کبنانیوز؛ کبناخبر | برخی منتقد رفتارهای تند قاضی‌زاده هاشمی هستند/ هرکس که از راه می‌رسد نمی‌تواند دارو وارد کند / به خاطر مشکلات کوچک زیر سوال نبرید

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۲۵ مرداد , ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۸ | کد خبر : 267503 |
 •   
  تاجگردون در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت:

  نماینده گچساران تاکید کرد: برخی به رفتارهای تند هاشمی انتقاد می‌کنند. با توجه به بار سنگینی که بر دوش ایشان است چند بار تندی اشکالی ندارد. اما رفتار ایشان در مقابل مردم و قشر زحمتکش قابل ستایش است. شاید من هم از تندی رفتار ایشان ناراحت شوم اما از خشنودی و رضایت مردم شاد می‌شوم.

  کبناخبر؛

  نماینده گچساران تاکید کرد: برخی به رفتارهای تند هاشمی انتقاد می‌کنند. با توجه به بار سنگینی که بر دوش ایشان است چند بار تندی اشکالی ندارد. اما رفتار ایشان در مقابل مردم و قشر زحمتکش قابل ستایش است. شاید من هم از تندی رفتار ایشان ناراحت شوم اما از خشنودی و رضایت مردم شاد می‌شوم.

  به گزارش کبنا، غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران در مجلس در موافقت با برنامه پیشنهادی وزیر بهداشت و درمان با اشاره به روند شکل‌گیری طرح تحول سلامت گفت: یادآوری می‌کنم که طرح تحول سلامت زاده مجلس شورای اسلامی بود. همین نمایندگان مجلس سه الی چهار سال پیش با افزایش یک درصدی ارزش افزوده زمینه‌ای را فراهم کردند تا این طرح توسط دولت اجرایی شود.  چرا که در آن زمان مردم سهم قابل توجهی را صرف درمان می‌کردند و دولت بدون کمک مجلس توان اجرای طرح را نداشت.

  تاجگردون ادامه داد: در آن دوران سهم مردم برای هزینه‌های درمان ۲۵ درصد بود که امروز به ۵ درصد رسیده است و نباید به خاطر مشکلاتی کوچک طرحی به این بزرگی و عظمت را زیر سوال ببریم. دولت محترم علی‌رغم همه کاستی‌ها ما را در راستای تحقق این مهم کمک کرد. هرچند بی‌شک این طرح دارای مشکلاتی است اما کافی است گذشته را با الان مقایسه کنید تا شاهد تفاوت ایجاد شده در شرایط باشیم.

  او با اشاره به بی‌نقصی برنامه وزیر پیشنهادی دولت در حوزه سلامت و بهداشت افزود: برنامه‌ای که جناب قاضی‌زاده هاشمی به مجلس ارائه دادند حتی یک درصد خطا با اسناد بالادستی ندارد و با قانون بودجه و همه اسناد بالادستی مطابقت کامل دارد و من با افتخار اعلام می‌کنم که براساس گزارش دیوان محاسبات هیچ گونه خطایی در دوران وزارت ایشان در این وزارتخانه بزرگ و پیچیده رخ نداده است.

  تاجگردون با تاکید بر اینکه بی‌شک طرح تحول سلامت دارای نقصان‌هایی است خطاب به جهانگیری معاونت اول رئیس جمهور و ربیعی وزیر پیشنهادی وزارت کار افزود: زمانی که قاضی‌زاده به عنوان وزیر دولت دوازدهم پیشنهاد شد به نظر می‌رسید که ایشان تمایلی برای پذیرفتن این مسئولیت ندارند. ایشان در این چند سال تا دیروقت کار می‌کرده و به دنبال موضوعات بودند. گاهی اوقات در نیمه‌های شب به من که به عنوان یکی از اعضای کمیسیون بودجه در خدمت ایشان بودم تماس می‌گرفتند تا موضوع خاصی را مطرح کنند.

  او با اشاره به اینکه برخی به رفتارهای تند هاشمی انتقاد می‌کنند، ادامه داد: با توجه به بار سنگینی که بر دوش ایشان است چند بار تندی اشکالی ندارد. اما رفتار ایشان در مقابل مردم و قشر زحمتکش قابل ستایش است. شاید من هم از تندی رفتار ایشان ناراحت شوم اما از خشنودی و رضایت مردم شاد می‌شوم.

  تاجگردون ادامه داد: آنچه برای ما نمایندگان مجلس باید اهمیت داشته باشد خشنودی و رضایت مردم است نه خواص. البته حواشی‌ در حوزه‌هایی همچون دارو وجود دارد اما فراموش نکنید سهم واردات دارو در این دولت بسیار کاهش یافت و هرکس که از راه می‌رسد نمی‌تواند دارو وارد کند. در حال حاضر نیز باید همه نمایندگان مجلس ممارست کنیم تا بتوانیم این کار سنگین که دولت و مجلس برعهده گرفتند به اتمام برسانیم.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  میرهادی
  تاریخ : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۸:۲۵:۴۶
  1

  معلوم هست که چه کسی از چه کسی دفاع می کند..سرمایه دار از سرمایه دار…میلیاردر از میلیاردر…رانت خوار از رانت خوار….عوام فریب از عوام فریب…‌منفعت طلب از منفعت طلب…

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  علی
  تاریخ : ۲۵ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۹:۳۵:۴۸
  2

  زد و بند که باشه باید حمایت کنی معلومه تاجگردون باید حمایتش کنه

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمد
  تاریخ : ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۱:۰۹
  3

  بله طرح سلامت طرح خیلی خوبی است اما متاسفانه دکترها دارن سو استفاده میکنن و مهرها الکی و مشاوره الکی برای بول دراوردن میزنن این باید سامانه ی کردد تا بول مملکت تَو جیب این مفت خورهها نرود

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...