- کبنانیوز؛ کبناخبر - http://kebnanews.ir -

جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز نفت و گاز گچساران

رییس کمیته استعدادیابی استان و مربی استعداد یاب باشگاه نفت و گاز گچساران، از حضور پرشور خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها در این جشنواره خبر داد.

سعید بهادری افزود: این جشنواره در دو بخش پسران و دختران ویژه کودکان ۶ تا ۸ سال زیر نظر مربیان مجرب استعداد یاب به‌منظور بومی‌سازی، کشف و پرورش خردسالان مستعد و هماهنگ باسیاست‌های باشگاه درزمینهٔ استعدادیابی انجام خواهد شد، در این جشنواره برنامه‌هایی همچون نمایش تکنیک‌های تنیس روی میز و ایستگاه‌های شاد و سرگرم‌کننده در نظر گرفته‌شده است.

بهادری بابیان اینکه استفاده از معیارهای ویژه برای استعدادیابی فواید و امتیازات متعددی دارد ادامه داد: جشنواره‌های استعدادیابی، زمان لازم برای رسیدن به اجراهای ورزشی بهینه توسط ورزشکاران برگزیده را کاهش می‌دهد، و در وقت، کار، انرژی مربی صرفه‌جویی می‌شود و همچنین ورزشکارانی که دارای توانایی بالاتری هستند، موجب افزایش کار آیی برنامه‌های تمرینی مربی می‌شوند.

وی افزود: این جشنواره شامل هفت تست ویژه سنین (۶ سال) و در بخش دوم شامل ده تست مختص سنین (۶ تا ۸ سال) باهم به رقابت می‌پردازند. و نفرات برتر استان به جشنواره استعدادیابی کشوری که اواسط مردادماه در اصفهان برگزار می‌شود اعزام خواهند شد، و در آخر نفرات برتر جشنواره کشوری به (اردوی ملی مستعدی کشوری) دعوت خواهند شد.

نتایج جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز نفت و گاز گچساران اعلام شد.

نتایج جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز نفت و گاز گچساران با معرفی برترین استعدادهای استان وارد مرحله جدیدی شد، و نفرات برتر خود را برای حضور در مسابقات کشوری آماده می‌کنند.

نتایج مسابقات بخش پسران به ترتیب مقام:

آقای حسام کشاورز ۸۲/۱۹

آقای میعاد خضویی ۷۶/۹۱

آقای امیر طاها هادی ۵۷/۳۹

آقای علی مرتضوی ۵۴/۵۹

آقای امیرعلی عوض پور ۴۸/۳۵

 

نتایج مسابقات بخش دختران به ترتیب مقام:

۱-ثنا نارکی ۸۹/۱۷

۲-ثمینا نارکی ۷۹/۶۱

۳-الیسا امیری ۵۶/۹۳

۴-یسنا امیری ۵۵/۱۶

 

حسام کشاورز در بخش پسران مقام اول

ثنا نارکی در بخش بانوان مقام اول

هر دو از باشگاه نفت و گاز گچساران