کبنانیوز؛ کبناخبر | از توصیه بخشدار چرام برای ابقا شهردار فعلی تا برنامه ویژه امام جمعه برای تقدیر از خدمات شهردار

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۳۰ مرداد , ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۱ | کد خبر : 268453 |
 •   
  در جلسه شورای فرهنگ عمومی مطرح شد/

  در جلسه شورای فرهنگ عمومی چرام،افسردیر بخشدار مرکزی و حجت الاسلام افشار امام جمعه چرام از خدمات خوب و ماندگار تیموری فر شهردار چرام تقدیر نمودند.

  کبناخبر؛

  در جلسه شورای فرهنگ عمومی چرام،افسردیر بخشدار مرکزی و حجت الاسلام افشار امام جمعه چرام از خدمات خوب و ماندگار تیموری فر شهردار چرام تقدیر نمودند.

  به گزارش کبنانیوز از چرام،ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با حضور امام جمعه و بخشدار و شورای اداری در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان چرام برگزار شد.

  امام جمعه چرام با اشاره به عید غدیرکه بزرگترین عید جهان است اظهار داشت:سرنوشت تاریخ در عید غدیر بسته شد و با توجه به اثرگذاری این روز است که در روایات به نام ماه در بین ستارگان تشبیه شده است.

  وی بیان کرد:امیدواریم ادارات و نهادها با توجه به اهمیت عید غدیر همکاری خوبی برای برگزاری هر چه بهتر جشن این روز را داشته باشند.

  حجت الاسلام افشار با اشاره به اهمیت غدیر گفت:نیازی به اثبات آن نیست بلکه باید یک خط دهی به جامعه اسلامی داشته باشیم چرا که وهابیت درصدد کمرنگ کردن این روز مهم است.

  وی با اشاره به لزوم تبلیغات محیطی ادارات و خیابان ها گفت:از مدیران انتظار داریم که این کار را انجام دهند تا بعدا اگر تذکری اده شد گلایه ای نداشته باشند.

  امام جمعه چرام  با تقدیر از خدمات دکتر تیموری فر شهردار چرام گفت:شهردار خدمات خوب و ماندگاری در شهر چرام داشته اند و نکات مثبت خوب و عملی در کارنامه خود در شهرداری داشتند.

  رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان چرام بیان کرد:اگر خداوند فرصت دوباره ای به ایشان عنایت کرد خوشحال می شویم اما هر چه صلاح و مصلحت و انتخاب شورای شهر چرام است .

  وی تصریح کرد:به پاس خدمات شهردار و مجموعه شهرداری چرام در نماز جمعه این هفته برنامه ویژه ای برای تقدیر از این عزیزان داریم.

  در ادامه نشست شورای فرهنگ عمومی چرام،الیاس افسردیر بخشدار مرکزی چرام با اشاره به هفته دولت اظهار داشت:دولت خدمات خوبی انجام داده و تلاش های خوبی در بخش مرکزی چرام صورت گرفته است.

  افسردیر با اشاره به آغاز به کار شورای جدید و بحث انتخاب شهردار گفت:شهردار فعلی چرام خدمات بسیار خوبی انجام داده است و آدم پای کاری بوده و هرکجا کاری مشکل بود گره گشای مشکلات بوده در این دو سالی که ما خدمت عزیزان بودیم.

  وی با اشاره به اینکه ضمن حفظ احترام به نظر شورای شهر و روند دموکراسی پیشنهاد می شود با توجه به خدمات شهردار فعلی ایشان را در صورت صلاحدید ابقا نمایند.

  بخشدار مرکزی چرام گفت:اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم با دهدشت و سایر شهرهای اطراف،آقای تیموری فر شهردار چرام بدون حاشیه خدمات خوبی ارائه دادند و کار و تلاش ایشان قابل تقدیر است.

  وی با اشاره به سعه صدر تیموری فر و همراهی شورای دور چهارم بیان کرد:اولا امیدواریم که خدمتشان باشیم و اگر مصلحت بر این بود که جای دیگری باشند آرزوی سربلندی و توفیق برای این بردار عزیزمان را داریم.

  براساس این گزارش، شهردارجدیدچرام روز چهارشنبه هفته جاری انتخاب و معرفی می شود.

