کبنانیوز؛ کبناخبر | جدایی ما از «سی موسی»

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۸ | کد خبر : 275340 |
 •   
  یادداشت | سید یوسف مرادی

  «دکتر سی موسی عزیز»! در دوران حاکمیت جنابعالی، با تدابیر ارزنده ای که در مدیریت داشتید، شکاف سردسیر و گرمسیر آنقدر عمیق شده است که این استان دیگر هیچگاه به دوران قبل از جنابعالی باز نخواهد گشت، در واقع تاریخ استان کگیلویه و بویراحمد را (از این لحاظ) به دو قسمت تبدیل کردید؛ قبل از سی موسی و بعد از موسی! و این کم دست آوردی نیست. حیف شد که این خدمت ارزنده‌تان را در هنگام تودیع و معارفه نگفتید و من وظیفه خود دانستم تشکر کنم.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  سید یوسف مرادی

  سلام «سی موسی»! چه خبر! شنیده‌ام که رفته ای! رفته ای بدون اینکه ما قدر جنابعالی را بدانیم!

  «هم طایفه ای عزیزم»! چند سالی است که در مورد استان نمی‌نویسم. حتماً بهتر می دانی گه در دوران حاکمیت جنابعالی آنچنان وضعی سراسر ملک و ملت را گرفته بود که هر  که جرات می‌کرد و کوچک‌ترین اعتراضی می‌کرد بلایی بر سرش می‌آوردید که راه خانه‌اش را گم کند.

  اما حالا که رفته ای دلم نیامد که از جنابعالی تشکر نکنم. خودم را مقید می دانم نه به عنوان یکی از سادات امام زاده علی، نه به عنوان یکی از شهروندان کهگیلیویه و بویراحمد، بلکه به عنوان یک ایرانی از شما به خاطر زحماتی که متقبل شدید و سختی‌هایی که کشیدید تشکر کنم.

  «ککی عزیزوم»! جنابعالی نه اصلاح طلب بودی، نه اصولگرا بودی و نه حتی تکنوکرات! جنس ات سال هاست که کمیاب است، جنابعالی از نسل همان مدیران دهه هفتاد بودید و جایگاه مسوولان نظام را به همان سطحی رساندید که در آن دهه رایج بود. جایگاه مسوولیت در نظام را از جایگاه خدمت گذاری و نوکری مردم، به جایگاه ریاست برگرداندید و انحرافی که در دولت‌های بعد از سازندگی صورت گرفته بود و مدیران نظام را پاسخگو به مردم می‌دانست را تصحیح کرده و به جایگاه اصلی‌اش برگرداندید و به ما رعیت زادگان فهماندید که جایگاه‌مان دقیقاً کجاست و گلیم مان به چه اندازه است.

  «قربون جدت برم»! من وظیفه دارم از طرف همه رعیت زاده‌ها و محرومین استانم از شما تشکر کنم و عذرخواهی کنم که مجبور بودید چهار سال در استان من «حکومت داری» کنید و خانواده‌تان دور از شما در هوای آلوده‌ی تهران سختی بکشند و دور از جنابعالی باشند. شما حق داشتی که خانواده محترمتان را به استان محروم ما نیاوری، اینجا فقط برای فرزندان ما مناسب است.

  «ککی ساکتم»! من وظیفه دارم از شما تشکر کنم که در جذب و هزینه‌ی بودجه از حکومت مرکزی آنقدر دقت نظر داشتید که در زمان تودیعتان با افتخار هیچ کاری به جز تنظیم چند قرارداد کاغذی با سرمایه گذارانی بدون نام و بازسازی چند محله در یکی از شهرهای استان نداشتید و به عنوان مثال پل سوم بشار یاسوج را چهار سال با یک کارگر به سمت نهایی شدن بردید و از این طریق جلوی هزینه شدن سرمایه‌های ملی را در سرزمین دورافتاده‌ی کهگیلویه و بویراحمد گرفتید.

