- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

در این بانک مردم برای دریافت وام لازم نیست به کسی رو بزنند (+تصاویر)

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بانک مهر اقتصاد مردم برای دریافت تسهیلات لازم نیست به کسی رو بزنند.

به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز رئیس و کارکنان امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز بانکداری اسلامی با مدیر حوزه‌های علمیه این استان دیدار کردند.

محمدعلی نیک‌منش رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به جایگاه روحانیت و طلاب در ترویج فرهنگ ناب اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نقش روحانیت و طلاب در پیروزی انقلاب اسلامی و ترویج و فرهنگ اسلامی قابل انکار نیست.

نیک‌منش در ادامه با تاکید بر اینکه بانک مهر اقتصاد علمدار و پیشرو در بانکداری اسلامی است، اظهار کرد: تمام عقود و قراردادهای بانک مهر اقتصاد بر اساس احکام و شرع اسلامی پایه‌گذاری شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه آموزش کارکنان در بانک مهر اقتصاد از مسائل اولویت‌دار است، گفت: مدیران و کارکنان بانک مهر اقتصاد حدود ۴۳۱ هزار نفر ساعت آموزش‌های لازم را در رابطه با نظام بانکداری اسلامی دیده‌اند.

رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با راه‌اندازی پایگاه پاسخگویی به مسائل شرعی در خصوص بانکداری اسلامی در این بانک خبر داد و گفت: مشتریان و مراجعه‌کنندگان می‌توانند مسائل شرعی و اسلامی خود را پیرامون بانکداری اسلامی با کارشناسان این حوزه در میان بگذارند.

وی در ادامه گفت: در بانک مهر اقتصاد مشتریان و مراجعه‌کنندگان می‌توانند، بدون ضابطه و رابطه تسهیلات دریافت کنند و ما نیز این فرهنگ را در این بانک گسترش داده‌ایم.

نیک‌منش تاکید کرد: در بانک مهر اقتصاد مردم و مشتریان برای دریافت وام لازم نیست به کسی رو بزنند.

این مسوول ارشد در بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به ابعاد مختلف بانکداری اسلامی پرداخت و گفت: در بانک مهر اقتصاد کمیته‌ای متشکل از کارشناسان دینی خبره در حوزه بانکداری تشکیل شده است که تمام قراردادها، عقود و تسهیلات این بانک بر مبنای احکام اسلامی باشد.

بنا بر این گزارش، حجت‌الاسلام پایدار مدیر حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار بانک مهر اقتصاد را از بانک پیشرو در بانکداری اسلامی دانست و گفت: بانک مهر اقتصاد از ظرفیت طلاب و روحانیون برای ترویج فرهنگ بانکداری اسلامی بهره لازم را ‌می‌تواند، ببرد.

4 Comments (Open | Close)

4 Comments To "در این بانک مردم برای دریافت وام لازم نیست به کسی رو بزنند (+تصاویر)"

#1 Comment By بویراحمد همیشه سربلند On شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۱۲ ق.ظ

قرارداد.. بابت انتشار …؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#2 Comment By دوگنبدانی On شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۱۰:۳۲ ق.ظ

.. مگر در مملکت اسلامی رابطه وپارتی وجود دارد؟اینکه می گویند … وامه شعب این بانک برای اینکه زودتر … حرفهای.. دشمن است.

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

#3 Comment By واقع بین On شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۴۵ ب.ظ

وام ۲۵/ همه صندوقها میدن ……….بیچاره مردم

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

#4 Comment By سعید On شهریور ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۲:۰۷ ب.ظ

به خدا … هر کاری کردم بهم وام ندادند. به۱٫٫چن وام میدن

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0