کبنانیوز؛ کبناخبر | اقدامی با طعم قدرشناسی

 • تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۸ مرداد , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۷ | کد خبر : 265968 |
 •   
  به مناسبت روز خبرنگار صورت گرفت/

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل یکی از قدیمی‌ترین فعالان عرصه رسانه از او قدردانی کرد.

  کبناخبر؛

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل یکی از قدیمی‌ترین فعالان عرصه رسانه از او قدردانی کرد.

  رضا دهبانی‌پور عصر امروز و در آستانه روز خبرنگار به منزل سعید نظری رفت تا نشان دهد که هواسش به همه چیز هست و برای کار خبر و خبرنگاری اهمیت قائل است.

  او البته پیش از این هم به دیدار خانواده مرحوم کریمی که روزی با هزاران زحمت در این استان روزنامه می‌فروخت هم رفت و از منزل شهید عبدیانی هم سرکشی کرد.

  کاری که اگر چه در دایره کارهای نمادین تعریف می‌شود اما اگر منحصر به روز خبرنگار نباشد می‌تواند به یک فرهنگ خوب با طعم قدرشناسی تبدیل شود.

  دهبانی پور امروز با معاون مطبوعاتی و تعداد زیادی از همکارانش به دیدار سعید نظری رفت که روزی در زاگرس، نخستین نشریه مکتوب کهگیلویه و بویراحمد قلم می‌زد؛ دورانی که تازه طفل نوپای قلم و رسانه بلند شد تا در سرنوشت خوب و بد استانش دخیل شود.

  او با این کار خوب در آستانه روز خبرنگار تا حد زیادی بر بازار بی‌سامان خبرنگاری و رسانه‌ها سرپوش گذاشت و گفت که آمده است که بگوید قدر زحمات خبرنگاران و کسانی که برای آگاهی مردم تلاش می‌کنند را می‌داند.

  دهبانی پور از خاطراتش در آن روزها برای خرید هفته‌نامه زاگرس هم حرف می‌زند و می‌گوید که احساس خیلی خوبی دارم و لازم بود یادی از دست‌اندرکاران این رسانه داشته باشیم.

  اما سعید نظری که بعد از آن دوران خاطره‌انگیز در فعالیت‌های ابتدایی عرصه رسانه به منابع طبیعی رفت و در روابط عمومی آن با حوزه خبر و اطلاع‌رسانی بیگانه نبود، بعد از مدتی مدیر منابع طبیعی شهرستان بویراحمد می‌شود و با همان دید رسانه‌ای که داشت ارتباط بسیار خوبی با خبرنگاران برقرار کرد و به کمک آنان کارهایی قابل قبولی انجام داد.

  او بعد از دو سال فعالیت در منابع طبیعی و جنگ با آتش جنگل‌های این شهرستان، با مشکل قلبی شدید مواجه شد و چند سال از عرصه خدمت دور شد.

  نظری امروز در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، او را مدیری فهیم و اهل درک خطاب کرد و گفت که این قدرشناسی آقای دهبانی و همکارانش را ارج می‌نهد.

  وی گفت: اگر فرهنگ و هنر در این استان درست شود، همه چیز درست می‌شود و می‌توان به توسعه و پیشرفت امیدوار شد.

  نظری یادآور شد: روزی تنها نشریه مکتوب این استان “زاگرس” بود ولی امروز خوشحالم که صدها نشریه و رسانه فعال وجود دارد که علاوه بر رشد کمی و کیفی خوبی پیدا کردند به طوری که خیلی‌ها، قدرت قلم برخی خبرنگاران این استان  را پذیرفتند.

  انتهای پیام/1010 / ک
 • ۰ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

  بدرود؛ مسافـــران آسمانــی...