کبنانیوز؛ کبناخبر | تاجگردون: مجلس به اکثر وزرای پیشنهادی رای اعتماد می‌دهد/جوان‌گرایی لحاظ نشده است

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۲ مرداد , ۱۳۹۶ | ۰۸:۵۱ | کد خبر : 266567 |
 •   
  کابینه جدید دولت؛

  غلامرضا تاجگردون در ارزیابی از کابینه پیشنهادی روحانی گفت: آقای روحانی براساس معیارهای مورد نظرش وزرایی را به مجلس معرفی کرده که طبیعتا این تصمیم را برای خود خوب و پسندیده می‌داند.

  کبناخبر؛

  .

  غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با ایسنا، در ارزیابی از کابینه پیشنهادی روحانی گفت: آقای روحانی براساس معیارهای مورد نظرش وزرایی را به مجلس معرفی کرده که طبیعتا این تصمیم را برای خود خوب و پسندیده می‌داند.

  وی افزود: مردم به روحانی رای دادند تا به وعده‌های انتخاباتی‌اش عمل کند،‌ پس این آقای روحانی است که باید پاسخگوی مطالبات مردم باشد. مردم کاری به وزرای دولت ندارند و از روحانی می‌خواهند که نیازهای سیاسی،‌ اجتماعی و اقتصادی آنها را منطبق با وعده‌های داده شده عملیاتی کند.

  این عضو فراکسیون امید تاکید کرد: بر این اساس نباید مطالبات مردم را به دوش وزرا بیندازیم چون این رئیس جمهور است که باید پاسخگوی ترکیب کابینه و چگونگی عمل به وعده‌هایش از سوی وزرای دولت دوازدهم باشد.

  تاجگردون درباره میزان توجه به جوانان در کابینه پیشنهادی گفت: به نظرم در کابینه دوازدهم جوان‌گرایی لحاظ نشده است. رئیس جمهور تنها یک نفر را با سن پایین‌تر معرفی کرده تا میانگین سنی کابینه را مقداری کمتر کند.

  وی در ارزیابی از میزان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی گفت: به نظرم به غیر از یک یا دو وزیر، مابقی وزرا می‌توانند از مجلس رای اعتماد بگیرند.

  رئیس کمیسیون برنامه و بودجه درباره وزیر پیشنهادی اقتصاد،‌ گفت: به نظرم آقای طیب‌نیا گزینه بهتر،‌ عالم‌تر و با تجربه بیشتری بود که به هر صورت معرفی نشد. معتقدم که باید گزینه بهینه‌تری انتخاب می‌شد در نهایت نیز هماهنگی در تیم اقتصادی دولت بسیار مهم است.

  انتهای پیام/1002/ آ-آ-ر
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  باشت
  تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۹:۱۲:۱۰
  1

  مگه شما در معرفی وسفارش نیروهایتان جوان گرایی کردین؟

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فرزین (عوض)کشاورز
  تاریخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۴:۴۵:۵۴
  2

  بله معلومه
  وکیل دولت

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ناشناس
  تاریخ : ۲۳ مرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۸:۵۹:۰۲
  3

  فقط به بطحایی رای نده دکتر عزیز که حداقل باعث بدبینی کلیه معلمین حوزه انتخابیه ات به خودت ..ی دستشون تو یه کاسه بود ابرو ف…ان وزیرش باشد

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...