  «سی موسای عزیز»! حال که دیگر رفته‌اید و راحت می‌توانیم از شما تشکر کنیم، وظیفه دارم از طرف ده‌ها هزار نفر از مستضعفین کهگیلویه و بویراحمد از جنابعالی به خاطر حسن تدبیرتان در برگزاری انتخابات‌های هفتم اسفند هشتاد و چهار و همچنین دیگر انتخابات شش تشکر کنم. شما آنچنان ماهرانه این انتخابات‌ها را برگزار کردید که ما جاهلان بتوانیم به عمق دموکراسی پی ببریم. جنابعالی ما را هوشیار کردید و شیوه‌های جدیدی از دموکراسی را به ما آموختید و از این بابت نیز ما را یک عمر بنده‌ی خویش نمودید.

  «کر با غیرت طیفه»! جنابعالی از معدود استاندارانی بودید که متوجه شدید یک استاندار دو راه پیش رو دارد، یا در کنار مردم باشد یا در کنار قدرت. و با توجه به تجربه‌های ارزنده ای که داشتید از همان اول فهمیدید که هر استانداری که در کنار مردمش باشد عاقبتش بی آبرویی و دیوان محاسبات و تخریب است؛ ولذا «در کنار قدرت ماندن» را به «در کنار مردم بودن» ترجیح دادید و با سلامت از این گذرگاه سخت عبور کردید و توانستید مراحل ترقی را بپیمایید و با این تجارب ارزنده بعد از اتمام کارتان در این استان، به استانی دیگر که باز هم متشکل از لرهای مظلوم و فراموش شده‌ی ایران است بروید و احسنت بر این تدبیر!

  «دکتر سی موسی عزیز»! در دوران حاکمیت جنابعالی، با تدابیر ارزنده ای که در مدیریت داشتید، شکاف سردسیر و گرمسیر آنقدر عمیق شده است که این استان دیگر هیچگاه به دوران قبل از جنابعالی باز نخواهد گشت، در واقع تاریخ استان کگیلویه و بویراحمد را (از این لحاظ) به دو قسمت تبدیل کردید؛ قبل از سی موسی و بعد از سی موسی! و این کم دست آوردی نیست. حیف شد که این خدمت ارزنده‌تان را در هنگام تودیع و معارفه نگفتید و من وظیفه خود دانستم تشکر کنم.

  «سی موسی جان»! شاید وقتی این سطور را می‌خوانی دیگر در بین ما نباشی و برای ادامه خدمات ارزنده تر به سرزمینی محروم تر رفته باشی و از خواندن این سطور خوشحال و شادان شده باشی و قصد کنی برای تربیت کردن این حقیر ذلیل سراپا تقصیر، گوشی تلفن را برداری و به همان جاهایی که همیشه می‌گفتی دستور دهی که من را هم مورد نوازش قرار دهند، خواستم بگویم که اگر قصد این کار را داری حتماً انجام بده، چون این حقیر بیدی نیست که با این نسیم‌ها بلرزد. باید توجه داشته باشید که اگر ما مستضعفین این چند سال سکوت کرده بودیم و تشکر لازم را ابراز نداشتیم، از ترس جنابعالی و اعوان انصارت نبود، اگر در جمعه‌ی سیاه هفتم اسفند سکوت کردیم و از جنابعالی تشکر نکردیم، صرفاً احترام به قانونی بود که حاصل خون شهداست، و الا از جنابعالی چنان تشکری می‌کردیم که در تاریخ دموکراسی بنویسندش! ولذا اگر آنچنان که در مراسم تودیعتان فرمودید وضعیت استان (در انتخابات‌ها) از سطح قرمز به سطح سفید رسید و ما از جنابعالی (به خاطر این دست آورد) تقدیر نکردیم به این دلیل بود که عشق و علاقه مان به قانون اساسی دستانمان را بسته بود.

  «قربونت برم»! امروز که تصاویر تودیع و معارفه‌ات را دیدم، احوالم مانند «ترکه بازی کنی» بود که چوبی محکم به قوزک پایش خورده و تا مغز استخوانش تیر کشیده و وقتی ترکه را بر می‌دارد تا بازی را ادامه دهد، وقت شام می‌رسد و نغاره زن، ساز زدنش را قطع می‌کند!

