کبنانیوز؛ کبناخبر | جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز نفت و گاز گچساران

 • تاریخ انتشار خبر: شنبه, ۲۱ مرداد , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۲ | کد خبر : 266441 |
 •   
  رییس کمیته استعدادیابی استان خبر داد/

  رییس کمیته استعدادیابی استان و مربی استعداد یاب باشگاه نفت و گاز گچساران، از حضور پرشور خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها در این جشنواره خبر داد.

  کبناخبر؛

  رییس کمیته استعدادیابی استان و مربی استعداد یاب باشگاه نفت و گاز گچساران، از حضور پرشور خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها در این جشنواره خبر داد.

  سعید بهادری افزود: این جشنواره در دو بخش پسران و دختران ویژه کودکان ۶ تا ۸ سال زیر نظر مربیان مجرب استعداد یاب به‌منظور بومی‌سازی، کشف و پرورش خردسالان مستعد و هماهنگ باسیاست‌های باشگاه درزمینهٔ استعدادیابی انجام خواهد شد، در این جشنواره برنامه‌هایی همچون نمایش تکنیک‌های تنیس روی میز و ایستگاه‌های شاد و سرگرم‌کننده در نظر گرفته‌شده است.

  بهادری بابیان اینکه استفاده از معیارهای ویژه برای استعدادیابی فواید و امتیازات متعددی دارد ادامه داد: جشنواره‌های استعدادیابی، زمان لازم برای رسیدن به اجراهای ورزشی بهینه توسط ورزشکاران برگزیده را کاهش می‌دهد، و در وقت، کار، انرژی مربی صرفه‌جویی می‌شود و همچنین ورزشکارانی که دارای توانایی بالاتری هستند، موجب افزایش کار آیی برنامه‌های تمرینی مربی می‌شوند.

  وی افزود: این جشنواره شامل هفت تست ویژه سنین (۶ سال) و در بخش دوم شامل ده تست مختص سنین (۶ تا ۸ سال) باهم به رقابت می‌پردازند. و نفرات برتر استان به جشنواره استعدادیابی کشوری که اواسط مردادماه در اصفهان برگزار می‌شود اعزام خواهند شد، و در آخر نفرات برتر جشنواره کشوری به (اردوی ملی مستعدی کشوری) دعوت خواهند شد.

  نتایج جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز نفت و گاز گچساران اعلام شد.

  نتایج جشنواره استعدادیابی تنیس روی میز نفت و گاز گچساران با معرفی برترین استعدادهای استان وارد مرحله جدیدی شد، و نفرات برتر خود را برای حضور در مسابقات کشوری آماده می‌کنند.

  نتایج مسابقات بخش پسران به ترتیب مقام:

  آقای حسام کشاورز ۸۲/۱۹

  آقای میعاد خضویی ۷۶/۹۱

  آقای امیر طاها هادی ۵۷/۳۹

  آقای علی مرتضوی ۵۴/۵۹

  آقای امیرعلی عوض پور ۴۸/۳۵

   

  نتایج مسابقات بخش دختران به ترتیب مقام:

  ۱-ثنا نارکی ۸۹/۱۷

  ۲-ثمینا نارکی ۷۹/۶۱

  ۳-الیسا امیری ۵۶/۹۳

  ۴-یسنا امیری ۵۵/۱۶

   

  حسام کشاورز در بخش پسران مقام اول

  ثنا نارکی در بخش بانوان مقام اول

  هر دو از باشگاه نفت و گاز گچساران

  انتهای پیام/1019
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...