کبنانیوز؛ کبناخبر | گزارش کامل از آخرین شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم؛ از مدیرانی که دیگر نشاط ندارند تا کلنگ‌زنی مجتمع خلیج فارس در یاسوج (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۴ | کد خبر : 266750 |
 •   
  کبنا گزارش می‌دهد

  آخرین شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم به ریاست سید موسی خادمی استاندار این استان و با حضور معاونین استانداری و مدیران دستگاه‌های عضو برگزار شد.

  کبناخبر؛

  آخرین شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم به ریاست سید موسی خادمی استاندار این استان و با حضور معاونین استانداری و مدیران دستگاه‌های عضو برگزار شد.

  به گزارش کبنا، امروز(۲۲ مردادماه) شورای اداری کهگیلویه و بویراحمد به ریاست سید موسی خادمی استاندار و با حضور مدیران عضو این شورا برگزار شد.

  بنا بر این گزارش در این جلسه،  سید نورالله جنتی‌پور مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد از کلنگ زنی مجتمع تجاری خلیج فارس در استان با حضور قائم مقام سازمان اوقاف خبر داد.

  جنتی‌پور با اشاره به ساخت مجتمع تجاری خلیج فارس در استان، اظهار داشت: این مجتمع دارای ۱۰ طبقه است.

  مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد افزود: از مجموع این ۱۰ طبقه ۳ طبقه به پارکینگ، ۳ طبقه تجاری، ۲ طبقه هتل آپارتمان، یک طبقه شهربازی و یک طبقه مسکونی هستند.

  وی با اشاره به اینکه این مجتمع در زمینی به مساحت ۲۶ هزارمترمربع پیش‌بینی شده است، گفت: این پروژه با سرمایه‌گذاری ۸۰ میلیون تومان و با هدف خیرات و مبرات احداث می شود.

  جنتی با بیان اینکه ۹۵ درصد از عملیات خاکبرداری این پروژه انجام شده است، بیان کرد: تجهیز کارگاه به صورت ۱۰۰ درصدی انجام شد.

  وی ابراز کرد: مجتمع تجاری تفریحی اقامتی خلیج فارس سومین مجتمع بزرگ اوقاف در کشور است.

  جنتی با تاکید بر اینکه این پروژه به دستان توانمند فرزندان استاد ساخته می شود، تصریح کرد: با بهره‌برداری از این پروژه برای ۴۰۰ نفر اشتغال‌زایی می‌شود.

  وی گفت: این پروژه ۲۴ مردادماه با حضور قائم مقام سازمان اوقاف کلنگ‌زنی می‌شود.

   

  مدیران با رسانه‌ها در طول ایام سال تعامل و ارتباط منطقه داشته باشند

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تعداد تجمعات صنفی در استان برای پیگیری مطالبات در سال جاری نسبت به گذشته افزایش یافته است گفت: بخش عمده‌ای از این تجمعات صنفی را می‌توان با پاسخگویی شایسته، مناسب، به‌موقع و قانونی مدیران و دستگاه‌های اجرایی استان کاهش داد.

  فتاح محمدی در این نشست اظهار داشت: انتظار می‌رود که مدیران اجرایی استان با توجه به نزدیک بودن ۳۱ شهریور به‌عنوان پایان سال مالی تحرک بیشتری برای اجرای طرح‌های عمرانی، خدمات‌رسانی به مردم و سرکشی از مناطق کمتر توسعه‌یافته استان داشته باشند.
  وی با اشاره به نزدیک بودن هفته دولت (۲ تا هشت شهریور)، عنوان کرد: ستاد گرامیداشت هفته دولت هر چه سریعتر در دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد تشکیل و فعال شود.
  محمدی ابراز داشت: مباحثی شامل تجلیل از خانواده شهدای کارمند دستگاه‌های اجرایی، ارسال تعداد و مشخصات طرح‌های عمرانی افتتاحی و یا کلنگ زنی به استانداری، انجام تبلیغات محیطی و تهیه گزارش عملکرد دولت یازدهم در قالب کتابچه مدنظر نهادهای دولتی کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت سال جاری باشد.
  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یادواره شهدای دولت (رجایی و باهنر) هشتم شهریور سال جاری در یاسوج برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که مدیران اجرایی استان حضور گسترده‌ای در این آیین داشته باشند.
  محمدی اظهار داشت: مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در تمامی ایام سال و به ویژه هفته دولت تعامل لازم و منطقی را با رسانه‌های این استان در راستای ارائه بهتر و بیشتر گزارش عملکرد دولت و نظام داشته باشند.

  وی اظهار داشت: متاسفانه بعد از انتخابات برخی از مدیران نشاط خود را از دست دادند که باتوجه به آغاز سال مالی می‌طلبد مدیران بیش از پیش در راستای اهداف دولت و خدمت به مردم تلاش کنند.استاندار از دستگاه‌های اجرایی سرکشی می‌کند و دستگاه‌های ضعیف و قوی شناسایی می‌شود.

  حقوق ۵ ماهه سال جاری نیروهای طرح‌های عمرانی تا پایان هفته جاری به حساب آنها واریز می‌شود.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت: یادواره شهدای دولت در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

  حسن نوروزی با بیان اینکه ۲۴ مردادماه اعتبارات استانی ابلاغ می شود، اظهار داشت: مدیران استانی نسبت به جذب اعتبارات اقدام کنند.

