کبنانیوز؛ کبناخبر | واکنش میرمحمدی به سخنان تاجگردون؛ اطلاعات من کامل است، استاندار هم اعتراض دارد

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۱۹ شهریور , ۱۳۹۶ | ۰۰:۱۵ | کد خبر : 273833 |
 •   
  در گفت و گو با کبنا مطرح شد/

  حجت الاسلام فتح الله میرمحمدی در واکنش به سخنان تاجگردون گفت:اطلاعات من کامل است و اطلاعات تاجگردون ناقص است

  کبناخبر؛

  مدیرکل اموراجتماعی استانداری در واکنش به مصاحبه تاجگردون گفت: اطلاعات من کامل است از ۵ میلیارد اعتبار استان،  ۴ میلیارد به گچساران اختصاص یافت.

  حجت الاسلام سید فتح الله میرمحمدی مدیرکل امور اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار کبنانیوز از چرام به سخنان تاجگردون در نشست خبری امروز در گچساران واکنش نشان داد.

  میرمحمدی با اشاره به اینکه این مساله درشورای آموزش و پرورش استان و بحث روی مناطق حاشیه نشین و نبود فضای آموزشی بوده بیان کرد: ما آنجا چنین بحثی را مطرح کردیم و اسمی از آقای تاجگردون نبردیم و دوم اینکه نامی از شهرستان خاصی هم نیاوردیم.

  وی افزود: ما فقط گفتیم در حوزه بویراحمد ۶۰ هزار حاشیه نشین وجود دارد و یک پنجم اعتبارات حاشیه نشینی در طرح‌های زیر ساختی و طرح‌های فرهنگی و اجتماعی بویراحمد اختصاص یافت و بقیه برای شهرستان دیگری و ما اسم نبردیم.

  مدیرکل اموراجتماعی استانداری با اشاره به اینکه تاجگردون گفتند اطلاعات ما ناقص است باید عرض کنم که ما اطلاعاتمان کاملاً دقیق است و آقای استاندار هم در جریان است.

  وی بیان کرد: آقای خادمی در اعتراض به توزیع این اعتبارات هم با قائم مقام وزیر در امور اجتماعی و فرهنگی تماس تلفنی داشتند و هم نامه ای کتباً نوشت و اعتراض خود را به توزیع اعتبار مطرح کرد.

  میرمحمدی با اشاره اینکه اطلاعات ما دقیق است و اطلاعات آقای تاجگردون متاسفانه ناقص است اظهار داشت: وی نباید اسم بنده را می‌آورد چون من اسم ایشان را در آن جلسه نیاوردم.

  وی افزود: اینکه ایشان گفتند کار خودش را انجام بدهد،  اتفاقاً کار من همین حوزه آسیب‌های اجتماعی است و حاشیه نشینی یکی از مهم‌ترین آسیب‌های اجتماعی است که متاسفانه در استان ما بر اثر مهاجرت‌های بی رویه به مرکز استان است.

  مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: براثر عدم برنامه ریزی دقیق و جانمایی در فضاهای ورزشی،  بهداشتی و آموزشی و تفریحی متاسفانه مشکلات زیادی در این حوزه داریم.

  وی با اشاره به اینکه دقیقاً این کار در حوزه بنده است و دارم پیگیری می‌کنم و در سال گذشته از سه فرماندار کهگیلویه، گچساران و بویراحمد که حاشیه نشینی در آن‌ها وجود دارد برنامه گرفتم و به وزارت کشور ارسال شد.

  میرمحمدی به اشاره به دلیل تقسیم این بودجه گفت: متاسفانه چون سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت و راه و شهرسازی تفاهم نامه را در وزارت کشور منعقد کردند و بیشتر چون در بحث ستاد بازآفرینی شهری این موضوع مطرح شد آن‌ها هم چون ارتباطاتی قطعاً داشتند، تقسیم بودجه مورد اعتراض استان است.

  وی افزود: اطلاعات ما دقیق است و از ۵ میلیارد تومان اعتبار سهم دهدشت صفر و سهم بویراحمد کمتر از یک چهارم و بقیه به شهرستان گچساران اختصاص یافت.

