کبنانیوز؛ کبناخبر | دوای درد مرگ «آتنا» از کانال سیاسی نمی‌گذرد

 • تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۲۳ تیر , ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۱ | کد خبر : 260257 |
 •   
  یادداشت | محمودرجا

  امروز در یک سرچ سریع تحقیقات اطلاعات دولت انگلیس گزارش کرده بود در طی دو سال در انگلیس و ولز ۱۷۲۵۳کودک زیر دوازده سال مورد آزار جنسی واقع شده‌اند. این پدیده متعلق به همه دنیاست حتی آنانیکه مهد ۲۰۳۰بوده‌اند. این درد یک بیماری است دوای بیماری از کانال سیاسی نمی‌گذرد. از کانال متخصصان امر می‌گذرد.

  *تحریریه کبنا: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های مخاطبین کبنانیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست. می توانید با ارسال یادداشت خود، این مطلب را تأیید یا نقد کنید.
  کبناخبر؛

  محمود رجا


  این روز‌ها در کشور مرگ وحشتناک آتنای اصلانی دختر معصوم خردسال پارس آبادی التهاب عجیبی ایجاد کرده است.
  برای هر انسانی این فاجعه دردناک است، غم انگیز است. دل هر انسان دردمندی را به رنج می‌آورد. علت چه بوده و چرا چنین اتفاقی افتاده است و آیا این اتفاق فقط مخصوص کشور ماست یا نه این موضوع علمی است که باید توسط متخصصین این امر مورد بررسی قرار گیرد.
  درد آور‌تر از مرگ آتنا نحوه برخورد با این پدیده توسط سیاسیون و شبکه‌های اجتماعی است.

  امروزه این مرگ تبدیل به چماقی شده است در دست گروههای سیاسی برای کوبیدن همدیگر. بر اساس دید یک گروه مرگ آتنا اتفاق افتاد چون سند۲۰۳۰ لغو شد. یک گروه معتقد هستند آتنا قربانی اموزش‌های غلط تجویز شده سیستم آموزشی ناشی از ۲۰۳۰ است.
  مرگ آتنا دردناک است اما دردناک‌تر بیماری مبتلا به جامعه ماست. هر اتفاقی رخ می‌دهد به جای کالبد شکافی و بررسی علمی تبدیل به یک التهاب اجتماعی شده و گروه‌های سیاسی به صف آرایی و نکوهش و سرزنش به جای درمان (که عادت دیرینه ما ایرانیان است) در مقابل هم می‌پردازند.
  امروز در یک سرچ سریع تحقیقات اطلاعات دولت انگلیس گزارش کرده بود در طی دو سال در انگلیس و ولز ۱۷۲۵۳کودک زیر دوازده سال مورد آزار جنسی واقع شده‌اند. این پدیده متعلق به همه دنیاست حتی آنانیکه مهد ۲۰۳۰بوده‌اند.
  این درد یک بیماری است دوای بیماری از کانال سیاسی نمی‌گذرد. از کانال متخصصان امر می‌گذرد.
  این پدیده و همه پدیدهای اجتماعی راه حل دارند نه با هیاهوی سیاسی و بازاری بلکه با تفکر علمی، باز عرض می‌کنم مرگ آتنا غم انگیز است اما غم انگیز‌تر التهاب بیمارگونه سیاسی جامعه است. همین درد را در پلاسکو٬معدن شمال٬ ووووو داشته و داریم و هیچ دردی را درمان

  انتهای پیام/1010 / ک
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  باشت
  تاریخ : ۲۳ تیر ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۷:۳۹:۲۸
  1

  آتناهای زیادی تو شهرستان گچساران هستند که نون شب ندارند
  جناب آقای محمود رجا صدای آتنا را همه ایران صدا زدند و همه شنیدند اما آیا در همسایگی خودت تفحص کردی که چند آتنا وجود دارد که هر لحظه امکان دارد شیطان صفتانی دست به جنایت و خیانت بزنند؟!!!! آیا دلیل عمده فقر و فحشا در گچساران را بررسی کردی؟؟!!!!
  آیا منشا این همه پولی که دست سرمایه داران یاسوج هست را جویا شدی که بدهکاران بزرگ بانکی هستند و آنوقت جوانی در باشت بعلت فقر دست به خودکشی میزند؟؟؟؟!!!!
  تورو خدا از خودمان بنویس

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