  وی با بیان اینکه از روز شنبه هفته آینده مبادله‌ها موافقت‌نامه می‌شود، عنوان کرد: حقوق ۵ ماهه نخست سال نیروهای شاغل در طرح‌های عمرانی نیز تا پایان هفته پرداخت می‌شود.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره شهدای دولت در استان خبر داد و گفت: در این جشنواره از دستگاه‌های برتر تجلیل می‌شود.

  نوروزی میزان استقبال از خزانه اسلامی، موفقیت دستگاه‌ها در تحقق درآمدها، جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری و کیفیت پروژه‌های عمرانی را از جمله ملاک‌های ارزیابی دستگاه‌ها در این جشنواره عنوان کرد.

  وی اظهار داشت: نهادهای برتر در زمینه اقتصاد مقاومتی تجلیل می‌شوند.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه نرخ بیکاری در استان به ۱۲ درصد رسید، بیان کرد: کارنامه استان در زمینه کاهش نرخ بیکاری در سال ۹۵ مطلوب بود.

  نوروزی تصریح کرد: در شرایطی نرخ بیکاری در استان کاهش داشته که میزان نرخ مشارکت از ۳۵ درصد به ۳۷٫۷ درصد افزایش یافته است.

  وی با اشاره به توزیع اعتبارات عمرانی از روز سه‌شنبه گفت: حقوق ۵ ماهه سال جاری نیروهای طرح‌های عمرانی تا پایان هفته جاری به حساب آنها واریز می‌شود.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری جشنواره شهید رجایی در هفته دولت گفت: دستگاه‌های برتر استان در این هفته براساس عملکرد در حوزه اقتصاد مقاومتی، جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری، کیفیت اجرای پروژه‌ها، حضور در نشست‌های شورای برنامه‌ریزی و توسعه و شورای فنی، تلاش برای جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی و تحقق درآمدهای عمومی و اختصاصی استان مشخص و از آنها تجلیل می‌شود.

  وی به نرخ بیکاری استان هم اشاره کرد و گفت: نرخ بیکاری استان در سال گذشته از ۱۷٫۷ درصد به ۱۳٫۳ درصد رسید که طبق آخرین آمار مرکز آمار ایران نرخ بیکاری استان ۱۲٫۵۹ درصد اعلام شده که آمار کاهش نرخ بیکاری نزدیک بهم بوده و استان به لحاظ نرخ بیکاری خوب عمل کرده است.

  این مسؤول بیان کرد: کمترین نرخ بیکاری شهرستانی استان ۸٫۹۳ درصد و بیشترین نرخ بیکاری ۱۷٫۷ درصد بوده است، ضمن اینکه جمعیت بیکار استان براساس سرشماری سال ۹۵ حدود ۲۸ هزار نفر هستند.

  نوروزی از افزایش نرخ مشارکت در استان خبر داد و گفت: نرخ مشارکت در استان از ۳۵ به ۳۷٫۷ درصد افزایش یافته است که به نرخ کشوری نزدیک است.

   

  به گزارش کبنا، همچنین در این نشست سید حسن موسوی چاک رئیس انجمن مددکاران سازمان بهزیستی کشور نیز حضور داشت با تقدیر از حرکت استاندار کهگیلویه و بویراحمد در راه‌اندازی «کمپین نه به ریختن زباله»، اظهار کرد: هیچ کس نباید نسبت به آسیب‌های اجتماعی پیرامون خود بی‌تفاوت باشد و از طرفی بهزیستی همه کاره مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیست.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۸ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  کیارش
  تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۰:۳۱:۳۱
  1

  جناب دکتر نوروزی عزیز نزخ بیکاری در استان ۱۳درصد نیست بلکه با زحمات شبانه روزی شما در بین اقوام و آشنایان شما کاهش چشمگیری داشته و گاها به ۰درصد هم رسیده!!!!!!!!!!!!!!!

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  شهر
  تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۲۳:۳۱:۵۸
  2

  لطفا به مدیرکل اوقاف بفرمایید ۲۶۰۰ متر مربع نه ۲۶۰۰۰ مترمربع چون هر هکتار ۱۰۰۰۰ متر مربع است و کل میدون ۷ تیر دو هکتار و نیم نیست .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  سید
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۷:۴۷:۴۱
  3

  اخی مشی شهر زیر بنا را میگه …… درست میگه

  خوب اومدی هر هکتار ۱۰۰۰۰ مترو

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  جوان
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۴۱:۳۱
  4

  پاسخ به “شهر”
  آی کیو منظورش کل زیربنای همه طبقات هست

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  جوان بویراحمدی سرافراز
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۳:۰۷
  5

  بغیر از مهندس راهزادی مدیرعامل محبوب و دوست داشتنی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد هیچکدام از مدیران چهره شاداب و بانشاط ندارند. بنظرم می رسد در دولت دوازدهم باید به این موضوع دقت بشود و تغییرات اساسی باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  کاظم
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۴۸:۳۵
  6

  بگذارید مردم بخوابند بخاطر این همه عمران وآبادی ورفع تمامی معضلات

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۳:۲۲
  7

  جناب استاندار میگن سبحانی مدیر جهاد دانشگاهی را آوردی برات تو شورای اداری برنامه ریزی کنه والا کار خیلی خوبیه چون در روز سالگردجهاد دانشگاهی گفته منابع هست ولی برنامه ریز نیست باید تو دولت اصلاحات یک مدیر اصول گرا به اسم سبحانی براتون برنامه ریزی کند چه خوبه که دیگه تواستاندار نباشی .

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 1

  علی سرباز
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۲۷:۱۹
  8

  برادر عزیز ۱۰ طبقه هست میشه ۲۶۰۰۰ هزار منظورشون زیر بنای پروژه بوده

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...