کبنانیوز؛ کبناخبر | مرقومه‌ای خطاب به اعضای شورای پنجم شهر لنده

 • تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۸ | کد خبر : 260743 |
 •   
  نامه جمعی از جوانان شهر لنده

  جمعی از جوانان شهر لنده با ارسال نامه ای به دفتر پایگاه خبری کبناخبر خواست ها وانتظارات خود را از منتخبین شورای پنجم خواستار شدند.

  کبناخبر؛

  جمعی از جوانان شهر لنده با ارسال نامه‌ای به دفتر پایگاه خبری کبنا خواست‌ها وانتظارات خود را از منتخبین شورای پنجم خواستار شدند.

  به گزارش کبنا در این نامه آمده است؛

  ضمن عرض تبریک به منتخبان پنجم شورای لنده و آرزوی موفقیت برای آن‌ها، از سر دلسوزی و نگرانی از وضع آینده شهرستان لنده لازم دیدیم نکاتی را خدمت این عزیزان اعلان کنیم این نگرانی‌ها را لحاظ فرمایید.

  بی‌شک یاداوری اینکه لنده شهر اولین هاست، مرکز بخش بزرگ ثلاث، شهر علم و ادب و فرهنگ می‌باشد، دیار بزرگانی چون شهیدان کریمی و موسوی نسب، مرحوم مجیدی‌ها، مرحوم ضرغامی‌ها، دکتر تقوی و پرویزیان‌ها، و اینکه در اذهان عموم شهره به فرهنگ و ادب می‌باشد، این نکات نیازی به یاداوری ندارد.

  زخم کهنه صدساله محرومیت و عوم توجه مسئولین به حق این شهرستان برای توسعه، محرومیت همیشگی، زخم‌های کهنه ظاهری شهری و نبود امکانات درمانی و …. نیز نیازی به بازگو کردن ندارند.

  فرصت باقی مانده با خود بیاندیشید که در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ چه اتفاقی افتاد و خواسته مردم لنده چه بود.

  «اِنَّ اللّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیَ یُغَیِّروا ما بِاَنفُسِهِم»

  ازبزرگان دین و علم فلسفه اموختیم سرنوشت و آینده هیچ قومی تغییر نخواهد کرد مگر انکه مردم آن قوم خود بخواهند. لذا شما عزیزان به این پیام ۲۹ اردیبهشت با دقت توجه نمایید.

  (نه) محکم مردم شهرستان لنده به اعضای شورای چهارم در این انتخابات نشان از ترغیب و میل شدید مردم به تغییر وضع موجود برای رسیدن به حداقل‌های شهری، پیام اصلی و روشن این انتخابات بود. زخمی که نگاه طایفه‌ای سالهای سال بر پیکره این شهرستان وارد نمود هیچ نگاه و عامل دیگری وارد نکرد. مردم در انتخابات با اعتماد به نسل جوان و جدید، با نگاهی امیدوارانه به شعارهای انتخاباتی شما در قالب تغییر وضع موجود، عدم نگاه طایفه‌ای و قومی و رفاقتی، علی رغم محرومیت‌ها باز هم در صحنه حاضر شدند تا با آرمانهای انقلاب بیعت نموده و خواهان دستیابی به شهری زیبا و دستیابی به حداقل‌های شهری شدند‌.

  در این مجال اندک و این مرقومه فرصت باز نمودن موضوع و شرح معیار انتخاب نیست و ما جوانان نییز در این حق قانونی انتخاب شما خود را دخالت نداده، فقط به عنوان نماینده نسل جوان و دانشجویان و کسانی که باید سال‌ها در این شهرستان با نتیجه عمل شما زندگی کنیم چند نکته را به شما یاداوری می‌نماییم.

  ۱- شعارهای انتخاباتی که خود داشتید

  همه شما در ایام انتخابات به شدت منتقد وضع موجود چه از لحاظ مدیریت شهری چه از لحاظ وضع حقوق شهروندی و محرومیت بودید.

  ۲_ عدم توجه به مسایل طایفه‌ای

  فارغ از اینکه طایفه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خاص خود را دارد و منتخب شما به هر ترتیب منتسب به طایفه‌ای خواهد بود ولی نگاه خود را صرف و متعصبانه بر انتخاب از طایفه‌ای خاص دور نموده و فقط مصالح مردم و شهر لنده را لحاظ کنید.

  ۳_تصمیم مبتنی بر برنامه و واقعیتهای موجود حاکم بر مدیریت کشور.

  خود می‌دانید دلیل محرومیت شهر نبود منابع کافی در آمد شهری و مدیریت صحیح منابع مالی بود. در صورتی موفق به تغییر شرایط کنونی خواهید شد که شهردار منتخب شما قدرت تعامل با مدیریت کنونی جامعه و جذب منابع را از زمینه‌های دیگری داشته باشد نه فقط با تکیه بر عوارض ساخت و ساز و مالیات. (که خود کفاف حقوق کارکنان شهرداری را ندارد)

  ۴- عدم بازگشت به عقب

  انتخاب افرادی که آزمایش خود را در گذشته پس داده‌اند و یا در مرز بازنشستگی بوده ولی در سالهای خدمت خود توانمندی خاصی از خود برای تغییر نشان نداده‌اند.

  در پایان ضمن ارزوی موفقیت برای شما عزیزان، مجددا همه شما را به یادآوری شعارهای انتخاباتیتان توصیه می‌نماییم.

   

  جمعی از جوانان و دانشجویان تحول خواه شهرستان لنده

  انتهای پیام/1003/ ک/ س
  برچسب ها:
 • ۳ نظر “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  بنگرو
  تاریخ : ۲۶ تیر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۲:۵۵:۳۳
  1

  کدوم شورا بابا.نتیجه این شورا را خواهیم دید.

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بنگرو
  تاریخ : ۲۶ تیر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۵:۳۷:۱۲
  2

  این شورا ازنگاه مردم لنده مشروعیت ندارد چون با تقلب وخیامت قبول شدند وموفقیتی هم ندارند

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ق.ز
  تاریخ : ۲۷ تیر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۰:۳۴:۰۷
  3

  شهردار فقط زمان پاداش

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