- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

به دور از سیاه نمایی، اخبار را رصد کنید/ برخی‌ها به لنده خیانت می‌کنند / ضرورت بازنگری حضور زنان در جامعه

به دور از سیاه نمایی، اخبار را رصد کنید

فرماندار لنده گفت: رسانه‌ها همیشه باید به دور از جناح‌های سیاسی و سیاه نمایی اخبار را منتشر کنند؛ که متاسفانه افرادی بر شایعات دامن زده و درواقع به مردم لنده خیانت می‌کنند.

سومین نشست شورای سلامت و امنیت مواد غذایی شهرستان لنده به ریاست فرماندار این شهرستان و با حضور اعضای شورای سلامت برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنده در این نشست گفت: با توجه به اینکه سلامتی مردم و جامعه از مهم‌ترین وظایف ما است، باید سعی کنیم مصوبات این جلسه را در بازه‌های زمانی مشخص و تعیین شده انجام داده و در جلسات بعدی گزارش دهیم.

امراله خانی اظهار کرد: با توجه به اهمیت بهداشت گوشت درهنگام ذبح و توزیع آن تا رسیدن به دست مردم؛ شهرداری موظف است که تا یک ماه آینده ماشین مخصوص حمل لاشه گوشت خریداری کند.

وی بابیان اینکه نگهداری احشام در حاشیه و سطح شهر یکی از معضلات اساسی در این شهر است، گفت: بخشدار مرکزی، سازمان جهادکشاورزی و منابع طبیعی از زمین‌های ملی سطح شهر جهت مشخص کردن شهرک دامداری بازدید میدانی داشته باشند.

خانی تاکید کرد: به منظور تأمین آب سالم و بهداشتی، سازمان آب و فاضلاب روستایی و شهری لایه روبی مخازن آب را طبق برنامه زمانبندی مشخص انجام دهند.

وی تصریح کرد: جهت پایش بهداشتی و زیست محیطی طرح ماهی رودخانه موگرمون ادارات محیط زیست، شبکه بهداشت، اداره برق و اداره امور آب بازدید مشترکی از این طرح ماهی داشته باشند.

کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار نیز گفت: به تلاش حاملان و عاملان مسئولیت آفرین را در برافروختن چراغ اطلاع‌رسانی مستقل و مسئولانه ارج می‌نهیم.

کریمی نژاد اظهار کرد: «دانستن حق مردم» است، رسانه‌ها همیشه باید به دور از جناح‌های سیاسی و سیاه نمایی اخبار را منتشر کنند؛ که متاسفانه افرادی بر شایعات دامن زده و در واقع به مردم لنده خیانت می‌کنند.

وی افزود: اداره آب با تعویض پمپ‌های فرسوده مشکل آب ۱۱۰ روستای این شهرستان را برطرف کرد.

 

 

ضرورت تکمیل پل تراب

نشست شورای اداری شهرستان لنده به ریاست دارا کریمی نژاد فرماندار و با حضور هاشمی پور نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی و مدیران دستگاه‌های اجرایی در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

برخی مشکلات و کمبودها از جمله: ارائه تسهیلات بانکی و تخصصی در زمینه کشاورزی، کمبود فضای فیزیکی و نداشتن سالن چند منظوره در آموزش و پرورش؛ افت فشار برق در لنده؛ افت فشار آب و منبع شهرک فجر لنده؛ چارت سازمانی اداره منابع طبیعی؛ جادهای لنده به تشان و قلعه رئیسی و تعیین تکلیف اموال دولتی در این نشست بیان شد.

کریمی نژاد فرماندار لنده در این نشست گفت: انتظار داریم در این فرصت دوساله اقداماتی برای تکمیل پل تراب انجام شود.

 

 

ضرورت بازنگری حضور زنان در جامعه

کریمی نژاد فرماندار لنده گفت: نگاه حداقلی به زنان نیازمند بازنگری جدی است.

کریمی نژاد فرماندار لنده در نشست کارگروه امور بانوان که با حضور جمعی از بانوان در سالن شبکه بهداشت و درمان برگزار شد، اظهار کرد: حضور زنان در مناسبات اقتصادی، اجتماعی و سیاسی اهمیت دارد.

کریمی نژاد افزود: رویکرد دولت‌های یازدهم و دوازدهم در قبال زنان به‌عنوان نیمی از جمعیت پویای جامعه، نگاهی قابل اعتناست، هرچند که هنوز با معیارهای جامعه جهانی فاصله داریم.

وی در ادامه اضافه کرد: خواهان مشارکت بیشتر زنان در تصمیم گیری‌ها، تصمیم سازی‌ها و اداره امور در شهرستان هستم، و با تشکیل کمیته‌هایی در حوزه‌های مختلف سازمان ها و نهادها را در رسیدن به اهداف مدنظر یاری دهید.

4 Comments (Open | Close)

4 Comments To "به دور از سیاه نمایی، اخبار را رصد کنید/ برخی‌ها به لنده خیانت می‌کنند / ضرورت بازنگری حضور زنان در جامعه"

#1 Comment By همکار On مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ @ ۲:۴۶ ب.ظ

شما خودتون یه معلم راهنمایی بودی با جناح سیاسی اومدی سر کار
اونوقت چطور میگی خبرنگار بدون جناح سیاسی خبر رسانی کنه

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 3 Thumb down 0

#2 Comment By لنده ای اصیل On مرداد ۲۱, ۱۳۹۶ @ ۷:۱۰ ب.ظ

لنده به وجود دکترکریمی نژادافتخارمی کند

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 1

#3 Comment By ناشناس On مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۱۲:۳۷ ق.ظ

او ترکتل این خت بى یا فرموندارى؟

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

#4 Comment By مطلع On مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ @ ۸:۲۸ ب.ظ

همه جلسات رادریک خبر آوردید……….
شما که قول تغییرداده بودید آنهم از مجموعه خودتون قرار بود شروع شود
بعدش هم مدیران کم کار .
اما چرا وعده ای که عملی نمیکنید به مردم میدهید/////

-نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 1 Thumb down 0