  جای چوبی که زدی تا ابد همراه ما مستضعفین هست، فراموشت نخواهیم کرد و تا روزی که زنده‌ایم، هرگاه بخواهیم تاریخ استان را برای آیندگان بیان کنیم، در هر پیچ کلام از تو خواهیم گفت، از آن جمعه‌های سیاه و از آن شکاف‌های عمیق و از همه کارهایی که کردی و نکردی.

  «ککی جونیم»؛ عمق تقدیر و تشکر ما رعیت زادگان را از میان این سطور دریاب و پذیرا باش و امیدواریم که لرستان را هم مانند استان ما آباد کنی.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۸۱ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  موسوی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۳:۵۸
  1

  خداوکیلی این متن سرتاپا غرض و کینه ارزش چاپ نداشت کبنا. چرا باید این متنهای پراز غرض و کینه ا چاپ بشه که فردا مثلا در لرستان به عنوان سند ضعف از سوی مخالفان دکتر خادمی مطرح بشه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۶:۰۷
  2

  واقعا یعنی چه؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سادات
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۶:۱۴
  3

  جناب بوسف مرادی این بیانات شما نشان از قضاوت بی انصافانه هست اگر واقعا داسوز استان هستی چرا در قالب پیشنهاد این به اصلاح نقدهایی که به سی موسی وارد میکنی را در همین سایت اعلام نکردی
  اعلام میکنی که این استان مخصوص زندگی مستضعفان هست
  لطف بفرمایید الان که این مرقومه را مینویسید ایا خودتان در پایتخت زندگی نمی کنید یا فقط برای سی موسی یه ضعف هست چرا خودتان که این همه خود را دلسوز استان می دانید بعد از انتخابات ٩٢ قصد مهاجرت به پایتخت کردید ایا شما سیاسی تر هستید یا سی موسی
  اقای سی یوسف مرادی
  یه سوزن به خودت بزن به جوالدوز به مردم
  مگر نمی دانی روزی باید جوابگوی قضاوتهایت باشی برادر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  طاس احمدی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۹:۰۸
  4

  معلومه ازروی حسادت وعقده نوشتی..

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 23

  زنده باد بابکانی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۳:۵۴
  5

  گمون کنم بی سی موسی ی مشکلی داشته بی,بین ککا ودنبال ککا چ اینویسه,مه و بچی سر کلکله برد بی یک جرکردید…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  زنده باد بابکانی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۰۶:۰۱
  6

  گمون کنم بی سی موسی ی مشکلی داشته بی,واویلا بین ککا ودنبال ککا چ اینویسه,مه و بچی سر کلکله برد بی یک جرکردید…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  محمد
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۱:۵۶
  7

  همین ک آب حیات آسفالت شد تو ازش میری خدا شکرکن..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 9

  ناشناس
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۴:۰۵
  8

  واقعیت رو برعکس جلوه ندی هم طایفه ای سی موسی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  ناشناس
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۱۴:۵۸
  9

  نویسنده احساسی و جوگیر شده . طایفه پرست نباشیم !

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 8

  محمد از چرا م
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۲۱:۰۵
  10

  عالی بود. جدا واقعیت ها را نوشته ای. درود

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 8

  رشیدی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۰:۵۸
  11

  استناندار واقعی نوذری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 7

  خسرو
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۳:۵۱
  12

  آفرین برتوشیرزاده ی شهید ودوست داشتنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 8

  فرهنگی۲
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۴:۲۶
  13

  چی سنگینی نوشتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 5

  بیداد
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۴۸:۳۶
  14

  کبنا جان
  خداییش هر مطلب بی وزن و ردیف وقافیه رو به خورد خوانندگان نده…
  مشتریات می پرن ها….
  گفته باشم
  آخه این متن بی ارزش چی بود …

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 10

  از همین حوالی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۴:۰۴
  15

  عجب قلمی.احسنت.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 6

  بیداد
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۵:۱۰
  16

  زیبانوشتی سیدعزیز.ایشون فوق العاده ضعیف وبااین وجودرند.خوشحالم که کم شد.ولی سی موسی ماکزیمم مدیریت ت درلرستان یک سال.اونها مثل ماهانیستند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 7

