کبنانیوز؛ کبناخبر | اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای توسعه مدارس عشایری استان توسط اتاق بازرگانی

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۱ شهریور , ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۷ | کد خبر : 274588 |
 •   
  رئیس اتاق بازرگانی یاسوج مطرح کرد

  رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اتاق بازرگانی کشور ۱۰۰ میلیون تومان برای توسعه مدارس عشایر استان کمک کرده است.

  کبناخبر؛

   

  رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: اتاق بازرگانی کشور ۱۰۰ میلیون تومان برای توسعه مدارس عشایر استان کمک کرده است.

  به گزارش کبنا از یاسوج، جبار کیانی صبح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همزمان با سفر روسای اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور به استان در مردادماه امسال و بازدید از منطقه گردشگری کاکان و حضور سرکار خانم سکینه کیانی همسر مرحوم محمد بهمن بیگی در این مراسم و ارائه توضیحات خدمات آن  توانستیم نظر مهمانان را برای کمک به مدارس عشایری جلب کنیم.

  رئیس اتاق بازرگانی یاسوج اضافه کرد: هیئت رئیسه اتاق ایران مبلغ صد میلیون تومان را جهت توسعه مدارس عشایر استان مصوب کرد  که هم اکنون این مبلغ در اختیار اتاق بازرگانی یاسوج می‌باشد.

  کیانی در ادامه افزود: همچنین در این سفر بعد از بازدید روسای اتاق‌های بازرگانی و هیئت رئیسه اتاق ایران از مرکز توانبخشی معلولین زیر ۱۴ سال حضرت ابوالفضل سازمان بهزیستی استان، هیئت رئیسه اتاق ایران مبلغ دویست میلیون تومان را جهت کمک به مرکز فوق مصوب کرد که این مبلغ نیز در اختیار اتاق بازرگانی یاسوج می‌باشد.

  رئیس اتاق بازرگانی یاسوج گفت: در جلسه‌ای با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و بهزیستی نحوه هزینه‌ این مبالغ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...