   

  انتهای پیام/1021 /ی
 • ۱۹ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  من الله توفیق
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۱۰:۱۵
  1

  فقط مونده افسردیر در عزل ونصب های چرام هم دخالت مستقیم کنه البته حق هم داره وقتی برخی سیاسیون چرام با وجود این همه نخبه سیاسی بومی دنبال اینن که افسردیر را فرماندار چرام کنن باید هم افسر دیر جریح بشه وبه شورا جهت ابقا شهردار توصیه بکنه حالا من به افسردیر توصیه می کنم جناب افسردیر خواهشا پاتو از گلیمت درازتر نکن بحث موندن یا رفتن شهردار به جنابعالی ارتباطی نداره بعضی وقت یه صحبت های تندی می کنی تشویقت می کنن فکر کردی می تونی دربحث شورا وشهرداری هم دخالت کنی ه من به عنوان یک دلسوز چرام ازبعضی سیاسیون چرام می خوام به جای این همه حمایت کردن از افسردیر جهت سکانداری فرمانداری چرام دنبال طرقی وپیشرفت فرزندان چرام باشید تا خدای ناکرده آینده نادم وپشیمان نشید دوستان تا کی باید افراد غیر بومی در چرام جولان بدن وقتی خداوند این عزت را بهتون داده که می توانید در عزل ونصب ها تاثیر گذار باشید لا اقل یکی از فرزندان چرام را انتخاب کنید تا همچنان محبوبیت خود را در بین مردم داشته باشید

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  چرامین ….
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۵:۵۱
  2

  برادر عزیز (من الله توفیق) نهایتش همه ما ۳۰ یا ۴۰ سال دیگه عمر کنیم . ولی چقدر خوب بود اگر به خودمون میفهموندیم که خدمت به انسان و انسانیت و خدمت صادقانه به جامعه چه تاثیر گرانبهایی در محبوب شدن انسانها داره . بزرگی امروز افسردیر در سطح استان نتیجه صداقت و کرامت ایشونه . بزرگی امروز افسردیر که امروز چپ و راست از ایشون الگو ساختن و حمایت میکنن نتیجه اینه که خدا افسردیر رو دوست داره و و و . و حمایت افسردیر در ملاعام از دکتر تیموری دلیلش چیزی جز دلسوزی نیست . والله والله والله قسم که تیمور در سطح چرام به اندازه قالیباف در سطح تهران کار عمرانی انجام داده . انصاف داشته باش و ببین ایشون چقد به زیبا سازی شهر کمک کرده . در ثانی اینقدر از فرماندار شدن افسردیر نترسبد چرا که نفعش تو جیب خود جنابعالی کارمند فرمانداری چرام و همچنین مردم میره . پس اینقد هر روز نظر و کامنت منفی راجب این شخصیت بزرگ نزارید . خدا اگر کسی رو دوست داشته باشه و بخواد کسی رو بزرگ بکنه هزار نفر مثل تو نمیتونه خللی توش اسجاد بکنه . حسادت اخرش جنابعالی رو میکشه برادری که عقده فرماندار شدن داری .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چرامین ….
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۶:۵۷:۱۵
  3

  برادر عزیز (من الله توفیق) نهایتش همه ما ۳۰ یا ۴۰ سال دیگه عمر کنیم . ولی چقدر خوب بود اگر به خودمون میفهموندیم که خدمت به انسان و انسانیت و خدمت صادقانه به جامعه چه تاثیر گرانبهایی در محبوب شدن انسانها داره . بزرگی امروز افسردیر در سطح استان نتیجه صداقت و کرامت ایشونه . بزرگی امروز افسردیر که امروز چپ و راست از ایشون الگو ساختن و حمایت میکنن نتیجه اینه که خدا افسردیر رو دوست داره و و و . و حمایت افسردیر در ملاعام از دکتر تیموری دلیلش چیزی جز دلسوزی نیست . والله والله والله قسم که تیمور در سطح چرام به اندازه قالیباف در سطح تهران کار عمرانی انجام داده . انصاف داشته باش و ببین ایشون چقد به زیبا سازی شهر کمک کرده . در ثانی اینقدر از فرماندار شدن افسردیر نترسبد چرا که نفعش تو جیب خود جنابعالی کارمند فرمانداری چرام و همچنین مردم میره . پس اینقد هر روز نظر و کامنت منفی راجب این شخصیت بزرگ نزارید . خدا اگر کسی رو دوست داشته باشه و بخواد کسی رو بزرگ بکنه هزار نفر مثل تو نمیتونه خللی توش اسجاد بکنه . حسادت اخرش جنابعالی رو میکشه برادری که عقده فرماندار شدن داری . …………..💜💜💜💜💜💜

