کبنانیوز؛ کبناخبر | پاسخ با اقتدار جمهوری اسلامی ایران به هرگونه تجاوز و تهدید

 • تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۲۹ خرداد , ۱۳۹۶ | ۱۸:۵۵ | کد خبر : 255979 |
 •   
  معاون امنیتی سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد/

  جمهوری اسلامی اعلام می‌کند که از روحیه توازن و تعادل برخوردار است، و به هرگونه فکر طمع، تجاوز و تهدید، بااقتدار و قدرت پاسخ خواهد داد.

  کبناخبر؛

  جمهوری اسلامی اعلام می‌کند که از روحیه توازن و تعادل برخوردار است، و به هرگونه فکر طمع، تجاوز و تهدید، بااقتدار و قدرت پاسخ خواهد داد.

  به گزارش کبنا خبر، فتاح محمدی معاون امنیتی سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران گفت: امروزه تمام کشورها از منظر حکومتی در دفاع از حاکمیت و منافع ملی باید از ظرفیت‌های دفاعی برخوردار باشند؛ در کشور ایران هم شاهد هستیم، که نظام جمهوری اسلامی از ظرفیت‌هایی فوق‌العاده‌ای در صنایع دفاعی برخوردار است، و از منافع ملی خود دفاع کند.

  محمدی افزود: امروزه شاهد هرج‌ومرج در کشورهای دیگر هستیم، و جمهوری اسلامی امروز دشمنان متعددی خواهد داشت، که منافع ملی و استقلال سیاسی ما را تهدید می‌کند؛ که باید تلاش کنیم تا منافع خود را افزایش دهیم، که در این راستا توسط نیروهای مسلح اقدامات خوبی انجام‌گرفته است.

  وی تصریح کرد: یکی از موارد برای دفاع از منافع ملی، حرکت اخیر سپاه مقتدر انقلاب اسلامی انجام‌شده، در راستای ایجاد توازن در شرایط هرج‌ومرجی که در دنیا وجود دارد.

  وی بیان داشت: آنچه باعث ایجاد امنیت در دنیا و مصونیت سازی کشورها می‌شود، و طمع را از کشورهای متجاوز کم مس کند این است؛ که این توازن را در سطح دفاعی افزایش دهیم.

  محمدی تأکید کرد: حرکت اخیر جمهوری اسلامی ایران در راستای بیان و اقتدار در حوزه دفاعی و تقابل با هرگونه تهدید که بتواند مسائل و منافع کشور را تهدید کند به‌عنوان یک عامل بازدارنده جهانی اقدام می‌کند.

  وی افزود: کسانی که روحیه تجاوزگری و دخالت در حاکمیت کشورها رادارند این فکر را از ذهنشان خارج کنند که امروز جمهوری اسلامی از روحیه اقتدار برخوردار است.

  وی بابیان اینکه ضمن اینکه جمهوری اسلامی قصد تعرض و دخالت در مسائل داخلی به هیچ دولتی و کشورها را ندارد، گفت: جمهوری اسلامی اعلام می‌کند که از روحیه توازن و تعادل برخوردار است، و به هرگونه فکر طمع، تجاوز و تهدید، بااقتدار و قدرت پاسخ خواهد داد.

  وی در ادامه تصریح کرد: هدف دیگر جمهوری اسلامی ایران تقابل با گروه‌های تکفیری و تروریستی است، که امروزه نظم و امنیت کشورها را برهم زده است؛ و امروزه این ناامنی در تمام نقاط کشورهای منطقه شاهد هستیم. که یکی از وظایف جمهوری اسلامی ایران تقابل و مقابله با این‌چنین فرهنگ تروریستی و تکفیری است، که نظم و امنیت منطقه کشورها را برهم می‌زند.

   

   

  انتهای پیام/1010 / ک
 • » “ تایید شده است ”
  زمینه سبز:دیدگاه محبوبیت دارد/
  زمینه زرد:دیدگاه محبوبیتی ندارد/
  زمینه صورتی:اختلاف سلیقه در اینباره زیاد است


  1256
  تاریخ : ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
  ساعت : ۱۱:۳۰:۳۵
  1

  جناب محمدی .. باز هم خوبه شما ی صحبتی کردی فکر کنم در دولت دوازدهم جایگاهت را از دست بدهی

  -نظرتان درباره این دیدگاه چیست؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی منتشر نخواهند شد./لطفا از نوشتن نظرات به صورت حروف لاتین(فینگلیش)خودداری نمایید.

  امروز پنج شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