کبنانیوز؛ کبناخبر | بازدید فرمانده بسیج کهگیلویه از اردوی جهادی دیشموک (+تصاویر)

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۶ تیر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۲۵ | کد خبر : 260816 |
 •   
  /گزارش/

  فرمانده بسیج کهگیلویه در بازدید از برگزاری اردوی جهادی در دیشموک، اضافه کرد: امروز متناسب با عرصه های مورد نیاز کشور، روحیه و فرهنگ جهادی بسیجیان در هر جا نیاز بود؛ بن بستها را شکسته است.

  کبناخبر؛

  فرمانده بسیج کهگیلویه در بازدید از برگزاری اردوی جهادی در دیشموک،اظهار کرد: امروز هم متناسب با عرصه های مورد نیاز کشور، این روحیه و فرهنگ جهادی بسیجیان در هر جا نیاز بود؛ بن بستها را شکسته است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در حاشیه ی بازدید از برگزاری اردوی جهادی ۷ روزه گروه جهادی شهید رفتاری حوزه مقاومت بسیج امام محمد تقی(ع) دیشموک در روستای دره وار فارتق دیشموک و در جمع بسیجیان عضو گروه جهادی،  گفت: بسیجیان ما هشت سال دفاع مقدس را با روحیه ی جهادی مدیریت کرده و در صحنه های نبرد سخت با دشمنان نگذاشتند کوچکترین نقطه ای از سرزمین های کشورمان، در اشغال دشمن قرار بگیرد.

   فرمانده بسیج کهگیلویه، اضافه کرد: امروز هم متناسب با عرصه های مورد نیاز کشور، این روحیه و فرهنگ جهادی بسیجیان در هر جا نیاز بود؛ بن بستها را شکسته است.

  برومندزاده با بیان اینکه؛ با همین روحیه و تفکر جهادی ما می توانیم بر مشکلات فائق آییم، تصریح کرد: امروز مجموعه ی بسیج  و جهادگران بسیجی در عرصه کمک به محرومان، هر جا لازم باشد، ورود کرده و محرومیت‌زدایی می کنند.

  وی، از فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک، از بسیجیان اعضای گروه جهادی شهید رفتاری این حوزه مقاومت، تقدیر و تشکر کرد و گفت: انجام این کار جهادی و فرهنگی توسط حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع)، فرماندهی این حوزه و بسیجیان جهادی در جهت محرومیت زدایی قابل تحسین است.

  فرمانده بسیج ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه در ادامه گفت: در روز پنج شنبه شهدای گمنام در دیشموک تشییع و تدفین می شود که انتظار می رود مراسمی درخورشان شهدا برگزار شود.

  ستوان دوم پاسدار اسماعیل معززی فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک هم در حاشیه ی برگزاری این اردوی جهادی و در جمع مردم، ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که در این راستا بسیج دیشموک را همکاری کردند، گفت: حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک ان شاء الله در جهت برگزاری این اردوی های جهادی و برای محرومیت زدایی، برنامه های فرهنگی-جهادی خود را به صورت مستمر ادامه می دهد.

  معززی گفت: ساخت و تکمیل محوطه ی ساختمانی این خانواده ی یتیم و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی به همت بسیجیان، خدمتی است از برکات نظام مقدس انقلاب اسلامی می باشد.

  گفتنی است گروه جهادی -فرهنگی شهید رفتاری حوزه مقاومت بسیج امام محمدتقی(ع) دیشموک در حال برگزاری یک دوره اردوی محرومیت زدایی در روستای دره وار فارتق همراه با اجرای برنا مه ی فرهنگی، می باشد.

  انتهای پیام/1029 /وحید آهنگ
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  شکوهی
  تاریخ : ۲۷ تیر ۱۳۹۶
  ساعت : ۰۲:۰۴:۰۳
  1

  درود خدابرسرهنگ برومندعزیزوبزرگواری مردی ازخانواده اصیل وبااصالت ازایل بزرگ طیبی به امید پیروزی وسربلندی درهمه امورات زندگی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