  مدیرکل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گفت: اطلاعات دقیق ما حاکی از این است که استاندار هم اعتراض کردند و این اعتبارات رسماً به استانداری اعلام شد و پروژه‌ها هم مشخص شده و اسناد و نامه‌ها در دفتر بنده موجود است.

  وی بیان کرد: این اعتبارات برای ساخت پل،  ایجاد معابر و ترمیم شبکه‌های آب و برق و همچنین احداث کتابخانه و تکمیل مساجد ناقص و احداث کلانتری نیروی انتظامی و یا خرید خانه محله و پایگاه‌های سلامت در این مناطق حاشیه نشین احداث شود.

  میرمحمدی با اشاره به سخنان امروز تاجگردون تصریح کرد: انشاالله دوستان حرمت نگه دارند و از غرور و تکبر که مسئولیت‌ها باعث آن می‌شود و از هوای تفس به دور باشیم و هم با اطلاع حرف بزنیم و هم حرمت‌ها را حفظ کنیم.

  براساس این گزارش،  تاجگردون در نشست خبری با رسانه‌های گچساران گفته بود که آقای میرمحمدی اطلاعاتش ناقص است و ایشان برود کار خودش را انجام دهد چه کار دارد به این کارها؟!!!!

  انتهای پیام/1021 / یاری‌زاده
 • ۶۷ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  جهانی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۹:۰۸
  1

  خسته شدیم از این حرفهاتون که باد هوا هم نمی ارزه.قبلا در فقر و گرسنگی غوطه ور بودیم میگفتند برین شکر کنید امنیت دارید الان که دیگه گچساران هیچ امنیتی نداره.میخورید کنار هم بدون دعوا بخورید.نوش جونتون

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 19 Thumb down 4

  اعظم دهبانی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۱۹:۴۸
  2

  احسنت بر محمدی حالا کسی هم از بویراحمد هست تو روی تاجگردون بلند شه.

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 36 Thumb down 9

  حاجتی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۰:۲۲
  3

  آقا الکی تاجگردون رو بزرگ نکنید…

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 37 Thumb down 9

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۴:۱۲
  4

  همین غرور کاذبش باعث شده گچساران تبدیل به تگزاس بشه. الان هم داره دانشگاه عدالت، دکترا میگیره جون ظاهرا اون دکتراش معتبر نبود اصلا

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 41 Thumb down 8

  مهندس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۷:۴۱
  5

  با شناخت اندکی که از حاج آقا میر محمدی دارم اتفاقا انسانی آرام ، طراح و جدی است ، در این ۴ سال هم علی رغمی که ناجوانمردانه در حاشیه بوده هم اصلا به رخ خود نیاورد ، برای شناخت بیشتر ایشان به مدیریت ممتازش برستاد انتخاباتی سید محمد خاتمی در استان و همچنین فرمانداری مردم دارانه او در کهگیلویه می توان نگاه کرد .

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 5

  جوان
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۸:۳۳
  6

  جناب میرمحمدی باسلام
  ببخشید میشه بفرمایید در حوزه امور اجتماعی طی چهارسال اخیر چه اقداماتی صورت گرفته است؟ حوزه کاری شما ضعیف ترین عملکرد را در چهارسال اخیر داشته است و سازمانهای مردم نهاد که کاملا به حاشیه رفته اند و در این چهارسال هرچه بودجه می آمد شما فقط برای سه چهارتا تشکل خاص کمک میکرده اید. شما بفرمایید در حوزه آسیب های اجتماعی در استان از جمله افزایش طلاق و کاهش ازدواج و خودکشی ها و…. چه اقدامات موثری کردید که اوضاع بهتر نشد تازه بدتر هم شد.
  بله جناب تاجگردون نماینده اون دو شهرستان هستند و کارشون هم درست است چون برای مطالبات مردمش تلاش میکنه و تعهداتش رو به نحو احسن انجام میدهند اما شما چه کردید؟ شما تعهدات خودت رو انجام بده .