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خان زاده
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۲:۴۴
  4

  باسلام . دوست عزیز سراسر استان که سهله سراسر ایران هم ادم جمع بکنی نمیتونی عظمت . اصالت . شخصیت . صداقت . کرامت . تعهد و مدیریت اقای افسردیر رو زیر سوال ببری . هیچ مسئولی در چرام دلسوزتر از افسردیر و تیموری نبوده و نخواهد امد . ادم ریشه دار با تخریب یک مشت ادم پست پرست از اصل و تز تخت نمی افتند . شما که دادین برات متن نوشتند اینم بدون که نقش آقای افسردیر در عزل و نصبها امروز مانند نقش خاتمی در تعیین تکلیف اصلاحاته . اعسردیر میتونست خیلی بالانر از اینجاها باشه الان ولی موووند تاااااا امثال شما امروز بتونبد حرف بزنید حرف زدن رو یاد بگیرید .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خان زاده
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۰۷:۲۳
  5

  دوست شماره یک اینقد هر دوز علیه اقای افسردیر عقده گشایی نکن . بزرگی دست خداست . بزرگی دست خداست . بزرگی دست خداست .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۰:۵۰
  6

  اره برادر. تو راست میگی لیاقت امثال اقای افسردیر و اقای تیموری حضور در شهرهای بزرگب چون یاسوج و شیراز و اصفهانه تا مسئولان کشور بیشتر از این، این دوعزیز مردم دوست را ببینند و و بفهمند که شهرستان چرام با همه تاریخ و اصالتش برای انسانهای بزرگی چون سید اصلاحات و دکتر تیموری کوچیک و کوچیک

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  وزارت کشور
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۳:۵۱
  7

  افسردیر نه حضرت آقا .. آااااقای افسردیر …. یا آقای سید الیاس افسردیر …. با خودتم شمااااره ۱

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بی نام
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۱۵:۵۹
  8

  عرض ادب . حتمآ جنابعالی دوست داری آقای پ فرماندار بشن یا بهدخیال خودت فکر کردی آقای پ بیشتر از این ماه در کرسب سرپرستی خواهد موند . همین سرپرستیشم مدیون سکوت و پست پرست نبودن اقای افسردیر عزیزه .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  من الله توفیق
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۲۵:۲۴
  9

  بااین حرفها عمر سیاسی افسردیر در چرام تمام شد جناب افسردیر مطمئن باش کسانی که از جناب عالی برا فرمانداری چرام حمایت می کردن دیگه این کار رو نمی کنن خودت می دونی کسانی که از تو برا فرمانداری حمایت می کردن گزینه شهرداری شون تیموری فر نیست خلاصه به یاد شعر زیبای عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد افتادم خودت با این حرفها عمر سیاسیتو حداقل در چرام تموم کردی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  شهرما خانه ما
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۰:۰۹
  10

  قطعا آقای افسردیر نطر شخصی و تجربی و تعاملی خودش رو داده و شورا لاجرم باید از نظر بزرگان استفاده بکنه . ولی اگر واقع بین باشیم و تعصب نداشته باشیم بید بگم که اقای تیمور در طول دوره مدیریتس به اندازه تمام شهردارهای قبل از خودش خدمت عمرانی و کمک به زیباسازی شهر کرده . ورودی و خروجی های زیبای شهر رو ببینید .. در شهر دهدشت با اون کبکه سیاسیونش حتی نتونستن هموز یخ ورودی براش بزنن چه برسه به خروجی .
  لطفآ توهین نکنید .
  لطفآ قدرشناس انسانهای نخبه باشیم .
  لطفا به خاطر پست گرفتن زودگذر دنیوی انسانهای بزرگ رو تخریب نکنیم .
  دنیا گرده عزیزان . دنیا دار مکافاته . از هر دستی بدیم از همون دستم میگیریم .
  افسردیر و تیموری کاردان و باتجربه هستند . دلسوز و توانمند هستند . غیر بومی هم نیستند به نظر من چون متعلق به کهگیلویه بزرگ هستند و همه ما متعلق به کهگیلویه بزرگ هستیم . ببخشی زیاد حرف زدم .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چرامی آباد درسایه اتحاد
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۵۸:۵۹
  11