  سیف
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۶:۰۹
  17

  ،متن جنابعالی را خواندم ، جوابی بهتر از این بیت برایت پیدا نکردم ، ادب مرد به زدولت اوست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 9

  کارمند
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۸:۴۳
  18

  /خوت هم فهمیدی چه نوشتی….معلومه که آدم ترسویی هستی همانطور که خو دت گفتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  دوهنده
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۸:۴۸
  19

  سلام سید یوسف ، تو در این ۴سال عقده ای بودی ،اگه خادمی بهت دونه میداد اینو نمینوشتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 8

  اصلاحات
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۱۹:۲۲
  20

  خدایی خودت فقط برای خودت نوشتی انشا الله که لذتش ببری کاش نمی نوشتی آبروش بیشتر بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  پزشک امام سجاد
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۰:۱۲
  21

  احسنت… باعث نهادینه کردن طایفه گرایی و..درانتخاباتهای استان شد.خدا ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سادات امامزاده علی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۲:۲۸
  22

  حالم از این نوع تفکرات به هم میخوره, برادر مرادی استانداری که شما مشاورش بودی چه گلی به رومون زد, والله اون زمان بیشتر استاندار رییس مردم بود فارغ از نگاه سیاسی, خودت الان کجا سیر میکنی که بچه های این استان و به حساب نمیاری, شما هم دنبال منافع خودت هستی و از طریق موقیعت..پیشرفت کردی, الانم دنبال این هستی جایگاه هدایخواهو در بویراحمد کسب کنی ولی خیال ,

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمودی
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۲۸:۰۴
  23

  اقای مرادی تو که اصولگرایی ، تو کوچکتر از اونی هستی از دکتر خادمی انتقاد کنی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  پناه
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۳۰:۳۸
  24

  حیف موسی خادمی که تو هم طایفه اشی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 9

  رحمان
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۰:۲۲
  25

  قوام یعنی استاندار باج به هیچکس نداد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  بی گناه
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۵۲:۳۸
  26

  با سلام استاندار درتودیع خود گفت انتخابات شوراها وریاست جمهوری درکمال آرامش برگزارشد مگه استاندارکجابودند که یک جوان بی گناه وبی دلیل بااسلحه گرم درمادوان بالا جلوپدرش پرپرو کشته میشه؟ یعنی خون جون بی ارزش بوده که به حساب نیومده؟ درقیامت مسولین ازجمله استاندارجوابگویند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سید
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۴:۳۸
  27

  یه کم هم انصاف داشته باشید خوبه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  یک آزاده
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۰:۳۰
  28

  درود بر سید انقلابی / با اینکه با تو از لحاظ تفکر هم خط نیستم ولی این روحیه آزادگی تو را دوست دارم . انتخاب خادمی جفای بود بر مردم این سرزمین / انشالله که خداوند پاسخ این همه ظلم را بدهد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  یک دوست
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۶:۰۴
  29

  واقعا عالییییییییییی بود مرسی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  سامان
  تاریخ : ۲۵ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۴۶:۳۱
  30

  دیر یادت افتاده انتقاد کنی دکتر
  الان که رفته شجاع شدین!!!!!به شما هم میگن انقلابی؟؟؟توهم زدین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 6

  جهانبین
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۹:۴۷
  31

  سید یوسف ما مردم بهترین ، هستیم و بهترین قضاوت را میکنیم، حیف سی موسی که همه اسمشو بزبان میارن ، اصلا فازت چیه سی یوسف!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 7

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۹:۲۰
  32

  خدا دیده سیدل امامزاده علینه
  بدبخت و مردم اصیل ، لرهای بدبخت که استان مال خودتونه و مهمانها همه چیزو ازتون گرفتند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوگانه سوز
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۱:۴۵
  33

  واقعا دست مریزاد با این همه اگاهی ونوشتن مطالب بحقب که قلم زدید جناب استاندار سید موسی واقعا لایق ترفیع نبودند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  دوگانه سوز
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۸:۰۶
  34