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 29

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۲:۴۴
  7

  هر چه بودجه بود خرج بنر های تبلیغاتی شد تو گچساران، اینم عاقبتش. هر روز ناامنی
  قربون زمان سی قدرت و جعفری. بیعت کجایی؟؟؟ بیا که شهر داغون شده

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 28 Thumb down 7

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۵:۴۷
  8

  وقتی نخبگان استان سکوت کنن باید تاجگردون //……. هم اینطور عرض اندام کنه. والا دوست نداره ضیا هاشمی وزیر بشه .

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 5

  عدالت
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۵:۵۹
  9

  از قدیم تا بحال این گونه افراد نمی دانند سیری //

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۳:۲۰
  10

  قابل توجه افرادی که در //سنگ نماینده رو به سینه میزنند این یک پنجم هم صدقه سری ///بوده که /

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۵:۲۸
  11

  فقط پروژه های ویترینی تو گچساران افتتاح میشه. اگه اول بلادیان تا آخرش مجهز به دوربین مدار بسته بود قطعا سارقان جرات چنین کاری را نمیکردن . تو بلادیان ماشین و آدم تردد میکنه اینطور آدم کشته میشه، وای به حال روزی که بلادیان توسط بنوشکه داران سامان دهی بشه. جمع کنید این بساطو

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 25 Thumb down 4

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۵۶:۵۶
  12

  درود بر میرمحدی احسنت
  سازمان های مردم نهاد

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 27 Thumb down 5

  بیطرف
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۰۵:۰۹
  13

  والا روحانی تو یاسوج رای نیاورده شایدم ضیا را معرفی نکنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 1

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۱۴:۰۰
  14

  سلام و درود خدمت حاج آقا میرمحمدی . اقای میر محمدی هر جای استان مدیریت داشته به نحو احسن انجام وظیفه نمودند . دنبال پست و مقام هم نبوده . تا جایی که میشناسمش هر مقامی هم که باشی حرف حق را میگه . قبلا حرف حق را به موحد میزد .حالا هم جناب تاجگردون . تاجگدرون زیاد با آخوندها در نیفت

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 5

  رنجبری
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۵۰:۵۸
  15

  غرور و تکبر آقای به ظاهر دکتر حونی بوشه خراب ایکنه،بخدا الکی گپوش ایکنیت،تاجگردون کیه چه کرده یکم واقع بین بیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 0

  ترک دره شوری
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۵۴:۳۵
  16

  وصیت پدر به پسر تا میتوانی دروغ بگو ولی نشان بده راست میگویی حرف راست با مردم نزن که نا موفق میشوی مردم باوی رو به تمسخر بگیر ولی خودت رو جدی نشون بده از طرف پدرت …..

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 4

  روستای لار
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۱:۵۸:۳۵
  17

  بنازم باغ بنوشکه رو شبها خیلی با حالا میشه سیستم اروپایی داره دم حاج غلام گرم خوب به خانواده اش صفا داده گچساران وبهشت رو کردی مال خودتون خوب بلد هستید چیکار کنید این جنایات نتیجه دروغ گویی تاجگردون به مردم میباشد

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 22 Thumb down 5

  گچساران
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۳۲:۳۵
  18

  نمیدونم بعضی از آقایان با چه رویی میخوان در انتخابات آینده دوباره بیان توی صحنه گچساران.حداقل جوابی که به بیش از ۲۰ هزار جوان بیکار چی هستش.و مردم رو چی فرض کردن.این آقا در طی این ۶ سال نمایندگی چیکار کرده.همه طرحهایی هم که افتتاح شده زحمات نمایندگان قبلی یعنی آقای جعفری و آقای حسینی هستش .مردم گچساران دیگه گول این حرفها رو نمیخورند.

