کبنانیوز؛ کبناخبر | پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی کهگیلویه پیوست پدافندی ندارند

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۶ | ۱۷:۰۸ | کد خبر : 266479 |
 •   
  در نشست شورای پدافند غیرعامل شهرستان کهگیلویه/

  مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی کهگیلویه پیوست پدافندی ندارند، و خطرسازی آتی این پروژه‌ها متوجه مدیر است.

  کبناخبر؛

  مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی کهگیلویه پیوست پدافندی ندارند، و خطرسازی آتی این پروژه‌ها متوجه مدیر است.

  شاهرخ کناری مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای پدافند غیرعامل این شهرستان اظهار کرد: پدافند غیرعامل ایمنی جان مردم است، نگاه به پدافند غیرعامل نباید سطحی و صرفاً نشست‌های رفع تکلیفی باشد.

  وی تصریح کرد: این موضوع مهم باید از سوی همه مدیران جدی گرفته شود، و در اجرای آن حساسیت به خرج دهند؛ پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی کهگیلویه پیوست پدافندی ندارند، و خطرسازی آتی این پروژه‌ها متوجه مدیر است.

  مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد افزود: هر دستگاه اجرایی پیوست پدافند غیرعامل را قبل از اجرای پروژه پیگیری کند.

  وی بابیان اینکه مدیران باید در حوزه پدافند غیرعامل پای‌کار باشند، گفت: در حوزه‌های مختلف خودکفا شوید تا موقع بروز حوادث در کهگیلویه نگاه و دست یاریتان به سمت استان دراز نشود.

  کناری با اشاره به تهدیدهای داخلی و ضرورت توجه ویژه به بحث پدافند غیرعامل، تصریح کرد: امروز پدافند غیرعامل به مدارس کشیده شده و قرار است مدارس رابط پدافندی داشته باشند.

  این مسئول افزود: هر دستگاهی مکلف است یک درصد از اعتبارات را در حوزه زیرساخت‌های پدافند غیرعامل هزینه کند.

  وی، توجه به مخازن آب، در نظر گرفتن برق اضطراری برای ادارات مهم، نانوایی دیزلی با سوخت دوگانه، احداث سیلوی گندم، رفع مشکلات کشتارگاه و ایمن‌سازی مدارس را نکات ضروری برای اجرای پدافند غیرعامل در کهگیلویه عنوان کرد.

  کناری بیان کرد: پروژه‌های گازرسانی و آب‌رسانی در حال اجرا در شهرستان کهگیلویه پیوست پدافند ندارند و به دستگاه‌های امنیتی مکاتبه کردیم هرگونه خطرسازی آتی این پروژه‌ها متوجه مدیر است.

  وی، در ادامه خاطرنشان کرد: اداره استاندارد موظف است بر محصولات تولیدی کشاورزان نظارت داشته و محصولات ارگانیک را به مردم معرفی کند.

  این مسئول با اشاره به وجود یک هزار و ۱۴۹ حلقه چاه غیرمجاز در استان گفت: بخش قابل‌توجهی از این چاه‌ها در بخش کشاورزی است.

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...