کبنانیوز؛ کبناخبر | شورای سیاست گذاری و راهبردی ورزش کهگیلویه تشکیل شد

 • تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۱۴ شهریور , ۱۳۹۶ | ۰۳:۱۳ | کد خبر : 272579 |
 •   
  برای اولین بار در کهگیلویه/

  اولین نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی ورزش کهگیلویه با حضور جمعی از صاحب نظران ،پیشکسوتان و کارشناسان ورزش در اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار گردید.

  کبناخبر؛

  اولین نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی ورزش کهگیلویه با حضور جمعی از صاحب نظران ،پیشکسوتان و کارشناسان ورزش در اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه برگزار گردید.

  به گزارش کبناخبر از دهدشت، اولین نشست شورای سیاست گذاری و راهبردی ورزش کهگیلویه به ریاست رضا نیکویی زاده رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه و با حضور احتشام پورمحمدی،مجید پارسایی،آیت الله پوش ،قدرت الله عادل پور،سید کمال الدین دولتخواه،محمدی،جعفرزاده،

  عین الله اخوان ،لطف الله آروانه،سید ابو صالح دانشفر،ایرج سخن سنج ،فضل الله مختاری و کیوان سروش مقدم در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان کهگیلویه برگزار گردید.

  رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان کهگیلویه  در ابتدای این جلسه هدف ار برگزاری و تشکیل این نشست را مشارکت صاحب نظران و کارشناسان ورزش در ارائه ایده ها و اندیشه های نوین برای ورزش شهرستان دانست وافزود :با برگزاری منظم جلسات شورای سیاست گذاری و راهبردی می توانیم از تمام ظرفیت های موجود در سطح شهرستان جهت پیشبرد ورزش بهرمند شویم.

  رضا نیکویی زاده توسعه ورزش در بخش های همگانی و قهرمانی را از مهم ترین اولویت  خود دانست و ابراز امیدواری کرد:با تشکیل این شورا و با همکاری هیئت های ورزشی شاهد رفع موانع موجود و همچنین ورزشی برنامه محور در توسعه ورزش شهرستان باشیم.

  وی از عزم خود برای حفظ و ادامه این شورا در زمان تصدی خود خبر داد و گفت:در نشست های بعدی از ظرفیت بعضی از نهادها و دانشگاه ها و همچنین حضور بانوان صاحب نظر استفاده خواهیم کرد.

  به گزار کبنا در این جلسه صاحب نظران و کارشناسان ورزش با ارائه راه کارهایی در مورد توسعه ورزش و همچنین حل وفصل برخی موانع و مشکلات پیش روی ورزش شهرستان را ارائه نمودند.

  در پایان جلسه آقایان محمدی بعنوان دبیر شورا،پارسایی ،اخوان و پورمحمدی بعنوان مالی شورا و پوش بعنوان پیگیر مصوبات شورا ،دولتخواه بعنوان سخن گوی شورا و سروش مقدم روابط عمومی و رسانه ای شورا انتخاب شدند.

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