  -این دیدگاه محبوبیت زیادی دارد، نظرتان چیست؟ Thumb up 23 Thumb down 3

  بویراحمد
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۳۸:۲۰
  19

  احسنت بر جناب آقای میرمحمدی که حرف مردم رو زدی واقعا تمامی بودجه استان همینجوری داره تقسیم میشه.درود بر شجاعتت جناب میرمحمدی که از بیان حقایق ترسی نداری من که دستت را میبوسم که اینچنین حرف دل مردم رو میزنی شیر مادرت حلالت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 13 Thumb down 1

  بیضایی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۵۱:۰۱
  20

  //که مدیر کل امور اجتماعی اش شمایی. این نوع ادبیات به تنش و چالش اجتماعی می انجامد و ایشان با این تفکر چطور در این جایگاه پست گرفته اند. کاش این آقای میرمحمدی به جای این اختلاف افکنی ها، گزارشی از عملکرد خودش اعلام میکرد…

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 17

  همکار سرباز
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۵:۲۰:۳۷
  21

  درود بر حاج آقای میر محمدی حالا با این حرفها شدی ژنرال واقعی

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 16 Thumb down 5

  گچساران
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۱۱:۱۵
  22

  نماینده یاسوج که تو شبکه دنا مصاحبه کرده و گفته بود ۷۰ درصد بودجه استان رو برای بویراحمد و دنا گرفتم و هیچ کس صداش هم در نیومد که بگه چرا و چطور این کار رو کردی حالا شما داری میگی ۸۰ درصد بودجه این سازمان به گچساران داده شده؟ دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس رو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 0

  دگمبذون
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۱۵:۱۴
  23

  اخ تا قیومت سی ای شهر //…تاجگردون ره یکی دش اییا ///بدبخت مردم

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 3

  بابک
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۲۹:۱۵
  24

  در استان کوچلوی کهگیلو و بیراحمه از سر حسادت همه همه چیز دان شده اند ولی بدانید تاجگردون/// گچساران و باشته با این ///نمی توانید خللی در دوست داشته شدنش ایجاد کنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 8

  محمدی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۳۸:۵۳
  25

  استاندار وقتی /باشه از ۵میلیارد ۴میلیاردش میره گچساران و درود بر تاجگردون
  ///فرمانداران هم ضعیف مدیران هم ضعیف مثلا همین میرمحمدی
  واقعا ضعیفه فرماندار دنا خیلی ضعیفه بویراحمد //از مدیران اینا دیگه کارایی ندارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 4

  کهگلو
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۵۷:۵۷
  26

  آخ وبخت کهگیلویه .ِ…..هم خواب ناز تشریف دارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  دشتروم
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۰۷:۱۰
  27

  بجای توهین کردن بیکدیگر اگر بیاییم با بدست اوردن اطلاعات صحیح یکدیگر را نقد کنیم نتیجه خواهیم گرفت در غیراینصورت به هیچ نتیجه ای نخواهیم رسید چون سالها است این کار را میکنیم ایا نتیجه گرفتیم شاید حرفی که میزنیم صحیح باشد ولی ما ادله ای برای اثباتش نداریم بردران عزیز تا زمانی که ما نخواهیم اوضاع به همین منوال خواهد بود و متا سفانه دست اندر کاران نیز از همین ادبیات استفاده کرده و به هم میتازند به سخنان ایندو توجه کنید ببینید کدامیک با اطلاعات حرف زده غیر از بر خورد کوچه بازاری که در شان خودشان هم نیست اینکه بتو چه یا بمن چه این شد حل مشکلات آگر خلافی صورت گرفته خوب را هکار بدهید یا پیش قاضی بروید وبا ادله ثابت کنید در غیر اینصورت حداقل چیزی نگویید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  بویراحمد همیشه سربلند
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۱۳:۳۶
  28

  زنده باد دکتر تاج گردون تاج ملت و پایبنده باد آبروی استان و ایران

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 15

  خشایارچشمه روشن
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۳۳:۰۶
  29

  اقای میرمحمدی منکه تازه اسم شماراشنیدم ونمیدانم دراین ۴سال بقول دوستان چکارمیکردی واگرتاجگردون اکثریت بودجه رابرای گچساران برده بنازم تاجگردون راکه عجب کاری کرده قدرتش راداره شماهم زوربزنید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 8

  حاج اقا
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۰۹:۲۴
  30

  اخ و بخت بویراحمد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 0

  یک دوست
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۴:۵۶
  31

  این ضعف نماینده مردم بویراحمده که نمیتونه در توزیع اعتبارات نقش ایفا کنه. لطفا دو دستگی ایجاد نکنید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 0