  دوست عزیزی که آقای افسردیر رو ناجی بشریت وچرام را با تهران مقایسه کردی در عجبم کدوم اصلاح طلب ویا اصول گرا الگوش جناب افسر دیره عزیز من متاسفانه ما چرامی هابعضانسبت به هم بی مهری می کنیم که جناب افسر دیر به قول جناب عالی شده الگو والی این قدر متعصب سباسی در چرام وجود داره که آقای افسردیر باید خیلی کار سیاسی بکنه که بشه هم طراز این دوستان عزیز من بنده هیچ کسی برا فرمانداری مد نظرم نیست جهتاطلاع حضرت عالی اما نه من بلکه بالای ۹۰ درصد مردم چرام نظرشون اینه که فرماندار باید بومی چرام باشه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۱:۲۲:۱۵
  12

  . بهمئی فرماندار بومی داره . لنده فرماندار بومی داره . یاسوج و سی سخت فرماندار بومی دارن . گچساران فرماندار بومی دار . باشت فرماندار بومی داره . اینا همه چه گلی بخ سر شهراشون زدن که هنوز ما تو تعصبات و سنتها و قبیله گرایی به سر میبریم . بابا مردم رفتن فضا ما هنوز تو اسفالت جلو خونه هامون موندیم برادران عزیز . دنبال فرشته باشید برا نجات نه دنبال کسانی که شب و روز میشینن ببینن کی قراره پست بگیره سریع تخریبش بکنند خودشون سوار بشن . این ادما راه به جایی نمیبرن . چرام هم مثل دهدشت دهدشتیا خااااالی میشه میره

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چرام مظلوم
  تاریخ : ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۲:۵۹
  13

  متن هایی که از جناب افسردیر وجناب تیموری فر تعریف کرده معلومه که همه کار یک نفره امیدوارم هرچه خیره پیش بیاد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  همولایتی
  تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۲۲:۴۸
  14

  درود بر افسر دیر بزرگوار وبا صداقت وشجاع

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  بین الحرمین
  تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۰:۲۷
  15

  باز هم جنگ باز هم دعوا بازم تنش در فضای رسانه ای چرام … خدایا خودت همه ما رو عاقبت بخیر بکن پروردگارا . حالا اقای بخشدارمحترم که انصافآ انسان محترمی هم هستند یه توصیه ای کردند بر ماندن اقای تیموری . انتقاد داره اخه ؟؟؟؟؟؟؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بی اعصاب
  تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۰:۴۱:۱۱
  16

  ✌✌✌✌✌✌

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  یا امام جواد (ع)
  تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۲۱:۵۶
  17

  بین الحرمین عزیز آقای افسردیر به عنوان مسئول سیاسی می تونست از زحمات آقای تیموری فرتقدیر وتشکر ویژه بکنه وبه شورای جدید سفارش وتوصیه بکنه که بین این ۵ نفر بهترین گزینه را انتخاب کنن وبه شهردار جدید حالا هرکسی می خواد باشه تبریک بگه که هدف باید خدمت به مردم باشه نه به شورا بگه آقای تیموری رو انتخاب کنن انتظار از آقای افسردیر این بود بله ایشون اشتباه کردن ونباید در جلسه شورای اداری از کس خاصی حمایت می کرد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  غريب پرست
  تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۸:۱۷
  18

  واقعا متاسفم برای مردم چرام که همیشه تواناییهای فرزندان خود را نادیده گرفته و نیروهای غیر بومی را جهت مسولیتهای مهم در نظر میگیرند.
  درواقع حسادت چشم بیشتر مردم را کور کرده.بنده بواسطه کاری که داشتم بیشتر ادارات کل رو که میرفتم دریغ از یک چرامی که پست کلیدی در ادارات داشته باشن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  چرام وطن من
  تاریخ : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۳:۲۵:۰۴
  19

  درود به دوستی که به اسم غریب پرست کامنت گذاشته بله دوست عزیز وقتی متاسفانه خودمون به عنوان شهروند چرامی به فرزندان خود اعتماد نکنیم باید هم به چنین آفتی گرفتار باشیم شما دقت کنید همه مناطق وروستاههای استان حداقل یک مسئول در استان دارند اما ما به خاطر غریب پرستی یک نیرو در سطح کلان نداریم چرام شده نردبان طرقی غریبه ها واقعا جای تاسف داره سباسیون باید یه فکری به حال این معضل نابود کننده بکنن

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