  عاااااااااالی بودددددددددددددد……..انصافا حال کردم……

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 3

  دانشجو
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۴۸:۲۷
  35

  درست می گویی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  مهمان
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۵۵:۵۷
  36

  جان کلام را گفته اید. درود. فقط باید گفت آخ و بخت مردم بویراحمد که همچنان در سراشیبی در حال غلت زدن هستند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  زیار
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۱۲:۰۴
  37

  احسنت. زیبا نوشتی سید. خادمی ناکارمد استاندار تاریخ استان ما بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  دهدشت
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۴:۱۸
  38

  واقعا ادبیات سخیف و پیش پا افتاده ای بود
  بر خودم بعنوان یک اصولگرا طرفدار اقای مرادی کلی متاسفم
  اخه تا کی ما بلاید تاوان این عزیزان را بخوریم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 9

  یاسوج غریبان
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۵:۱۵
  39

  آقای مرادی انتقاداتی به خادمی وارد بود ولی حداقل از اعوان و انصار جنابعالی صد در صد بهتر بود من خودم موافق رفتن خادمی بودم ولی شما همانی بودی که نماینده هدایتخواه بودی و به اصطلاح سخنگو نیافتید و نزدیک به دوماه از همه قدرتها و اهرمها و شورای نگهبان استفاده کردید و ابطال انتخابات نقل محافل شما بود دوست محترم من خادمی رو قبول ندارم ولی جای انصاف نیست شما اینطور وانمود کنی که دوران هشت ساله دولت ایده ال شما بینظیر بود شکافهای استان ما زیاد است و این مرهون حکومت هشت ساله شما بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  هم استانی
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۲:۴۵
  40

  احسنت.با وجود اینکه تصمیم داشتم سکوت کنم اما متن زیبایت آنقدر جالب و واقعی بود که مرا وادار به اظهار نظر کرد. بدون تعارف آنچه را نوشتی در دوران ریاست سی موسی وجود داشت.سکوت سرشار از درک موقعیت های زمانی ومکانی و افق نگاهش به قدرت و همچنین عدم وابستگی وی به اصول اولیه ی اصلاح طلبی و. باعث شد چهار سال تمام مردم این استان را…ی خود بکند.انصافا خادمی هچ کار مهمی.. احساسات سردسیری و گرمسیری نکرد. او با گماشتن نیروهای فامیلی در دارات مختلف و کسب گزارش ه.. از آنها باعث.. در میان مدیران استان گردید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رضا
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۶:۵۰
  41

  واقعا با صداقت نوشتی— خیلی مرد از هم طایفه ایت اینجور انتقاد کنی…درود بر سید یوسف مرادی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 3

  دنا
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۸:۴۶
  42

  سی موسی افتخار سادات امامزاده علی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 8

  بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۹:۵۳
  43

  تو هم خیلی بیکاری مثلا ادای هدایت خواه رو در میاری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 6

  لرستان
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۱:۵۹
  44

  خدا پدر و مادرت را بیامرزد با این کلام حق و به جا گفتنت.خدا و داد ایما لرستانیل برسه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دهدشت
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۳:۴۹
  45

  ککی ساکت دس درارم . ککی کم خرجم . ککی باغیرت دس درارم . ککی وفکر طیفه بینم .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  همشهری
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۶:۰۸
  46

  حاکم شهری که مرغابی بود خدا میداند سر ان شهر چه بود.. استان محروم ما را گلباران کردند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آقایی
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۵:۰۶
  47

  درود بر سید یوسف مرادی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  معلم
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۰:۳۹
  48

  احسنت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  ریحان
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۴:۳۰
  49

  واقعا روته برم ککای پر ادعام سی یوسف
  حضرتعالی که مشاور استاندار اصولگرای این استان بودی با اون کارنامه افتضاح
  حالا به من نه به دیگر خوانندگان ارجمند این سایت وزین بفرمایید انتظار داشتی در این دولت باز هم باشی ….
  واقعا روته برم ککای جونیم…
  یس موسی در سخت ترین دوره سکان هدایت استان را بدست گرفت و در این راه هم از جان مایه گذاشت. نیازی به تعریف امثال من و کنایه شما هم نیست کارنامه اش و مسئولین گواهند.
  چه زیبا بود می فرمودی : ککای جونیم منتظر چراغ سبزت بودم که نشان ندادی و رفتی و افسوس بخوری….
  اگر ادعای مسلمانی داری طلب استغفار کن که تحقیر کننده باید منتظر عذابی سخت هم از لحاظ وجدانی و هم از طرف الله باشد.