  هم استانی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۹:۵۲
  32

  متاسفانه سی اندی یاسوج برد خورد سال شصت پنج با حالا مقایسه کنید سالهای قبل کسی از گچساران دفاع نمی کرد اقای محمدی کارش کار خودش انجام دهد که امار طلاق خودکشی فقر کاسته شود نه در بودجه ومسایل که ربطی به ایشان ندا د دخالت کند قطعا در جابجای استاندار تعغیر صورت خواهد پذیرفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 4 Thumb down 10

  بویراحمد
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۳۹:۴۸
  33

  اگر ………هم مثل میرمحمدی بود باز هم بویراحمد قدرتمند بود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 3

  وحدتی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۱:۲۷
  34

  کاش ۴ نفر مثل حاج آقا میرمحمدی در این استان پیدا میشد
  انسانی شجاع، نترس، کاربلد و شایسته
  یکی از بزرگان اصلاحات استان

  -نظرات در اینباره داغ است، نظر شما چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 4

  فرهنگی 2017
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۲۳:۰۶
  35

  با سلام
  در جایگاه یک بی طرف و با مطالعه دقیق سخنان هر دو شخصیت، به نظر بنده کاملا حق با جناب آقای میرمحمدی هست.
  اگر بحث حاشیه نشینی در ارتباط با مدیرکل امور فرهنگی نباشد پس چه کسی مسئول می باشد؟
  چرا آقای تاج گردون باید از یک حرف حق (که کاملا با مستندات همراه می باشد) ناراحت و برآشفته شود؟؟؟؟
  آقای تاج گردون شما اگر مدرک یا مستنداتی دارید رو کنید تا مردم ببینند و قضاوت کنند.

  با پرخاشگری مردم حق را به شما نمی دهند (هر چند مطمئنم که حرف و نظر مردم برای شما مهم نیست).
  اگر امکان دارد بگویید که تعطیلات شما و خانوادتان کدام شهر اروپا بود؟؟؟ شمایی که دم ار مردم داری و همدردی با مردم زدید و می زنید.
  ما منتظر مستندات و مدارک شما هستیم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 14 Thumb down 2

  ناشناس
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۴۸:۴۰
  36

  ما که چیزی از این بودجه ها ندیدیم به اسم گچساران ولی کجا خرج میشه چی فکر میکردیم چی شد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 2

  حقیقت
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۰۰:۰۲
  37

  ای بنازمت میر محمدی که حرف دل مردم و زدی.کاش چند تا مسول نترس و شجاع مثل شما داشتیم که شجاعت بیان واقعیت های استان و داشته باشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 15 Thumb down 2

  ایران
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۶:۰۸
  38

  آقای دکتر تاجگردون با این خودبینی و غرور کجا خواهی رفت؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 17 Thumb down 2

  گچسارانی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۱۹:۲۴
  39

  از اول انقلاب تا همین چند سال تمام بودجه به یاسوج میرسید وما گچسارانیها با این که به تنهایی با نفت وگازمان ایران را می چرخانیم فقط نظاره گر بودیم حالا یک هزارم از سهممان هم گیرمان نیامده اصلا شما مگه خودتان نماینده ندارید ما حق شما را نخوردهایم آقای تاجگردون حق وحقوق شهرش را می گیرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  باشت
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۸:۰۵
  40

  مشکل ما همینجاست حاج اقا شما درس فلسفه و منطق میخونی میای با مرد شماره یک اقتصاد ایران بحث بودجه میکنی علت عقب افتادگی ما همینه . جای شما توی مسجده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 13

  انسان
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۴:۱۲
  41

  درود بر حاج آقای میرمحمدی که حرف حق را زدی تاجگردون که برای مردم گچساران کار نمیکنه برای یک درصد از فامیلهایش.. که در سکوت تلیاردر میباشه .. ، .. و امثالهم و بقیه از فقر به فلاکت رسیدند این همه بدبختی این شهر مقصر اصلی تاجگردون . ببینید خیابان بلادیان به چه کس داده شده . سینما با شراکت عادل امینی و فامیلهای شیرازی وای به حال مردم فقیر گچساران از امنیت و وضعیت خوب به کجا رسیدیم ..ه تاجگردون می باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  جوان
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۷:۴۲
  42

