کبنانیوز؛ کبناخبر | در این بانک مردم برای دریافت وام لازم نیست به کسی رو بزنند (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۲ شهریور , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۲ | کد خبر : 274700 |
 •   
  رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد:

  رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بانک مهر اقتصاد مردم برای دریافت تسهیلات لازم نیست به کسی رو بزنند.

  کبناخبر؛

  رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در بانک مهر اقتصاد مردم برای دریافت تسهیلات لازم نیست به کسی رو بزنند.

  به گزارش کبنا به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کهگیلویه و بویراحمد، صبح امروز رئیس و کارکنان امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز بانکداری اسلامی با مدیر حوزه‌های علمیه این استان دیدار کردند.

  محمدعلی نیک‌منش رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اشاره به جایگاه روحانیت و طلاب در ترویج فرهنگ ناب اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نقش روحانیت و طلاب در پیروزی انقلاب اسلامی و ترویج و فرهنگ اسلامی قابل انکار نیست.

  نیک‌منش در ادامه با تاکید بر اینکه بانک مهر اقتصاد علمدار و پیشرو در بانکداری اسلامی است، اظهار کرد: تمام عقود و قراردادهای بانک مهر اقتصاد بر اساس احکام و شرع اسلامی پایه‌گذاری شده است.

  وی در ادامه با بیان اینکه آموزش کارکنان در بانک مهر اقتصاد از مسائل اولویت‌دار است، گفت: مدیران و کارکنان بانک مهر اقتصاد حدود ۴۳۱ هزار نفر ساعت آموزش‌های لازم را در رابطه با نظام بانکداری اسلامی دیده‌اند.

  رئیس امور شعب بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در ادامه با راه‌اندازی پایگاه پاسخگویی به مسائل شرعی در خصوص بانکداری اسلامی در این بانک خبر داد و گفت: مشتریان و مراجعه‌کنندگان می‌توانند مسائل شرعی و اسلامی خود را پیرامون بانکداری اسلامی با کارشناسان این حوزه در میان بگذارند.

  وی در ادامه گفت: در بانک مهر اقتصاد مشتریان و مراجعه‌کنندگان می‌توانند، بدون ضابطه و رابطه تسهیلات دریافت کنند و ما نیز این فرهنگ را در این بانک گسترش داده‌ایم.

  نیک‌منش تاکید کرد: در بانک مهر اقتصاد مردم و مشتریان برای دریافت وام لازم نیست به کسی رو بزنند.

  این مسوول ارشد در بانک مهر اقتصاد کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به ابعاد مختلف بانکداری اسلامی پرداخت و گفت: در بانک مهر اقتصاد کمیته‌ای متشکل از کارشناسان دینی خبره در حوزه بانکداری تشکیل شده است که تمام قراردادها، عقود و تسهیلات این بانک بر مبنای احکام اسلامی باشد.

  بنا بر این گزارش، حجت‌الاسلام پایدار مدیر حوزه‌های علمیه استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار بانک مهر اقتصاد را از بانک پیشرو در بانکداری اسلامی دانست و گفت: بانک مهر اقتصاد از ظرفیت طلاب و روحانیون برای ترویج فرهنگ بانکداری اسلامی بهره لازم را ‌می‌تواند، ببرد.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۴ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  بویراحمد همیشه سربلند
  تاریخ : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۱۲:۵۲
  1

  قرارداد.. بابت انتشار …؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  دوگنبدانی
  تاریخ : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۲:۲۸
  2

  .. مگر در مملکت اسلامی رابطه وپارتی وجود دارد؟اینکه می گویند … وامه شعب این بانک برای اینکه زودتر … حرفهای.. دشمن است.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  واقع بین
  تاریخ : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۵:۵۶
  3

  وام ۲۵/ همه صندوقها میدن ……….بیچاره مردم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سعید
  تاریخ : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۰۷:۴۵
  4

  به خدا … هر کاری کردم بهم وام ندادند. به۱٫٫چن وام میدن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