمی شه کسی را بزرگ کرد.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۷ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۰:۴۳
  9

  سلمان خان کمی کوتاه بیا عزیزم این. به هیچکس وفا نکرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...