  این .. در گچساران بانی و باعث آن تاجگردون ببین این افرادی که.. بودند در .. کار میکنند و شبها در پارکها.. بدست می باشند همه آنهایی که تاجگردون فرستاده سرکار از .. شهرستان می باشند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 0

  یورد خالی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۲:۲۶
  43

  این همه سال به گچساران با این همه نفت و گاز ظلم شد حالا بزار یک بار هم بودجه اونجا خرج بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 9

  100
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۲۷:۴۶
  44

  په حاج زارع کوچنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 1

  ياسوج
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۳۷:۱۵
  45

  مرد شماره یک اقتصاد ایران … نگرفت با این حرفت پس .. وزیر اقتصاد چه کاره است

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 9 Thumb down 2

  دناامنیت
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۳۸:۲۳
  46

  .. استان در شش ماهه جاری .. اقای انصاری فرمانده نیروی انتظامی است که شایسته گزینی نکرد ه از موقع مدیریت ایشان تا الان چندین قتل عمد وسرقت مسلحانه رخ داده باید جوابگو باشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 2

  فولاد
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۳۸:۴۶
  47

  دانشگاه عدالت دانشگاه غیر انتفاعی هست
  بنظرم گلوبال بیزنس با وجود اینکه وبسایت نداشت اما ازش معتبرتر باشه
  آخرش ما نفهمیدیم تاجگردون مدرکش چیه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 2

  دناامنیت
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۴۲:۰۴
  48

  ..در این سال اخیر.. اقای انصاری فرمانده نیروی انتظامی است دراین یکسال چندین قتل عمد وسرقت مسلحانه بوده چرا ایشان جوابگو نیست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  هاشم
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۲:۰۵
  49

  من سیاسی نیستم و هیچ حمایتی از تاجگردون نمیکنم ولی باید بگم در دوره های قبل شما . تو این دوره تا گچساران بخوره. علی رغم اینکه دل خوشی از هیچ کدومتون ندارم.حیف این ممکتی که دم از اسلام میزنه ولی.. از سوی مسءولین ایجاد نمیشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 5

  خسرو
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۰۸:۱۱
  50

  ت..ر شده آخرش خواهدشکستالبته بویراحمدهم نماینده ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۱۵:۳۲
  51

  .. کارش .. هست حماس رنگ ندارن حتی تو کشور هم ایشان میشناسن ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  جعفر
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۲۴:۴۸
  52

  سلام اگراقای تاجگردون براساس وظیفه نظارتی خودبه مدیران انتقاد میکند چرا تاکنون حتی از یک نفر ازمدیران باوی انتقاد ننموده اشکال ا… است ومیخواهد همه طبق خواسته ایشان عمل کنند عامل اصلی قبیله گرایی خودش میباشددرقَضیه طلافروشی از نظرایشان استاندار مقصر است..بنده خدا مسئولیتی ندارد ادارات جهادکشاورزی کار ابفای شهری دامپزشکی و بقیه فک وفامیل عالی اما دانشگاه منابع طبیعی گردشگری ودگر اغیار همه ..ف چون ایشان قانون را فقط نظر ومرام خود تعریف کرده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  ﻧﺎﺷﻨﺎﺱ
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۰۱:۴۵
  53

  بابا چرا گیر دادید به تاجگزدون . از ماست که بر ماست. آق ما نماینده نداریم. نداریم . نداریم.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  مهمان
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۵۵:۴۸
  54

  سلام به سر دبیر محترم : اول و اما آیا شما در این نظرات دست می برید و نقطه گذاری می فرمایید؟ با این وضع که این نظرات ابتر (دم بریده) شده اند!! خدا وکیلی این چه وضعیه که باید فکر کنی تا بفهمی منظور جا خالی چیست؟ یا نظر را اصلا منعکس نفرمایید یا کامل بنویسید.
  دوم. آقای نماینده محترم باشت خودشان مسئول کل بودجه مملکت هستند و هر طوری که دوست دارند عمل می کنند. با این وضعی که در اعتبارات استان پیش آمده ، پس در اعبتارات کشور در مناطق و استان های مختلف چه وضعی است؟ خدا می داند. مسئول تقسیم بودجه باید فردی باشد که بیطرف باشد و به همه مناطق چه در کشور و چه در استان با دیدی منصفانه نگاه کند.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  خسرو
  تاریخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۰۵:۴۸
  55

