کبنانیوز؛ کبناخبر | استاندار جدید و «زارعی»

 • تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۸ | کد خبر : 274771 |
 •   
  یادداشت | کسری محتشمی

  حال نیز که غلام محمد زارعی گزینه مورد حمایت و تأیید خود بر روی کرسی استانداری به عنوان استاندار سکان استان را در دست گرفته خیلی امیدوار به آینده برای حرکت سریع‌تر در مسیر رفع محرومیت و توسعه استان و حوزه انتخابی خود باشد.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  کسری محتشمی

   

  بعد از انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ یکی از مهم‌ترین مباحث پیش روی نمایندگان استان بحث حضور و یا عدم حضور استاندار و همچنین اینکه چه کسی به عنوان گزینه جدید این کرسی باشد. هر یک از نمایندگان استان بصورت نامحسوس این مهم را پیگیری نمودند. اما در این بین توئیت غلام محمد زارعی قبل از جلسه هییت دولت به تمام صحبت‌های مطرح در محافل پایان داد و با این توئیت خرسندی و خوشحالی خود را از این اتتخاب اعلام نمود چرا که توانسته شخصی را که در مناسب بالای کشوری که دارای رزومه خوب و موفقی بوده را برای کرسی استانداری حمایت کند و بتواند در پایان این ماراتن سخت بر این کرسی بنشاند.

   

  غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در سال‌های اخیر همیشه به دور از حاشیه و بازی‌های سیاسی سعی کرده در فضایی آرام و با تعامل با دولت و مسئولین کشوری و استانی توانسته برای توسعه خدمات زیربنایی و توسعه ای حوزه خود موفق باشد و همچنین باید از دکتر خادمی نیز که همیشه تلاش کردند که محیطی ارام در استان محل خدمت خود برای خدمت رسانی دلسوزان استان فراهم آورند باید تشکر و قدردانی و همچنین آرزوی موفقیت برای ایشان نمود.
  در ماه‌ها و روزهای گذشته غلام محمد زارعی برای معرفی استاندار جدید استان تلاش‌های خوبی انجام دادند و با توجه به تعامل و رابطه خوب ایشان با دولت دور از انتظار نبود که گزینه مورد حمایت ایشان به عنوان استاندار معرفی شود.
  غلام محمد زارعی در توئیت قبل از جلسه هیئت دولت بدون از محافظه کاری در قدم اول از دکتر خادمی تشکر و برای ایشان ارزوی موفقیت نمودند و در قدم دوم خبر از انتصاب گزینه مورد حمایت خود در استانداری داده و به ایشان خوش آمد گفته و ارزوی موفقیت برای ادامه راه ایشان در استان را نمودند.
  حال نیز که غلام محمد زارعی گزینه مورد حمایت و تأیید خود بر روی کرسی استانداری به عنوان استاندار سکان استان را در دست گرفته خیلی امیدوار به آینده برای حرکت سریع‌تر در مسیر رفع محرومیت و توسعه استان و حوزه انتخابی خود باشد.

   

  انتهای پیام/ارسالی مخاطبین کبنانیوز
 • ۷ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  شهروند
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۴:۵۹
  1

  استاندار توسط تاجگردون تایید شده.واین نوشتار هم کاملا تایید نیکنه این مطلبو.ب دلیل دستپاچگی برای توجیه ضعف نماینده ما

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 9

  کاسه..
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۹:۱۴
  2

  دو سه نفر هستن که از زمانی که….ه شده با اسم های مستعار با یادداشت های آبکی و بی محتوا و بی ارزش و جوسازی های مجازی به .. کمک میکنن . از نظر اینها در همه اتفاقات و حرکت های مثبت و .. نقش اول رو داره و هیچوقت .. اشتباه و خطا نمیکنه و .. همزمان نلسون ماندلا ، امیرکبیر و دکتر حسابی هست!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 10

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۷:۵۷
  3

  در جواب کامنت ۱ احتمالا شما از اونها هستید که افتادید درون.. برا همیشه از صحنه سیاست حذف شده .بسوزید و بسازید که حقتون هست

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 13

  ای
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۷:۰۳
  4

  بازم شد دوست زارع
  تا دیروز میگفتین دیگه خادمی ماندنی شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مردم
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۴۳:۱۹
  5

  تاجگردون و زارعی تعیین کننده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۴۳:۵۴
  6

  کامنت شماره دو بسوزید و بسازید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  یاسوجی
  تاریخ : ۲۴ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۵۷:۴۷
  7

  ناشناس.خیلی .. حتی .. تاجگردون خودش انتقال گرفت ب ی اداره دیگه..اونوقت میخاد…؟؟یارو رو تو ده راه نمیدن سزاغ خونه کدخدا رو گرفت.استاندار معاون تاجگردون در کمیسیون بودجه بوده و ی چیز مشخصه.شما دست وپامیزنین ک بگید هستید.واقعیت ..ت ااینکه ک استان رو ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