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 12

  نیک نژاد
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۸:۵۳
  50

  ککیه جونی سی یوسف در جوابت این شعر کافیست: بزرگش نخوانند اهل خرد که نام بزرگان بزشتی برد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 8

  عابدی
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۷:۵۱
  51

  درود بر سید یوسف مرادی عزیز !ولی اب رفته به جوی اگر باز آید …..ماهی مرده را چه سود کند…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  سعید
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۲:۳۷
  52

  دلش پره این فقط بخاطر شخص خودش متاسفانه کم نداریم از این کسانی که بخاطر نرسیدن به خواسته های شخصی و غیر معقولانه گلایه مندند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 6

  الیمالاتا
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۲:۲۵
  53

  واقعا زیبا نوشت فقط باید به استخدام های فامیلی هم اشاره ای میکردی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  کلانتری
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۱:۴۰
  54

  احسن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  خان بویراحمد
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۱:۱۰
  55

  عالی بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  دنا…
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۲:۰۳
  56

  بهتر از این نمی شد که نوشتی ….آفرین

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  مختار ولایت
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۸:۰۵
  57

  احسنت اقای مرادی احسنت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  مختار ولایت
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۱:۲۰
  58

  من یه اصلاح طلبم و طرز تفکرم با اقای مرادی بسیار متفاوت است اما انصافا در مرود خامی واقعیت ها را گفت.قبول کنید ضعیف ترین استاندار بوده تا کنون

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  آنکه به ما نر
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۷:۱۷
  59

  فکر کنم دکتر نمی دونه زمان سیدباقر و هدایت خواه وموحد این بازی شروع شد برادر ادارات کل متعلق به همه استانه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  جهان بین
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۸:۵۱
  60

  کاملا عالی بود
  دوره ..دوره روزمرگی بود
  وی هیچ.. نداشت و تمام تصمیمات را نمایندگان می گرفتند…..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 2

  حرف حق
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۹:۲۷
  61

  شیر مادرت حلالت مرد عالی نوشتی درود کبناجان که منتشر کردی هردو عالی بودید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 3

  یاسوج
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۶:۰۰
  62

  آقای مرادی سلام
  کاشکی این مقاله را دو سال پیش می نوشتی…البته میدونم چرا الان نوشتی چون نگران بودی با نزدیکانت برخورد شود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  ناصر
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۱:۰۲
  63

  اون که به ما ……بریده بود.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  یک آزاده
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۳:۴۷
  64

  خادمی گفت تو انتخابات از وضعیت قرمز ما سفید شدیم !! ولی . اون پسر در انتخابات ریاست جمهوری در مادوان یادش رفت به نظرم … ا ویژگی های دولت اعتداله … درود بر قلم زیبایت سید یوسف مرادی عزیز

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  ممو
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۱۲:۴۵
  65

  سید دلش پره از اینکه پست بهش ندادن و در تهران جولان میده
  سید دلش پر ه که سی باقر استاندار نوابیه
  سید دلش پره که عملکرد اصلاح طلبان بهتر از اصولگرا هابوده
  ووووووو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  باوی
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۵:۵۳
  66

  .. شده .فقط نوذری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  ناصر
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۳:۴۶
  67

  آقا جان خارج از حب و بغضای شخصی قشنگ نوشته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 3

  ناشناس
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۴:۲۴
  68

  سلام سید غیر از حقیقت چیزی نگفتی خدا وکیلی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 5

  زیلایی زیلایی زیلایی
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۱:۵۶
  69

  درود بر سید و دست مریزاد به آن قلم بران و شیوایتان

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  مویدی
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۷:۲۳
  70

  در حیرتم از جنابعالی سی یوسف ، تو که تا پارسال در گلزار شهدای دهدشت . با دکتر خادمی عکس بگیری حالا شدی منتقد ، بنظرم خودت هم توی خلوتت از خودت .!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  میرزا
  تاریخ : ۲۶ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۰۶:۴۹
  71

  منم به عنوان یکی از سادات امامزاده علی محضر سی یوسف: اولا .. که بخی از زبون یه ساداتی بیای و . کنی دوما طیف حضرتعالی نشون داد که چقد توانمندیت و چطور بودجه برگشت ایدیت سوما تو .. شخصی داری و توقع داشتی داخل دولت اصلاحات چی دسته بکره که کاملا در اشتباه بیی چهارما دیه .. امثال شما جایگاهی دربین مردم نیاره و در آخر خدا و ….ایاری

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  همشهری
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۳:۴۸
  72

  عالی بود سیددرود…….

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  اميرحسين
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۵۴:۵۵
  73

  سید پست گیرش نیومد خادمی نشون داد قوم گرا نیست و به …ر اهمیتی نمیده سید جان شما که اصولگرای محض بوده نمیبایست هم خادمی بهت پست میداد خادمی نمره قبولیش رو از هیات دولت گرفت این ادبیات کوچه بازاری دردی رو دوا نمیکنه و چیزی از ارزش کارای خادمی هم کم نمیکنه مردم عملکرد خادمی رو تو این چهار سال لمس کردند وقضاوت با اوناست سید جان جای شما تو این دولت نیست خودتو به اب و اتیش نزن خادمی یا احمدی یا هر کس دیگه استاندار باشه جایگاه شما همینه همون هدایت خواه رو بچسب فدات

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 3

  ککات
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۲:۰۱
  74

  آقای مرادی به قول.ربزرگوارت جناب دکتر احمدی نژاد حتما ..ه که رود بشار هم ننی تونه خاموشش کنه که این .. رو نوشتی دوستان اگر انسان واقعا ازروی اعتقاد وواقعیت بنویسه جای تحسین داره اما ایشون چون امید داشت دکتر هدایتخواه که به مجلس برن بشه همه کاره یاسوج و در زمان استانداری خادمی این اتفاق افتاده مقصر اصلی این قضیه(نرفتن دکتر هدایتخواه به مجلس ) رو خادمی می دونه پس مشخصه که مرادی به خاطر نرسیدن به.. این مطالب رو نوشته

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  سین قاف
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۷:۵۹
  75

  عالی بود…از کلمات و الفاظ لری خوب استفاده کردی کمی با غیرت ککی دس دراروم ککی وظیفه شناس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  کارمند
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۲:۳۰
  76

  اخ سی یوسف واقعا دلت پر از غصه و درده معلومه که بدجوری داری میسوزی اخه برادر اگر اهل نقد و عدالت خواه بودی چرا حالا معلومه جرات نداشتی کاش با خاموشیت حداقل شان خودت را نگه میداشتی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 2

  دهدشت -دم مهد
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۵:۲۵
  77

  خدا حفظت کنه عالی بود برادر

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  علی
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۴۳:۵۹
  78

  بمیرم سیت که فکر ایکردی با قبولی هدایتخواه دوباره جون ایگری ولی قبول کن دیه بایگانی وابییت ،خادمی اگر بد عمل کرده بی خو دوباره استاندار نیابی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مهریون
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۶:۲۷
  79

  ککای جوونم ایخاسمی خادمی هم مثل بقیه.. و یه حکم مشاوره ای سیت بزیه اوسو بدیدمتی بازهم ایطور قلم ایزی بخت بوام ادبیاتت فرق ایکرد ختم دونی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مخناری
  تاریخ : ۲۷ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۱۸:۰۲
  80

  مرادی جان ککی….ت برنمیای چطور به خودت حق میدی در مورد مدیریت موفق ترین استاندار این استان صحبت کنی ؟!! متاسفم .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  رها
  تاریخ : ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۳:۴۸
  81

  . جماعت همیشه رک وراست و با صداقت .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...