  جناب تاج گردون فکری به حال امنیت گچساران بکنید حرفهای یک من ده شاهی ارزش ندارد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  باشت
  تاریخ : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۳۲:۰۹
  56

  درود بر میر محمدی که واقعیت را گفت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  جعفر زاده
  تاریخ : ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۲۹:۰۹
  57

  احسنت حاج اقا محمدی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  سلیمه
  تاریخ : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۹:۵۸
  58

  تاجگردون …. و بزودی ..خواهد ..

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مستقل
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۱:۳۳
  59

  اخ اخ ب داد مردم بدبخت فقیر برسید ،اینقدر جوان نخبه با استعداد داشتیم ک از استان رفتن ، حالا ب زندگی و روزگارشون نگاه کنید.،از ماست ک بر ماست.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمود
  تاریخ : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۳۹:۴۵
  60

  باز هم یه آخوند حرف مردم را زد بعد بگین روحانیت را ول کنید ،خداوکیلی من خادمی را که میدیدم احساس میکردم یه کارشناسی از دفتر آقای تاجگردون آمده ماموریت. کلا وقتی یه جلسه باش داشتم کلا نا امید شدم،به دوستان گفتم اصلاحات فاتحه،حالا که رفت لرستان دیگه قلبت دارم میگم دولت روحانی فاتحه.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حسین
  تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۱:۰۳
  61

  درود بر حاج آقا میرمحمدی…. کاش چن نفر تو استان مثل آقای میرمحمدی داشتیم.. آدمی به متدینی و شجاعی حاج آقا تو استان نیستند. و انصافا هر جا و هر مقامی بودند موفق بودند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حسین
  تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۴:۰۱
  62

  آقای .. تو هم نظرات مردم رو بخون تا روخوانیت خوب بشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  حسین
  تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۴۶:۲۸
  63

  درود بر حاج آقا میرمحمدی.. حاج آقا ما که نماینده مجلس تو بویراحمد نداریم که بخواد اعتراض کنه، شما از حق مردم دفاع کنید لطفا.. ( اجرکم عند الله)

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  پرتوان
  تاریخ : ۳۰ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۵۰:۲۸
  64

  غیر از اینکه حاج آقا میرمحمدی به داد این مردم برسند و گریه آقای زارع و دیگر بزرگان بویراحمد فقط… احسنت حاج آقا. ،.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دانشجو
  تاریخ : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۲:۴۹:۲۴
  65

  . شما رو چه به آسیب های اجتماعی و بودجه؟؟؟؟نفت گچساران باید خرج خودش بشه…درود بر میرشکار…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  غارتی
  تاریخ : ۱۱ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۵۳:۵۰
  66

  آخی سی بویراحمد آخی آخی.
  بر سلامت و صداقت و شجاعت حاج آقا میر محمدی درود…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  کهگیلویه
  تاریخ : ۲۱ مهر ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۴۲:۱۹
  67

  بسیار متاسفم ، شرمند و سر به زیر ، حرفی برای گفتن نیست ، بودجه ای که می آید و مصرف می شود ؛ مصرف کنندگان در چگونگی تقسی. آن با هم دچار مشکل می شوند . به راحتی می نویسند سهم دهدشت صفر ریال از پنجاه میلیارد ریال…دهدشت که بود و نبودش برای کهگیلویه تفاوتی ندارد چه توضیحی در رابطه با این خبر دارد ؛ جالب اینجاست که تنها تخصص و سابقه مدبریتی ابشان حوزه بودجه است چگونه و با چه رویی همچنان بر مسند .. این شهرستان تکیه زده است ، حقیقتا مدبران ضعیف اصلاح طلب شهرستان کهگیلویه بهترین دلیل برای مردم این شهرستان است که هرگز از این شهرستان نماینده ای به مجلس نرود .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